راه اندازی بخش اول مجموعه ورزشی کارگران بافق نیازمند اعتباراست

دسته: کارگری , ورزشی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۳

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق  گفت: در صورت تامین اعتبار برای تکمیل سالن چند منظوره  بخش نخست مجموعه کارگران بافق تا پایان سال 93 راه اندازی شود .

علی اصغر نوری شادکام درباره احداث مجموعه ورزشی کارگران بافق، اظهارکرد: مجموعه ورزشی کارگران بافق در زمینی به مساحت 40 هزار متر مربع و شامل 3 بخش سالن چندمنظوره، زمین چمن و پیست دو میدانی، مجموعه روباز و غیره اجرا می شود.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق با اشاره به روند احداث این مجموعه ورزشی در چند سال گذشته، افزود: بر اساس برآوردهای اولیه هزینه احداث و اجرای کامل این طرح اکنون از پنجاه میلیارد ریال بالغ است.

وی با بیان این مطلب که احداث این مجموعه از اعتبارهای ملی است، عنوان کرد: اجرای این مجموعه بخش بندی و فاز اول این مجموعه ورزشی شامل یک سالن چندمنظوره با مساحت 1200 مترمربع در دست ساخت است.

وی با اشاره به هزینه 10 میلیاردی ساخت این سالن، افزود: تا کنون بیش از 4 میلیارد هزینه شده و 2 میلیارد نیز از اعتبارت سال گذشته در مرحله مناقصه و نزدیک به 4 میلیارد دیگر نیز اعتبار لازم است.

نوری با اشاره به خرید ترانس برق و نصب تیربرق برای این مجموعه، گفت: در زمینه برخی زیرساخت ها از جمله خرید انشعاب آب و برق نیز با کمبود اعتبار روبرو هستیم.

وی بیان کرد: در صورت تامین اعتبار برای تکمیل سالن چند منظوره این ورزشگاه امیدواریم بخش نخست این مجموعه کارگری تا پایان سال 93 راه اندازی شود .

ساخت مجموعه ورزشی کارگران بافق از سال 89 آغاز گردیده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهندس جان ببینیم یکی کار می تونی تو کارنامه خودت به بهره برداری کامل برسانی .مسکن مهرت هم هنوز ناقصه نالیدن اعتبار هنر نیست اگر می توانی بگو اینقدر اعتبار جذب کردم حالا که دیگه مدیر کل تربیت بدنی استان هم همشهریته بسم الاه