سایت خصوصی سازی،تو بالاتری یا معاون اول رئیس جمهور؟

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۱۲ دیدگاه
جمعه - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

MTB_0071

سلیمانی در بخشی از سخنان خود در مورد مسائل خصوصی سازی و درج اطلاعیه واگذاری معادن بافق در سایت خصوصی سازی کشور خطاب به این سایت گفت: آیا مطلب این سایت بالاتر است یا حرف معاون اول رئیس جمهور که در مورد توقف خصوصی سازی دستور داده است؟

امام جمعه بافق خاطرنشان کرد: در نامه معاون اول رئیس جمهور نوشته شده است که به دلیل محرومیت بافق، بحث خصوصی‌سازی معدن باید با هماهنگی مسئولان شهرستان و استان باید این موضوع انجام شود.

وی بیان داشت: جایگاه کدام بالاتر است چرا می‌خواهید شهر را متزلزل کنید، خواسته‌های مردم و مسئولان نوشته شده و در اختیار مسئولان استان قرار گرفته که امیدواریم عملی شود.

امام جمعه بافق افزود: سایت خصوصی سازی موج ایجاد می‌کند و چه حقی دارد که این کار را انجام دهد، سایتی که اصلا از مشکلات بافق و مردم این شهر خبر ندارد.

حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه بافق با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از متولیان فرهنگی کشور خواست تا در زمینه تحقق این شعار به ویژه در بحث فرهنگ از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن تلاش می‌کند اعتقادات جامعه را متزلزل کند، بیان داشت: نباید اجازه دهیم دشمنان با اعتقادات و مسائل دینی و اسلامی مردم بازی کنند.

امام جمعه بافق تاکید کرد: تا روزی که رهبر فرزانه انقلاب از دولت دفاع می‌کند ما هم طرفدار دولتیم و همه ائمه جمعه تلاش می‌کنند تا دولت مصمم و قوی به کار خود ادامه دهد و برای دولتمردان ارزش قائلیم.

سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کنسرت‌هایی که در گوشه و کنار کشور و استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: برخی حرکت‌هایی که انجام می‌شود، فرهنگ اسلامی را متزلزل می‌کند و این اصولی نیست که عده‌ای بیایند و بخواهند با ساز و نواختن فرهنگ را اشاعه دهند.

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد در داخل کشور هم قصد دارند به گونه‌ای بی‌بند و باری را ترویج دهند، بیان داشت: اگر در مسائل دینی بی‌تفاوتی و بی‌توجهی باشد، دین و جامعه ضربه‌ای سنگین می‌خورد.

سلیمانی تصریح کرد: نباید اجازه دهیم با اعتقادات مردم بازی شود و باید در برابر این تهاجم ایستادگی کنیم.

خطیب جمعه بافق با اشاره به برخی از مسائل مربوط به اساتید در دانشگاه‌های بافق در زمینه ترویج بی‌بند و باری افزود: اینجانب به عنوان رئیس هیئت امنای دانشگاه‌های بافق، اعلام می‌کنم هر استادی در هر سطحی که باشد اگر بخواهد با اعتقادات مردم بازی کند، جایگاهی در شهر و دانشگاه ندارد.

سلیمانی گفت: شخصا در مقابل این موارد ایستادگی می‌کنم و اجازه نمی‌دهم در دانشگاه‌های بافق، بی‌بند و باری ترویج شود.

امام جمعه بافق با اشاره به تهدید دشمنان در زمینه فرهنگ جوانان بیان داشت: نوازندگی چقدر توانسته وحدت و انسجام را در خانواده ایجاد کند و سایت‌ها و ماهواره‌ها کی توانسته‌اند تزلزل بنیان خانواده‌ها را برطرف کنند.

وی خطاب به خانواده‌ها گفت: ماهواره را در خانه‌های خود راه ندهید چرا که روابط نامشروع را تبلیغ می‌کند.

سلیمانی تصریح کرد: آیا نوازنده‌ها می‌توانند برای زندگی‌های از هم گسیخته کاری انجام دهند کنند، شما را به خدا در سال فرهنگ، فرهنگ دینی را در جامعه رواج دهید و ارزش‌های دینی را به یاد مردم بیندازید.

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد در داخل کشور هم قصد دارند به گونه‌ای بی‌بند و باری را ترویج دهند، گفت: اگر در مسائل دینی بی‌تفاوتی و بی‌توجهی باشد، دین و جامعه ضربه‌ای سنگین می‌خورد.

امام جمعه بافق افزود: اسلام برای همه مراحل زندگی برنامه ریزی کرده است از اول تا مرگ که اگر به آن توجه کنیم آرامش و امنیت در جامعه رواج می‌یابد.

امام جمعه بافق در بخش دیگری از سخنان خود از حضور حماسی و باشکوه مردم بافق در یادواره شهدای پشتیبان و تدارکات استان یزد و 266 شهید شهرستان بافق تقدیر کرد.

موجودیت اسرائیل از طرف استعمارگران شرق و غرب و جنایت صهیونیست‌ها و نقش حزب‌الله در خنثی کردن این  توطئه‌ها، آغاز محاصره اقتصادی ایران توسط آمریکا و مقاومت و ایستادگی مردم در مقابل این تحریم و نقش آن در پیشرفت و توسعه کشور، حضور مقام معظم رهبری در نمایشگاه هوا و فضا، دیدار نخست وزیر پاکستان با مقام معظم رهبری و بیانات ایشان درمورد نا امنی مرزهای شرق کشور و نقش آمریکا در این زمینه، تاکید بر توجه به شعار سال و توجه به اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جویی در مصرف آب و پرهیز از اسراف و موضوع خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و … از مهم‌ترین موضوعاتی بود که امام جمعه بافق در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بافق به آنها اشاره کرد.

عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
داود کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در مورد اینکه این سایت بالاتر است یا معاون رییس جمهور باید عرض کنم که در این سال ها تجربه کرده ایم که روی سخنان ریاست جمهوری هم نمی شود اعتماد نمود.نمونه اش وعده هایی است که ریاست محترم جمهوری در دوران انتخابات در مورد حقوق شهروندی دادند که عملی نشد و یا اینکه محمود گفت نفت را بر سر سفره می اورد و بسیاری از وعده های دیگر.حجت‌الاسلام سلیمانی عزیز درست است شما خوشحالید ولی همه چیز آرام نیست.سایت ها وظیفه دارند اطلاع رسانی کنند و دنیا به این نتیجه رسیده است که برای جلوگیری از مفاسد اقتصادی سایت ها حق دارند که افشا گری نمایند.کافی نگاهی بیندازید به آمار مفاسد اقتصادی در کشورهای جهان که مبین این است کشورهایی که مطبوعاتشان آزادترند سیستم اقتصادی سالم تری دارند.امروز نمی شود جلوی تبادل اطلاعات را گرفت .قبلا تلویزیون ملی عضوی از اعضای خانواده های ایرانی بود ولی بعد از مرگ رسانه ملی ماهواره عضوی از اعضای خانواده ایرانی شد.همه می دانند که مرده را نمی شود زنده کرد .اگر هم زنده را بکشیم قتل نفس انجام داده ایم.نوازنده شور و نشاط را به خانه ها می آورند و اگر هم نتوانند بنیان خانواده را حفظ کنند حداقل آن به خانواده ضرری نمی زنند.آنچه که بنیان خانه را متلاشی می کند مشکلات اقتصادی است که معلول حضور بی لیاقت ها در مسئولیت های مهم است.نسل امروز دوست دارد خودش برای خودش برنامه ریزی کند و برای رسیدن به رفاه تلاش نماید.مسئولین باید بستر ساز باشند که نیستند.
.

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه سوالی که می فرمایید معلومه سازمان خصوصی سازی که جایی است برای اجرای سرمایه داری غربی کاری هم به خوب و بد خصوصی بازی ندارد.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امام جمعه محترم تشکر

جوان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام جناب عبدالهی. اقاریس هیت امنای دانشگاهای ازاد.علمی کاربردی.پیام نور میباشندنه عضوهیت امنا

عزیز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

منظور امام جمعه محترم اینه که وقتی معاون رئیس جمهور نامه دستور توقف خصوصی سازی را داده، بودن یا نبودن بحث خصوصی سازی در سایت سازمان خصوصی سازی که ارزشی نداره و باید برابر دستور عمل کنند با تشکر ازمردم فهیم و کلیه مسولین دلسوز

احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام سهام سنگ آهن بروری کدال بازار بورس قرار گرفت که فعلا خرید ان متوقف هست تا ۲۹ شروع به فروش کند
ادرس فروش بورس
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=32783283263379852#

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امام جمعه محترم حتما می دانند این یه بازی است اگر معاون رئیس جمهور دستور توقف دادند چرا نامه ایشان منتشر نمی شود

ناظر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حق گرفتنی است انشاالله که با کمک شورای و مسئولین و مردم این کار شدنی است.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اونی بالاتره که زیر برگه فروش وطنش به غیر امضا کرده

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همشهریان کرم سیب از خودش است پس بدانید برخی از مسئولین چراغ سبز نشان دادن

بلا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

معلومه سازمان خصوصی سازززززی…

رنج و منت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

راستی ما بالاخره نفهمیدیم کی بالاتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ولی فعلا ما مردم بافق از همه پائین تریم