سخنی با ریاست محترم جمهور

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۵ خرداد ۱۳۹۳

محضرمبارک ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای دکتر حسن روحانی
با سلام
احتراما همانطوریکه مستحضرید چندروز است که کارمندان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق(مردم شهرستان بافق )بدلیل نحوه واگذاری 28/5 درصدازسهام سنگ آهن مرکزی درفرابورس به شرکت فولاد خوزستان وهمچنین واگذاری 71/5 درصد به صندوق بازنشستگی فولاد دست ازکارکشیده اند و معتقدند که درواگذاری شرکت سنگ آهن هیچگونه حقی برای مردم شهرستان درنظرگرفته نشده است و باواگذاری شرکت سنگ آهن دیگر امیدی به رونق اقتصادی شهرنمیرود.

آنچه بنده را برآن داشت تا چند سطری مرقومه نمایم تعللی است که به نظر میرسد خواسته یاناخواسته ازطرف مسئولین رده بالا درپاسخگویی به مردم و مسئولین استان یزد و شهرستان بافق اتفاق افتاده است و این مسئله میرود که دیوار بی اعتمادی بین مردم و مسئولین را بیش ازبیش بلند نمایدچرا که مردم شهرستان سالهای سال است که با وعده و وعیدهای مسئولین کمرخدمت به کشورشان خم نموده اند و آنچه نصیبشان شده زخمی است که عملی نشدن وعده ها برشانه آنها نهاده است.

بزرگوار خواهش بنده واکثرمردم بافق تعویق خصوصی سازی تا انجام زیرساختهای توسعه برای چرخه صنعت شهرستان بافق است و این مهم جز به دست تدبیر شما برنمیاید چراکه از ظواهر امرپیداست که مسئولین خصوصی سازی حتی به تاکیدات معاون اول جنابعالی هم وقعی ننهاده و مراحلی ازخصوصی سازی شرکت سنگ آهن را علی رغم اعتراض مردم انجام داده اند. ریاست محترم جمهور انتظار مردم بافق و جامعه کارگری از جنابعالی این است که با اعزام کارگروه ویژه به استان یزدو شهرستان هرچه سریعتر خواسته های مردم راجمع بندی نموده و با عملیاتی کردن این خواسته ها که همگی برحق و از حقوق اولیه این مردم رنج کشیده و ولایی است امید را به شهرستان بافق برگردانیدو مردم بافق را مرهون الطاف دولت تدبیرو امید نماید. پیشاپیش ازبذل توجه جنابعالی کمال تشکر وقدردانی را مینمایم. ومن ا… توفیق

تا بعد رخصت

رضا دهقانزاده بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یک سوال: فولاد خوزستان که نزدیک به 50 میلیارد تومان به سنگ آهن مرکزی بافق بدهکاری دارد از کجا پول آورده بیست درصد از قیمت28 و نیم درصد این مجموعه معدنی را خریده است؟
تبصره 1 اگر پول دارد چرا بدهی خود را نمی دهد؟
تبصره 2 اگر پول ندارد چطور 20 درصد را پرداخت کرده است؟
تبصره 3 این مقدار پول را از جایی قرضش داده اند؟

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از ریاست دفترتبلیغاتی رئیس جمهور محترم در شهرستان بافق می خواهیم خواسته مردم بافق را به ایشان اعلام نمایند

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم این نامه را رئیس جمهور تدبیر و امید بخوانند و امید را به شهر ما بازگردانند.

داود لردی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای دهقانزاده مافیای معدن آنقدر قدرتمند بوده است که حتی برای سخنان معاون رییس جمهور هم تره خورد نمی کند.پس چندان به این نامه ها امیدوار نباشید.مافیا در تمام امور مردم ایران چون اختاپوس چنگال انداخته است.به نظر من مردم بافق باید تا رسیدن به خواست به حق خود به اعتصاب ادامه دهند.شما بهتر است به جای نوشتن این نامه های نه چندان مفید به اعتصاب کنندگان بپیوندید.برای این که صدای مردم بافق رساتر گردد و گوش مسئولین رده بالاتر را پاره گرداند باید سایر مردم بافق نیز به صف اعتصاب بپیوند..