فرماندار از حق بافق دفاع کند

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
سه شنبه - ۱۳ خرداد ۱۳۹۳

 

ظهر امروز ساعت 13:30 جمعی از کارگران و کارکنان شرکت سنگ آهن و دانشجویان بافقی جهت دیدار با فرماندار محترم بافق، آقای طلایی مقدم، پیرامون مسئله خصوصی سازی به فرمانداری مراجعه کردند؛ اما به علت عدم حضور فرماندار، با معاونت وی جلسه ای داشتند.

در ابتدای جلسه، این چنین مطرح شد:

مسئله خصوصی سازی فکر و ذهن همه کارگران و مردم را به خود مشغول نموده و آنها را دچار سردرگمی کرده، که سرانجام قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ وضعیت شغل کارگران شرکت و آینده بافق چطور می شود؟ و …

بنابراین از فرماندار که نماینده عالی دولت در بافق است انتظار داریم که بیش از پیش پا در رکاب کرده ، وارد میدان شده و با جدیت موضوع را پیگیری نماید.

که آقای طالعی، معاون فرماندار، درباره موضوعات مطرح شده توضیحاتی ارائه کردند.

در پایان به صورت کتبی خواسته های ذیل به آقای طالعی داده شد تا ایشان به دست فرماندار برساند و انتقال دهد:

1-    چرا جلسه پرسش و پاسخ جهت روشنگری افکار عمومی پیرامون مسئله خصوصی سازی در اماکن عمومی برگزار نگردیده است؟

2-    چرا فرمانداری، نماینده خود را در کار گروه پیگیری خواسته های مردمی شورای شهر بافق معرفی نکرده است؟

3-    فرماندار، در مصاحبه یکی از نشریات، عرض کرده بودند که هر کجا ببینم حق بافق داره ضایع می شود، مقاومت خواهم کرد. در حالی که حق بافق ضایع شده( 5/28 درصد فروخته شد) ، از نظر ما مقاومت یعنی اینکه با وزیر صنعت و معدن و رئیس خصوصی سازی و … جلسه بگیرند و از حقوق بافق دفاع کنند و حق بافق را بگیرند.

4-    شنیده ها، حکایت از آن دارد که پنج شنبه همین هفته، مردم بافق در امامزاده عبدالله(ع) منتظر روشنگری فرماندار هستند؛ بنابراین امید است که اگر این شنیده ها به واقعیت پیوست، فرماندار محترم حضور یابد.

والسلام

به گزارش یکی از حضار در جلسه

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کارگران و کارکنان + دانشجویان= یک صدایی و وحدت.
بله، از نماینده عالی دولت بیشتر از اینها انتظار داریم.

اصل 27 قانون اساسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پرسش و پاسخ برای روشنگری یعنی سر کار گذاشتن.
1-دانشجویان و کارگران بهتر است از مسیر اصل 27 قانون اساسی حق بافق را پیگری نمایند.
2-اگر بافق موفق نشود کل خصوصی سازی را لغو کند بازی را باخته است
3-فرماندار را بیش از این میازارید.از ایشان هیچ کاری ساخته نیست.برادران بافقی چرا نمی خواهید قبول نمایید که مافیای قدرت مند را نمی توان از طریق مسئولینی چون فرماندار از هم پاشید.
4-اگر می خواهید حرکتی انجام دهید چرا می گویید شنیده ها؟؟؟و چرا در امامزاده عبدالله(ع)؟؟؟؟حتما دوباره قصد دارید دعای کمیل بخوانید.
اصل 27 قانون اساسی را در زیر مطالعه کنید:
http://fa.wikisource.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C_%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا یارو مثلا فرموندار غیر بومیه خواهشا روز تعطیل او نکشیدش بافق …… دلش برای ما مردم بیچاره بافق مثل سیر و سرکه میجوشه؟!!!زهی خیال باطل.واقعا به او چه که دلش واسه ما بسوزه.بقول قدیمی ها کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من.این هم از نماینده دولت محترم تدبیر و امید.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مطمن باشید در حال حاضر هنوز میشه حقوق مردن را مطالبه کرد ولی وقتی کار به شهر رسید دیگه هیچ کار نمیشه کرد. مردم نباید سرنوشت خود را به. افراد مغرض ومعلوم الحال بسپارند

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما در مملکتی زندگی میکنیم که قانون. بران حاکم است دیروز اقای جوکارفرمودنددر این واگداری هیچ کار غیر قانونی انجام نشده. که بتوان بران. دست گداشت فرماندار باید بره چی را پیگیری کند. ولغو کند واضح تر بنویسید

علی اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این کار گروه غیر قانونیه وهیچ کدام از مسولین استان ان را قبول ندارند همین کار گروه همه چیز را خراب کرده

بهار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار اصلا یک بار برای حل مشکل به تهران رفته اند معلوم است که در دفتر ایشان مشکل مردم حل نمی شود

رضادهقانزاده بافقی(رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
یکی از بزگوارانی که حتی جرات نکرده به نام شخصی خودش را معرفی کند و به نام اصل 27 قانون اساسی نظرفرمودند مردم را به اصل 27 قانون اساسی رهنمون شدند. با عرض پوزش برادر یا خواهر گرامی لازم نیست جنابعالی برای مردم خط مشی تعیین نمایید. ما یکدفعه درجریان اتفاقات سال نود مزه رهنمون شدن به اصل 27 قانون اساسی را چشیده ایم. ازقدیم گفته اند مارگزیده ازریسمان سیاه و سفید هم میترسه. به نظربنده باید در عین خونسردی اجازه بدهیم مسئولین پیگیر باشند.
تابعد…رخصت

    اصل 27 قانون اساسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    1- آقای دهقان زاده چه اهمیتی دارد نام من چیست.شما مرا به خوبی می شناسید و من هم شما را به خوبی.پس از اجرای اصل 27 قانون اساسی من نیز در کنار مردم خواهم بود.شما هم مطمئنا خواهید بود و اگر شما را دیدم نزد شما می آیم و می گویم من اصل 27 قانون اساسیم.شما مرا خواهی شناخت.
    2-اگر شما از اجرای اصل 27 دچار مشکل شوید این مشکل از سوی مسئولین به وجود آمده است پس چطور شما از مسئولینی که به قانون اساسی پایبند نیستند و در مقابل اصل 27 قانون اساسی که در فصل سوم یعنی حقوق ملت قرار دارد بی توجه اند و با خشونت رفتار می کنند انتظار دارید که حقوق مردم بافق را رعایت کنند
    3-سال 93 با سال 90 بسیار تفاوت کرده است و علت آنکه شما سال 90 را با سال 93 مقایسه می کنید درک پایین شما در تحلیل اخبار ایران و جهان است.
    4-من به نوعی شاگرد شما در دبیرستان فارابی بوده ام البته اگر درست حدس زده باشم و شما معلم باشید.تازه اگر حدس من درست باشد ما با هم فامیل هم هستیم .