مشکلات جانبازان بافق بررسی شد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱۷ خرداد ۱۳۹۳

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق از دیداربا جانبازان این شهرستان خبر داد و گفت: در این دیدار مسائل و مشکلات آنها بررسی شد.

81191291-5743616

محمد رضا دهقانزادهˈ در گفت و گو با ایرنا، افزود: از ابتدای هفته جانباز تاکنون، طبق برنامه زمانبندی، روزانه افتخار دیدار با 10 جانباز سرافراز را داشتیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق گفت: در این دیدار و بازدیدها امام جمعه و فرماندار این شهرستان نیز کارکنان این نهاد را همراهی کردند.

وی ، دلجویی، بررسی و رفع مشکلات، تجلیل از استقامت جانبازان و تقدیر از صبر و تحمل خانواده آنها را مهمترین اهداف سرکشی به جانبازان شهرستان بافق عنوان کرد.

دهقانزاده ادامه داد: اشتغال و توجه به تحصیل فرزندان جانباز، مناسب سازی مسیرهای رفت و آمد شامل پیاده روها و ورودی ادارات و توجه به معیشت آنها از محور گفت وگو و خواسته های جانبازان عزیز بود.

این مسوول با بیان اینکه جانبازان قسمتی از بدن خود را در راه اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی هدیه کرده اند تصریح کرد: اجر و پاداش این عزیزان کمتر از شهادت در راه خدا نیست.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران بافق ، جانبازان را دلاورمردان میدانهای عشق و ایمان و ولایتمدار خواند و افزود: آنها با شجاعت و از حود گذشتگی ، تمامیت ارضی میهن اسلامی را حفظ کردند ونگذاشتند یک وجب از خاک کشورمان در دست دشمن باقی بماند.

به گفته دهقانزاده، شهرستان بافق 445 جانباز تقدیم نظام و انقلاب کرده که 180 تن از آنها، جانباز بالای 25 درصد هستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
جانباز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جانبازان رهبران این نهضتند امام خمینی_(ره) از اقای دهقان زاده تشکر می کنیم که برای جانبازان و والدین محترم شهدای عزیز زحمت می کشند

مبارز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و درود خدا بر آقای دهقانزاده
انشاالله خدای متعال شما و همکارانتان و تمام عزیزانی که در راه خدمت به جانبازان و خانواده شهدا تلاش میکنند اجر و پاداش فراوان چه در دنیا و چه در آخرت،مرحمت فرماید.

ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دهقانزاده(رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق)بسیارمردشریف وبزرگواری هستند