تقدیر و تشکر روابط عمومی سنگ آهن مرکزی بافق از پی گیری کنندگان برای توقف واگذاری سهام این شرکت

دسته: عمومی
۱۹ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۳

با پیگیری استاندار محترم و طرح موضوع توسط وزرای محترم اطلاعات ورفاه در هیات دولت و با دستور ریاست محترم جمهورجناب آقای دکتر حسن روحانی واگذاری 5/28 دصد شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به بخش خصوصی متوقف شده است .لذا بر خود لازم می دانیم اززحمات هئیت محترم دولت ریاست محترم جمهور ، وزرای محترم اطلاعات ورفاه ، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، استاندار محترم استان یزد ومعاونین ، امام جمعه محترم بافق ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر بافق ، نماینده کارکنان، کلیه پرسنل شریف شرکت سنگ آهن ، مردم صبور وفهیم شهرستان بافق، به خاطر همکاری همفکری ووحدت رویه در جهت تحقق عدم واگذاری5/28 درصد به بخش خصوصی تشکر می نماییم.

روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
مبهوت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا شورای شهر پیامک نداده است.

حمزه حمزه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش عزیزان بافقی از این قضیه درس بگیرند و با بکارگیری منابع انسانی و امکانات موجود برای پیشرفت بافق برنامه ریزی های طولانی مدت داشته باشند.

    جلیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    خداییش هنوز هیچ چیز مشخص نیست و آینده مشخص می سازد که چه خواهد شد.آیا این اقدام یک سناریوی از پیش نوشته شده است؟؟؟
    شب دراز است و قلندر بیدار

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک دوستی دارم که یکی دو سال دیگه بازنشسته میشه،میگفت صبح که میخواهم بیام سرکار یه مشت ریگ برمیدارم وباد میدم هر سمتی ریگها رفت من همون طرفی هستم،اینه که همیشه تو کار موفقم.

میرسلیمانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا بگذارید رسما اعلام وتایید شود بعد تبریک بگویید.اعتمادی به حرف نیست.

سعید جان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۴:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام، انشاءالله دستور مکتوب هم می آید، وقشرکارگربه هدف خود میرسند، ولی حیف که سردسته ها به هدف خودنرسیدند

سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۴:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداقوت

موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۶:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شاید وقتی دیگر ، امیداست فیش حقوق اردیبهشت کارگران را حیران نکند

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در جلسه روز سه شنبه ۲۸ خرداد اقای دکتر طالبی و مسعود شریعتی بعنوان نمایندگان از طرف استانداری و مردم بافق در جلسه هیات دولت شرکت کردند (در جلسه که همه کس را راه نمیدهند مخصوصا امثال اقایان کارکروه و مخالقان دولت و حتی شورای شهر را) در این جلسه با توجه به مصوبه جلسه استاندار با وزیر رفاه و با حمایت وزیر محترم اطلاعات و راهکارهایی که شخص دکتر طالبی ارایه دادند و از همه مهمتر لابی قوی خود استاندار که از نزدیکان روحانی هست این اتفاق یعنی تعلیق واگذاری تا زمان شروع پروژه های جوار معدنی از جمله فولاد واقع شده. بعد از جلسه نتیجه این جلسه با تلفن به اعضای کارگروه و یا شورای شهر اطلاع داده شده … پس دو نکته مهم قابل توجه هست اول اینکه فقط به تعویق افتاده و لغو نشده دوم اینکه باید از حسن تشکری که پرسید شما در چند جلسه همراه با دیگر اعضای شورا با سران مملکتی دیدار داشتی بماند که شما اصلا راحت جدا بوده و فقط برای رسیدن به منافع خودت به تهران میرفتی و اونجا از شوراییها جدا میشدی. باید از کسانی که هنوز نپذیرفته اند دولت تغییر کرده پرسید شما که زبان قانون نمیدانید چرا خواسته غیر قانونی و هیجانی سر میدهید اصلا وقتی شما را جایی راه نمیدهند چرا به مردم دروغ میگویید. البته مهم این هست که قدمی برای بافق برداشته شود لیکن اگر این کار را صباغیان و امثال او مثل یاراحمدی یا ندافیان و تشکری کرده اند بیایند نشان دهند صورتجلسه ان را به مردم و تاریخ و موضوع جلسه را تا اگر دروغ هم گفتند من با یک سوال همانجا رسوایشان کنم اما انها به جای این کار میخواستند قشون کشی کنندبه در ب منزل مسعود شریعتی یا میخواستند به عبدالرضا دهستانی در راه یزد حمله کنند یا در حال ساختن شعر و شعار بر علیه جواد عسکری بودند.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امروز در سایت فرابورس اطلاعیه قطعی فروش منتشر شده است

منصور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت دوستان روابط عمومی ای کاش شما داییه عزیزتراز مادر نمی شدید آخه برادران گرامی شما که خودتون بهتر خبر دارید که اینا همش در سطح حرفه اولا جایی رسما مکتوب نشده دوما فرض کنیم مکتوب هم بدهند ولی به چه ضمانتی که فرداروزی حکم عدم لغوشو صادر نکننددوم اگر واقعا دلشان به حال مردم شهرستان ستمدیده بافق می سوزه سند این 28/5 درصد را در هیات محترم دولت برای توسه وعمران وآبادانی شهرستان بافق به تصویب می رساندند تا دیگر کسی فکر تازه ای به سرش نزنه و کمی جبران این 40 سال بی عدالتی که در حق مردم بافق و شهرستان بافق شده بشود وخیالمان از بابت نسلهای بعد از ما راحت باشد پس بییایید دست در دست هم دهیم به مهر برای آبادانی شهر عزیزمان بافق تلاش و مقاومت کنیم

عامر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دروغه چطور معامله به قطعیت رسیده

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اطلاعیه قطعیت معامله28.5 درصد سهام شرکت سنگ آهن مرکزی در ساعت 17.25 در سایت فرابورس به آدرس http://www.ifb.ir درج گردیده است. مسئولان پیگیر و پاسخگو باشند.

محمدعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هفتادویک ونیم درصد چی شد

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ولی همین هم مثل اینکه شاه بخشیده فتحعلی شاه نبخشید سازمان خصوصی سازی امروز نامه زدند که 27.7درصد واگذار شده هرچند معلوم نیست 1و2درصد جطور شد فکر کنم کلکی تو کار است انها 28.5درصد را لغو میکنند ولی 27.5 درصد را واگذار میکنند تا این اعتصاب تمام بشه

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب روابط عمومی سنگ آهن نباید تبریک بگه اونها که به به و چه چه میکردن که خصوصی سازی خوبه چی شد که حالا بابت لغوش تبریک میگن

حیران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اولا همشهریان عزیز تبریکات را بگذارند برای وقتی که قضیه حتمی شد.ثانیا چه کسی باید پاسخگوی یک ماه خسارت اقتصادی به کارمندان و کارگران و شهر و کشور باشد؟

اواره این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه اقای بافقی .فکر میکنی ادمهایی که در هر دولتی وبا هر مدیری که عوض میشه باز پستشان محفوظه بخاطر چیه؟بخاطر اینکه صبح تاصبح جهت وزش باد را پیدا میکنند.یه وقتی کسی فکر نکنه که اینها بخاطر لیاقتهاشون رییس موندن.

دلخورازمسئولین شهر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حاج حبیب حسن زاده رییس روابط عمومی برادربسیجی چراخبر دروغ به مردم بافق دادیدشمادرسایت فرابورس ندیدیدمعدنمان به بخش خصوصی داده شده است چه پاسخی داریدبدهید؟ازشمازشت است شمایک آزاده دوره جنگ هستیدواقعاخجالت داره هرچنددست راست آقای عسکری هستیدولی هرچه نباشه شمادرعراق اسارت کشیده ایدنه؟اسارت سخته شما نزدیک بودکاری کنیدما هم برای همیشه به اسارت اصفهانی درآییمشمااشتباه بزرگی مرتکب شدیدتوبه کنید