بخشی از کارگران می‌خواهند به سر کار بازگردند اما تعدادی از آنها به دنبال «چیزهای دیگری» هستند

دسته: عمومی
۴۴ دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۳

فرماندار بافق با اشاره به گذشت ۳۰ روز از آغاز تحصن کارگران معدن سنگ آهن مرکزی این شهرستان تاکید کرد در جلسه ای که حدود ۲ هفته پیش با وزیر کار داشته ۱۶ مطالبه صنفی معترضان پذیرفته شده است.

«مهدی طلایی مقدم» بدون آنکه به جزئیات مطالبات پذیرفته شده کارگران اشاره کند، به ایلنا گفت: بخشی از کارگران می‌خواهند به سر کار بازگردند اما تعدادی از آنها به دنبال «چیزهای دیگری» هستند.

وی ضمن ابراز بی اطلاعی از خواسته کارگران مبنی بر تغییر مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، تصریح کرد: تغییر مدیرعامل معدن تا به امروز از سوی کارگران طرح نشده است و عده دیگری که به دنبال مدیر عاملی معدن و نمایندگی مجلس هستند به چنین حرف‌هایی دامن می‌زنند.

این مقام دولتی با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور به خارج از کشور، افزود: هنگامی که آقای جهانگیری به کشور بازگردد جلسه ای را با حضور وی برای بررسی واگذاری معدن برگزار می‌کنیم تا تصمیم نهایی در این باره گرفته شود.

به گفته طلایی مقدم، اگر اصرار بر این بود که واگذاری انجام شود حق و حقوق شهرستان بافق باید بر اساس قانون پرداخت شود، چرا که حیات این شهرستان در گرو این معدن است.

وی با اشاره به آلودگی زیست محیطی شدید شهرستان بافق، گفت: شغل کارگران معدن سنگ آهن مرکزی بافق سخت و ملال آور است و آلودگی زیست محیطی معدن نیز مشهود است. بسیاری از مراکز خیریه در سطح شهرستان به نگهداری از کودکان معلول می‌پردازند و آمارها حاکی از این است که بافق به نسبت جمعیتش، معلولان بیشتری از سایر نقاط کشور دارد که به دلیل وجود معادن در این شهرستان است.

وی تصریح کرد: آلودگی زیست محیطی معدن در حال مستند سازی است تا مطالبه کارگران مبنی بر اجرای قانون مشاغل سخت و زیان آور محقق شود.

فرماندار بافق ضمن تایید پایین بودن ضریب امنیت شغلی در معدن سنگ آهن مرکزی این شهرستان، افزود: در جلسه دو هفته پیش، وزیر کار و هیات مدیره صندوق بازنشستگی فولاد متعهد شدند نه تنها هیچ کارگری اخراج نشود بلکه نیروهای جدیدی نیز استخدام شوند.

این مقام دولتی در ادامه ضمن رد این شائبه که وزیر کار حضور خود در بافق را به پایان اعتراض صنفی کارگران مشروط کرده است، از تامین اعتبار ۱۵ هزار میلیارد تومانی برای دو بانده کردن ۴۲ کیلومتر دیگر از جاده بافق – یزد خبر داد.

وی با اشاره به تاخیر در گازکشی بافق به دلیل نزاع شرکت ملی گاز و شهرداری، گفت: شهرداری معتقد بود شرکت ملی گاز برای خراب کردن آسفالت باید خسارت پرداخت کند اما مشکل حل شده است و گاز کشی شهرستان تا دی ماه سال جاری به اتمام می‌رسد.

طلایی مقدم با اشاره به وعده‌های بی سرانجام دولت قبل مبنی بر راه اندازی کارخانه‌های جوار معدنی، تاکید کرد: کلنگ این واحدهای تولیدی در سنوات قبل زده شده است اما هنوز به بهره برداری نرسیده‌اند که به شکل گیری دیوار بلند بی اعتمادی میان مردم و مسئولان منجر شده است.

فرماندار بافق در پایان اظهار کرد: دولت تدبیر و امید می‌خواهد اعتمادسازی کند و به دنبال این هستیم که صنایع جوار معدنی را ظرف سه سال آینده فعال کنیم.

ایلنا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت بر آقای طلایی مقدم که واقعیت ها را بیان کردند یه عده ای معدود که نمیتونند برای همه کارگران تصمیم بگیرند یه تعدادی اصلا به دنبال خصوصی سازی و گرفتن حق و حقوق و … نیستند فقط بدنبال مطرح کردن خودشونند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از فرماندار بپرسید اون عده ای که مخیخواهند بروند و اون عده ای که نمیخواهند بروند دلیلشون چیست

یاسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

15 هزار میلیارد تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار اگه نمیدانید بدانید انهاکه میخواهند به سرکاربروندواعتصاب تمام شود نه به خاطرتولیدسنگ اهن است نه به خاطر اقتصادمقاومتی بلکه به خاطر صندلی که بااین اعتراضات احتمالاازدستشان میرود.پس بااین صحبت شمابدون شک همین جوربرای مقامات کشوری کزارش میدهید که کارپیش نمیرود.وای ی برما ازدست تو اقای فرماندار

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بعد از گذشت يك ماه ، وبا اين همه بى مهرى وبى اعتنايي نسبت به مردم بافق ظاهرا اميدى به تدبير نيست !!! ايا فكر ميكنيد ايا ايشون نماينده تدبير واميد است ؟ كسى باورش ميشه ؟ ايا اقايون. ميدا نند مردم ولى نعمت انها هستند ؟ ايا مسئولين ميدانند كه مردم هستند ، تا انها بر صندليهاى چرمى پشت بلند تكيه بزنند ؟ اگر مردم نباشند صندليها تخته پاره اى بيش نيست !!! پس چرا بعد از گذشت يك ماه هنوز توجه اى به انها نميشود خدا ميداند اگه در زمان حضرت على چنين بى مهرى اتفاق مى افتاد مسئولين از ترس شمشير على تو كدام لونه موشى قايم شده بودنند مگر ما درزمان امام زمان قرار نداريم وهر روز مسئولين دم از انتظار ظهور اقا را نمى زنند ؟ خدا وكيلى فرض كنيد اقا امروز ظهور كند واز شما در اين خصوص سئوال كند ، چى جواب ميدهيد ؟

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اول که اقای فرماندار همه میخوان برن سر کار بعد از این که مشکل حل شد دوم کسایی که الان میخوان برن سرکار منافقایی هستند که میخوان مدیر عوض کنند از شما بعیده که شایعه درست کنید.

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما قرار نبود نماینده معرفی کنی نکنه درخواست نماینده کتبی کارگرها نقشه ای بود که نقش بر اب شد.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کدوم کارگران؟؟؟ مدیران و معاونین شرکت رو میفرمائید آقای طلائی؟؟؟
بعضی از اونها هم فقط بخاطر موقعیتشونه که حرف نمی زنند وگرنه دل خونی از …. دارند

آگاه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای طلایی مقدم آیا جنابعالی هیچ گونه اماری در خصوص میزان آلایندگی تشعشع در مجموعه چغارت خصوصا سه چاهون داریداگر اطلاعاتی دارید حتماً با مستندات بیان کنید (سازمان انرژی اتمی)تا معلوم شود نتایج کاردر معادن الوده فرزندان ناقص که شاهد آن در مرکز نیلوفر هستیم معلوم گردد

دلسوخته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقای طلایی مقدم از راه نرسیده تخم تفرقه و نفتق را در بین مردم بافق داری میکاری هم مردم را نسبت به مدیرعامل بد بین میکنی هم خدمات ارزنده اقای تشگری رئیس شوارا واقای صباغیان نماینده کارگر را نادیده وتهمت میزنی واقعا استانداری فهمیده چه کسی را به فرمانداری بافق منصوب کند تا مانند واقعه صفیت تفرقه را بر بین مردم حکفرما کند و انها کار خود را بکنند زیرا مدعی D19 سنگ اهن مرکزی است وبا خصوصی سازی سنگ اهن مدعی اصلی کنار میرود و اقای تابش و استاندار راحت وبی دردسر انرا تصاحب میکنند حقشونه اخه فرمانداری ویژه که اردکان دنبالشه خیلی بودجه میخواهد وبهترین منبع درامد معدن بافق هست که بدبختیش مال ماست و لذتش مال مردم اردکان . کلام اخر اقای طلایی فرماندار عزیز کاری نکن بارفتنت مردم….. بکشند مثل استاندارسابق فکر اخرت خودتم باش

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ازآب گل آلودعده ای باغرض ورزی وتشنج ایجادکردن به دنبال منافع خودهستندبرادربسیجی وجانبازشیمیایی آقای عسکری شما مثل قبل که به دنبال تعریف پروژه وطرحهای جوارمعدنی بودی ادامه بده ودلسردنباش مابیشترازقبل پشتیبان شماییم

عرفان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای طلایی مقدم. میشه اون بخشی از کارگرا که میخوان برن سر کار بگین بیان حرفشون رو با منطق بزنن. شاید ما هم قانع شدیم.!!!!!!!!!!

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر طلایی مقدم دوست دارم حرف دلم را زدی آقای ….دلش برا مردم بافق نمیسوزه

کارگربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شخصی که باحمایت فردی که دنبال منافع شخصی خودشه بعداز30روزاعتصاب گفته که میخواهیم مدیرعوض بشه جالب اینجاست آون شخص بافقی هم نیست آیاکارگرهای بافقی به رگ غیرت شمابرنخورده ؟؟؟؟؟

س.ه.س این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

15هزارمیلیاردتومان اشتباه است درستش 15میلیاردتومانه لطفااصلاح بشود.

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یک بار هم که شده به حرف کارگرها احترام گذاشته شود در غیر اینصورت کار درست نمیشود

عامر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای طلایی آخرت را به دنیانفروش به خاطر اینکه استانداری از فرمانداری عزلت نکنه با یزد ها نباش با مردم بافق باش

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

“بخشی از کارگران می‌خواهند به سر کار بازگردند اما تعدادی از آنها به دنبال «چیزهای دیگری» هستند”
“تغییر مدیرعامل معدن تا به امروز از سوی کارگران طرح نشده است و عده دیگری که به دنبال مدیر عاملی معدن و نمایندگی مجلس هستند به چنین حرف‌هایی دامن می‌زنند.”
معلومه کم کم داره صبر آقایان مسئول تمام میشود.
فرافکنی و تقصیر گردن دیگران انداختن برای پوشاندن ضعف ها کار خوبی نیست.
اتحاد رمز موفقیت جامعه است

اکبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار شما دیگه کاسه داغتر از اش نشو که…..

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر آقای فرماندار مانیز از کارگرانی هستیم که احقاق حق بافق را به شکلی دیگر نه با اعتصاب بلکه با کار وتلاش اما عدم ارسال سنگ آهن همان که استاندار از روز اول گفته بود را میخواهیم ومعتقدیم عقلانیت واسیر احساسات نشدن رمز رسیدن به خواسته قانونی کارگران است ولاغیر

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسیار متین فرمودید
عده ای می خواهند مدیر عامل شوند
عده ای می خواهند نماینده مجلس شوند
ولی اگر کار خانه ای راه بی افتد عالی است

میرزایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار محترم عده ای هم به دنبال این هستند در صورت ادامه ….. و ….جای شمارا بگیرند.

محمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداییش این وسط ادمایی هم بودن که بازگشت بکارمجددشونومدیون همین بچه بافقی اندولی چه کنیم که میگن ایناافرادی هستندکه بدنبال منافع خودشونن ونمکدون روهم میشکنن وجالبتراینکه هرموقع که پای اینادرمیون باشه چوبش توسربافق میخوره!!! بهوش باشیم که ضمن گرفتن حق وحقوق شهرنردبانی واسه برخی ادامانشیم.انشاا…

م.ک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار بعد از این همه زحمتی ک تمام اقایان کشیدند و از کار و زندگی خودشون گذشتن شما میای اینجور حرفی میزنی والا زشت از خدا بترس همه ک مثل شما دنبال پست و منافع نیستند و همه هم میدونن ک اقای عسکری نمیتونه توی مصوبات دولت دخالت کنه .
خصوصی سازی معدن هم مصوب شده و لغو این قانون خیلی سخت و دشوار و شما نباید بی جهت اهداف عزیزانی ک پیگیر حق شهر هستند را مشخص کنی چرا ک تمام انها دنبال پس گیری حق شهر هستند و توی همچین شرایطی مثل شما و اطرافیانتان حتی ب مدیرعامل شدن یا نماینده مجلس شدن یا هرپست و مقام دیگری فکر هم نمیکنند
در ضمن این حرفهایی رو ک میزنی بهش عمل هم میکنی؟

بنیامین بافقی زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

#جواد عسکری مدیرعامل سنگ آهن دولتی است وخواهد بود انشاا…
#از جناب دکتر زارعزاده کمال تشکر را داریم که در سفرنماینده کارگران. اعضای شورای شهر وکارگروه توسعه ما وقت هایی را باسران کشوری برای رساندن صدای ما با آنان گرفتند…ممنونیم

کارگر سنگ آهن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هیچ کدوم از کارگرها تا روشن شدن تکلیف و احقاق حق، نمیخوان برگردن سرکار، آقای فرماندار
اونایی مخالف اعتصابند، که اعتصاب و اعتراض خلاف جهت منافع شون هست

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای طلایی مقدم خواهشا جوسازی نکنیدونگوییدکه مارفتیم دنبال کارمردمبافق وبایدآقای جهانگیری ویاهرکس دیگه بیادومشکل حل شودنه آقاشماالان یک ماهه نیومدین بگین که 5000نیروی سنگ آهن چیکارمیکنندوالان شورای شهر،بنده خداهادنبال کارکارگران شرکت هستن ومیخواین بعدازیک ماه به نفع خودتان کارهاراجلوه دهیدومردم خودشون میدونن که کی کارکرده وکی کارنکرده ولی شمابه دومردشریف بافقی توهین میکنیدومیگین اونامیخوان برای پست این کارارابکنند.نه آقابرین دنبال کارخودتون مردم هوشیارترازاینان

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای فرماندار مگر میخواهند 45کیلومتر جاده دو بانده را با طلا بسازند که 15هزارمیلیارد هزینه دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت فرماندار محترم
به خدا من یک کارگر بافق هستم وبه خدا هیچ منظوری جز امنیت شغلی و یک سرانجام خوب ندارم لطفا بگذارید به سرانجام درست برسیم ممنون

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دولت شماچطور اصلان وعده نمی دهد

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هیچکی نمیخاد با این شرایط بره سر کار

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اونایی که میخان برن سر کار اگه راس میگن برن کسی جلوشونو نگرفته

موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همون حرفی که بیست روز پیش حتجی جواد زد ومن یادآوری کردم هیچ کارگری اخراج نمی شود مزایای هیچ کس کسر نمی شود کمک به شهر همچنان باقیست حالا کو گوش شنوا

آزمایش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دقیقا یادم هست در همایش کلنگ زنی فولاد در محل کارخانه وقتی که مسآول تهرانی پشت تریبون گفت فازاول این کارخانه با سرمایه ای 300میلیارد تومان و فاز دوم 200میلیارد باید در سال 84افتتاح شود تازه چه شیرین گفت ما مدیریت کارخانه را به دست آدمهای …. نمیدهیم چه رویایی بود حالا هم آقای فرماندار شرط می بندیم در رابطه باگاز که یکی علمک نصب میکنند در خانه یکی از شهروندان میگویند گاز آمد و ما به قولمان عمل کردیم به هر حال آقای فرماندار این مردم خیلی بد قولیها دیدند انتظار نداشته باشید با حرف و حتی مکتوب بپذیرند عمل میخواهند که این هم وجود ندارد

غلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار شما چه خبر از دل خون این مردم دارید محروم ترین نقطه ایران با داشتن اینهمه معدن بافقه عزیزم کوره دهها گاز دارن بافق نداره این برای مسولین بافق و یزد مایه خجالته بگذارید کارگران و مردم بافق حقشان را بگیرند شما دارید نقش ….را بازی میکنید اگر امروز حقمان را گرفتیم گرفتیم وگرنه کلاهمان پس معرکه است پس کارگران خواهشا اتحادتون را حفظ کنید تا لغو کامل خصوصی سازی

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاى فرماندار شما كه تا حالا هيچى نگفتى سنگينترى كه هيچى. نگى بابا

جانباز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه خصوصی سازی 28/5 در صد لغو شده و ساخت کارخانه های جوار معدنی هم شروع کنند و قول تعهد محکمی هم باشه ما کارگران انشالله شروع به کار می کنیم

دل شب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاالله. حق کسی. ضایع نخواهد. شد این دولت. تدبیر و امید. است

منصف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
چرا وقتی یک نفر واقعیت ها را بیان میکند بقیه مه منافعشان در خطر است نمی خواهند قبول کنندو تعدادی از افراد هم از آب گل آلود ماهی برای خود صید می کنند
به نظر من آقای فرماندار واقعیت ها را بیان کرده است
عده ای دنبال مدیر عامل شدن خود هستند بعضی هم می خواهند نماینده مجلس شوند و قس علیهذا

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاى فرماندار لطفا بگيت هر كى ميخواد برسر كار بيات بره هيچ كس كارش نداره ببين به ده نفر ميرسن ان هم به خاطر پستاشون ميرن تو هم كه اين حرفهاى نسنجيده را زدى

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از نمایندگان دولت تدبیر انتظار میره با تدبیر تر سخن بگن هر چند که به واقعیتها اشاره کردی اید جناب فرماندار ولی واقعیت ها را نباید همیشه رسانه ای کرد ضمناٌ 15 هزار میلیارد تومان و میشه باهاش سه تا معدن سنگ آهن چغارت خرید و سه تا معدن سه چاهون برای آسفالت 40 کیلومتر 15 میلیارد بسه

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش فرماندار ما بومی بود و ادم ها دور و برش را و ادم های شهر را بهتر میشناخت تا تا در موردشان اینطور قضاوت نمیکرد اقای فرماندار خود شما و اقای استادار بیشتر از هر کسی میخواین ک مردم بروند سر کار چونکه از بالا داد خواست میشین ک چرا نتونستید شهر رو اروم کنید و ب اینجاها کشیده شده.

محمد110 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این چه تفکری است که ماخیال میکنیم اگرفرمانداربومی باشدشهرماابادمیشودمگرفرماندارغیربومی ازکره مریخ امده اوهم ایرانی است وبرای سربلندی ایران زحمت میکشدتمام مامیخواهیم که کشوری ابادداشته باشیم.خداکندکسی که فرماندارمیشوددارای قدرت مدیریتی بالاباشددراینچندسال بعدازانقلاب نزدیک به دودهه فرمانداربومی بود.خلاصه اگردربافق کوچک تری داشته بودیم بیشترمشکلات ماحل میشودحالاکه همه خودرابزرگ میدانند

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۹:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار، آبی نمی اوری سبویی مشکن. مردم از این دولت ناامید شدند.