بازديد مدير عامل شرکت گاز استان يزد از فاز دوم پروژه گاز رساني به شهر بافق

دسته: اقتصادی , عمومی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد به همراه فرماندار و مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق از فاز دوم پروژه گازرسانی به این شهر بازدید و از نزدیک از روند اجرای این پروژه دیدن نمودند.

علیرضا پیله ور در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند عملیات گازرسانی به شهر بافق افزود: جهت گازرسانی به این پروژه بیش از 88 هزار متر شبکه پلی اتیلن و 6 هزار و 500 متر شبکه تغذیه احداث خواهد شد.

وی ادامه داد: در این پروژه که با صرف اعتباری برآوردی 86 میلیارد ریال در حال اجرا می باشد، یک ایستگاه تقلیل فشار (CGS) با ظرفیت 200 هزار متر مکعب بر ساعت و 2 ایستگاه تقلیل فشار (TBS) با ظرفیت 10 هزار مترمکعب بر ساعت ساخت و راه اندازی می گردد.

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در ادامه گفت: در حال حاضر عملیات طراحی فاز سوم بافق شامل 96 کیلومتر شبکه گذاری و نصب 2 ایستگاه TBS با ظرفیت 10 هزار متر مکعب بر ساعت و با اعتبار برآوردی 40 میلیارد ریال صورت پذیرفته که پس از تامین اعتبارات لازم توسط مسئولین شرکت ملی گاز  به مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار گذاشته می شود.

لازم به ذکر است عملیات گازرسانی به فاز اول شهر بافق با صرف اعتباری معادل 35 میلیارد ریال ، 63 کیلومتر شبکه گذاری و ساخت یک ایستگاه TBS در شهریور سال 92 به پایان رسید.

DSC09641 DSC09649(1) DSC09657(1) DSC09666(1)


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکرفراوان ازفرماندارومدیرعامل محترم سنگ آهن خداخیرتون بدهد.

دل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گاز میاد معادن میده

گاز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گاز میاد ولی 3 سال ذیگه