امام جمعه بافق: خواستار سرمایه گذاری در شهرستان هستیم

دسته: اجتماعی
۲ دیدگاه
شنبه - ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

 

امام جمعه بافق با اشاره به برخی رایزنی ها و تماس های انجام شده با مسئولین کشوری، عنوان کرد: خواسته بنده نیز همین مسایل مطرح شده مردم و کارگران جهت تعویق خصوصی سازی و اجرایی شدن قول های قبلی و سرمایه گذاری در شهرستان است.

DSC07676

حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی در دیدار با جمعی از فعالین کارگری شهرستان بافق، اظهارکرد: رایزنی و تماس های تلفنی زیادی با مسئولین مختلف تا کنون در زمینه وضعیت خصوصی سازی سنگ آهن بافق داشته ام.

امام جمعه بافق با بیان این مطلب که از کانال های مختلف کلیه مسایل با مسئولین رده بالا در میان گذاشته شده است، افزود: انجام پیگیری ها و روند اداری این گونه برنامه ها بطور معمول زمان بر است.

وی درباره مسافرت به تهران و دیدار با مسئولین کشوری، عنوان کرد: پیش از این صحبت هایی با آقای علی خانی نماینده مجلس و از دوستان بنده برای دریافت وقت از جهانگیری معاون رئیس جمهور برای بحث پیرامون خصوصی سازی سنگ آهن را داشته ام و شنبه نیز برای تعیین تکلیف درباره این وقت دیدار تماس می گیرم.

وی خاطرنشان کرد: خواسته بنده از آقای جهانگیری نیز همین مسایل مطرح شده مردم و کارگران برای تعویق خصوصی سازی و اجرایی شدن قول های قبلی است.

وی با بیان این مطلب که بنده نیز دلسوز شهر، جوانان، کارگران و اقتصاد کشور هستم، افزود: خواسته بنده نیز برای سرمایه گذاری در شهرستان است.

وی با اشاره به تعامل و همراهی با مسئولین شهرستان و شورای شهر، گفت: نامه های پیگیری شورای شهر در این زمینه ابتدا توسط بنده امضا شده است.

سلیمانی بااشاره به دیدار با وزیر اطلاعات در سفر به استان، تصریح کرد: در نشست با وزیر اطلاعات صحبت هایی درباره مسایل و مشکلات بیان و نامه ای نیز در این زمینه ضمیمه نمودم.

امام جمعه بافق بر ضرورت وحدت و همدلی مجموعه شهرستان در پیگیری روند کارها و برنامه ها تاکید کرد.

تقدیر از مواضع صریح حجت الاسلام سلیمانی درباره خصوصی سازی شرکت سنگ آهن بافق، تاکید برمحوریت امام جمعه در همسویی و هماهنگی پیگیری های مسئولین، ابرازنگرانی های مردم و کارگران از روند خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، تبدیل شهرستان از قطب معدنی به صنعتی، برشمردن زیان های ناشی از هزینه حمل سنگ آهن و صرفه جویی اقتصادی ناشی از تکمیل چرخه فولاد در بافق، ارتباط وضعیت این مجموعه معدنی با تمام بخش های و بسیاری از اقشار مردم شهرستان و گلایه از عدم پیگیری جدی برخی مسئولین شهرستان دراین زمینه از جمله برخی صحبت های فعالین کارگری در این دیدار بود.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
عبدالرضاخان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر از امام جمعه و دعای خیر برایشان کة انشاالله مرتب پیگیر باشن و به تلفن اکتفا نکنن

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

طبق شنیده هاجناب جهانگیری درسفرخارج ازکشورند!!!!!! صرفاجهت اطلاع