رئیس هیئت تنیس روی میز بافق: نزدیک به 90 نفر در تنیس روی میز شهرستان فعالیت دارند

دسته: ورزشی
۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۱ خرداد ۱۳۹۳

رئیس هیئت تنیس روی میز بافق: نزدیک به 90 نفر در رده های مختلف نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسال در رشته تنیس روی میز در شهرستان بافق فعالیت دارند.

IMG_8499 [800x600]
هادی شیرازی با اشاره به نقش ورزش در سلامتی افراد، اظهار کرد: نزدیک به 90 نفر در رده های مختلف نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسال در رشته تنیس روی میز در شهرستان بافق فعالیت دارند.
رئیس هیئت تنیس روی میز بافق با اشاره به فعالیت های گسترده برای شناسایی، ترویج و گسترش این رشته ورزشی بویژه در رده های پایه در چند سال گذشته، افزود: نزدیک به 40 نفر از این ورزشکاران را گروه های سنی مختلف بانوان تشکیل می دهند.
وی با اشاره به همکاری خوب آموزش و پرورش شهرستان، گفت: تنیس به دلیل اینکه جزو رشته های ورزشی آموزشگاهیست در رده های سنی نوجوانان و جوانان با استقبال خوبی همراه است.
شیرازی با اشاره به عناوین کسب شده استانی در رده های پایه شهرستان، افزود: برای گسترش و آشنایی بیشتر کودکان و نونهالان با این رشته ورزشی، رایزنی هایی با بهزیستی و روسای مهدهای کودک در دستور کار قرار دارد.

نصب میز تنیس در پارک ها و مکان های عمومی در گسترش این ورزش نقش ارزنده ای دارد
رئیس هیئت تنیس روی میز بافق با اشاره به هزینه های اندک، عدم نیاز به فضای وسیع، و آسیب های ورزشی اندک این رشته مفرح و با نشاط، خاطرنشان کرد: نصب میز تنیس در پارک ها و مکان های عمومی بویژه مدل های شیشه ای و زیبای جدید در گسترش این ورزش نقش ارزنده ای دارد.
وی با اشاره به برخی رایزنی های و نشست در این زمینه ، افزود: رایزنی های در این زمینه با نایب رئیس شورای شهربافق انجام شده است.
وی درباره نهادهای فعال در این رشته با اشاره به فعالیت خوب آموزش و پرورش، عنوان کرد: باشگاه ورزشی سنگ آهن و مجموعه کارخانجات تعمیرات راه آهن بافق نیز برنامه هایی را در دست اقدام دارند.

لیگ تنیس روی میز شهرستان از برنامه های با اهمیت در گسترش و توسعه این ورزش است
شیرازی با اشاره به رایزنی های انجام شده با برخی ادارات، ارگان و نهادها برای ارائه تیم تنیس، بیان کرد: برگزاری لیگ تنیس روی میز شهرستان از برنامه های با اهمیت در گسترش و توسعه این ورزش است.

رئیس هیئت تنیس روی میز بافق با اشاره به محدود بودن حامیان مالی این رشته، عنوان کرد: تجهیز سالن اختصاصی به این رشته یکی از مهمترین برنامه های در اولویت برای گسترش این ورزش است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
حاجي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام.آقاي شيرازي خسته نباشيد.إن شاءالله درتمام مراحل زندگي موفق باشيد

اکبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

.باسلام انشالله بازیکنان بافق رادرمراحل ملی شاهدباشیم

nafise این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۷:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
خسته نباشی
لطفا اگر می شه ی تاریخچه ای از تنیس روی میز بافق قرار بدین یا اگر سایتی هست که جامع داشته باشد رو معرفی کنید.
باتشکر

حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخسته نباشید خدمت آقای شیرازی وهمچنین تشکر از ایشان بخاطر رایزنی وتلاش ایشان در جهت شکوفانمودن وزنده کردن این رشته ورزشی در شهرستان.امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق وموید باشند.