از خط قرمز مافياي فولاد ( تاسيس كارخانه فولادسازي در شهرستان بافق ) عبور خواهيم كرد

دسته: مقالات
۳۴ دیدگاه
سه شنبه - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

با توكل به خدا و اعتماد به مسئولان شهرستان و استان از خط قرمز مافياي فولاد ( تاسيس كارخانه فولادسازي در شهرستان بافق ) عبور خواهيم كرد

لطفا دلسوزان شهرستان بافق اين مطلب را كامل، با تامل و بدون در نظر گرفتن منافع جناحي بخوانند.

شركت سنگ آهن مركزي از ابتداي تاسيس فقط و فقط با هدف تامين خوراك ذوب آهن اصفهان ادامه حيات داده و به همين ديد به آن نگاه مي شد. اما سال 79 كه نقطه عطف مهمي در تاريخ اين شركت محسوب مي شود؛ حركت شما مردم فهيم در راستاي عدالت خواهي و جلوگيري از خصوصي شدن تنها قطب اقتصادي منطقه بافق منجر به حضور مدير عاملي بومي و از جنس خودمان در مسند مديريت اين مجموعه معدني گرديد. مرحوم مهندس محمد دهستاني بافقي معروف به سردار سازندگي شهرستان بافق با هدف تغيير ماهيت شركت به مجتمع صنعتي معدني و قطب اقتصادي استان كار خود را شروع كرده و با جسارت تمام صادرات را به جهت تحت فشار قرار دادن اصفهان، امكان مانور بيشتر به روي قيمت سنگ، خارج كردن شركت از ركود و تامين مالي پروژه هاي آتي با وجود تمام مخالفتها در برنامه كاري خود گنجاند. ( قيمت فروش سنگ به ذوب آهن اصفهان از ابتدا تا بحال با توجه به نفوذ بالاي آنها در سطوح بالاي مديريتي؛ بسيار ناعادلانه و با تفاوتي فاحش نسبت به قيمت جهاني آن قرار داشت كه به نوعي استثمار منابع اين شهرستان محسوب شده و با اين وجود نيز، ذوب آهن اصفهان حاضر به پرداخت كامل و به موقع آن نشده و نمي شود و ساليان سال هست كه بزرگترين بدهكار شركت سنگ آهن مركزي ايران بوده است )

علی ایحال پس از سی و چند سال و در زمان مديريت مرحوم دهستاني كارهاي زيربنايي بزرگي به شرح زير انجام گرفت كه باعث اميد روزافزون مردم به آينده شهرستان و مهاجر پذيري آن گرديد:

1-  بهره برداري از كارخانه فرآوري چغارت پس از يازده سال سكوت

2-  ايجاد اشتغال براي چندين هزار نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم

3-  استارت كارخانه آگلومراسيون

4-  استارت كارخانه فولاد ( فولاد ابويي  )

5-  انجام تحقيقات طرح فاضلاب شهري

6-  تحقيقات برداشت آب شيرين از دشت حسن آباد

7-  پيگيري طرح گندله سازي سه چاهون

8-  انتقال آب زاينده رود به شهرستان

9-  احداث كمربند سبز

10-                     احداث بلوار آهن

11-                     احداث فلكه چغارت

12-                     احداث فلكه ورودي شهر

13-                     احداث پارك شادي

14-                     احداث هتل

15-                     احداث ساختمان اداري شركت

16-                     به كارگيري افراد بومي در سمتهاي مختلف

17-                     متمركز كردن خريدهاي شركت سنگ آهن در شهرستان كه باعث رونق بازار گشت.

و غيره . اما مافياي فولاد كه آينده شهرستان را روشن مي ديد و از تامين خوراك خود به دليل كامل شدن چرخه فولاد در شهرستان با احداث كارخانه هاي فوق الذكر احساس خطر جدي كرده بود ديگر طاقت نياورده، با سوء استفاده از اختلافات داخلي خود ما، با شناختي كه ساليان سال از مردم نجيب اين منطقه محروم به دست آورده بودند و متاسفانه با همراهي عده اي محدود، اقدام به جايگزيني مديرعامل غير بومي كردند.

همه از بزرگ و كوچك، پير و جوان، مسئول و غير مسئول به اين مقوله اذعان دارند كه دوره بدبختي و ركود براي شهرستان شروع شده بود به طوري كه همه طرحها، برنامه هاي زير ساختي و بلند مدت متوقف گرديد، بدهي ميلياردي ذوب آهن ميلياردي تر گرديد، ذوب آهن اصفهان در اين راستا نفس راحتي كشيد، كارخانه فولاد با هدف عدم بهره برداري با نقشه اي حساب شده به بخش خصوصي واگذار گرديد، تمامي آنوماليهاي اكتشافي شركت سنگ آهن مركزي جدا و بخشش شد. مدير عامل غير بومي شركت در خيانت به شهرستان و خوش خدمتي به ذوب آهن اصفهان سنگ تمام گذاشت؛ نه اينكه آبي نياورد سبو را نيز شكسته و نمك و نمكدان را با هم قورت داد. مردم كه طعم شيرين پيشرفت و آباداني را در زمان مديريت مرحوم دهستاني چشيده بودند جايگزيني مدير عامل غير بومي ديكري را بعد از رفتن او برنتافته، حركت عدالتخواهانه دوم شكل گرفت و مردم تا پاي جان در دفاع از حركت خود ماندند تا در نهايت به خواسته خود نائل آمدند. بدخواهان شهرستان به دكتر ياراحمدي فرصت اجراي برنامه هايش را نداده و حاج محمد جواد عسكري به عنوان سكاندار اين مجموعه انتخاب گرديد.

هر چند كه در حال حاضر عسكري آماج حمله هاي ما قرار گرفته اما مي خواهم به خودم جرات داده و چند مورد از كارهاي ارزشمند دومين مدير بومي را در زير ليست كنم تا انصاف را درباره وي رعايت كرده باشم:

1-  پيگيري و تكميل پروژه آگلومراسيون

2-  به كارگيري بيش از هزار نيرو به صورت مستقيم در چند سال اخير

3-  پيگيري، تكميل و راه اندازي هتل نيكان

4-  پيگيري و اخذ مجوز فاينانس كارخانه گندله سازي سه چاهون

5-  پروژه اصلاح خط كارخانه فرآوري

6-  شروع عمليات اجرايي پروژه فاضلاب شهري ( بزرگترين پروژه فاضلاب شهري كشور )

7-  كمك به بيمارستان وليعصر (عج) بافق

8-  كمك به آموزش و پرورش شهرستان

9-  نصب دو دستگاه آب شيرين كن در سطح شهرستان

10-                     اجراي پروژه موزيكال درياچه آهنشهر

11-                     شروع به كار كارخانه كوره بلند به همراهي شركت شهداب

و غيره كه ظاهراً قطع به يقين مورد يازدهم ( تاسیس کوره بلند )، پا گذاشتن روي دم مافياي فولاد و بر عليه نقشه هاي آنان در جهت تاراج منابع خدادادي منطقه بوده كه اوضاع را اينچنين آشفته كردند تا بتوانند از آب گل آلود ماهي مورد نظر خود را صيد كنند.

و اما حرف من اين است كه در اين آشفته بازار خصوصي سازي، ما مردم شهرستان چه توقعي داريم كه از مديرعامل بومي خود انتظار داشتيم در تعطيلي معدن و جمع شدن بدون مجوز در شهر رهبر ما باشد!!!؛ آيا از رابطه هاي پيچيده قدرت در رده هاي بالا خبر داريم؟ آيا حذف يك بومي متعهد از هيئت مديره سنگ آهن و جايگزيني وي با كسي كه دو بار به دست ما از شهرمان اخراج شده چه معني مي تواند داشته باشد؟ آيا واقعاً فكر مي كنيم هر مسئولي مي تواند از هر موضوعي به راحتي سخن بگويد؟ و آيا مسئولين ما برخواسته از خود ما و فرزندان اين مرز و بوم نيستند؟ آيا نمي دانيم كه بي احترامي به خودي تف سر بالاست؟ پس اگر اين روش ما باشد، در چند روز آتی نيز با توجه به معذوريتي كه اعضاي محترم شورا به جهت عدم اعلام علني اينكه در خصوص واگذاري شركت سنگ آهن كاري از دستشان ساخته نبوده، آن فرزندان و نمايندگان منتخب خود را نيز مورد عتاب قرار خواهيم داد؟ كي مي خواهيم تابوي ترس از پذيرفتن مسئوليت توسط فرزندان متعهد، متخصص و پاك اين مرزو و بوم را بشكنيم؟  و تا كي مي خواهيم سرباز پياده مافياي فولاد باشيم؟

و حرف آخر اينكه بياييم مشكلات داخلي را ( در صورت وجود ) بگذاربم براي آينده؛ همه شما را دوست دارم ، همه شما همشهريان محروم و رنج كشيده ام را، همه و همه، از مسئول و غير مسئول، چپي يا راستي ، معتدل يا ميانه رو، زن يا مرد  و …؛ عاجزانه از شما تقاضا دارم فعلاً اتحاد، همراهي و همدلي براي عبور از خط قرمز مافياي فولاد.                                                              به اميد موفقيت

امضاء محفوظ


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
سنگ صبور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت کلیه همشهریان عزیز یه نکته کوچک را می خواهم یاد اور بشم با توجه به اینکه فولاد خوزستان خودش زیر مجموعه دولت است : سنگ اهن از همان اول خصوصی بوده ولی چون الان مردم فهمیدند که چرا فقط خاک و دولخش برا ما باشه و مسئولیی که روی کار اومدن یکم پیگیر کار عمران و ابادانی هستن ،دوست نداره دولت این بافق خرابه شده از این وضعیت در بیاد بخاطر اینکه هزینه های جاری برا شهر جلوش گرفته بشه و نتونه خرج این خراب شده بشه ،گفتن خصوصی که مردم میگن خصوصی هست نمیتونه خرج کنه ، فولاد خوزستان هنوز بدهی داره و خاک توسر ما بافقی بکنه که نتونیم خودمون سهام دار یه جای ادم وار مثل معدن باشیم واقعا مارو چی فرض کردن ، اینهایی که سر مدیرعامل بومی خودتونو میکشتین که پستشم گرفتین چرا اینجا ساکتین پس فقط برا دل خودتون بوده نه برا شهرتون تو این خصوصی سازی هشت سال دیگه نهایتش معدن تموم میشه و بافق اولین روستای بزرگ کشور میشه چرا که گاز که نیست همچی رو هم بردن من جمله اب و تو این هشت سال هم که برق میره ، ما میمونیمو چراغ بادی ها ، واقعا خجالت داره اگه انسان از خاکه پس محل زادگاه ما سنگ اهن هست که وجود مارو گرفته ، خیانت به این بزرگی در حق من و شما هم نیست نسل اینده ما باید بره تو همین سنگ اهن گوسفند بچرونه نزارید کوچکترین خدشه ای به اینده این شهر بشه این پول چقد کثیف هست که با یه پست گرفتن و پول ، وطنتو میفروشی به کجا میخوای بری ، مسئولین هیچ کاره هستن توی این شهر مگر اینکه مردم این شهر خودشون بخوان چرا که باید باغیرتشون نذارن کوچکترین ذلتی پذیرفته بشه ما هیچ تفاهم نامه ای رو قبول نداریم مگر اینکه فقط و فقط درصد قابل توجهی حتی از همون ۲۸ درصد مال شهر اینده شهر و حق کلیه شهروندان باشه ما توایران همچی داریم اما ما بافقیا از همش محرومیم ولی یک چیز داریم که با همین انگار همچی داریم تمام مشکلات مارو حل میکنه هرکی واقعا میخواد تو این شهر زندگی کنه باید دست در دست هم نزارند حق این شهر ضایع بشه بسه دیگه این همه خفتو خواری

بافقی دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعاگل گفتی

ندای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما مردم بافق فقط و فقط خواهان توقف خصوصی سازی و برگشت به دولتی بودن آن و مهمتر همه این ها تعلق درصد قابل توجهی از سود فروش داخلی و خارجی معدن به آبادانی شهر محروم و بیچارمون هستیم
اقای عسکری شاید کارهایی انجام داده دستش درد نکنهی
مدیر باید بومی باشد اما …

روح ا... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت به این قلم و جسارت این اعتراضات باید در زمان مدیریت آقای احمدیه انجام می گرفت زمانی که تمامی معادن و آنومالی های اطراف را بخشیدند زمانی که دو درصد به قم دادن و … نه الان که شهر در حال پیشرفت است و در کنار خصوصی سازی امتیازات خوبی در حال گرفته شدن است پس بیائیم گوش به حرف عده ای سودجو و تفرقه انداز , همانهائی که در زمان مدیریت مرحوم دهستانی از هیچ اقدامی علیه آن مرحوم کوتاهی نکردند همانهائی که قلم به دست هستند و برای خود نشریه ای دارند و … پرهیز کنیم که بیشترین خیانت را همین افراد در حق شهر کرده و می کنند .

حاجی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقایی که نوشتی حق امضا محفوظ و جرات نکردی اسم خودت رو بنویسی چون می دونی که کارگرا تا آخرش وایسادن…
چرا تو حرفات یک کلمه از خدمات ارزشمند دکتر یاراحمدی به عنوان دومین مدیر بومی نزدی؟؟؟ آقای عسکری سومین مدیر بومی بوده نه دومین مدیر بومی!!!
دیدی که تو هم غرض داری و بی دلیل تعریف نمی کنی؟؟؟
الکی اذهان مردم رو مشوش نکن…

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم حداقل کارخانه فولاد کوره بلند که با زیرکی تمام به شهداب سپرده شده که چه انتخابی بهتر از این با پشت کاری که از شهداب دیدیم به زودی راه اندازی شود انشآلله

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام موافقم
بافقی مقیم یزد

ساسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تند رو های افراطی بافق بدانند که ما مردم بافق قویا از اقای عسکری حمایت می کنیم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چهار نفر تواف و نانوا و بقال نمی توانند جلو پیشرفت بافق را بگیرند

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق بهوش باشید و فریب چهار نفر غیر بافقی مدعی را نخورید و از مدیر بومی بافقی حمایت کنید

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چه تعبیر خوبی به کار برده اید:سه نسل ما سربازان پیاده مافیای فولادیم

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت غریبه که دلش برای ما نسوختهولی خیلی جالبه احمدیه چند سال براحتی همه این کارها رو کرد و هیچکدوم از ما دم برنیاورویم

ولي اله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اتحاد همدلي همراهي رمز پيروزي

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام سوالم این است چرا اولا این شخص خود را معرفی ننموده است وبا امضاء محفوظ مطلب ثبت نموده است و ثانیا چرا وقتی دکتر یاراحمدی فهمید که دارند شرکت را خصوصی می کنند به خاطر منافع شهر حاضر به استعفا شد ولی آقای جواد عسکری می دانست که قرار است شرکت خصوصی شود و جریان را به مردم نگفت و حاضر به استعفا نشد

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
من مطلبتان را آخر خواندم و بر روی کلیت حرفها صحه می گذارم .ولی کاش در مورد سکانداری دکتر یاراحمدی و استعفای یکباره ایشان برای مردم شفاف سازی می شد.البته حدس و گمان بی مورد چاره کار نیست و بهتر است خود ایشان در این مورد نظر دهند.
کاش بافق و بافقی در گذشته میدانست چه گوهر گرانبهایی را در چنته دارد.بدون شک اگر همت والایی بود امروز کسی این شهر را شهرستان نمی گفت.اینجا استان بافق بود.
ولی به هر صورت گذشته ها گذشته و به نظر من اهم فعالیتهای ما بافقیها باید بر چند موضوع خلاصه شود
اولین مورد حفظ اتحاد تا رسیدن به خواسته لغو خصوصی سازی و دومین مورد آن در حال حاضر این است که همه میدانند خیلی از بدبختیهای این شهرستان از دست اندازی های همسایه زیاده خواه و دم کلفت و عربده کش (اردکان) است و متاسفانه آنومالیهای ما در خطر استثمار مسئولان آن قرار دارد و من از شورای شهر خواهش دارم در مورد آنومالی حسن آبادبه هیچ وجه کوتاه نیایند.

بافقی دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درحال حاضر وحدت وهمدلی وحمایت مهمه

شیخ محمد تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
اقای با امضای محفوظ
با اینکه می دانیم شما جزو پاچه خوار های جواد عسگری هستیدتوجه شمارا به چند نکته جلب می کنم
1طرح اگلومره که به گفته خودتان استارتش ار دوره دهستانی زده نه شماگه3 تا مدیر دیکه د هم در ان سهیم بودندبا وسایل چینی امیدی به بهره بهرداری ان نیست در حالی که اقای عسگری گفته بودند اردبهشت 92 استارت زده میشه بیش از یکسال میگذره خبری نشد که نشد
2-میشه اون 10000تا نیرو کجا بکار شده اند؟
30-هتل نیکان در دوره عسگری ساخته نشد بلکه افتتاح شد و به بربدران جعفری داده شد!
4- پیگیری و اخذ مجوز فاینانس کارخانه گندله سازی سه چاهون که در سال 1390 مجوز ان گرفته شد و در شورای اقتصاد به تصویب رسید که اقای عسگریان موقع مدیر عامل نبودند
5-پروزه اضلاح خط که هنوز 1 هفته میلگرد های ان خالی شده و یک پروزه حیلی کوچک هست در حالی که دو سال روز شمار زدین مثل قالیباف شهردار تهران اما او کجا و عسگری کجا
6-پروزه فاضلاب شهری که اجرایی نشده ملت هم دیدن اخیرا چند تا لوله ریختند خیابون مسجد جامع و نمردیم پروزه فاضلاب شهریتون هم دیدیم
7به نظر من او ن 3تای اخر سر جمع 300 میلیون هزینه داشته که شعبان کارگران هم از عهده مخارج ان بر می امده که شما بر سر ملت بافق منت می گذارید
8-میشه ادرس این کوره بلند شهداب را به ما بگویید کی به بهره برداری رسیده است که ملت بافق نفهمیده اند

در پایان اینکه دیگر دوره فرا فکنی و هو اندازی و دروغگویی به سر امده ملت بافق اینقدر ها هم که شما فکر می کنید ساده نیستند که به یک مطلب و بیانیه فریبنده بانی این اتفاقات و اطرافیانش را بخورند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درسته خدمات ارزنده بیشتر توسط مدیرعاملان بومی انجام گرفته مرحوم دهستانی – دکتر یاراحمدی و جواد عسکری و دیگر هیچ

نویسنده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت همه خوانندگان سایت وزین بافق فردا، دلسوزان شهرستان و علی الخصوص آقای حاجی : از همه به خاطر اشتباهی که از اینجانب در متن فوق رخ داده عذر خواهی می کنم اتفاقا جناب آقای دکتر یاراحمدی مهره ارزشمندی برای شهرستان بوده و هست. من نیز ایشان را از صمیم قلب دوست داشته و به گفته شما صحه می گذارم آقای حاجی. ایشان نیز به عنوان دومین مدیر بومی شرکت در همان فرصت کمی که متاسفانه در اختیارش گذاشتند خدمات ارزنده ای برای نیروهای شرکتی و تبدیل وضعیت و کل شرکت انجام داد. بدخواهان فرصتی برای خدمات بیشتر به ایشان ندادند. تاکید اصلی نگارنده به مهره های بومی با ارزش است و اعمال هر کسی با نیتش سنجیده می شود .و من فکر نمیکنم هیچ بافقی با نیت بدی برای شهرستان و همشهریانش قدم بردارد موفق باشید

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت مردم مظلوم بافق بیائید با کمک هم و هم دلی در کنار کار کنان شرکت سنگ آهن که نگذاشتن این مافیای آهن حق این مردم را بخوره بائیستیم تا حق این شهر مطلوم مثل کارخا نه های جوار معدنی وووووواداه بشه با هم دلی هم و مسئولین دلسوز شهرمان ممنون

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید
مردم عزیز و همیشه در صحنه بافق یه کم با دید باز به این قضیه خصوصی سازی نگاه کنید بابا این خصوصی ساری جز برنامه های دولت بوده و هیچ کارش هم نمی شد کرد چه با عسکری چه بی عسکری و در ضمن مگر رءیس شورای شهر ما مدیر معدن سه چاهون نبوده چطور خبر نداشته ببینید همه مسءولین می دونستند که این کار باید انجام بشه حالا چطور شده که همه کاسه و کوزه ها سر مدیر عامل شکسته شده خدا می داند و این حق را ما داریم که اعتراض کرده و خواهان اجرای بدون قید و شرط خواسته های خود باشیم ولی به قول نویسنده این بیانیه با اتحاد و همدلی و یک پارچه گی نه با دروغ و تهمت ناروا ما باید هوای همشهریان خود را داشته باشیم حالا چه مدیر عامل که جای خود و چه رءیس شورای شهرمان که اونم شخصی دلسوز و پرتلاش هست ما باید با هم یک دل و یک صدا باشیم که افرادی از آب گل آلود ماهی نگیرند خدای ناکرده موفق و پیروز باشید

اميد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت عزيزان.دنبال مقصرگشتن ويكديگررامحكوم كردن مشكلي راحل نميكندبياييدبااتحادوهمدلي وتوكل برخدادرراه احقاق حقمان واعتلاي بافق عزيزمان قدم برداريم.نويسنده عزيز عالي بودوپر ازاطلاعات مفيد.همگي موفق باشيد

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام واحترام ملت فهیم بافق جلوراهزنای سرگردنه رابگیریدبخاطرسنگ آهن چه تعدادازجوونای مردم چه درشرکت چه درشهروچه درمسیرماشینهاکشته شدن.

محفوظ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام محفوظ جان.مطمئنی همه رادرست گفتی؟ریسمان اتحادبافقیانخ نما شده وبدترازاون برای مافیای آهن بافق آشکار

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای امضا محفوظ دستتان درد نکنه ،
یادم می آید زمانی گه ماشین های لوله آب از تو خیابون های بافق رد می شدند بعضی از افراد که همه اونها رو می شناسند می گفتند که این مانور لوله است و هیچ وقت آب به بافق نمی رسه همونهایی که می گفتند ما آب نمی خواهیم , گاز نمی خواهیم , جاده نمی خواهیم فقط دهستانی مدیر عامل نباشد الان همون ادمها دارند همه تقصیرها را سر یک نفر می اندازندهمانهایی که مصلحت یک جناح را به همه شهر و همشهریهایشان ترجیح می دهند.این رو بدونید گه اگه آقای عسکری نباشه دیگه چرخه فولاد نداریم .دیگه بافق قطب فولاد نیست و بچه ها مون باید برای کار برن اصفهان تو کارخونهایی که با خاک ما ساخته شدن کار کنن, کارخونه هایی که با یک عمر کار پدرای ما و خود ما تو معدن و آماده کردن سنگ برای اونا ساخته شده . دهستانی رو که نگذاشتیم کاری البته با لطف بعضی از آقایون و پرونده سازی برای آن مرحوم .عسکری رو هم که اینجوری داریم می کوبیم همون مدیر غیر بومی خوبه که بیاد و پنجاه و نه آنومانی بافق رو تقدیم کنه به تهیه تولید و ما هیچی نگیم

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تنها کسیکه میتونسته جلوی مافیای فولاد بیایسته فقط و فقط مدیرعامله و لا غیر،حالا که گند کار در اومده میخوایین مسئولین دیگه رو هم درگیر کنین
تا مدیر این قضیه رو نمیپذیرفته هیچ کس جرات نمی کرد این خصوصی سازی رو عملی کنه، در ضمن چرا میخوایین بگین بیگناه است در صورتیکه خودش میگه من موافقم !!!!!

یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از همت والای همشهریان غیور بافقی
همشهریان و همکاران عزیز ،اکنون زمان اتحاد است . نباید با اختلاف بر سر موضوعات پیرامون هواخواهی ، طرفداری از مدیرعاملان بومی گذشته باعث ایجاد کدورت و تفرقه در میان خودمان شویم . مافیای فولاد بدنبال همین هستند .آنها می خواهند ما را از داشتن نماینده بومی در هیئت مدیره منصرف کنند . ما اول باید در ابتدای امر این حرف را به کرسی نشانیم . « دو نفر از اعضای هیئت مدیره بومی باشند »
بعد از تصویب این موضوع است که می توان به دنبال نفرات کارآمد بود ،که خوشبختانه ما در این شهر کم نداریم .
افرادی همچون :
….
…..
……
و دیگر عزیزان منتخب همکاران بومی شرکت سنگ آهن .
پس عزیزان ، اول و دوم و سوم اتحاد و همدلی ، چهارم اعضای هیئت مدیره بومی ، پنجم اعضای هیئت مدیره منتخب کارمندان بومی شرکت سنگ آهن .
تنها از این طریق است که می توان به پیروزی نهایی بر مافیای فولاد دست یافت .

اميد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوستان.باپيشنهادهاي يك بافقي موافقم.تشكر.موفق باشيد

عزیز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دلسوزان
عزیزان من چند روز است شاهد این موضوع از نزدیک هستم که دارن مدیر بومی آقای عسکری را تخریب می کنند خطاب به آنهایی می گویم که سوار بر موجهای اختلافات شده و می خواهند اعتراض کارگران را به سمت و سویی که دوست دارند ببرند چشمهایتان را باز کنید به نظر من در این موقعیت هیچ کس مظلوم تر از حاجی جواد عسکری گیر نیاوردن که تمام کاسه و کوزه ها را سر اون می شکنن بابا بنده خدا یک روز درست خونوادشو از نزدیک ندیده تو این دوسال همش تهران جلسه یزد چین اینور و اونور اینقدر خون دل خورده تا این آگلومره رو راه انداخته و مجوز کارای دیگه رو گرفته مردم عزیز چشمهایتان را باز کنید و حواستان شیش دانگ جمع باشد مدیر دلسوزمان را از دست ندهیم

جسن بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آنچه که امروز شاهدیم نتیجه همت وتلاش کارگران است اماباید در گفته هایمان صداقت وانصاف را داشته باشیم مدیران بومی که به فکر مردم باشند را حمایت کنیم نه آنهایی که منافع شخصی را برهمه چبز ترجیح میدهندامثال دکتر یاراحمدی ازمدیران دلسوزی است که حاضر نشدزیر بار روند غیر اصولی خصوصی سازی برودچراکه میدانیم اگر خصوصی سازی به معنای واقعی انجام شود همه مشکلات حل میشود وبخش خصوصی میتواند امتیازات قانونی را به بافق بدهد تا منافع مردم بافق تامین شود اگر چه قوانین بسیار پیشرفته ای برای خصوصی سازی تدوین شده واگر دقیق اجرا شود هیچ مشکلی بوجود نمی آید افسوس که در عمل مشکل داریم وعده ای منافع خود را بر منافع جمعی ترجیح میدهنداتحاد اتحاد اتحاد رمز موفقیت است

خودی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش آقای عسکری هم کمی از خودش مایه می گذاشت و تن به خصوصی سازی این چنین ذلت بار نمیداد لذا لازم است بنده به آقای دکتر یار احمدی هزاران هزار بار آفرین بگویم و بگویم که آفرین به این همه غیرت که در وجود تو مرد بزرگ هست

دهستانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مطالب امضا محفوظ صرفا جهت پاچه خواری نوشته شده و در هیچکدام از این کارها عسکری دخیل نبوده خیلی بده که ما همه کارها را فقط به یک نفر از سر دروغ نسبت دهیم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری فقط به فکرشرکت …. بوده وحق مردم بافق رابه شرکت …. داده چ