برگزاری مسابقه دو امدادی به مناسبت هفته بدون دخانیات

دسته: ورزشی
۸ دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ خرداد ۱۳۹۳

مسابقه دو امدادی تپل ها به مناسبت هفته بدون دخانیات و روز جهانی مبارزه با دخانیات در بافق برگزارشد.
مسابقه دو امدادی با شرکت سنگین وزن های باشگاه تپل های ایرانی در شهرستان بافق انجام و گروه های اول تا سوم مشخص شدند.
این مسابقه با هدف فرهنگ سازی برای انجام ورزش و دوری از دخانیات از سوی شبکه بهداشت و درمان بافق و با همکاری برخی مجموعه های شهرستان و پشتیبانی نمایندگی بیمه علیزاده ترتیب داده شده بود و با استقبال خوب تماشاچیان روبرو شد.
علی قائمی و جعفرکارگران تیم نخست و گروه جواد رحیمی و علی عسکری مقام دوم و محمودحاجی حسنی و عباسعلی مقنی نیز عنوان سوم رقابت دو امدادی سنگین وزن های بافقی را به خود اختصاص دادند.
جواد فتاحی رئیس مرکز بهداشت بافق در حاشیه این مسابقه دو امدادی، اظهارکرد: این رقابت ها در راستای تبلیغ و فرهنگ سازی برای ورزش و کاهش مصرف دخانیات در این هفته ترتیب داده شد.
وی با اشاره به برخی برنامه های این هفته، افزود: برنامه های آموزشی مختلفی از جمله سخنرانی در مدارس و نشست های آموزشی با همکاری رابطین بهداشتی نیز در هفته بدون دخانیات انجام شد.
فتاحی با اشاره به انجام طرح هایی از جمله ممنوعیت عرضه محصولات دخانی به افراد زیر 18 سال در شهرستان، گفت: نشستی با اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت برای هماهنگی برای نظارت بیشتر و بازرسی هفتگی از عرضه کننده ها و فروشندگان محصولات دخانی شهرستان نیز داشتیم.
رئیس مرکز بهداشت بافق خاطرنشان کرد: کلیه عرضه کنندگان این محصولات باید مجوز عرضه از اتاق اصناف شهرستان به جهت تضمین اجرای قانون منع استعمال دخانیات را داشته باشند.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جاداردازسریرست ومدیر تیم،آقایان فتوحی ودهقانزاده تشکر ویژه ای داشت که در این روزهایی که ذهن مردم درگیر ناحقی که بهشان شده، وغم سنگینیش رابرشهرحاکم نموده برای مدتی کوتاه شادی وتنوع رابهشان هدیه دادند.

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فتوحی خسته نباشی برادر

صالح-خ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من هم همچنین از باشگاه تپل اسپرت به ویژه سرپرست و مربی این تیم تشکر میکنم که همیشه با برنامه های جدیدشان شادی را به مردم بافق هدیه میدهند و درضمن کسب مقام سومی را به محمود حاجی حسنی هم روستایی عزیزم تبریک می گویم و برای او از صمیم قلب آرزوی موفقییت در دیگر مسابقات پیش رو را دارم

سرو شادکام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دست آقای علیزاده و نوروز زاده درد نکند که هر کدام به نوعی به ورزش بافق کمک کردند قابل توجه کسانی که می توانند ورزش را حمایت کنند

استقلالی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .ممنون از این کار قشنگ بچه های تیم تپل اسپرت

مجتبی دهقان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام.از برگزار کننده این مسابقه کمال تشکر را داریم.خدا قوت و خسته نباشید.

m_fotoohi این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام تشکر می کنم از همه اونای که نظر دادن و تشکر کردن که این نظرات باعث دل گرمی باشگاه تپل اسپرت می باشد در ضمن در باید بگویم اسپانسر این مسابقه بیمه ایران (نمایندگی علیزاده)بوده که واقعا جا دارد همین جا نیز از اقای علیزاده تشکر کنم .روابط عمومی باشگاه تپل اسپرت

محراب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اولا تشکر می کنم از مجموعه تپل اسپرت بافق به خاطر برنامه های متنوع این تیم ثانیا به مقام آوران این مسابقه تبریک می گویم از طرف احمدی میرابی