زارع زاده: تکلیف کل معادن شهرستان بافق باید روشن شود

دسته: اجتماعی
۹ دیدگاه
جمعه - ۲ خرداد ۱۳۹۳

نماینده بافق درمجلس با اشاره به وظیفه نماینده برای دفاع از حقوق مردم، بیان کرد: تکلیف کل معادن شهرستان بافق باید تا فردا روشن شود.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان بافق، اظهارکرد: اولویت بنده خارج نمودن این شهر از محرومیت است.

نماینده بافق در مجلس افزود: هرجایی که مانند این شهر 60 سال از زیر پایشان طلا بیرون برده شده بود باید مرفه ترین شهر کشور باشد ولی الان متاسفانه محروم ترین و مظلوم ترین شهرستان استان و در کشور به عنوان یکی از شهرهای عقب افتاده است.

وی با اشاره به تجمع برخی روستائیان در مرکز استان بدلیل ندیده شدن حقوق این افراد، گفت:  معدن بافق باید جمعیت مرکز استان را بدین جا سرازیر می کرد.

نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس با اشاره به زحمت کارگران در این مجموعه معدنی، افزود: سرمایه گذاری جوارمعدنی باید جمعیت یزد را تخلیه می کرد ولی الان روند معکوس و بسیاری جذب مرکز استان شده اند.

زارع زاده با اشاره به وظیفه نماینده برای دفاع از حقوق مردم، بیان کرد: تکلیف کل معادن شهرستان بافق باید تا فردا روشن شود.

نماینده 5 شهرستان استان یزد با انتقاد از روند کند گازرسانی به این شهرستان، افزود: جاده شهرستان بافق برای رفت و آمد کامیون های حمل سنگ بسیار نامناسب است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
kamran این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام صبح بخیر چقدر زود امدید اقای وکیل

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام تا حالا کجا بودین .نبودین که در شورشها واجتماعات خیابانی شرکت کنید خیلی جاتون خالی بود

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۴:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر دیر آمده معذور بوده/زما وشهر ما بس دور بوده

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای نماینده لطفا وظیفه تان را در عمل نشان بدید نه در حرف

روح ا... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نماینده های دیگه برای بافق چکار کردند که همه تیرها به سمت این بیچاره هدف رفته تو اعتصابات سال ۹۰ آقای فرهمند برای بافق چکار کرد بازم این بنده خدا دادی میزنه ما باید همراهیش کنیم نه اینکه چون از اول باهاش مخالف بودیم و فلان کاندید رای نیاورده ناراحتیم همیشه همین موارد در بین ما مردم بافق بوده و همین باعث شده عقب مانده باشیم بیائید یه کم از مردم اردکان یاد بگیریم که وقتی یکنفر رای آورد یا یکی از همشریانشون راس کاری رفت همه با هم متحد و همدل هستند و دیگر مخالفی وجود ندارد اما در بافق چطور است همیشه عده ای تفرقه انداخته اند مثل الان در جریان سنگ آهن و حرفهائی که برای حاج آقای عسکری راه انداخته اند همکاران عزیز به هوش باشید این افراد فقط بدنبال پست و منصبی برای خود هستند انشاا… طوری نشود که در آینده از کار خود پشیمان بشویم .

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اومدی ولی باشعاردادن کاردرست نمیشوداون هم بعداز3دوره اعتصاب کارکنان شرکت وبعدازاینکه دیدیددیگرمجالی برای گریزنیست آمده اید.همه اش حرف است آقای زارع زاده تاحالاکجابودین بعداز7روزتحسن پیداتون شده حتمادرج نمائید.

علیمحمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام .تشکر.سپاس وخداقوت خدمت نماینده شجاع .دلسوزومقتدر شهرستان بدبخت ومحروم بافق جناب دکتردخیل عباس زارعزاده
(با کمال افتخار وسربلندی به رای خودم به شما)امیدوارم تا احقاق حقوق حقه شهرم کوتاه نیامده ودعایی جز سلامتی وآرزویی جز پیروزیدر این جدال حق علیه باطل برای شما را ندارم
وسلامعلیکم(… بافقی)

جاده خاکی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای زارعزاده حرف زدن که راحته یالله حالا دیگه وقتشه یه تکونی به خودت بدی مرد،یکی از حرفات رو عملی کن تا ببینیم چند مرده حلاجی

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا که همه مسئولین رفتن تهران برا پیگیری جنابعالی اومدید بافق ؟.این چه معنی ای داره؟؟؟ تو چرا نرفتی همراهی کنی ؟؟اومدی شورش اجتماعی راه بیاندازی وبه نفع شهرت سودش رو (مثل بندر خشک)ببری؟؟ نه آقا بافقیها رو نشناختی.اومدی برا 4 سال آیندت تبلیغات کنی