آخرین اطلاعیه ای که سایت فرابورس از واگذاری شرکت سنگ اهن مرکزی بافق در سایت خود درج نمود

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۱۱ دیدگاه
یکشنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

کارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع می رساند؛ پیرو بیانیه شماره 0712/الف/93 مورخ 14/02/1393 مدیریت بازار، سازمان خصوصی سازی در نظر دارد، تعداد 10,696,218 سهم معادل 5/28 درصد (بیست و هشت ممیز پنج دهم درصد) از سهام مدیریتی غیرکنترلی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران (سهامی خاص) متعلق به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران را بطور یکجا و نقد یا نقد و اقساط (20 درصد نقد، مابقی اقساط 4 ساله با نرخ 15 درصد) با قیمت پایه کل 16,738,083,699,480 ریال، از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس ایران فردا دوشنبه مورخ 29/02/1393 به فروش برساند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به بیانیه مذکور واقع در وب سایت رسمی شرکت فرابورس ایران به نشانی www.ifb.ir مراجعه فرمائید. مدیریت بازار فرابورس ایران.

زمان درج ساعت 14:11:34 امروز یکشنبه 28 اردیبهشت 93


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لَهُ مُعَقِّباتٌ مِنْ بَيْنِ يَدَيْهِ وَ مِنْ خَلْفِهِ يَحْفَظُونَهُ مِنْ أَمْرِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ وَ إِذا أَرادَ اللَّهُ بِقَوْمٍ سُوْءاً فَلا مَرَدَّ لَهُ وَ ما لَهُمْ مِنْ دُونِهِ مِنْ والٍ
آيه «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم» خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند، كه در دو مورد از قرآن با تفاوت مختصري آمده است، يك قانون كلي و عمومي را بيان مي كند، قانوني سرنوشت ساز و حركت آفرين و هشدار دهنده!
اين قانون كه يكي از پايه هاي اساسي جهان بيني و جامعه شناسي در اسلام است، به ما مي گويد: مقدرات شما قبل از هر چيز و هر كسي در دست خود شما است و هرگونه تغيير و دگرگوني در خوشبختي و بدبختي اقوام در درجة اوّل به خود آنها بازگشت مي كند.و اين يك سنّت تغيير ناپذير الهي است. فيض و رحمت خدا بيكران و عمومي و همگاني است، ولي به تناسب شايستگيها و لياقت ها به مردم مي رسد. در ابتدا خدا نعمتهاي مادّي و معنوي خويش را شامل حال اقوام مي كند. چنانچه نعمتهاي الهي را وسيله اي براي تكامل خويش ساختند و از آن در مسير حق مدد گرفتند و شكر آن را كه همان استفادة صحيح است بجا آوردند، نعمتش را پايدار، بلكه افزون مي سازد؛ امّا هنگامي كه اين مواهب وسيله اي براي طغيان و سركشي و ظلم و بيدادگري و تبعيض و ناسپاسي و غرور و آلودگي گردد، در اين هنگام نعمت ها را مي گيرد و يا آن را تبديل به بلا و مصيبت مي كند. بنابراين دگرگونيها همواره از ناحية ما است وگرنه مواهب الهي زوال ناپذير است. پس آنچه كه اين آية شريفه در مقام بيان آن است اين است كه سعادت و خوشبختي و شقاوت و بدبختي همة انسان ها و سرنوشت دنيوي و اخروي آنها را خودشان رقم مي زنند. و خود راه ضلالت و گمراهي و يا هدايت و رستگاري را بر مي گزينند.

عباس ابراهیمی خوسفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون از همه ی کسانیکه زحمت کشیدند تا دسترنج مردم بافق به یغما برود ولی بترسید از آخر شاهنامه شاها

abc این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عَجَــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب

داود کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مطمئن باشید مسئولین برای مردم بافق کاری انجام نمی دهند.زیرا جناب دخیل عباس برای دور بعد انتخابات مجلس نیازمند تایید صلاحیت شدن است و افراد شورا نیز خود صاحب پست هایی هستند که برای حفظ آن باید همکاری لازم را با مسئولین رده بالا انجام دهند.سایت بافق فردا هم برای جلوگیری از فیلتر شدن مجبور است یک چارچوب هایی را در اطلاع رسانی رعایت کند.پس تنها خود مردم هستند که می توانند با ایستادگی بر خواست به حق خود به نتایجی دست یابند.بعید است دولت حاضر باشد در مقابل خواست مردم شهر بافق کوتاه بیاید زیرا مردم شهرهای معدنی دیگر نیز سر بر خواهند آورد.دولت بسیار به فروش معادن متمایل و محتاج است.به نظر می رسد این بار نیز با وعده وعید کار را به پیش ببرند یا اینکه با درگیر کردن ذهن مردم به امور حاشیه ای در بافق -به گونه ای موضوع حل کنند.در مرحله آخر شاید متوسل به مشت اهنین شوند.هشدار می دهم که فریب امور حاشیه ای را که در چند روز آینده درست خواهند کرد نخورید.

پاگنده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شعبه انتقال خون رو از بافق جمع کردند چون زالوها خون بافقیها رو میمکنند و خونی به اونها نمیرسه

ح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دخیل عباس کووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

کریم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تا اصفهان واردکان را داریم نباید غصه بخوریم .

شادکامی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چطور ذوب آهن اصفهان که یک کارخانه هست نباید خصوصی بشه ولی معدن سنگ آهن بافق که جزء انفال هست باید خصوصی بشه مردم بافق می دونید چرا چون برخی از مسئولین شهر بافق فقط به فکر پست خود هستند ولی اصفهان دو تا نماینده از شهر خودشون دارن که حتی شبها که خواب هم هستن به فکر شهرشون هستن .حقتون هست سرتون بیاد وقتی به همشریتون رای نمیدین.

پيام ناظر فرابورس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ساعت 9:45 روز 29/2/93 باز هم تكرا كردند. در قسمت پيام ناظر

احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ﺑﺎﺑﺎ ﺩﺧﻴﻞ ﻋﺒﺎﺱ ﺩﺍﺧﻞ ﺭﻭﺯﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺗﺎ ﺩﻭﻫﻔﺘﻪ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﺍﻓﺘﺎﺩ و ﻓﺮﺍﺑﻮﺱ ﻣﻬﻢ ﻧﻴﺴﺖ ﻓﺮﺍﺑﻮﺭﺱ ﻣﻴﻜﻪ ﻓﺮﺩﺍ ﺣﺎﻟﺎ ﻛﺪﺍﻣﻮ ﺑﺎﻭﺭ ﻛﻨﻴﻢ ﻫﻤﻪ ﺩﺍﺭﻥ ﺟﺎﺧﺎﻟﻲ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻢ ﺩﻭﺑﺎﺭ ﻗﻀﻴﻪ ﺳﺎﻝ 89ﺑﺎﻳﺪ ﺗﻜﺮﺍﺭ ﺑﺸﻪ ﺗﺎ ﻧﻔﺮﺷﻨﺪ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺧﻮﺵ نميشه

شبنم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زود خصوی کنید تا جلو پول های مفتی که عده ای میگیرند گرفته بشه