ما درخواست داریم این 28/5 درصد شرکت را که در فرابورس عرضه شده، لغو کنند و به خود این مردم بدهند

دسته: اخبار ویژه
۷۴ دیدگاه
سه شنبه - ۶ خرداد ۱۳۹۳

  به گزارش بافق امروز، محمدرضا صباغیان، از شهروندان فرهنگی بافق که سابقه شهرداری بافق، عضو شورای شهر بافق و مدیر کل پدافند غیر عامل استان را در کارنامه کاری خود دارد، شب عید مبعث، در حضور مسئولین ارشد استان و شهرستان که به منظور حل مسایل مربوط به کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی در محل این شرکت، و در جمع کارگران معترض که نهمین روز اعتصاب آرام کاری خود را سپری می کنند، به ایراد سخنانی پرداخت و به عنوان یک شهروند مدافع حقوق کارگری،  با استقبال کارگران به عنوان نماینده ایشان، برخی مشکلات و خواسته های مردم بافق را اعلام کرد.

وی در ابتدای سخن خود ضمن تشکر از حضور مسئولین و اینکه به بافقی بودن معاون سیاسی امنیتی استاندار افتخار می کند، اظهار داشت: معتقدم حضور این مردم به این شیوه و با وحدت و آرامش، باعث شده که مسئولین، تکانی به خود بدهند و پیگیر مسایل شوند وگرنه اگر این اعتراضها نباشد، کسی دنبال منافع این شهرستان نیست. ما بزرگترین مشکلی که داریم، بی کسی است. کسی را در رده های بالای مدیریت نداریم. اقای طالبی که بچه بافق است، افتخار امروز ماست. خودش بهتر میداند، وقتی در شورای برنامه ریزی کسی از بافق، حضور ندارد، طبعاً بدون اینکه بخواهیم خدای ناکرده کسی را متهم به دشمنی با بافق کنیم، بدلیل مسافت دور و نبودن رای در رده های بالای مدیریت استان، ما محروم باقی مانده ایم.

وی ادامه داد: بیش از نیم قرن است که از ریل و جاده، سنگ آهن مارا برده اند و اگر نگاهی بیاندازید، ما از همه شهرستان های اطراف، محرومتریم. هیچ ندارم. نه گاز، نه جاده نه کارخانه های جوار معدنی.

وی با اشاره به خصوصی سازی فعلی شرکت خطاب به مسئولان افزود: جناب دکتر طالبی و دیگر دوستان! شما بهتر می دانید. این شرکت که می خواهد خصوصی شود ، که با این قضیه فرابورس و صندوق، کار تمام شده، سرمایه داری که شرکت را خریده مطمئناً می خواهد با هزینه کمتر تولید بیشتری داشته باشد. بنابراین دست به تعدیل نیرو می زند . وقتی سند این معدن، به نامش خورد، هیچ مقامی نمی تواند بگوید که بالای چشمش ابروست. می گوید، بیکار دارید بروند فرمانداری، بروند شورای شهر. این معدن را هم که کارشناسان می گویند تا ده سال دیگر تمام میشود، تا حداکثر پنجسال دیگر تمامش می کنند و آوارگی برای مردم خواهد ماند.

وی تصریح کرد: وقتی این معدن تمام شود، چه پاسخی به این مردم خواهید داد؟ مردم بدانند، بعد از اینکه این معدن تمام شد، همه ما همانند زابلی ها، آواره شهرها خواهیم شد. ما نه کشاورزی داریم، نه ساحل و نه صنعتی، فقط و فقط معدنی داریم که آن هم با این شیوه، به زودی به پایان خواهد رسید.

صباغیان درباره مصوبات جلسات نیز اظهار داشت: وقتی مصوبه شورای تامین استان ، و دستور معاون اول ریاست جمهور را وقعی نمی نهند، مشخص است که مصوبات استان، در برابر تصمیمات کشوری کارگشا نیست. همه می دانیم، این شرکتهای خصوصی، آدمهای این شرکتها همه با مسولین رده بالا، ارتباط دارند، سهم دارند، مطمئن باشید، مصوبه ای که اینجا تصویب می کنیم، به راحتی انجا لغو می شود. اگر نفوذ نداشتند، دستور معاون اول رئیس جمهور و شورای تامین استان را که بالاتر از قانون است، توجه می کردند.

این شهروند بافقی در ادامه سخنان خود با اشاره به درخواست مردم منطقه خاطر نشان کرد: مسئولین استان، هیچ دغدغه ای نداشته باشند. این مردم، دعای کمیل و زیارت عاشورا می خوانند. قرار نیست اغتشاش و یا خرابکاری صورت گیرد. وقتی درخواستهایمان انجام شد همین چند روزی که کار خوابیده است را نیز جبران خواهند کرد. فقط این را بعنوان درخواست بگویم و این تنها درخواستی است که می تواند اندکی بر دردها و زخمهای مردم منطقه درمان و مرهم باشد. این سفره نان را تا آخر خورده اند، چیزی باقی نمانده است. تقاضای ما این است این ته مانده سفره را که چند تکه نان بیشتر درون آن نیست، بتکانید تا خود این مردم بخورند.

وی تصریح کرد: این اعتصاب و اعتراض را نه بعنوان تهدید که به عنوان یک فرصت بدان بنگرید و بنگریم. فرصتی است تا مسئولین رده بالای کشور، حتی رهبری، صدای ما را بشنوند. ما درخواست داریم این 28/5 درصد شرکت را که در فرابورس عرضه شده، لغو کنند و به خود این مردم بدهند. این معدن مال خود این مردم است. مردمی که بدون هیچ امکانات و توسعه ای قابل توجه، نیم قرن، در جهت توسعه شهرهای فولادی کشور، جان خود را در طبق اخلاص نهادند. اگر این درخواست ما را وقعی ننهند، به مردم این اطمینان را می دهم که پس از پایان یافتن معدن، ظرف پنجسال آینده، ما آواره خواهیم شد.

صباغیان در پایان سخنان خود که با تشویق و تکبیر مکرر حاضران همراه بود خاطر نشان کرد: گمرک خشک، توسعه ریلی، کارخانجات تعمیرات لوکوموتیو، صنایع جوار معدنی، گندله، فولاد و …. همه و همه بنا به بهانه هایی و با قدرتهای پشت پرده که صاحبان زر و زورند، درمورد بافق، لغو شد. ما درخواست داریم، هیئت دولت، که همین چهارشنبه، جلسه دارند، تصویب کنند و با ضمانت محکم از سوی دولت، و نه استان، مصوب شود که این سهم 28/5 درصد شرکت سنگ آهن، به پاس نیم قرن زحمت مردم منطقه ، به خود مردم تعلق گیرد تا از قبل سود آن، کارخانه هایی احداث شود تا همین مردم و فرزندانشان آینده خود و گردش چرخ زندگی و معیشت خود را تضمین شده ببینند. در این راه، از مقام معظم رهبری، رئیس جمهور منتخب و وزیران مربوطه درخواست داریم در هیئت دولت، این مصوبه را تصویب و دل مردمی زجر کشیده را شاد نمایند. مطمئن باشید که این کارگران ، با این مصوبه سرکار خود حاضر شده و با نفسی تازه و امیدی دوباره در رگهای این صنعت، خونی تازه جاری می کنند و  همین روزهای اعتصاب را نیز جبران خواهند کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضايي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي صباغيان تشكرتشكر.انشاالله خدا اجرتان دهد.ممنون

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زنده باد صباغیان فرزندوطن

محدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

رحمت بر اون شیری که خوردی،چندتا دیگه مسئول مثل شما و مهندس تشکری و دکتر یار احمدی داشتیم وضع بافق بهتر از این بود

عبدالرضاخان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود و سپاس ب آقای صباغیان

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.باعرض خسته نباشید خدمت آقای صباغیان الحق که حرف دل مردم بافق را زدی افسوس که جایی این چنین افراددر مجلس خالی است .

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسن به شیر مرد بافق که حرف دل مردم را زدی

سید امین رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سخنان آقای صباغیان، بدور از هر گونه باند و سیاست و جناحی، در خور توجه است. ازاینکه زبان گویای کارگران بودند ممنونم.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای صباغیان,باز مثل همیشه از حق بافق دفاع کردیدشیرمادرت حلالت ف

شهروند بافقی بومی سال 90 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام اقای عسکری متاسفیم که در میان مردم بعضی افراد کارهای …. انجام میدهند شما ببخشید میدانید چرا چون ببینید بر سر پیامبر اسلام هم خاکستر میریختند اگر روزی خاکستر نمیریختند پیامبر سراغ انها را میگرفت باز هم دلسوزی برای مردم میکردند (کاش مردم نگاهی به کارهای اقای عسکری میکردند بعد شعار میدادند وجداناٌ در زمان کدام مدیر عاملی این همه کار انجام شده است قابل توجه ملت بافقی یه عده در میان شما هستند که در جلسات شروع به شعار دادن میکنند شما هم انها را همراهی میکنید لطفا سنجیده اینکار را بکنید(نمک خوردید نمکدان مشکنید
1-پروژه کارخانه گندله
2-پروژه کارخانه اگلومراسیون
3-پروژه فولاد
4-فاضلاب شهری
5-تجهیز بیمارستان بافق به دستگاهها و امکانات
6-جلسه های مشاوره خانوادگی
7-اهدا صندلی و امکانات به مدارس و مساجد در خرید بخاری و کولر و ….
8-احداث5 کیلومتر جاده بافق
9-احداث جاده کمربندی
10-2 دستگاه اب شیرین کن
11-احداث فواره موزیکال
12-کمک در جاده گزوئیه
13-اشتغال به کار حدود 900 نفر
14-خرید واحدهای مسکونی در مشهد و بابلسر
15-پیگیری احداث جاده چاه گز که به ساغند متصل میشود
16-کمک در احداث خیابان مسجد جامع و مهدیه

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تضمین یعنی همین. چرا همش مقامات استانی در بافق حاضر می شوند. کسی دیگری از کشور وجود ندارد

آدرنالین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از آقای صباغیان باید گفت در وحله اول کارگران فقط روی کار اومدن دکتر یار احمدی رو خواستارند بعدا لغو خصوصی سازی

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای قاسمزاده و بافق فردایها پیشنهاد میکنم چند تا عکس از اصفهان و ذوب اهنش و چند تا عکس از فولاد خوزستان بگیرید و بذارید کنار چاله چغارت و قضاوت را بر عهده مردم بذارید ببینند سنگ آهن بافق آنجا چه ساخته

عزادار دارالشجاعه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین بر شجاع مرد دیار دار الشجاعه استاد صباغیان…زبان من توانایی تشکر و قدردانی از شما بزرگوار را ندار د.اما همین قدر بگویم که رحمت بر شیر پاکی که خوردی.خداوند متعال عمری با عزت به شما عنایت کنه.
اجرکم عندالله……….

صادق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای صباغیان شما حرفهای دل همه مردم بافق راگفتید.تشکرازشما

غضنفر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرفهای صباغیان خیلی قشنگه ولی ایکاش این حرفها را دوسالی که پست داشت میزد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بایداموال شرکت…. رانیزبرسی کنند

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و درود بر صباغیان
بر او که در لحظه ای که باید حرف بزند صحبت کرد
نه یک کلمه کم نه یک کلمه زیاد
و امیدوارم بقیه نیز همراهی کنند

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکرازآقای صباغیان.غضنفر آب گل آلودیعنی چه؟به فرضم پستی گرفت این آقاچی ازتو کم میشه؟عرضه داشتی وآمیستادی باشجاعت همین حرفاا را میزدی نه اینکه بیرون گودی وفرموده میکنی لنگش کن.همین ادا اصولاس که به اینجا رسیدیم.مثه اینکه بدت نمیاد این بچه ها آواره شهرها بشن؟

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با کلیات این حرفها موافقم اما راه چاره چیست رفع محرومیت بافق یک شبه حاصل نمیشود اگر 28ونیم درصد را فقط 5 سال بدهندوصرف توسعه وعقب ماندگی شهر بشود تا بافق هم مانند مبارکه اصفهان وسایر جاها پیشرفته بشودمطمئن باشید کارخانه های جوارمعدنی هم راه میافتد

عبدالحسین تشکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر فراوان و ارزوی توفیق روز افزون برای جناب صباغیان
ای کاش همه ی مسولین مانند ایشان دلسوز و وظیفه شناس بودند

حاجی حسنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مصوبه استانی سال1379 قراربو بدون پیش شرط دو کارخانه جانبی با ضمانت وزیز وقت جهانگیری بدون پیش شرط زده شود و در سال 1389 مصوبه استانی با ضمانت استاندار ومدیریرنامه ریزی( بابایی)قرار بود پلی کلینیک تامین اجتماعی، دوبانده کردن جاده بافق و گاز رسانی تا پایان سال 90 صورت گیرد و یک کارکروه ویژه نیزبرای پیگیری این موضوعات تشکیل شو د که هیچ کدام عملی نشد.حالا دوباره استان بدون هیچ ضمانت کشوری چیزی برای بافق مصوب کرده…. ای بابا مردم چقدر ساده اند اگه تن به این مصوبات پوچ بدهند.

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر غيرت و شهامت آقاي صباغيان.

میرزایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان یاد صحبتهای مسجد جامع ات در اردیبهشت سال 1390 افتادم که بسیار تاثیر گذار بود. خداوند تو فیقت دهد.

مجید شاهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معدن چغارت دوست ویار چهل و چند ساله ما مردم بافقه.بهش عادت کردیم همیشه وهمه جا به یادش هستیم بافق نام وآوازه وشهرت خودش را از این معدن گرفته ما مردم شغل وکار و سرمایه ومریضی همه چیز مان را از او داریم پس از دست دادنش برامون خیلی سخته.. با ید باچنگ ودندان حفظش کنیم چرا که آنچه که از دستمان رفت دیگه رفته وبرگشتش کار بس سختیه.یقینا سخت تر از رفتنش .ان چه مرا واداشت به نگارش این چند سطر سخنان گهر بار شما همکار ودوست گرامیه..جناب اقای صباغیان حضر تعالی بیشتراز هر کس مستحضرید که من هم مثل شما فرهنگی هستم وهیچ منافعی در شرکت سنگ آهن ندارم ولی مثل شما دلم برای آینده بافق و سرنوشت نامعلوم ومبهم جوانان آن میسوزه .ولی این اتفاقات شومی که شما ازش نام بردید مثل جابجایی بندر خشک وانتقال مرکزیت تعمیرات لکوموتیو از بافق .عدم تخصیص گاز به ما و ناتمام بودن جاده بافق به یزد حوادثی استکه در دولت شما وزمانی بوده که جنابعالی در استانداری مدیر کل بودید چرا فریاد شما ان روز بلند نبوده وچیزی از شما شنیده نمیشده چرا ان روز سکوت کردید و امروز فریاد ..ندایی در درون من در حال فریاد زدن است که این فریادها ندای حق طلبی مردم نیست این فرصتی که بجهت احساسات پاک وبی آلایش جوانان بافقی ایجاد شده وتعدادی افراد معلوم الحال در جعهت مطامع شخصی و حزبی وگروهی خود دارن از آن سوئ استفاده میکنند امیدوارم این ندای وجدان من در باره شما وبیانات شما در حال خطا واشتباه باشد جناب آقای صباغیان عزیز حتما مستحضرید که جو استانداری فعلی با زمان صدارت دوستان وهمفکران شما خیلی فرق کرده امروز استانداری با ماست وزمان شما برما.امروز استانداری به دنبال حق ماست وان روز به دنبال گرفتن وتضییع حق ما.امروز استانداری بارها بالاترین مقامش با صحه صدر میاد در بین کارگران وحرف انها را گوش میده و زمان شما دستور برخورد با مردم را صادر میکنند .حتما حوادث اردیبهشت91را خوب به یاد دارید.جناب اقای صباغیان عزیز شاید نکته ایی را باید برای شما و مردم شریف بافق یادآوری کنم که دانستن آن خالی از لطف نیستد زمانی که بندر خشک را از بافق به مهریز بردن تعداد زیادی از مردم به استانداروقت پیامک زدند وبه این کار ایشان اعتراض کردند میدانید فرماندار وقت بافق که الان دایه دار حمایت از مردم را به یدک میکشد همین آقای حسین ن در شورای تامین دستور برخورد با کسانی را میده که به استاندار پیام دادند واین برخورد هم صورت میگیره ان زمان چرا شماها سکوت کرده بودید وچرا امروز از خواب خرگوشی خود بیدار شدید ایا انگیزه ایی جز تغییر استاندار وعزل سمتهای داشته وجود دارد؟ چرا ان فرماندار ان روز برخورد میکرد و امروز همرا مردم شده او اگر امروز فرماندار بود ایا همین برخورد امروز را داشت یا دستور دیگری صادر میکرد..محمد رضا جان حتما اطلاع داری که بودجه تکمیل فولاد بافق با تشویق یکی از آقایان که امروز در بافق اعتصاب غذا میکند وخود را حامی جلوه میدهد به شهرک صنعتی مهریز انتقال شده است .من در جلسه ایی همرا ه این آقا بودم که دیدار دکتر کرباسیان مدیر ایمیدرو رفته بود میدانی وقتی من بعنوان یک خبرنگار به روند خصوصی سازی انتقاد کردم همین اقا با تندی به من گفت چرا این موضوع را مطرح کردی وخصوصی سازی دیگه منتفیه.شاید برات جالب باشه که ایشان آن روز از کارخانه کاشی مهریز ومطالبات ان شهر گفت نه خواسته های مردم بافق.امروز همه در استان اتفاق نظر دارند که باید حق مردم بافق ادا بشه اماجلسات شبانه چیز دیگری از ان بیرون میاد امروز معاون سیاسی استاندار از همین شهر ودیاره..اتفاقی که برای اولین بار در تاریخ بعد از انقلاب افتاده است باید قدر بدونیم واز ایشان حمایت کنیم نه اینکه چون من پستی داشتم ودرخواست ارتقا ان را داشتم وحالا اتفاق نیفتاده تمام قصورات وکوتاهیهای دولت قبل را سر این دولت بشکنم این بی انصافی است ..چون تخصص شما تاریخ هست حتما میدانید تاریخ با گذشت زمان پردها را کنار میزند وحقانیت هرکس ان روز مشخص میشود امیدوارم ایندگان برای شما خوب قضاوت کنند.موفق وسربلند وپیروز باشید

  با خبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  آقای شاهی مثل اینکه شما زیاد در جریان نیستی. سال۹۰ که توی بافق شورش شد آقای صباغیان که توی استانداری نبود اقای صباغیان از شهریور ۹۱ رفتن استانداری بعدش هم سال ۹۰ کی بود که توی مسجد جامع در دفاع از حق بافق فریاد میزد؟ فکر کنم شما اونروز تو خواب خرگوشی بودی.
  تازه به نظر شما چرا آقای صباغیان رو بردن تو استانداری برای اینکه می خواستن فرماندار عوض کنن و قطعا یک گزینه مناسب برای فرمانداری ایشون بود چرا که توی انتخابات اون سال مجلس ۹۰ درصد مردم بافق به ایشون رای داده بودن
  آیا میدونی همون روزی که حکم صباغیان رو زدن یک ساعت بعدش خبر بازنشستگی فرماندار هم تو شهر پیچید و تا قبلش هیچ خبری نبود؟
  آیا میدونی صباغیان تو دوره ای که مدیر کل پدافند غیر عامل بود تو کشور نمونه شد؟
  مطمئن باش تو دوره کاریش تو استانداری هم تا جایی که در توانش بود پیگیر مسائل شهر بود
  اینم میدونی که رئیس جمهور جدیدکه اومد کلیه استانداران و فرمانداران و مدیر کل ها رو عوض کرد و تنها مدیر کلی که برای چند ماه بیشتر از مدیر کل های دیگه تو استانداری بود و عوضش نکردن صباغیان بود چرا؟ برای اینکه هنوز فرماندار بافق رو عوض نکرده بودن.
  در ضمن تخصص آقای صباغیان فوق لیسانس علوم سیاسی هست صرفا جهت اطلاع شما.

   کوروش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

   در جواب آقای شاهی:
   آقای صباغیان تو دوره مدیر کلی شون خواب نبودن مجمع هم اندیشی رو توی بافق بنا کردن که خیلی ها رو از خواب غفلت بیدار میکنه…..
   پست مدیرکلی پدافند غیر عامل چه ربطی داره به حق و حقوق تضعیف شده بافق.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معادن دیگه بافق چی میشوند؟

مرزا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان درود برجوانمردی واخلاص و همت شما تا پایجان حمایتت میکنیم تا حق پایمال شده پنجاه ساله بافق عزیز مان را بگیریم خدا وند حافظ ونگهبانتان تمام مردم بافق دعا گو وپشتیبانتان خواهند بود واقعا خسته نباشید .تشکر .تشکر. تشکر. .وباکمال تشکر از تمام مسئولین خصوصا فرماندار که تا حالانشون داده ازبعضی بومی. ها خیلی بهتره خدا قوت البته جوجه را…

دهستانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاا.. سنگ آهن از این پیچ خطرناک هم بسلامتی عبور می کند ولی ما برای ادامه را ه کاپیتانی مثل دکتر یاراحمدی میخواهیم قطعا اگر ایشان ساکت ننشیند و با جمع همراه باشد بهترین گزینه برای مدیر عاملی است.

علیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همه ما باید صیاغیان شویم

بدون در نظر گرفتن منافع شخصیمان حرف بزنیم

از اقای صباغیان تشکر می کنم

محمدى این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سپاس از دلسوزى آقاى صباغيان . ولى من گيج شدم پس قضيه انفال که فرموده امام راحل و مقام معظم رهبرى مى باشد اين وسط چى ميشه؟؟؟؟

سید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۴:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب شهروند بومی نود
اگرچه این 16 بندی که فرمودید 14 بند از ان دروغ بوده بازهم در کنارکاری که اقای عسگری به بافق روا داشته اند عدد ناچیزی میباشد
درضمن احداث 5 کیلومتر جاده بافق ؟!؟فاضلاب شهری اجرا شده یا کلنگش رفته بالا؟جاده چاه گز به ساغند اسفالت شده ؟دوما چاه گز که از بافق گرفتند در دوره مدیریتتان به شما چه؟کدام فولاد کدام گندله ؟کدام اگلومره نکنه اینها را ه افتاده ملت خواب بودن. حتما دیشب در معدن نبودبد چه خبر بود ؟

عبدالرضاخان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

روی صحبتم با بومی سال نود،،اقا جان بخدا ماها قبول داریم که آقای عسکری بسیار فعال بودن و کارای زیادی برامون انجام دادن ،که در حیطه خود بسیار عالیست اما این یکی کار کة سازمان خصوصی سازی رو همراهی کرده تمام کاراشو تا حبودی خراب جلوه داده،،اما با این حال نبایست بهش فشار بیارن و بهش توهین کنن!!

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بگذریم می گویند چون ذوب آهن اصفهان را نتوانستند خصوصی کنند آمده اند سراغ بافق .چقدر حقیقت داره

ابراهیمی-سبزدشت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان تشکر،ار زوی عمر ی طولانی،عزت وسربلندی برای جنابعالی دارم.

ررر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ماشالله تو این اعتصابات سنگ آهن چقدر دایه عزیز تر از مادر پیدا شدن بعضی هاشون که وقتی پست داشتن و میتونستن کاری نکردن و حالا دوباره بعد دوسال سکوت به حرف اومدن ، بعضی دیگشون هم که تو اعتصابات قبلی همین کارگرا بهشون شعار مرگ بر… دادن و حالا که دیدن آب گل آلود شده دوباره دارن اظهار نظر میکنن کارگران شریف و محترم سنگ آهن بهوش باشید خیلی ها میخوان از آب گل آلود ماهی(پست) بگیرن مواظب باشید که شما عزیزان را طعمه خود قرار ندهند

ررر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر میرزایی آقای صباغیان تو مسجد جامع سال نود فقط مردم را آرام کرد و …. و اعتصابات تمام شد چی بهمون دادن به خاطر اون اعتصاب

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب طالبی دیشب شما وتمامی مسولین اومده بودید که با هر قیمتی شده کار را راه بیندازید.از سعه صدرتان متشکریم.اما اگر دیدید زمانی مردم بافق آرامند مثل آرامش آقای صباغیاان در دوره مدیر کلی

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب طالبی دیشب شما وتمامی مسولین اومده بودید که با هر قیمتی شده کار را راه بیندازید.از سعه صدرتان متشکریم.اما اگر دیدید زمانی مردم بافق آرامند مثل آرامش آقای صباغیاان در دوره مدیر کل آتش زیر خاکستر بودند و با یک فوت شعله ور خواهند شد.خواهشا واقع بین باشید و بدنبال احقاق حقوق از دست رفته 40ساله مان.خدا به تمام مسولینی که واقعا بوی خیانت نمیدهند جرای خیر بدهد.ی

ساقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از جناب آقای طالبی میخواهم بپرسم که چرا مسوبه دولت در خصوص سهام ترجیهی‍‍‍ پرسنل شرکت تاکنون تعلق‍‍‍ نگرفته است وتمام سهم دولت بفروش رفته است وباقیمانده را هم بدون در نظر گرفتن سهم کارکنان شرکت بفروش رسیده است در حالی که در فولاد مبارکه ۵درصد از سهم دولت به کارکنان تعلق گرقته است

بيدار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جوا ب محمد درسته کليه ی معادن از انفال میباشد وهمین الانم اگه معدن بافق خصوصی شه جزو انفاله چون دولت مالکیت معدن رو واگذار نکرده فقط حق استخراج وبهره برداری رو واگذار کرده ودست از تصدی مستقیم خودش برداشته.درنتیجه اگرمالکیت معدن هنوز برای دولت باشه که حتما هست پس جزو انفاله .فقط تصمیم گرفتن برای رعایت حال مسلمين وتقسیم مساوی انفال بین مسلمین ویا کاهش هزینه ویا از همه مهمتر ایجاد انگیزه دربخش خصوصی اونو واگذار بخش خصوصی کنن.فقط صحبت من سیاسی نیست ولطف کنید جواب ندین چون منم مخالف خصوصی شدن با این شرایطم فقط خواستم اطلاعات اين عزیزان بالا بره.

بیدار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یه چیزه دیگه کاش اقای صباغیان ودیگر عزیزانی که در اعتصاب میباشن وحامیه حقوق مردم شریف بافقن یه فکری به حال چاه نفت بافق میکردن که به اردکان منتقل شده وکسی چیزی نگفته .الان دعوای دنیا سر انرژی هستش شما فک میکنید چرا امریکا ویا کشورهای ابر قدرت به دنبال جنگ افروزی هستن؟؟؟مسلما هرکسی که صاحب انرژی نفت وگاز باشه صاحب قدرت وشوکت هست وحرف اول واخر رو ميزنه در دنیاوبا همین تشبیه اگر بافق به حق خودش یعنی چاه نفت خودش دست پیدا کنه ایندگان به زودی صاحب قدرت خواهند شد.چون بافق در فلات مرکزی واقع شده وسرشار از نعمتهای خدادادی میباشد.امیدوارم کسانی که که دم از بیداری میزنن به فکر این مردم که نه به فکر خود باشن ابتداویه فکری هم به حال چاه نفت از دست رفته بافق بکنن.

آریایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دست آقای صباغیان درد نکنه کاری نداشته باشید که کی گفته حرفی که باید زده می شد زده شد
انشاا… دکتر یاراحمدی دوباره مدیرعامل بشن

شهروند بومی بافقی سال 90 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب سید
اینها را که گفتی قراردادهایش بسته شده این نیست که چند تا کارگر بگیرند بگوین کلنگ بردارید امروزکارخانه فولاد بسازید فردا میخواهیم کارخانه گندله را شروع کنیم باید حساب شده جلو رفت عزیز برادر شما چشمتان را باز کنید ببینید لطفا اگر خبر ندارید نظری ندید

صاعد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام کاش آنروز که کاندیدای نمایندگیمجلس بود هم همینطوری آفرین می گفتین یادتان نرود مهریز تا پایان سال 94 با سرمایه گذاری 500 میلیاردتومان فودلاد خواهد داشت .

تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای شهروند سال نود”دوتاتذکر1هرگز پیامبر عظیم الشان راباشخص در یک سطح قرار نده2هروقت خواستی نظر بدهی بانام خودت نظر بده.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده حقیربه نوبه خودم اول کمال تشکرراازجناب آقای محمدرضاصباغیان عزیزوشجاع ودلسوزشهرستان بافق رادارم وازخداوندمنان توفیق روزافزون برای این دلیرمردبافق راخواهانم ودوم ازکلیه همشهریان محترم شهرمان اعم ازسردهی و میان دهی وبن دهی ودیگرنقاط جوارشهرومردمان محترم توابع شهربافق عاجزانه تقاضامندم به احترام ماه شعبان که درپیش روداریم بیاییدقلبهایمان راازکدورتها خالی وبانورالهی پروذهنهایمان راازخصومتهاخالی وبایادخداوتوکل برخدادست به دست هم دهیم وازحق خودمان وهمسروفرزندان وخانوادهایمان وهمشهریهایمان دفاع کنیم که اگراین روزها راازدست بدهیم دیگرچنین روزی نخواهدآمدوافسوس خوردن وپشیمان شدن سودی ندارددرآخرازآقای مجیدشاهی ودیگردوستانم که مانندخودم فقط اسم مستعاردارندخواهشمندم اجازه بفرماییدآن عده عزیزانی که توانی دفاع از حقوق من وشما ودیگرعزیزان رادارندانجام وظیفه کنندتادل وقلب همه مردم شادباشدبنده حقیر ازته دل تمام همشهریهایم رادوست می دارم پس تمنا می کنم نگذارید معدنمان راببرندوبیاییدبه فکرآبادانی بافق شهردارالشجاعه باشیم ومن الله التوفیق

تشکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شاهی جون ایول عالی گفتی

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان اگر پست مدیرکلی که میخواستی گرفته بودی هم همنها را میگفتی

سرو شادکام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر فراوان از آقای صباغیان و همچنین تشکر از محمد جواد عسکری به جهت فعالیتهای خوبش ولی این آخری کار خوی نبود شما که داشتید بازنشست می شدید زیر بار نمی رفتید و می گفتید من چنین کاری را نمی کنم که آخر خدمتی اینجور مردم شما را ناراحت کنندمن هم خیلی ناراحت هستم که شما که قلبتان را عمل کرده اید اینطور ناراحت شدید به خاطر کارهای خوب قبلی تان شما را دوست دارم .

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خطاب به نظر شماره 9 :این چه حرفی است که تو زدی اسم پیامبر را که میبری باید صلوات بفرستی نه اینکه یک فرد عادی را با پیامبر گرامی اسلام مقایسه کنی این شخص مدیر عامل حساب ……….نداره

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان تشکر
ضمناایشان شورش سال90رانیزبا درایت وهوشیاری به پایان رساند.انشاالله درخصوص معدن نیزدست بکاروبه نفع مردم تمامش خواهدکرد

ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان تشکر
ضمنا ایشان شورش سال90راهم بادرایت وهوشیاری ختم بخیرکرد.درخصوص معدن نیزحتماحل وفصلش خواهدکرد

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان چه لزومی داشته او بیاد صحبت کنه مگر شورایی ها خودشون گنگ بودن اهداف مردم مشخص هستش وبا صحبت نکردت صباغیان قرا ر نبود کسی به کارش ادامه بده فقط با صحبت او حرمت ها شکسته شد ومدیر عامل بومی که در قضیه خصوصی سازی هیچ نقشی نداشته را مور دخطاب قرار دادن ودست های پشت پرده میخواستن او را خراب کنند که موفق شدن ما از مدیر عامل بومی حمایت می گنیم البته از خواسته مردم بافق که لغو خصوصی سازی هست نیز حمایت وهرگز پا عقب نمی گذاریم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای غضنفر سلام شما که می گویی کاش صباغیان که پست داشت این حرفهارا میزد چند وقته که خودت فهمیدی سنگ آهن خصوصی شده

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حسین حالا هرچی.. حرف دل مردم را که زداگه خودت بودی این حرفها را میزدی خیلی خیلی از اقای صباغیان هم ممنون هستیم که واقعا مردانگی کرد دمت گرم هموطنما پشتتیم برو جلو

amin این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
آقای شاهی شما کی داد بافق زدی :@#$%
حقیقتا امسالی مثل شما بافق را بیچاره کردند&^%$#
همش میرید( یزد، تهران) زیرپای افراد لایق بافق راخالی میکنیدمایه زنی میکنید بابا دست بردارید ،خجالت داره ،خدایی هم هست

قاسم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حسین به تو ربطی نداره خدا بالا ی سر میدونه .

مجید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من در هیچ جای نوشته هایم تا به حال از خصوصی سازی دفاع نکردم ومعتقدم این سنگ آهن با گوش وپوست ما بافقیها عجین شده ونباید به هیچ قیمتی آن را از دست بدهیم منظور من از نوشته بالا یاد آوری رفتارهای عوام فریبانه بعضی از افراد واشخاصی هست که بر احساسات مردم سوار میشونند و در پشت آنها مطامع شخصی خود را دنبال میکنند دوست عزیز اولا اگر نظراتت را بهش اعتقاد داری با شهامت اسمتت را بنویس و دفاع کن نه اینکه با نام مستعار وجعلی نظرات جعلی خود را بر دیگران تحمیل کنی..حواریون آقای صباغیان که در سایت اظهار نظر میکنند وکور کورانه به دفاع میپردازند باید متوجه باشند که من هیچ منفعتی در سنگ آهن ندارم واگر کسی مدرکی دارد که من یک ریال دریافت کردم حتما مدرک آن را برای عموم مردم وروشنگری بیشتر چاپ کنند. در ثانی نیاز نیست من از یزد به بافق بیام ودر جمع کارگران باشم وبه اغفال انها بپردازم آنهایی که در جریان هستند گواهی میدهند که ما هم به اندازه وسع خودمان پیگیر بوده واز طریق نماینده استان اقای جوکار و نماینده اردکان آقای تابش پیگیر موضوع بوده ودر جهت احقاق حقوق به حق کارگران گام های را برداشته وبرمیداریم .دوست گرامی در مورد موضوعاتی که برای آقای صباغیان نوشتی منهم خبر دارم حتی درگیری با معاون سیاسی وقت استانداری از کجا وتوسط چه کسانی برنامه ریزی شده بود طبق گفته شما در کامنت باخبر همیشه اقای صباغیان را از شهر بیرون میکردند تا شهر آرام باشد ماباید دست از رفتار عوام فریبانه خودمان برداریم وواقعیت ها را برای روشن شدن اذهان مردم شهرستان بیان کنیم ذکر چند نکته لازم میدونم ۱- آقای صباغیان که شعار حمایت از حقوق شهروندی را سر میدهند چرا در زمان مرحوم مهندس دهستانی با تمام طرح های ایشان مخالفت میکرد ؟مگر مهندس دهستانی سردار سازندگی بافق لقب نگرفت؟پس مخالفت با ایشان وطرحهای ایشان چه معنی و مفهومی میتواند داشته باشد؟آیا منافع شهر درآن نهفته است یا منافع شخص؟۲- حتما اقای صباغیان به یاد دارن که در طرح جامع شهری که زمان شهرداری ایشان تهیه شده بود در بلوار انقلاب تا شعاع ۱۵۰متری را حوزه مسکونی اعلام کرده بودند وبعد از ۱۵۰متری را کشاورزی اعلام تا کسی نتواند در قسمت انتهای خیابان مهدیه به سکونت بپردازد ودر عوض انتهای خ امام را تا بینهایت مسکونی اعلا م کرده بودند وعملا توسعه شهر را به سمت محله خود برده بودند که بعد از اعتراضات شدید مردمی اهالی سفلی این موضوع اصلاح گردید.آیا با داشتن تعصبات شدید محله گرایی میتوان فریاد توسعه وعمران شهر را داد؟۳- من نوشتم اگر امروز آقای صباغیان پست قبلی را داشت آیا بازهم به ایراد سخن میپرداخت .برادر گرامی من خصوصی سازی چه بخواهیم وچه نخواهیم انجام خواهد شد چرا که اصل ۴۴ از طرف خود مقام معظم رهبری ابلاغ شدند ما باید در زمان انجام این امر حداکثر پونهایی که میتوانیم برای شهر و کارگران بگیریم وقتی در جمع کارگران اعلام میکنیم ۲۸٫۵درصد باید مجانا به شهرستان تعلق پذیرد آیا این امر امکان دارد .بله کارگر از این حرف من به وجد میاد اما ایا این حرف تحقق پذیر است ماباید حرفی بزنیم که بتونیم در مقابل مقامات کشوری از آن دفاع کنیم تحقق این امر غیر ممکن است سعی کنیم بجای سخنان احساسی وعوام گرایانه سخنان کارشناسی شده بزنیم ونکته آخر من از آقای دکتر یاراحمدی که اسباب افتخار شهرمان هستند خواهش میکنم برای یکبار هم که شده واقعیت عزل خود را از مدیر عاملی شرکت بیان کنند تا همگان بدانند که این عزل رفتی به خصوصی سازی نداشته ونباید ما مشکلات خودمان را به پای خصوصی سازی بگزاریم..همشهریان گرامی آقای دکتر یار احمدی با موافقت استاندار وقت عزل شدند ورفتی به خصوصی سازی نداشته است در پایان همه دوستانی که میخوان اتهاماتی را وارد کنند بهتر است با اسم واقعی خود مطالب را انتشار بدن تا مردم واقعیت ها را خود دریابند

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان چرا تا زمانی که مدیر کل بودن عکس العملی نشون ندادن

غضنفر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

علی جان سلام منظورم اینه ایشون آقای صباغیان را میگم تودوسالی که پست داشت چند دفعه از بافق دفاع کرد گاز را سر موقع آوردن و…

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۴:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من یک پیشنهاد دارم : اگر بتوان مسئولین فعلی شهر ، فرماندار سابق ، آقای حاج جواد عسکری مدیر عامل فعلی شرکت سنگ آهن ، آقای محمد رضا صباغیان و دکتر علی رضا یار احمدی را در یک جلسه پرسش و پاسخ دور هم جمع کرد خیلی از این حرف و حدیثها ، تهمتها ، شکیات و بطور کلی این فتنه پایان می یافت و همه باهم همفکری میکردند تا شهر را دریابند

جانباز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چه خوب می شد دکتر یار احمد ی برگرده و دست این آقا یان که در این شرکت 7یا8 خودرو اجاره می دهند مثلا و توی پارکنیگ معدن سایه پارک میکنن و چقدر به جیب میزنن خدا می دونه کوتاه کنه 0 و بچه این شهر بیکار باشه آقای عسکری شرکتی که تازه تائسیس شده و کار میلیادری بر می داره و هنوز 20سالش نشده خدا می دونه چقدز ثروت از این حق مردم به هم زده یا ….و امثال اون دکتر یار احمدی مثل شیر جلو اینها ایستاد و همه شرکت ها به عدالت کار می کردن آقای عسکر ی مشاورین خوبی نداشتی که معدن به روز افتاده

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وتشکرازجناب آقای صباغیان. درجواب شهروند بافقی 90بایدبگویم برادریاخوابیی! یاخامی! یاجیره خور!فولادکه فروخته شده !طرح گندله هم مربوط به قبل از مدیریت عسکریه هنوزهم هیهات!آگلومره هم حداقل 5سال پیش بایدراه اوفتاده باشه بااین همه بودجه که تو10سال اخیرخرج شده!درموردبقیه بندهایی هم که ذکرکردیدعسکری ازجیب نداده واین ها همه درمقابل درآمدروزانه 3/5میلیاردی شرکت سنگ آهن هیچه

اژدر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رنجبر تو که از چیزی سرت نمیشه زر نزن ایشون مدیر کل پدافند غیر عامل بودند ربطی به گاز ….ندارد

مناظره 61 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقا مهدی اگه مناظره محمد رضا صباغیان و دکتر علی رضا یار احمدی با
فرماندار سابق و جواد عسکری برگزار بشه مثل بازی ارژانتین باافغانستان میمونه معلومه کی برنده میشه به همین خاطر اینا جرات نمی کنند این مناظره برگزار شه

تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای شاهی که حالایکبار اسمت رافاکتور میگیری ویکبار فامیلت را،یادت رفته آمار رای انتخابات مجلس آقای صباغیان را؟اگر صباغیان دردوره شهرداری محله گرایی درآورده بود پس چرا بالاترین درصد رای مال محله سفلی بود؟شما که ادعاداری خصوصی سازی میشود وحق وحقوقی ا ز سنگ آهن دریافت نمیکنی ونیز سالهاست یزد ساکن هستی پس برای چی از طریق اقای جوکار واقای تابش مشکلات راپیگیر شدی؟توکه میگویی مشکلی نیست؟خواهشا بذارماخودمون مشکلاتمون رادنبال کنیم

روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت برادر عزیز آقای صباغیان
حلالت باشد شیری که خوردی

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمنا آقای اژدر کسی زر میزنه که با اسمش جرات نظر دادن نداره و با اسمهای نامشخص نظر میده

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بیایید جمع کنیم بریم،اختلاف زیاده

ايمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغيان تشكر تشكر تشكر

هستی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

http://www.mimt.gov.ir/assistant این سایت و شماره همه مسئولین خصوصی سازی زنگ بزنید تا به هدفمون برسیم

علی اقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان ایا مردم بافق که شکرخدا همگی ازوضعیت مالی مناسب برخوردارند واکثر انها بیشتر از حد هم دارند از کجا امرارمعاش میکردند ایا کشاورزی میکنند شما که میگویید اهن مارا بردند مگر مفتی داده اید
یا به زور اسلحه برده اندشما هنوز مردم محروم ندیده اید بهتر است سری به خوزستان وشهرکرد و زاهدان بزنید تا معنی محروم را بفهمیددربافق خیلیها ازکنار همین معدن به پولهای میلیاردی رسیدن