دوهزار شغل در شرکت سنگ آهن مرکزی ایجاد می شود

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - ۴ خرداد ۱۳۹۳

وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی روز جمعه با تشکیل جلسه ای باحضور استانداریزد، اعضای شورای شهر بافق ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و مدیرعامل صندوق حمایت از کارکنان فولاد راهکارهای اجرای طرح های توسعه ای درشرکت سنگ آهن مرکزی ایران را بررسی کرد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکزروابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی در این جلسه دکترعلی ربیعی باتاکید بر اینکه واگذاری سهام شرکت سنگ آهن مرکزی به صندوق حمایت از کارکنان فولاد به هیچ وجه امنیت شغلی کارگران را تهدید نمی کند یاد آورشد : پنج طرح توسعه باظرفیت اشتغالزایی بیش از دوهزار نفردراین شرکت اجراخواهد شد . وی تامین امنیت شغلی کارگران به ویژه کارگران شرکت سنگ آهن را از برنامه های اصلی این وزارت خانه اعلام کرد.
وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی افزود : دولت تلاش می کند مسائل و مشکلات بنگاه های اقتصادی را با تدبیر و کار کارشناسی برطرف کند و با توجه به اهمیت فعالیت اقتصادی شرکت سنگ آهن مرکزی برای عمران و آبادانی شهر تاریخی بافق ما تمام تلاش خود را برای ارتقای کارآمدی این بنگاه اقتصادی به کار خواهیم گرفت چرا که درواقع کارگران این شرکت سهامداران اصلی هستند چون صندوق حمایت از فولاد نیزدرقبال کارگران ونسل های آتی کارگران معدن مسئولیت دارد.
دکترربیعی از برنامه ریزی برای ایجاد یک مرکز درمانی برای کارگران این واحد خبرداد وگفت : تصمیمات خوبی برای بهبود شرایط دراین جلسه اتخاذ شد .
وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از سهام شرکت سنگ آهن به صندوق فولاد واگذار شده است؛ گفت: در این جلسه مدیر عامل این صندوق متعهد به حمایت از طرح های توسعه ای شهر بافق و اجرای برنامه های درمانی و رفاهی برای کارگران شرکت سنگ آهن شد..
وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی ادامه داد : بر اساس تفاهمی که در این جلسه به دست آمد مقرر شد آن دسته از سهام ترجیحی ای که توسط کارگران خریداری نمی شود دراختیاروزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی باقی بماند تا از منافع حاصل از آن برای امور رفاهی کارگران هزینه شود . 
دکترربیعی همچنین یاد آورشد : درخواست کارگران برای اخذتخفیف درقیمت سهام ترجیحی را ازمراجع ذیربط پیگیری می کنم و امیدوارم بتوانم در این زمینه کمکی کنم .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
dk این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای ربیعی ما به مسئولین اعتماد نداریم.
جناب احمدی نژاد هم گفت 2 ملیون شغل درست می کنه.
برو این دام بر مرغ دگر نه.
اعتصاب تا پیروزی

عباس ابراهیمی خوسفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بزک نمیر بهار میاد
خربزه با خیار میاد

سهامداران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر ما كارگران سهامداران واقعي هستيم پس سهام مارا بدهيد. حرف فايده اي ندارد فقط عمل و نتيجه براي ما مهم است. ما تانتيجه يعني لغو كامل 28.5 خصوص ي سازي و بازگشت 71.5 درصد رانبينيم دست از تلاشمان بر نميداريم . از شورا مسئولين هم خواهانيم محكمتر از گذشته پيگير باشند. امروز روز نشستن نيست روز مبارزه است كه در اينده حرفي براي فرزندانمان داشته باشيم. ما مردم دارالشجاعه هستيم و دارالولايه و در جنگ و پشتيباني از جبهه ها و تقديم بيشترين شهيد نسبت به جمعيتمان هم اثبات كرده ايم.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط باید خصوصی سازی لغو گردد

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آغاي وزير 70 درصد سهام سنگ آهن را واگذار كرديد ما بافقيها هنوز بايد كپسول گاز سر شانه بگذاريم و تا شركت گاز با موتور برويم تازه اگر تعطيل نباشه و گاز هم باشه كپسول گاز پر بخريم . حالا شما ميگيد جلسه براي آباداني شهر تشكيل داديد؟؟؟؟؟چرا تا حالا هيچ كس به فكر اين مردم مظلوم نبوده حالا كه منافع خودشان كم رنگ شده به فكر آباداني شهر افتادن اونم بعد از 40 سال كه سنگ آهن را بردن و خرج كاخ نشينان كردن؟؟؟/

دکتر ح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای وزیر کارگان تبدیل وضعیت باید روز مزد دائم شوند تا امنیت شغلی که می گویید محقق شود….
بافق فردا، خواهشا حذف نکن و درج کن ….