سخنگوی شورای شهربافق: نشست و دیدارهای خوبی داشتیم

دسته: عمومی
۲۱ دیدگاه
یکشنبه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۳

محمد عباسی در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار «بافق فردا» گفت:  اعضای شورای اسلامی شهر بافق در نخستین روز کاری هفته دیدار و نشست های فشرده ای با برخی مسئولین توسعه و نوسازی و برخی شخصیت های سیاسی داشته اند.

سخنگوی شورای شهر بافق با بیان این مطلب که نشست و دیداری های خوبی داشتیم، افزود:  با توجه به صحبت های مطرح شده در این نشست ها امیداواریم نتایج مطلوبی داشته باشیم.

وی گفت: دیداری نیز با حجت الاسلام زارع زاده نماینده بافق در مجلس نیز برقرارو پیرامون  روند برنامه ها و پیگری ها صحبت شد.

عضو شورای شهربافق خاطرنشان کرد: برنامه دیدار با چند تن از نمایندگان مجلس و شخصیت ها نیز در دستور کار نشست های امروز این شورا قرار دارد.

اعضای شورای اسلامی شهربافق از روز گذشته پیرامون پیگیری و رایزنی درباره روند خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در تهران حضور یافته اند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از اين گفتگوها و جلسات جز وعده و وعيد چيزي حاصل بافق نميشه

دل خون این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به یاری پروردگار منتظر خبرهای خوشتان هستیم

سید امین رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برخی مسئولین ایمیدرو که دردی رو دوا نمی کنند. بابا جلسه با جهانگیری چی شد؟ جلسه با حداقل دکتر کرباسیان مدیر ایمیدرو می زاشتین. با دکتر ربیعی وزیر تعاون و یا نعمت زاده وزیر صنایع چی؟ باید بدونیم ما زمان رو باید در نظر بگیریم.

پیشنهاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
با توجه به اینکه طرح هماهنگ سازی در شرکت سنگ آهن اجرایی شده و تمامی نیروهای شرکت سنگ آهن تابع قانون کار می باشند و با توجه باینکه شرکت سنگ آهن از سال قبل روند خصوص سازی را در پیش گرفته است این سوال پیش می آید چرا فقط نیروهای ماده 16 قراردادشان تبدیل به روزمزددائم شده است و 1800 نفر از پرسنل قراردادمعین که از ابتدا تابع قانون کار بوده اند بلاتکلیف رها شده اند و در قبال خصوصی شدن شرکت هیچ اقدامی جهت روزمزددائم شدن این پرسنل انجام نگرفته است پس می توان قبل از خصوصی سازی جهت تضمین آینده پرسنل قراردادمعین امتیاز روزمزددائم را از مقامات گرفت.
حال از آقای فرماندر و آقایان تشکری و عباسی می خواهیم این خواسته 1800 نفری پرسنل قراردادمعین را پیگیری و برآورده کنند تا شاهد تبعیضی مجدد در شرکت سنگ آهن نشویم و آینده این پرسنل را نیز تضمین کنیم.
.

ا ب ی ک ا ر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و خسته نباشید
انشاالله با دست پر و با سند و مدرک و خبرهای خوشحال کننده تصویب شده برگردید!!

محمدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درجواب محمود نظر دهنده شماره یک
از نشستن توی خونه یا راه اندازی جلسات خونگی چیزی درست میشه؟؟؟؟؟

عارف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت اعضای محترم شورا ، ای کاش کار را به اعتصاب نمی کشاندید وخیلی سریع تصمیم گیری را به توده مرد م نمی کشیدید تا خواسته حقه مردم در گیر جریانات انحرافی و باندبازی بشود فکر می کنم اگر قدری اصولی تر کار می کردید بهتر از این سرانجام داشتیم به هر حال از خدای متعال توفیقات روز افزون برای شما وهمه همشهریان عزیز خواهانم

شاهد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک پیشنهاد دارم شاید خوب شاید هم برای برخی نا خوشایند!!!
چرا چند سرویس های سنگ آهن رو هماهنگ نمیکنید با تعدای بروند تهران مقابل مجلس یا وزارت صنعت و معدن تحصن کنن یا در خطبه های نماز جمعه تهران حضور پیدا کنند و با پلاکارد های خودشون نشون بدهند ما مشکل داریم تا برطرف کنند آقا من میگم به این نشستن در بافق اکتفا نکنید باید راه افتاد رفت تهران تحصن کرد تا نتیجه بگیریم الان مردم هشتگرد مقابل مجلس تحصن کردند چرا ما نتوانیم حق وحقوقمون رو بگیریم قول میدم اگه یک آشپز خوب هم پیدا کنید که تو سنگ آهن کم نیستند میتوانیم چند رو تهران بمونیم وتا به خواسته های ما جواب بدهند

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم انشاالله

محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اخدا قوت

مجید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۴:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای قاسم زاده خواهشا اجازه بده واقعیت را مردم متوجه بشونند نیاز نیست شما هر کامنتی که به نفعت هست منتشر کننی وهرکدام به ضررت باشد حدف کنی ..موضوع خصوصی سازی. برای مسولین تمام شده است ودوستان که در تهران هستند نتیجه خاصی نگرفتند وشورا چون سطح توقع مردم را بی دلیل بالا برده وچند نفر خودشان راقهرمان کردند حالا نمیتونند بیان واقعیت را به مردم بگند وچهره پوشالی این قهرمانهای پوشالی در نزد مردم خورد خواهد شد در جلسه ایی که با اقای جوکار داشتند. چندین بار این نوضوع تدکر داده شده ولی بعضی دوستان متل اینکه گوش شنوایی ندارند وحاضر نیستند واقعیت را بشنوند ویک سر حرف خود. را میزنند .. از ابتدای واگداری 28 درصد حتی یک دقیقه روند کار متوقف نشده است ما نماینده قوی در مجلس نداریم ایشان بجای اینکه خودش پیگیر کار باشد همش همه. چیز را به روی شانه مردم میندازه
درگیر کردن مردم با نطام روی خوشی برای شهر ما نخواهد داشت بعد از اردیبهشت 90 خیلی از امکانات ومنافع شهر جابجا. شد وبه شهرهای دیگر رفت .مطمن باشید بعد از این اتفاق هم دیگر سر مایه گداری جرات سرمایه گداری در بافق را نخواهد کرد وشهر اوضاعی بدتر وضع فعلی پیدا خواهد کرد ایا اقای قاسم زاده بعدش شهامت داری در همین سایت به اشتباه خودت اعتراف کنی امیدوارم ان روز دیر نباشد

  اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  اصلا به شما چه؟
  ما کسی رو که توی یزده و همش داره از خصوصی سازی حمایت میکنه رو بافقی نمیدونیم که میای برای ما نظر میدی آقای شاهی.

  محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  آقای شاهی مثل اینکه شما خیلی دوست داری معدن خصوصی شه؟

  ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  هرجاتيي كه ثروت و سود باشه و اگر سنگ اندازي نباشه سرمايه گذار مي ايد و تو نگران نباش ببين سال ديگه انشائ الله بافق با زيرساختهاي ايجاد شده چه تفاوتي ميكنه.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درسته که روند خصوصی سازی متوقف نشده ولی این دلیل نمیشه که دست روی دست بذاریم و هیچی نگیم.
خواهشا یه نگاهی به اصل ۴۴ و ۴۵ قانون اساسی بندازید
از سایت مجلس گرفتم
اصل ۴۴

نظام‏ اقتصادی‏ جمهوری اسلامی‏ ایران‏ بر پایه‏ سه‏ بخش‏ دولتی‏، تعاونی‏ و خصوصی‏ با برنامه‏ریزی‏ منظم‏ و صحیح‏ استوار است‏. بخش‏ دولتی‏ شامل‏ کلیه‏ صنایع بزرگ‏، صنایع مادر، بازرگانی‏ خارجی‏، معادن‏ بزرگ‏، بانکداری‏، بیمه‏، تأمین‏ نیرو، سدها و شبکه‏ های‏ بزرگ‏ آبرسانی‏، رادیو و تلویزیون‏، پست‏ و تلگراف‏ و تلفن‏، هواپیمایی‏، کشتیرانی‏، راه‏ و راه‏آهن‏ و مانند اینها است‏ که‏ به‏صورت‏ مالکیت‏ عمومی‏ و در اختیار دولت‏ است‏. بخش تعاونی شامل شرکتها و مؤسسات تعاونی تولید و توزیع است که در شهر و روستا بر طبق ضوابط اسلامی تشکیل می‌شود. بخش‏ خصوصی‏ شامل‏ آن‏ قسمت‏ از کشاورزی‏، دامداری‏، صنعت‏، تجارت‏ و خدمات‏ می‏شود که‏ مکمل‏ فعالیتهای‏ اقتصادی‏ دولتی‏ و تعاونی‏ است‏. مالکیت‏ در این‏ سه‏ بخش‏ تا جایی‏ که‏ با اصول‏ دیگر این‏ فصل‏ مطابق‏ باشد و از محدوده‏ قوانین‏ اسلام‏ خارج‏ نشود و موجب‏ رشد و توسعه‏ اقتصادی‏ کشور گردد و مایه‏ زیان‏ جامعه‏ نشود مورد حمایت‏ قانون‏ جمهوری‏ اسلامی‏ است‏. تفصیل‏ ضوابط و قلمرو و شرایط هر سه‏ بخش‏ را قانون‏ معین‏ می‏کند.

اصل ۴۵

انفال‏ و ثروتهای‏ عمومی‏ از قبیل‏ زمینهای‏ موات‏ یا رهاشده‏، معادن‏، دریاها، دریاچهها‏، رودخانه‏ها و سایر آبهای‏ عمومی‏، کوه‏ها، دره‏ها ، جنگلها، نیزارها، بیشه‏های‏ طبیعی‏، مراتعی‏ که‏ حریم‏ نیست‏، ارث‏ بدون‏ وارث‏، و اموال‏ مجهول‏المالک‏ و اموال‏ عمومی‏ که‏ از غاصبین‏ مسترد می‏شود. در اختیار حکومت‏ اسلامی‏ است‏ تا بر طبق‏ مصالح‏ عامه‏ نسبت‏ به‏ آنها عمل‏ نماید. تفصیل‏ و ترتیب‏ استفاده‏ از هر یک‏ را قانون‏ معین‏ می‏کند.

اسلام به ما یاد داده که حق خودمون رو بگیریم و این حق ماست.
قانون میگه معدن نباید خصوصی بشه

موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من مجید شاهی را نمی شناسم ولی حرفاشو می پسندم درست میگه موضوع خصوصی سازی برای مسئولین تمام شده است ودولت هرگز این فروش را بهم نمی زند بهترین شروع کار در معدن است اما با هوشیاری

اعضای مالی شرکت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

1400میلیارد به حساب خزانه واریز شده از طرف فولاد خوزستان وفقط دل ما را خوش کردن ودارن دور سرمون میگردونن این گره فقط به دست مقام معظم رهبری باز میشه وبس

  ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  جانم فداي رهبر….. انشائ الله كه بگذارند حرفمون به گوش رهبري معظم برسد.

کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درجواب کامنت 11 مجید
…مثل اینکه که اگه شورای شهر به هدفش نرسه شما خوشحال میشی معلومه جزو دسته

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب کامنت 12 باید بگم به این دوتا اصل 44 و 45 ابلاغیه رهبری را هم اضافه کنید که در سال 84 به جز نفت و گاز تمام بخشهای زیر نظر دولت را تحت قانون خصوصی سازی ابلاغ کردن و همه برای کوچک شدن دولت به فروش میرسه. در قسمت اخر اصل 45 اومده که حکومت در مورد موارد انفال تصمیم میگیره و رهبری به عنوان راس این حکومت تصمیم گرفته که مشمول خصوصی سازی بشه… موضوع خصوصی سازیه سنگ اهن بافق کاملا قانونی انجام شده و با توجه به اینکه در ایران قوه مجریه تنها ملزم به اجرای قانون هست لغو این خصوصی سازی به عنوان یک کار غیر قانونی برای دولت ثبت میشه. در یک کلام در حال حاضر و با قوانین جاری هیچ کس نمیتونه فروش معدن بافق را لغو کنه. اما چیزی که مهمه اینه که حقوق بافق در این روند در نظر گرفته بشه و مخصوصا چرخه فولاد تکمیل بشه. خصوصی سازی نمیتونه لغو بشه اما میشه به نحوی اجرا بشه که هم اعتماد عمومی جلب بشه و هم منافع بافق تامین بشه. در ضمن منافع بافق این معدن نیست که اخر عمرشه منافع بافق زنجیره فولادشه. گول نخوریم دریا رو ول کنیم به ابشخور بچسبیم. نگیم معدنمون رو میخایم اونام بگن بیاین مال شما برین خوش باشین. بافق باید فولاد داشته باشه

ندای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

توروخدا یکی این مجید ش… رو ساکت کنه انگار نه انگار بافقیه