كشف بیش از 600 میلیون ریال كالای قاچاق در بافق

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

یزدفردا”سرویس اجتماعی “حوادث”خبرپلیس: فرمانده انتظامی شهرستان بافق استان یزد از كشف بیش از ششصد میلیون ریال انواع كالای قاچاق از یكدستگاه اتوبوس مسافربری خبر داد.

به گزارش واحد دریافت خبر یزدفردا بنابراعلام پلیس: سرهنگ ” فرهاد بیگلری ” در خصوص جزییات این خبر گفت: ماموران گشت انتظامی این شهرستان در هنگام كنترل محورهای مواصلاتی به یكدستگاه اتوبوس مسافربری بنز ایران پیما كه از شهرهای جنوبی عازم مركز كشور بود مشكوك و خودرو را برای بازرسی متوقف كردند.

بیگلری با بیان اینكه ماموران پلیس در بازرسی از اتوبوس 200 قلم انواع كالای قاچاق برقی را كشف و ضبط كردند ادامه داد: بیشتر كالاهای قاچاق كشف شده شامل : لوازم خانگی مثل ال سی دی، جاروبرقی، وسایل آشپزخانه و… می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان بافق در پایان ارزش كالاهای قاچاق كشف شده را بیش از 60 میلیون تومان اعلام كرد و افزود:ماموران در این رابطه یك نفر متهم را دستگیر و تحویل مراجع قانونی دادند.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر برخی از مغازه دارا به اندازه قانع بودن قاچاق معنی نداشت نه اختلاف 70درصد قیمت

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام کل خرید ها از 40 نفر مسافر که هر کدام به دلیل مشکلات اقتصادی مجبور به تحمل این مسیر طو لانی و خطر ناک و خسته کننده شدند کجا ی دنیا افراد ثروتمند رنج این سفر را تحمل میکنند آنها که بضاعت دارند با گرفتن یک شماره تلفن کل خریدانجام می گیرد خرید وسایل منزل یا جهیزیه دختر به دلیل ارزان تر بودن کشف قاچاق به حساب نمی آید دولتمردان بی زحمت دزدان سر گرنه شهر را بگیرید که بدون هیج استانداری با قیمت با لا اجناس را می فروشند و کسی به کسی نیست .

بی بضاعت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــای مردم !!! روزانه هزاران اتوبوس از گناوه به سوی شهر های مختلف رفت وآمد دارد و کالا جابجا می کند اینجا هم زورگویی مال مردم بافق شده!!!!!!!

بازاری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر شما مردم قدرشناس بودین پولتون را تو همین شهر خرج میکردین نه اینکه میرین یزد خرید تا جنساشون رو بهتون بچاپونن شما هم به به و چه چه کنین. به خدا همین جنس ها رو تو بافق هم میشه پیدا کرد. فقط اینجا مجتمع تجاری اگر داشت اعتبار و اعتماد بازار بافق بالا میرفت.. کاش شورای شهر به جای هر کاری این کار رو انجام میداد. کاش شما معدنیها جنبه پول زیادی که میگیرین رو داشتین و همینجا خرید میکردین نه برای کلاس گذاشتن بافق را هیچ حساب میکنین

    دایی رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳ - ۲:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    مردم از دست یه با بازاری گرانفروش امثال تو مجبورن دست به اینجور ریسکی بزنن بعضی از مسافرای اون اوتوبوس واقعا قدرت خرید تو بافق را ندارن