بافق به غیر از لغو کامل خصوصی سازی به چیز دیگری راضی نمی‌شود

دسته: اخبار ویژه
۵۱ دیدگاه
سه شنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

IMG_10003549-199x300

درپی وعده های انجام نشده مسئولان، کارگرانِ بی اعتماد دست از کار کشیدند. فعالیت‌های شرکت سنگ آهن بافق تعطیل شد. واگذاری سنگ آهن بافق به بخش خصوصی به رغم مخالفت‌های بسیاری که صورت گرفت، همچنان در پرده‌ای از ابهام است و هنوز مشخص نیست که تلاش‌های مردم و مسئولین به کجا می‌رسد. در آخرین اقدامات مقرر شد که این واگذاری از سایت سازمان خصوصی سازی حذف و خصوصی سازی آن منتفی شود اما این وعده نیز محقق نشد و مردمِ نگران را که به‌دلیل عملکردهای نامناسب مسئولین قبلی بی‌اعتماد شده‌اند، به اعتصاب و تحصن واداشت به اینگونه که اکنون سنگ آهن بافق تعطیل است. این در حالی است که حتی دستور معاون اول رئیس جمهور مبنی بر عدم انجام هرگونه کار در این زمینه بدون نظر مسئولان استان، همچنان بدون تاثیر عمل مانده و گویا باندی قوی‌تر درپی اعمال نظرات خود درمورد این شرکت است. بشارت نو برای پیگیری وضعیت کنونی معدن گفتگوهایی با رئیس شورای اسلامی شهر بافق، فرماندار بافق و سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق داشته که در ادامه می‌خوانید.

نامه جهانگیری به مقصد نرسیده است!

رئیس شورای شهر بافق با ابراز تعجب از متوقف نشدن خصوصی سازی بیان کرد: چطور است که نامه آقای جهانگیری مبنی بر توقف خصوصی سازی، در بافق قرائت شده اما نتوانسته در تهران به سازمان خصوصی سازی یعنی از یک دفتر به دفتر دیگر برود؟

محمدحسن تشکری ادامه داد: آیا تهران تا این حد بزرگ است؟ یا دستی در کار است؟

وی با بیان اینکه همه‌ی استان را به مسخره گرفته‌اند ادعا کرد: برادر زاده‌ی وزیر اقتصاد و دارایی عضو هیات مدیره شرکت ذوب آهن است لطفا آقای طیب نیا تکلیف خود را با مردم بافق روشن کند چراکه بافق نه با دولت، نه با ملت و نه با نظام هیچ مشکلی ندارد اما به نظر می‌رسد لابی اصفهانی می‌خواهد یزد را از آنِ خود کند.

تشکری تاکید کرد: استاندار ۲۷ اردیبهشت برای توقف خصوصی سازی با رئیس سازمان خصوصی سازی جلسه مشترکی داشت که در حین همان جلسه، سازمان خصوصی سازی به‌طور میانگین هر ساعت ۲ تا ۳ مرتبه با سنگ آهن بافق تماس گرفته و اسامی سهامدارن را درخواست کرد.

وی افزود: این درحالی بود که استاندار برای توقف خصوصی سازی تلاش می‌کرد اما واگذار شرکت سنگ آهن در بورس به نماینده سهامداران شرکت سنگ آهن بافق اعلام کرد:کار واگذاری تمام شده است شما به دنبال چه هستید؟ و استاندارتان برای چه تشکیل جلسه داده است؟

بهانه سازمان خصوصی سازی: سعی می‌کنیم پاکت برنده را باز نکنیم

رئیس شورای شهر بافق درباره اعتصاب کارگران شرکت سنگ آهن بافق و تعطیلی آن به خبرنگار بشارت نو گفت: فرمانداری، شورای شهر بافق و استانداری جلسه مشترکی تشکیل دادند که ماحصل آن این بود که خصوصی سازی تا روز شنبه ۲۷ اردیبهشت منتفی شود.

تشکری افزود: همچنین در بیانیه مشترکی که شورای شهر و فرمانداری بافق منتشر کردند مقرر شد خصوصی سازی را متوقف کنند و آگهی فروش ۲۸٫۵ درصد از سهام شرکت سنگ آهن بافق نیز از سایت خصوصی سازی حذف شود.

وی ادامه داد: این وعده محقق نشد و سازمان خصوصی سازی با بهانه‌های مختلف از جمله اینکه “سعی می‌کنیم پاکت برنده را باز نکنیم” یا “متقاضی برای خرید سنگ آهن وجود ندارد”، از این کار امتناع کرد.

تشکری خاطر نشان کرد: بهانه‌ تراشی‌های سازمان خصوصی سازی در حالی رخ داد که ساعت ۱۴ همان روز پوری حسینی اعلام کرد بیشترین متقاضی برای خرید سهام سنگ آهن بافق وجود داشته است.

وی با بیان اینکه حرف و حدیث‌های مختلفی منعکس شده است گفت: برخی تمایل دارند این مسئله خاموش بماند چراکه اکنون خود را پشت این سهام پنهان کرده‌اند به‌این منظور که خواسته مردم محقق نشود تا بر روی ۷۱٫۵ درصد سهام خود مانور دهند.

واگذار شرکت سنگ آهن بافق در بورس: کار واگذاری تمام شده است

رئیس شورای اسلامی شهر بافق اظهار کرد: عجیب است که آقای جهانگیری و وزیر صنعت، معدن و تجارت مخالفند و نامه کتبی به وزیر اقتصاد و دارایی داده شده اما گوش کسی بدهکار نیست و هیچ کس نمی‌تواند کاری بکند.

وی در پایان سخنانش گفت: استان با فروش شرکت سنگ آهن چیزی برای عرضه در کشور نخواهد داشت. بافق نیز به غیر از لغو کامل خصوصی سازی به چیز دیگری راضی نمی‌شود.

(مصاحبه رئیس شورای شهر بافق با نشریه بشارت نو در تاریخ ۲۹ اردیبهشت)


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
yasin این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه دخیل عباس

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
دست میزادبه این غیرت ومردونگی بازم به شماآقای تشکری ممنون ومتشکرباتوکل به خداوندویاری امام زمان ماایستاده ایم وازحق خوددفاع میکنیم

امير این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فولاد خوزستان تا بحال سه بار ورشكست شده است و خود حقوق نيروهايش را چند ماه يكبار هم نمي تواند بدهد. بافق ديگر نيازي به فولاد بافق و اگلومره ندارد اين هم از تدبير و اميد..

رفیق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بخدا بسه دیگه این خیال پردازی ،خودتون بهتر میدونید که راه برگشتی نیست، به مردم روراست باشید چیزی مثل روز روشن اتفاق نمیفته رو وعده ندین ، حالا برید رایزنی کنید بیشتر این بهره را از خصوصی سازی ببریم

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نّا عَرَضنا الاَمانَةَ عَلَی السَّماوَاتِ وَالاَرضِ وَ الجِبالِ فَاَبَینَ اَن یَحمِلنَها وَ اَشفَقنَ مِنهَا وحَمَلَهَا الاِنسَانُ اِنَّهُ کانَ ظَلُوماً جَهُولاً 13
ما امانت را بر آسمانها و زمین و کوهها عرضه داشتیم آنها از حمل آن ابا کردند و از آن هراس داشتند امّا انسان، آن را بر دوش کشید، او بسیار ظالم و جاهل بود.
امام علی-علیه السّلام- آنچنان خود را در پیشگاه خدا مسئول می داند که حتّی دریاره آنچه می گوید وجود خویش را ضامن قرار داده و می فرماید:
ذِمَّتی بِما اَقُولُ رَهِینَةٌ وَ اَنا بِهِ زَعِیمٌ 14
عهده ام در گرو درستی سخنم قرار دارد و نسبت به آن ضامن و پایبندم

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر آقای مهندس تشکری
مگر اینکه همین بزرگوار بتونه جلوی چپاول رو بگیره …

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من می گویم چرا بافق خصوصی سازی را می خواهد !!!
دیشب یه جایی بودم چند نفر در این باره صحبت می کردند یک نفر که خیلی هم با هیجان صحبت می کرد می گفت : بهتر دیگه اینا که حقوق های میلیونی می گیرند با ماها یکی می شن ، یکی دیگه می گفت خوبه هزارو پونصد نفرشونو می ریزن بیرون ، یکی دیگه می گفت دیگه به ما فخر نمی فروشن .فهمیدم که همه نمودونن چه خبره و فقط سنگ آهن رو با کارمنداش می شناسن.و اصلا صلاح شهر رو نمی دونن.آیا به این فکر کردن که در آینده بچه های ما جایی رو برای کار کردن دارن ؟ آیا می تونن تو بافق زندگی کنن یا باید برن اصفهان یا جاهایی که با خاک بافق آباد شدن کار کنن تا بتونن زنده بمونن؟کسی به فکر ما نیست و ما باید خودمون به فکر خودمون باشیم از بیکار شدن هزاروپانصد نفر خوشحال نشیم .از خصوصی سازی به خاطر اینکه دویست سیصد نفر حقوق میلیونی می گیرن خوشحال نشیم.به این فکر باشیم که آینده فرزندامون باشیم , اگه می خواهیم تو این خاک زندگی کنیم اونو مجانی به اینو و اون نفروشیم خاکی که قیمت طلا داره و الان فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان مالک اون شده

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای تشکری بسه دیگه .دیگه خودتونو خسته نکنید تو سایت فرابورس مشخصه از سال 89 کارهای خصوصی سنگ اهن انجام شده و71/5درصد ان سال 91 واگذار شده وحالا شما دنبال چه میگردی

سید رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من موندم این حبیب حسن زاده کجاست اون که به موبایل ها اس ام اس می زد خصوی سازی کذب محض می باشد

علی محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسگری به همون پیمانکارات برادران …. و…. و…….و ………بگو بیان به دادت برسند

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حسن جان بی خیال معدن خصوصی شد رفت

شاهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
آفرین به شورای سلامی شهر که این چنین ابهامات را روشن کرد. و و اقعا دست مافیا مشخص شد. حالا هر که توان دارد این گوی و این میدان.

ارسطو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شنیده شده تیم فولاد خوزستان قراره بازیکن میلیاردی بخره حالا که از لحاظ بودجه خیالش جمع شده با خرید سنگ آهن بافق….

غلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مهندس .متشکریم از شجاعت. جه خوب بود در نماز جمعه این مصاحبه را انجام میدادید

دلخوش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما بافقیها دلمون خوشه کاری که اینقدر بیخ پیدا کرده بودرا همینجوری رها کرده تا خودشا ن نامه راببرند ما اگر تصویری از نامه را داشتیم ودربافق برای مردم خواندیم چرا شورا این تصویر نامه را خودبه سازمان خصوصی سازی نبرده و پیگیری نکرده ومنتظر شده دستهای پلید مافیایی نامه را ببرند پس ببینید کوتاهی از خود ماست…

بافقی دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این طرزتفکرآقای تشکری خوب نیست زیراموجب تشنج میشه بهتره مردم ومسئولین به دنبال امتیازگرفتن برای شهرباشندوبااعتصاب وحرکتهای ضدارزشی سرمایه گذارها نیز فراری می شوند

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شورای شهرکه خدمت آقای چمران رئیس شوراهای کشورومقامات کشوری رفته بودن پس چرانتیجه ای نگرفتند

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

معدن چغارت طبق قوانین جمهوری اسلامی به بخش خصوصی واگذار شده بنابراین بهتر است ما هم به قانون احترام بگذاریم و شهر را بیشتر از این متشنج نکنیم.فقط ناراحتی از این است که چرا حاجی جواد داوطلب این کار شد.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نخواهیم گذاشت آب خوشی از گلوی خصوصی سازی پایین برود؟

رضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای تشکری دست مریزاد.ممنون از زحمات شما وتمام کسانی که برای این آب وخاک زحمت میکشند.

دلشکسته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب آقای تشکری شجاعت شما قابل تحسین است از رای که به شما دادم پشیمان نیستم.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

زودتر از این باید به فکر می افتادین نه حالا مردم به شما دل بسته بودند

آریا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای تشکری این حرف مال یک سال پیش هست نه حالا که کار از کار گذشته ، در ضمن آقای تشکری شما که میدانستید این دولت که بیاد همه چیز را خصوصی میکنه چرا تبلیغش را میکردید ؟ مردم را سرکار نگذارید

سرداری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از آقای تشکری، تنها راه حل لغو مصوبه خصوصی سازی ادامه اجتماع کارمندان و کارگران در ورودی معدن می باشد.والسلام

ابوالفضل رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واگذاری سنگ اهن مرکزی باید لغوو شود یا مثل چادر ملو و گل گوهر با عرضه 5 درصد در بورس و کشف قیمت و بعد عرضه بلوکی این طریق فروش رانت و فسادمحسوب می شود

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چه کنیم ، آقای عسکری دستت درد نکنه ، آقای روحانی ممنون و متشکریم نماینده عزیز چادرملو و دی نوزده پیشکش برای چغارت چه کردید

سيد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا دلتان برأي مردم ميسوزد ياجنك قدرت دامن بافق هم كرفته

ندای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف حسن تشکری حرف همه مردم بافق

امیر حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من با نظر رفیق موافقم ، دارید بچه گول میزنید مگه میشه سنگ آهن سنگ آهن اونم بطور کامل برگرده ، یه حرفی بزنید که بتوانید بعد جوابگو باشید من یک توصیه به شورا و مسئولین دارم اگر نمیتوانید راست بگویید دروغ نگویید

مریم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

….افرین اقای عسکری احسنت بر تو که بافق را

چه خبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما مسئولین جلو حرکت کنین مردم پشت سر شما هستن

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.به نظر شما بس نبود که قسمت استخراج معدن که همه درامد شهررو داره میده به شرکتهای خصوصی واگذارکردیود چه خیری دیدید جز اینکه خیلی ازسوددی که ازاستخراج به عمل میاد به شرکت خصوصی داده میشه وما کارگرا ازامنیت شغلی برخوردار نباشیم

همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا ما نگذاریم اب خوشی از گلویشان پایین برود ان شاء الله به برکت میلاد امیر مومنان و مبعث حضرت ختمی مرتبت و همت جوانان حسرت خوردن حق مردم بافق بر دلشان خواهد ماند.خدایا تو خود این ذخیره از چنگال طمعکاران نجات بخش

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای تشکری خصوصی سازی یک شبه اتفاق نمی افتد از سال گذشته شرو ع شده کارشناسان معدن تحت مدیریت خودت را کارشناسی کردند چطور میشه باور کرد 5 نفر اعضای شورای شهر سنگاهنی باشند از این روتد خبر نداشته باشندحالا دیگه بس است…………

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پس كجاست اين نشريه بشارت نو چرا تو بافق نيست كي همشو خريده

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بهتر از یکجا نشستن است الان هرکس هرکاری بتواند باید برای لغو خصوصی سازی انجام دهد مطمئن باشید کارگران بهمراه همین مسئولین دلسوز این مشکل را با لغو کامل خصوصی سازی حل خواهد کرد

امیر حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهندس تشکری با پیگیری وجدیت حق ما را میگیرد.

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام دست آقای تشکری درد نکنه حرف دل مردم بافق را زدی حال که آنه به حرف معاون رئیس جمهور توجهی نکردن شما نباید بگذارید یک کیلو سنگ از معدن بیرون برود تا این واگذاری باطل بشه وما ایثارگران و جانباز ان شهرستان بافق با تمام قدرت پشت سر شما ایستاده ایم تا حق این مردم بد بخت بافق ضایع نشود فقط شما ندا بده

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای تشکری جلسه و مصاحبه با مردم دردی را دوا نمیکند فقط فقط با ید هرچه زودتر خودتان بروین حضوری با رهبر صحبت کنید نامه نگاری و مکاتبات هیچ فایده ندارد الان 4 روز گذشت و هیچکاری انجام نشده تنها راش اینه د

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا مردم را به مسخره گرفتید به خدا زمان میزها کوتاه است ، جوابگو مردم باشید .!!!!!!!!!!!

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگر حریف مایید ما همانند اماممان حسین (ع) تا آخرین نفس از ذره ذره حق مسلم خود دفاع خواهیم کرد والسلام

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مرحبا

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعن آفرين به مسولان بافقی
آقايون شورا مرحبا
خوب موقع رای گرفتن قاطی مردم شدين.پس الان کجايد
حرف زدن ديگه بسه.عمل کنيد
به داد مردم برسين

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای مهندس تشکری خسته نباشی ما کارگران شرکت سنگ آهن تا لغو خصوصی سازی دست از تحصن بر نخواهیم داشت

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافقی دلسوز عزیز که تفکر آقای تشکری را غلط می دانید مطمئن باشید سنگ آهن آنقدر ارزش دارد که هیچ سرمایه گذاری فراری نمی شود انگار نمی دانید چه گنج با ارزشی را بغارت می برند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هروقت خلیج فارس شدخلیج عرب.سنگ اهن بافق هم میشه براجاهای دیگه.ماتااخرش هستییییییییییییم

میرزایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سنگ اهن هرگز خصوصی نمیشه تا اخر پشتت هستیم دمت گرم

کوثر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هیچی برای گفتن ندارم…فقط اینکه: روحانی مچکریم…

بافقی ساده دل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

منشاء این اتفاقات بر کسی پوشیده نیست وهمه میدانستند که مصوبه دولت قبل بر خصوصی سازی و واگذاری شرکت سنگ آهن به صندوق بازنشستگی فولادبوده وهیچ کس دم بر نیاورد هیچکس نپرسید آقای دکتر یاراحمدی را برای چه برداشتند وآنچه که مردم بافق باید انجام دهندچه خوب بود که در همان سال 91 انجام میشد که متاسفانه با سکوت مردم ومسئولین همراه بودوآقایان بصورت خزنده وچراغ خاموش کارها ومقدمات خصوصی سازی را انجام داده تا رسید به نقطه ای که کار از کار گذشت الان شاید بتوان امتیازگرفت شاید!!! ولی همه چیز در هاله ای از ابهام است مردم تجربه تلخ از خصوصی شدن فولادبافق ومعدن کوشک دارند وحق دارند که بی اعتماد باشند محرومیت شهرستان نیز ظلم مضاعفی است که همه دولتمردان این شهر رانادیده گرفتند چرا؟؟؟ نمیدانیم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایان روشن فکر سنگهای بالاست را چندین سال است اصفهانی ها می برند وهیچکدام دم بر نیاوردید حتی خودشان هم نمی امدند واز دور درو می کردند حالا دیر شده که بیدار شدهاید

عبدالحسین تشکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای تشکری به شما خسته نباشید میگویم از اینکه پیگر برای لغو خصوصی سازی هستید وامیدواریم به نتیجه نهای برسید کمال تشکر را دارم
وکسانی که سنگ اندازی میکن وحرف های منفی میزنن انشالله به حول قوه الهی رسوا بشن وخیانت کاران توی این کار نیز برای مردم غیرت مند بافق مشخص شوند