مدیرفرهنگی شهرداری بافق: ماکت مجسمه وحشی بافقی ساخته شد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۲۶ خرداد ۱۳۹۳

مدیرفرهنگی شهرداری بافق درباره ساخت مجسمه کمال الدین محمد وحشی بافقی، بیان کرد: ماکت تندیس و پرتره این شاعر نامی ساخته شده و پس از تصویب و تائید نمونه اصلی در کمترین زمان ساخته می شود.
سیدعلی نوروز زاده  با اشاره به نام گذاری امسال بنام اقتصاد و فرهنگ، اظهارکرد: با توجه به اهميت مقوله فرهنگ بايد برنامه هاي منسجم و هدفداری در دو بعد سازماني و فراسازماني براي حركت به سمت وضعيت مطلوب طراحي شود.
مدير فرهنگي اجتماعی شهرداري بافق افزود: بدین خاطر برنامه ريزي هاي كوتاه و بلند مدت مختلفي مبتني بر ارزش ها ي ديني و ملي مد نظر قرار دادیم.
وی بیان کرد: بطور مسلم در این راستا نياز به استفاده از نظرات و مشاوره تمامي مسئولان، متخصصان، صاحب نظران و علاقه مندان به حوزه هاي فرهنگي و اجتماعي داريم.
وی افزود: انتشار فراخوانی برای جلب همکاری داوطلبانه صاحب نظران و هنرمندان علاقه مند در بخش های مختلف نخستین گام در این زمینه است.

نوروز زاده با بیان این مطلب که در اين راه قصد داريم در حوزه هاي مختلفي كار كنيم، گفت: نخستین گام استفاده از ظرفیت های تمامي گروههاي موثر در جهت ارتقاء فرهنگ شهروندي است.

معاون فرهنگی شهرداری بافق درباره ساخت و نصب المان و يادمان های مختلف، افزود: بهره گيري از همكاري و نظر هنرمندان، پيمانكاران و مشاوران بخش خصوصي در زمينه هاي فرهنگي و اجتماعي مدنظر است.
وی درباره ساخت مجسمه کمال الدین محمد وحشی بافقی، بیان کرد: طراحی این مجسمه انجام و ماکت تندیس و پرتره این شاعر نامداربافقی طراحی و ساخته شده و بزودی برای مرحله حساس تصویب ارائه می شود.

نوروز زاده تصریح کرد: پس از تصویب و تائید ماکت این شاعر نامدار بافقی از سوی صاحب نظران ساخت نمونه اصلی مجسمه در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

مدیر فرهنگی شهردار بافق خاطرنشان کرد: نظر خواهي در خصوص ضرورتهاي فرهنگي و اجتماعی و تعامل و همكاري موثر با ادارت، ارگان ها و مجموعه هاي مرتبط در امر فرهنگ و ورزش اعم از دولتي و خصوصي در دستورکار است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخدا قوت بازم مرحبا به شهرداری بافق که یاد ی این شاعر دلسوخته ی شهرمان کرد که برای همیشه نام ویادش زنده بماند درود برشما وهمه تلاشگران مجموعه ی شهرداری بافق

آزمایش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید انشاء ا… مجددا دو سال دیگر گفته نشود که حالا ماکت ساخته شد حالا باید نماد اصلی ساخته شود دوباره دو سال دیگر باید چشم انتظار بود عمرهای حالا هم که عمری نیست بالاخره میخواهیم ببینیم تا امروز 6سال هست که داره ماکت ساخته میشود سازنده در سالن همایشهای آهنشهر همان موقع گفت مشکل مالی دارد فقط با حضور هر شهردار جدید یک تماس گرفته میشود که میخواهیم بسازیم میروند پول بریرند دیگر تمام میشود

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا کند مجسمه کمال الدین وحشی بافقی به سر نوشت مجسمه شیخ محمد تقی بافقی گرفتار نشود که به قول وحشی …………..یوسفی بود ولی هیچ خریدار نداشت

شهر مظلوم بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به سلامتی ماکت یوزپلنگ آسیایی هم در خود یزد نصب گردید.اخبار یزد نشون داد شوکه شدم که هر چی مال بافقه تو یزد سر در میاره!!!!!!!!!!!