گردهمایی معتمدین شهرستان بافق برگزارشد

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
شنبه - ۶ خرداد ۱۳۹۱

نشست جمعی از معتمدین شهرستان بافق با تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید آغاز شد و سپس سیدعلی شریعتی نخستین سخنران این نشست به ایراد سخن پرداخت.
سیدعلی شریعتی گفت: امیدواریم جلسات آینده با حضور نمایندگان بیشتری از محلات مختلف تشکیل شود.وی ادامه داد: این نشست ها به منزله بالی برای مسئولان است و در کنار آنها تا بتوانند در عمران و آبادنی شهر تلاش کنند.
وی خاطرنشان کرد: هدف از این جلسات یاری مسئولین در توسعه و پیشرفت شهر است.
وی تصریح کرد: کارخانه های فولاد، کاشی، آگلومراسیون حق مسلم مردم است و باید روند پیگیری ها و مراحلی را که طی شده از مسئولین بشنوند.
شریعتی یادآورشد: روند برخی مسایل از جمله احداث برخی کارخانه ها و آخرین وضعیت حوزه انتخابیه نیز از جمله دیگر موارد قابل عنوان برای مردم شفاف سازی گردد.
وی عنوان کرد: شنبه ششم خردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع شنوای صحبت های مسئولین هستیم و هماهنگی هایی با برخی مسئولین نیز شده است.
محمدرضاصباغیان دیگر سخنران این نشست نیز گفت: در جلساتی که با دوستان داشتیم به این نتیجه رسیدیم که نمایندگانی از اصناف مختلف اعم از بازاری، فرهنگی، کارگر و غیره داشته باشیم و جلساتی بصورت ماهیانه برگزارگردد و بدنبال آن سالی یکبار گردهمایی بزرگی با حضور مسئولین برپا شود.
وی ادامه داد: در این نشست ها پیرامون مسائل شهری و اجتماعی بحث کنیم.
وی افزود: مسایلی چون عوارض معادن، گازشهری و سایر عنوانهای دیگر مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.
وی با اشاره به محرومیت و برخوردار نبودن بافق از مواهب طبیعی چون جنگل ، دریا وآب و هوای مناسب بیان کرد: خداوند معادن را به ما ودیعه داده و اکنون که سرمایه گذاران خصوصی حاضر به سرمایه گذاری در شهرستان نیستند می توان عوارض دریافتی را برای سرمایه گذاری هزینه گردد.
صباغیان همچنین خاطرنشان کرد: در ۳۶۵ روز سال ما باید شنوای صحبت های مسئولین باشیم و تقاضا داریم آنها نیز یک روز شنوای صحبت های ما بوده و جوابگوی مردم باشند.
وی، در انتها از کلیه شهروندان بافقی برای شرکت در نشست پرسش و پاسخ مسئولین در روز شنبه ۶ خرداد ماه پس از نمار مغرب و عشاء دعوت نمود


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
صابر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه میشه علت اینکه این افراد به عنوان معتمد انتخاب گردیده اند را بیان فرمایید.لطفا از این آقایان بخواهید کارهایی که در موقع تصدی پست انجام داده اند را بیان فرمایند نه اینکه الان…

علیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این جلسه هم مثل جلسه ای که در امامزاده برگزار شد با طولانی شدن و سربسته صحبت کردن تمام می شود و نهایت به بنری میرسد در ۵ بند که چندتایی از آنها رفت در صف اجرا:
(گاز-بزرگراه- فولاد-پلی کلینیک-کارخانه اساس لوکومتیو)
اما خوبی این جلسات این است که جمعی از مردم آزادانه سوالاتشان را مطرح می کنند صحبتها و نظرات مختلف شنیده میشود و …(کمترین نتیجه آن این است که باعث میشود مردم بیشتر با مسائل شهرشان درگیر و با موانع رفع آن آشنا میشوند)
در خلاصه اگر این جلسات باشد و روشن و شفاف ، صادقانه و عمومی قطعا مسئول ما برای سال بعد با تمام توان وارد عمل خدمت می شود و قطعا برای جواب دادن به همه آن سوالاتی که در روز پاسخگوئی مطرح خواهد شد جوابی عملی و منطقی آماده خواهد کرد…

سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۴:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کار بسیار قشنگی است امیدوارم تداوم داشته باشه.

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
اظهار نظر در مورد این جلسه در حال حاضر غیر ممکن است!
و تنها می توان گفت هر اتفاق نظری که به خدا، مردم و نظام جمهوری اسلامی منتهی شود قابل احترام است اما اگر برای منافع شخصی، اعتبار شخصی و یا حمایت از جریانات وابسته و بعضا انحرافی باشد دوامی نخواهد یافت.

تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۲:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من خودم در این جلسه بودم وافرادی راکه دیدم بعضی هاشون را واقعا مردم هیچی حساب نمی کنند چه برسد به معتمد حتی بعضی از سخنوراشونا

روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۷:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام امیدوارم مردم شهیدپرور بافق استقبال خوبی بکنند
ضمنا برای آقای صباغیان آرزوی سلامتی و موفقیت از خداوند منان خواستارم
به امید روزی که شهری آباد داشته باشیم

بافقی آزاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۹:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاالله هدف از برگزاری این جلسات بهره برداری شخصی نباشد چون این به اصطلاح فعالان قبلا درشورا وشهرداری و…امتحان خود را پس داده اند،ضمنا درحال حاضر معتمدین شهر اعضای شورای شهر هستند

ساقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۵:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعضی از معتمدین اینگونه خود را برای حضور درانتخابات شورای شهر اماده میکنند