وقتی به مرگمان می گیرند تا به تب راضی شویم

دسته: مقالات
۳۱ دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ خرداد ۱۳۹۳

IMG_1491

ماجرای سنگ آهن مرکزی بافق و وابستگی شهر به کوه چغارت درد کهنه ای بود که باید با یک سناریوی از پیش تعین شده زخمش بگونه ای باز می شد که عفونتهایش فقط دامن خود بافق را بگیرد .

هرچند برای اینکه بافق به حقش برسد باید ماجرا از جایی شروع می شد و- تقریبا دیر شروع شده است اما می تواند به نتایجی برسد- و مطالبه گری مردم به گونه ای رخ می نمود تا آنچه تاکنون برای توسعه و پیشرفتش اتفاق نیفتاده  آغازی مثمر ثمر می داشت و کار تا جایی پیش می رفت که شریان اصلی حیات کارخانه هایی که سنگ می خرند تا میوه فولاد بدهند به تنگنایی بیفتد که برای خواستن این ماده حیاتی التماس کنند اما مثل اینکه امروز ماجرا عوض شده است و سنگ آهن شرکت مرکزی بافق فقط برای بافق تعیین کننده است و حیاتی ،نه برای آنها که باید از آن ارتزاق کنند برای تولید.

شاهد ماجرا برای این ادعا دو نکته اساسی است :یکی اینکه دو هفته ای است شرکت خوابیده و هیچ مسؤل بالا رتبه کشوری برای پاسخگویی صحیح و صریح به بافق نیامده و هرچه تاکنون بوده وعده بوده است و وعید و از تشنگی خریداران سنگ خبری نیست و یا ما نشنیدیم.

و نکته دیگر آنکه ذوب آهن اصفهان به عنوان اصلی ترین خریدار سنگ آهن بافق قراردادی امضاء کرده با سنگ آهن خواف، و این یعنی انکه اگر روزی فقط محتاج شما بودیم دیگر نیستیم.

به این موضوع اضافه کنید ممنوعیت صادرات و یا صادرات با عوارض سنگین که هزینه تولید و فروش را ناهمگن می نماید و مشکلاتی به پیش خواهد آورد از قبیل عدم وجود پول برای سرمایه گذاری و حتی پرداخت حقوق.

این مقدمه را صرفا جهت اطلاع گفتم.

و اما سناریو شومی که تا حدی رقم خورده و به احتمال زیاد در همین هفته به صورت یک مثلث محدود کننده بافق تا جایی که به مرگمان بگیرند تا به تب راضی شویم پیش خواهد رفت به صورتی بدبینانه و فرضیه بدین شرح است:

بافق چند سالی است که می خواهد آنچه داشته و با توطئه از او گرفته اند را پس بگیرد موضوعی که برای اولین بار رسانه ها زوایایی از آن را برای مردم باز کردند و دقیقا یک سال پیش با شروع تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر به صورت علنی بین مردم به عنوان یک حق بیان و تا حدی تبیین شد. آری درست حدث زدید آنومالی های سرقت شده با تغییر مرزهای جغرافیایی.

بافق اگر هم در ماجرای شرکت سنگ آهن مرکزی به نتیجه دلخواه برسد در ماجرای انومالی هایی مانند D19 زیاده خواه تلقی خواهد گردید مگر اینکه راه مطالبه گری عوض شود.

برای اینکه بافق به این مقصود نرسد انرژی مردم و مسؤلین باید به نحوی سر یک موضوع به هدر رود و کدام موضوع بهتر از بهانه واگذاری شرکت سنگ آهن مرکزی؟ چه راهی بهتر از فرسایشی شدن ماجری بحق مخالفت با واگذاری سهام شرکت سنگ آهن مرکزی تا جایی که این پی گیری یا به نتیجه مطلوب نرسد و یا اگر هم رسید در ازای از دست دادن مهمی دیگر باشد و آن مهم حذف مدیر عامل بومی همان چیزی که حتی آنها که در بالا نشسته اند از آن سخن به میان آورده اند و درست به دست خودمان و با تخریبی که توسط معدود افراد خاص  صورت گرفته راه برایش هموار شده است و این دقیقا ضلع دوم همان سناریوی شوم است که دارد به نتیجه میرسد و بعد از آن معدنی نیمه دولتی خواهیم داشت با مدیر عاملی غیر بومی.

و اما ضلع سوم سناریو که همین الان و حتی از قبل برایش به نتایجی رسیده اند و افراد را  رسانده اند ناامن جلوه دادن بافق برای هرگونه سرمایه گذاری است؛ به نظرتان این موضوع رخ نداده است؟

مسلما آنها که توانسته اند با رانت قدرت از هیچ  و از کیسه همسایه همه چیز بسازند خوب فکر کرده اند، خوب راهبری کرده اند و خوب دارند به نتیجه می رسند کاش به هوش باشیم.

محمد علی قاسم زاده


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
رسول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقای قاسم زاده شما خوب حدس زدید و این دقیقا چیزی است که ما از عاقبت ان هراس داریم پس بیایید شما که به عنوان رسانه مردم رد روشن کنید و این وظیفه خطیر به عهده شما و سایر دوستان است

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این مثلث شومی که عنوان کردید تا حدودی درست است و تنها راهی که می توان این مثلث شوم را در هم شکست تعویض راه مطالبه گری است.البته بهتر است بگوییم مردم بافق برای آنکه به خواسته های خود برسند می توانند فاز جدیدی به راه مطالبه گری خود اضافه کنند.من این نوید را به شما می دهم که جمعیت بافق جوان است و به این زودی انرژی اش تحلیل نمی رود.فاز جدیدی که منطبق بر اصل27 قانون اساسی است برای رساندن صدای مردم به گوش مسئولین رده بالاست و در صورتی که مطابق قانون با فاز دوم برخورد گردد وارد فاز سوم نمی شویم.

بافقى این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ﻓﻘﻄ ﺑﺎﻳﺪ ﺻﺒﺮ كرد

دلشکسته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای قاسم زاده لطف کنید تعدادی اتوبوس راهی تهران کنید شاید رهبر فکری بحال ما کنند

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وای برما که به چه کسانی اعتماد کردیم وسرنوشت خود وشهرمان را به انها سپردیم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

محمد علی مدیر عامل اگر زودتر. به مردم گفته بود به اینجا نمی کشید. اگه مخفی کاری نکرده بود اوضاع بهتر بود.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت جناب قاسم زاده اقعا عالی گفتین وقتی یک شرکت می اید و 200 میلیون تن به ذخایر آهن استان اضافه کرده و ماهیانه 150000 تن سنگ آهن تولید میکند امروزم نیاز داشتن فردا دیگر نیازشان کمتر شده و دیگر بافق نمیتواند عرض اندام کند . بیایین بجای اینکه در دام استان یا شهرهای همجوار یا همشهریانی که بخاطر پست یا جایگاه یا مقاصد سیاسی سینه بدرانند . بفکر شهر خودمان باشیم اونم فقط با اتحاد حاصل میشود .
با تشکر از مطالب اقای قاسمزاده

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خسته نباشید واقعا مطالبتان درست و بجاست اگر گوش شنوایی باشد که درک کند ودیگر کینه ورزی رو کنار بگذارند.

اگاه از مسایل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای قاسم زاده چرا فرافکنی میکنید می توانید متن قرار داد یا حداقل سایت منتشر کننده این خبر را ه ما معرفی کنید؟!

گندله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه
استقلالی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام همشهریان عزیز فقطنبایدگفت 28/5 راباید لغو گردد بلکه د71/5دیگرهم باید لغوگردد تا شرکت کاملا دولتی بما ند

على این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۴:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاى قاسم زاده دير به فكر افتادى ……..

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای قاسم زاده خوب گفتی و نوشتی : برادران عزیز گول افراد حرفه ای را نخورید اگر مدیر عامل بومی عوض بشه سنگین ترین ضربه را بافق خواهد خورد ؟ شهر را ناامن جلوه می ده اند؟سرمایه گذار به بافق نمی آید مردم آگاه باشید خطر در کمین است ای مسئولین شهرجلوی بعضی از نادانها را بگیریدتا دیر نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه این رویه دها روز هم طول بکشد ادامه خواهد یافت. مسئولان بافق دیگه امیدی به مسئولان استان نداشته باشند خود دوباره پا را در رکاب کنند.

امیر حسین کارگران بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام قاسم زاده این نوشته را خواندم اتیش گرفتم این نوشته برای کیه برای چیه از پمپ بنزین سروش ان طرف تر میره شما بیا هادی ما شوید .چرامسایل را سطحی برداشت میکنید .
سر کوه چغارت تا کی نشینم&پرپر شدن ارزو هام ببینم
گر تو همدرد مایی&پس چرا از ما جدایی
درد بدانم درمان بدانم&ولی درمانگر نبینم
درمانگر قهار تویی خدایا&چاره درد ما تویی خدایا
اه ای علی ( ع )ببین روزگارم&که برای حق خود در جدالم
یا حسین یا حسین ای حنجر بریده&حق ما را کی ربوده
یا رضا ای ضامن آهو&چاره دردم تو بجو
ابا صالح مدد کن&ریشه ناحقی ریشه کن کن
اه اه اه اه اه اه اه اه&ای بافق درمانده
مسکن ها دگر اثر ندارند&چون دیگر بافق را را بردند
عا شقان وطن بیایید&به تشیع بافق من بیایید
سبنه ام سوخت تمام شد&چون شهرم به تاراج رفت ، تمام شد
به امید ایرانی آباد

تقی شلتوک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دلمون خوش بود به دولت تدبیر وامید ولی کم کم داریم ناامید می شویم از این دو…..

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما که قراره 5سال دیگه بیکار بشیم همین الان بیکار بشیم با ته مونده شرکت بهتره که زیر بار ننگ بریم،درضمن اینکه افرادی از داخل مجموعه پالس می فرستند که نیائید خسته میشوند،اما مطمئن باشند که ما خسته نمی شویم و روسیاهی به کسانی میماند که بافق رافروختند

بومی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گروه معادن سنگ آهن
فولاد خوزستان ۵/۲۸ درصد از سهام سنگ‌آهن مرکزی را هم خرید
گروه معادن >سنگ آهن – به دنبال خرید 65 درصد سهام فولاد شادگان در اواخر سال پیش، شرکت فولاد خوزستان با خرید 5/28 درصد سهام کارخانه سنگ‌آهن مرکزی ایران نيز نخستین گام را برای ورود در صنایع بالادست فولاد با موفقیت برداشت.
به گزارش ماين نيوز، مهندس عبدالمجید شریفی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب سرمایه‌گذاری در معادن را یکی از محورهای مهم توسعه شرکت خواند و افزود: در راستای تحقق برنامه استراتژیک تامین پایدار مواد اولیه، شرکت فولاد خوزستان در مزایده خرید 5/28 درصد سهام شرکت سنگ‌آهن مرکزی عرضه شده در بازار سوم فرابورس در تاریخ 29 اردیبهشت‌ماه شرکت کرد و برنده مزایده شد

مجید شاهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهرمابافق که سابقا به دلیل تخریب معابر وخیابانهای آن مانند شهرهای جنگ زده شده بود امروز بدلیل مشکلات به وجود امده واعتصابات وصف آشوب زده هم به ان اضافه گردیده است وشهر آشوب زده ی جنگ زده نام گرفته است وصفی که اصلا لایق وشایسته آن نیست .امروز تفکرات متعدد ونظرات کارشناسی وغیر کارشناسی گوناگونی توسن شهر را به دست گرفته وهرکدام از این تفکرات توسعه وپیشرفت شهر را به سمتی میبردند که خود میخواهند نه مردم.در حالی که کسانی که برای مناظره پایان دادن به این بحران انتخاب شده اند باید اولا در فن مناظره خود مجتهد باشند، باید صاحب نظر به موضوع مناظره باشند تا در مسائل که پیش میاید بتوانند صاحب نظر باشند باید مناظره در چارچوب اخلاق پسندیده انجام شود تا به ناسزا وستیزه جویی وتکفیر منتهی نشود (برای یک مومن مقابله به مثل وفخاشی صحیح نیست)بلکه باید با اخلاق نیکو وپرهیز از درگیری ها طرف مقابل را متفاعد کنیم تا اگر تفاهم نشد دوری ودرگیری هم ایجاد نشود ومناظره باید مودبانه ومحترمانه صورت گیرد حال بااین تفاسیر قضاوت را به خود شما مردم ولایی وشهید پرور میسپارم ایا کسانی که برای گفتگو ومناظره حل مشکل انتخاب شدند ، نکات بالا را رعایت کردندیا به دنبال راهی رفتند که امروز بن بستی را برای شهر رقم زدند وسنگی را به چاه انداختند که هزار خردمند را بران تدبیری نیست….با یکی از مسئولین استان صحبت میکردم که چرا مشکل بافق لاینحل شده واین کلافه سردرگم شده .فرمودنند ما نمی دانیم با کی در بافق طرف هستیم گروهی هوادار صباغیانند وگروهی مخالف اویند .گروهی هوادار یاراحمدی وگروهی مخالفند.گروهی هوادار نماینده شهرنند وگروهی مخالف او..گروهی هوادار شورا وگروهی مخالف انها …خود شورا سه دسته اند گروهی تندروی میکنند وگروهی از آنان تک روی میکنند وگروهی از انها میانه رو وخواستار گفتگو وهر گدام از این سه گروه موافقان ومخالفانی را به دنبال دارند وموافقانی را… حالا شما خودتان را جای مسئولین استانی وکشوری بگذارید وبخواهید تصمیم گیری کنید با کدامیک از این تفکرات همراهی میکنید ایا میشود همزمان همه را راضی کرد.همشهریان گرامی وعزیز وبزرگوار وافعیت سنگ آهن این است که من برای شما میگویم ..سنگ آهن 71.5 درصد ان با مصوبه دولت قب تحت رد دیون دولت به صندوق بازنشستگی فولاد واگذار شده و28.5 درصد آن با 12درصد بالای قیمت اعلام شده به فولاد خوزستان واگذار شده که به هیچ وجه قابل برگشت نیست وهر کس هرچه غیر از این برای شما بگوید دروغی بیش نیست..البته تعدادی از دوستان دارند تلاش میکنند که این واگذاری را لغو و به شرکت جهادن س واگذار کنند که سهامداران ان افراد با نفوذی هستند ومتاسفانه سردمداران اغتشاشات اخیر پشت پرده پیگیر واگذاری به شرکت فوق الذکر هستند چون قول مدیرعاملی به انها دادند هستند انشالله در اینده نزدیک دست این افراد ونیات انها برای همگان روشن خواهد شد.مدتی است شهر با تخریب خیابانها ومعابر در خیابان مهدیه ووحشی بافقی ومسجد جامع شهر زشتی را بخود گرفته ومانند شهر جنگ زدها شده که با آمدن شورای جدید که همه از جوانان خوشنام بودنند بارقه امید در دل ما جوانه زد که شهر به سمت عمران وابادانی خواهد رفت با ذکر این موضوع که شهردار را هم از تهران اورده بودند با حقوق میلیونی…اما با تشکیل شورا ئغییر دولت دوستان شورایی بیشتر بجای عمران شهری به دنبالتغییر مدیران در شهر واستان رفتند کاری که اصلا در چارچوب وظایف انها نیامده است وهمیشه بهانه بودجه را داشتند وحاضر شنیده شده که در تهران اقدام به خرید منزل مسکونی نمودند به مبلغ حدود 400میلیون تومان.البته مانقدی به خرید نداریم واین خرید تمام مراحل فانونی را طی کرده است اما ایا لازم بود با کمبود بودجه واین وضعیت نابسامان عمران شهر این اتفاق بیفتد .میگویند این منزل خریداری شده تا مسئولین شورا وشهرداری که به تهران میرند از ان استفاه کنند سوال اینجاست مگر چقدر این حضرا ت به تهران میرنند در بهترین وضعیت میتوان هتل شبی 100تا 150هزار تومان اجاره کرد هیچ حساب کردیم این منزل چه هزینه در سال برای ما بدنبال خواهد داشت ایا این مقرون به صرفه تر است یا کرایه یک شب هتل.. حالا چه شده که ما شهردارمان از تهران میاید ومنزل هم در تهران خریداری میشود سوالی است که انشالله سخنگوی شورا ان را برای روشن شدن اذهان بیان خواهند کرد…..ایا میشود با یک بام ودو هوا مدیریت کرد ..زمانیکه اقای عسکری فواره موزیکال راذ که واقعا یکی از زیباییهای قابل وصف بافق هستند افتتاح کردند چه اوضاعی درست شد که پول ان را به عمران شهر میدادید وحالا که خانه در تهران از بودجه عمرانی شهر خریداری شده همه سکوت میکنند….همشهریان عزیز امیدوارم به اینجانب وصله خیانت نچسبانید که چنین نبوده ونیست من خواستم گوشه ایی از واقعیت های موجود را برای شما بیان کنم که :واعظان کین جلوه بر بالای منبر میکنند چون به خلوت مبروند خود کار دیگر میکنند…..بهوش باشید واغفال این گروه منافق را نخوردید که در پشت پرده در حال معامله بر سر منافع شخص خود هستند..باید باسهامداران جدید شرکت به مذاکره نشست تا منافع شهر و منافع شما عزیزان تامین شود هر خبر دیگر جز این موضوع اغفال شما را به دنبال خواهد داشت…سربلند باشید.مجید شاهی بافقی

غلط گیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. شماره 1 واضح بگید حدس درسته نه حدث.ولی خوشم اومد.

اکبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت اقای قاسمزاده,شهدای ماازخونشان گذشتن به خاطراین که همسایه مان یک وجب ازخاک میهنمان رابه ناحق غارت نکنند ,ماهم ازهرحزب ومحله ای باشیم محکم واستوارباهم ایستاده ایم که همسایگانمان یک مشت ازخاک شهرمان رابه ناحق غارت نکنند,مثل معادن خدادادیمان چغارت وسه چاهون ودی19,انشاا…,درپایان چند روایت ازمولاعلی1,ماراحقیست گربدهند وگرنه سوارشتران میشویم وبرای گرفتن حق میرانیم هرچنداین رابه شب بیانجامد2,دیدم بریکی ازدسته شمشیرهای حضرت رسول نوشته شده بود حق رابگو هرچندبه زیان توباشد3,حق رابگوحتی جلوپادشاه ستمگر,وسلام بنده عاجزوناتوان خداوند

عبدالرضاخان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت آقای قاسم زاده
مطالباتان بسیار سنجیده و هوشیارانه است،اونا یعنی مافیا خیلی سیاست دارن و فعلا خودشون رو بیخیال نشون میدن تا مردم خسته بشن و بعداز مدتی و یا در موسم خستگی با خواسته مربوط به سنگ آهن و پرداخت درصد کمی ب شهر و مردم ،،مردم خوشحال شوند و از خواسته های والاتر خود ک برایشان سنگینترتمام میشه رو کنار بگذارند،،و این ترفندیست ک بدون شک بدنبالشند،،ب نظر من مدیرعامل هم نباید عوض بشة ب چند دلیل
۱-ب احتمال زیاد دیگر مدیر بومی برای ما نخواهند گذاشت و هرکارخواستند میکنند
۲-اگر مدیر بومی هم بگذارند ،مطمىنن که تا مدیر بخواهد خود و مجموعه رو بشناسه و کاربلد و حرفه ای بشة،،اینقدر به بافق ضربه خواهد وارد آمد که پشیمانی بار خواهد آورد،مثلا تا بخواهد با شرایط کار آشنا بشود ب ناچار و یا ب صورت ناآگاهانه دچار سیاستها و دسیسه های مافیا خواهد شد
۳-اگر مدیریت عوض نشود و مدیر قبلی باشد بهترین کار ممکن است زیرا مدیر با دسیسه های مافیا آشناشده و چوب این دسیسه هارو خورده ،پس بسیار مواظب و هوشیارتراز یک مدیر جدید است
۴-مدیربومی قبلی خواه ،ناخواه بار مسولیتش نسبت ب شهر و مردم بیشتر شده و درصدد جبران. بر خواهد آمد
پس بهوش باشیم و گول دسیسه های مافیا و بعضی خودیها ک از دشمن خطرناکترند رونخوریم
،انشاالله ک ما پیروز میدانیم و خدا همراه ماست و ریشه ظلم ب بافق رو خواهد کند
از همه میخوام ک خدارو فراموش نکنن و دست ب دعا بردارند
تشکر

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه ماکارمان همین است اول همدیگررامرتب تخریب میکنیم بعدبه فکرچاره می افتیم.چرامابایداینطوری عمل کنیم. بیاییدتاازاین بدترنشده بااتحادوهمدلی حداقل نیروهای بومی رابادست خودمان ازدست ندیم

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تحلیل مسایل رخ داده باید اندکی فکر کنیم چه اتفاقی در این چند سال افتاده قبلا اگر حتی یک ساعت هم تولید یا بارگیری قطع میشد همه مسولان ریز و درشت به صدا در میامدن,اما الان 16روز است که اعتصابیم و جیک هیچ به اصطلاح مسولی در نیامد.موافقم عزیزان توطه ایی در کار است چندی قبل داستانی را برایتان گفتم متاسفانه ما مردم بافق را مانند گوسفندانی فرض نموده اند که عقب وانت به کشتارگاه میبرن در این راه مشتی علف به آنها داده اند هرگوسفندی از دهان دیگری میکشد حال آنکه تا ساعتی بعد تمام گوسفندان را میکشند.همشهریان عزیزم متاسفانه سناریوی نابودی بافق شروع شده شاهراه ریلی کشور را از بافق با لغو تاسیس کارخانه اساس لوکوموتیو بردند معادا اطراف را به ایمیدرو واگذار نمودند از طرف اردکان به حریم بافق تجاوز نمودند و معادن آریز و دی 19راجدا کردند اخیرا هم از طرف مهریز هم مناطقی از بافق را جدا میکنند و ……مردو عزیزم مسولین دلشان برتی میزشان میتپد و متاسفانه تشنگان قدرتند ونه شبفتگان خدمت.به هوش باشد که با تفرقه به اهداف شگمشان مبرسن و بقول برادر عزیز و دلسوز صباغیان اگر به اینمنوال پیش رود و کارخانه های جوار معدنی تا دو سه سال آینده تاسیس نشود باید همانند زابلی ها آواره کشور شویم.

    داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    همشهری عزیز مثال شما درست است ولی سطح فکر خود را بالا ببرید و دعوای حق خواهی بافق را به دعوای بین بافق و دیگر شهرها تبدیل نکنید.به این موضوع بیندیشید که گوسفند های مورد نظر شما می تواند شهرها و استان های مختلف باشد که آن ها را به جان هم می اندازند.ممکن است توطئه در سطح ملی باشد پس هوشیار باشید.

امیر حسین کارگران بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام مجید آقا شاهی اگه میشه بیاین سنگ آهن این نطق زیبا را ایراد فرمایید شاید با تدبیر شما این مشکلات یک شبه حل بشه خواهش مرا بپذیرید خواهش می کنم خواهش میکنم برای نطق های زیبا شما لحظه شماری می کنم

آناهیتا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شرایط امروز مصداق این بیت مولاناست آن یکی خر داشت پالانش نبود………….چونکه پالان یافت دزد خررا ربود

وطن خواه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای قاسم زاده عزیز اینقدر بدبین نباشید الان دوران بلوغ مابافقی هاست تازه به احساس نیاز رسیده ایم .تازه فهمیده ایم خودمان باید کاری کنیم قطعا اوضاع بهتر خواهد شدبدترین چیز در حال حاضرناامیدیست تنها چیزی که همه پرسنل ومعترضین باید بداننداینست که هرگز بخاطر بی توجهی وعدم پاسخگویی مسوولین عصبانی نشوند وسعه صدر داشته باشند .عصبانیت شروع شکست تمام زحماتشان خواهد بود.ضمنا جسارتا بحث تعویض مدیرعامل به عنوان یک ضلع مثلث شوم راقبول ندارم ظاهرا شما حمایت دارید.

مجید شاهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای امیر حسین کارگران عزیز نیازی به نطق من وامتال من نیست زیرا ناطقان منتخب ومنتسب شما کاری کردند که سالهای. سال شهر ما باید تاوان اشتباهات این افراد را پس بدهد ان چه من نوشتم. واقعیتهایی که وجود دارد وتغییری هم در ان صورت نمیگیرد دیروز در جلسه مشترک با اقای جوکار همین. موضوع بارها از زبان ایشان بیان شد ولی اقایان چیزی دیگر را در محافل بیان کردن نمیدانم به چه دلیل منسبین خود شما هم دارن. به شماها واقعیت را نمیگن. گدشت زمان واقعیت را برای شماها روشن خواهد کرد