معاون سیاسی استانداریزد: به توقف واگذاری 28/5درصد در فرابورس خوشبینیم

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
جمعه - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی عنوان کرد:  با توجه به قول هایی که در خصوص توقف 28 و نیم درصد سهام در فرابورس دادند به نتایج این جلسه بسیار خوشبین هستیم.

_MTB1766

محمدعلی طالبی درباره ارزیابی و تاثیر گذاری یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان در بافق، اظهارکرد: یادواره بسیار خوبی بود و جای تشکر از عوامل برگزاری این کار بزرگ در شهرستان دارد.

معاون سیاسی، امنیتی استانداریزد با بیان این مطلب که نباید به انجام این یادواره بسنده کنیم، گفت: این یادواره باید تلنگری برای همه در جهت بهره گیری از فیوض شهدا و توجه به این عزیزان و خانواده های بزگوارشان باشد.

وی بیان کرد: باید از این فیض در زندگی و برنامه های آینده بهره ببریم و همچنین از فضای معنوی ایجاده شده به واسطه برگزاری این یادواره در شهرستان استفاده کنیم.

طالبی درباره ایجاد نمایشگاه دائمی برای ارائه آثار شهدا، بیان کرد: در استان کارهایی در راستایی ایجاد موزه دائمی شهدا در دست انجام است که البته کندی انجام کار جای انتقاد دارد و امیدواریم هرچه سریع تر این موزه به بهره بردای برسد.

وی افزود: بسیاری از آثار توسط نهادها و سازمان های مسئول جمع آوری شده و منتظر ایجاد امکانات فیزیکی و موزه شهدا برای ارائه هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی نیز بیان کرد: نشستی روز شنبه استاندار یزد با رئیس سازمان خصوصی سازی دارند و با توجه به قول هایی مساعدی که در خصوص توقف واگذاری 28 و نیم درصد سهام در فرابورس دادند به نتایج این جلسه بسیار خوشبین هستیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دکتر جون ممنون و سپاسگذاریم.

حسین رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت معاون سیاسی و امنیتی همین خوشبینی و جایگاه شما است که مردم بافق به قولهای استاندارفعلی تکیه کردند. امیدواریم که این وعده ها مانند قولهای پوچ و بی اساس استاندار نظامی قبلی نباشدتا اعتماد مردم به مجموعه استانداری برگردد.

مطلع و ذره بین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معاون محترم سیاسی و امنیتی مد نظر داشته باشید تنها ابزار فشار بر اصفهان و لابیرگرهای وحشتناک آنان تنهاشرکت معادن سنگ آهن مرکزی ایران – بافق است پس این نعمت خدادادی را مفت و مسلم دو دستی تقدیم رانت خواران و دزدان سرگردنه نکنید.

مصطفوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولان پیگیری کنند تا علاوه بر حفظ اعضاءبومی هییت مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی، در صورت واگذاری شرکت به صندوق حداقل دو عضو هییت مدیره نیز بومی باشد.هرچند هنوز هیچ کس این صندوق ورشکسته را قبول ندارد.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین نظام باید بدانند که برگزاری یادمان شهدا کار بسیار خوبی است اما آنچه مهمتر است عمل آنهاست تا خدای نکرده با گفتار وعمل خود مردم را نسبت به اسلام وانقلاب بد بین نکنند (که البته امروزه این امر در کشور ومخصوصا در یزد کمابیش مشاهده می شود مثل تبعیض های ناروای مسئولین استان نسبت به بافق