دو قدم مانده به صبح

دسته: مقالات
۱۱ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۳
«گرچه شب تاریک است, دل قوی دار سحر نزدیک است»
اتحاد؛ همواره در اعصار و قرون ,رمز موفقیت و سربلندی بوده و خواهد بود و وحدت و هم دلی همان ریسمان الهی است که باید به آن متمسک شد تامیوه های سعادت و بهروزی را از شاخسار درختان جامعه چید.
این اولین بار در تاریخ بافق است که مردم و مسئولان شهر و استان, با وفاق و یکدلی کاری را آغاز کردند و لحظه ای از اهداف خود عقب نشینی نکردند و همه یکرنگ و یکصدا فریاد حق طلبی خود را به گوش کاخ نشینان بی درد و خفاشکان شب ﭝﺮست  رساندند.
مردم همواره ثابت کرده اند که اگر مسئولان با آن ها باشند و بشت آن ها را خالی نکنند ,آن ها هم با تمام قوا و تا آخرین نفس برای تحقق اهداف حقه خود در میدان عمل باقی می مانند.
اتحادو همرنگی در اتفاقات اخیر؛ نقطه عطفی است برای مردم بافق که همواره از درد نفاق و کوته فکری و تنگ نظری می نالیده اند و باید این نهال نوﭙﺍ را ارج نهاد و مراقبت کرد تا در طوفان حوادث از بین نرود واز طرف دیگراین همدلی و وفاق را باید به فال نیک گرفت و معتقد بود که اگر ملتی بخواهد خواسته ای را محقق کند قضا و قدر هم تسلیم اراده آن ملت می شود.
 این اتفاق درسی برای مسئولانی شد که چشم های خود را بر واقعیات می بندند و خود را به تغافل و تجاهل می زنند و بدون در نظر گرفتن خواست مردم ,دست به اقداماتی می زنند که فقط روسیاهی آن برای وجود زغال گونه شان می ماند که هنوز گمان می کنند مردم در عصر حجر زندگی می کنند و می توانند با آب نبات چوبی  وآدامس خروس نشان  سر آن ها را شیره بمالند.
هم چنین تفرقه افکنان و متملقان و چابلوسان هم فهمیدند که در این سرزمین جایی برای آن ها وجود ندارد و هرچه تلاش کردند بر طبل تفرقه بکوبند و مردم را از دشمن داخلی و خارجی بترسانند و صفوف به هم بیوسته  آن ها رابر هم بزنند, نتوانستند و تیرهایشان یکی ﭝﺲازدیگری به سنگ خورد و مردم هوشیارتر از آن بودند که در دام های سست این  عنکبوتان کوته فکرگرفتار شوند وحتی عده ای آن قدر خود شیفته بودند که فکر می کردند با سیاسی جلوه دادن امور می توانند به اهداف خود برسند ودرصدد بودندتا اقدام کارگران را ضربه ای بر اقتصاد جامعه  بدانند و آن را تقبیح کنند که خوشبختانه این حنا هم رنگی نداشت و تلاش های مذبوحانه شان در نطفه خفه شد.
شاید عده ای بگویند که هنوز زود است از موفقیت صحبت کرد و معلوم نیست که در آینده چه کلاهی بر سرمان خواهند گذاشت ولی چیزی که  فعلاحایز اهمیت است, اتحاد و وحدت یک ماهه مردم و مسئولان است که باید آن را به فال نیک گرفت و قدر آن را دانست و این سرآغازی  خواهد بودبرای موفقیت های آینده.
چون می رود این کشتی سر گشته که آخر/جان در ره آن گوهر یکدانه نهادیم
دکتر حسین ارجمند

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ای خداااااا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابا مردم شدند بازیچه

عرفان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۹:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بد جور بازیچه بازیهای این مسئولین شدن. یه عکس دیشب منتشر شد که برعگس جریانیه که تو این دو روز این مسئولین دارن میگن.
عکسی که تو اون نامه ای با سر برگ فرابورس وامضا مدیر اون هست واز قطعیت واگذاری سهام به فولاد خوزستان خبر داده.
شما مسئولین اگر نمیخواین کاری برا مردم کنید حداقل ما رو خر حساب نکنید و سر ما رو شیره نمالید

سید امین رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ارجمند از شما بعید است. !!! چیزی که امروز اظهر من الشمس است اختلاف مسئولین ماست. مردم در مطالبات خود و خواسته هایشان متحد و با همند. چرا که دردشان درد مشترک است. اما این مسئولین اند که دردشان، درد قدرت است. درد منافع است. درد تحصیل ثروت است. ازاینرو، می بینی انشقاق و تفرقه در بین شان به حدی است که اگر چه بر سر یک میز و یک جلسه اند، اما پشت سر یکدیگر و در خفا، زیرآب هم را می زنند، چرا که بحث، گرفتن پست و میز و ریاست و یا عقده گشاییها و یا دل در گرو بدست آوردن منصب و یا انتقام از منصب گیرندگان است. شما که خود بهتر می دانید. چرا باید مردم ما را به اتحادی که نیست فریب دهیم و بعد کلاهی که بر سر مردم خواهد رفت را بیاندازیم تقصیر همین مسئولان. آنهایی که در شهرهای دیگر خانه دارند. غم نان ندارند و به حقوق من و امثال من کارگر، می گویند: پول تو جیبی.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

الان واقعاً چه اتفاق خاصی افتاده…. قبول کردن که سه چهارم معدن خصوصی بشه و یک سومش دوسال دیگه بشه

حاجی حسنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۴:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هنوز ابهامات زیادی درباره صندوق ورشکسته فولاد مانده است.

آزمایش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۵:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوستان اگر در ابتدای اعتصاب و خصوصی سازی سنگ آهن یادتان باشد رییس خصوصی سازی برای مردم خط و نشان کشید و ضمن توهین به این مردم که ما کار خودمان رانجام میدهیم و طبق اصل44 واگذار میکنیم وگزینه ای با عنولن انفال نمیشناسیم و باید خصوصی شود حالا هنوز یک ماه گذشته و باید همه حرفهایش را پس گیرد معلوم است که میگذارد روی سایت که واگذاری قطعیت شد چرا چونکه فعلا نامه ای با این موضوع دست نامبرده نرسیده فقط در حد شفاهی و تلفن پس باید هر چه سریعتر عواملی که باعث ایجاد چنین بهانه هایی میگردد خنثی کرد و باید کاررا از ریشه درست کرد که هر روز عده ای نخواهند مثل آنومالی شمالی چنگی بر آن زنند

بافقی خوش بین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضوی کمی خوش بینی بد نیست شما شبیه گلام در سریال گالیوری که مدام میگفت:«من میدونم ما شکست میخوریم»

محمدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولان زور خودشان را زدند.مطمئنا کار بیشتری از دستشون بر نمی اد.
هرکسی برشی دارد.مثل این که کشور فعلا دست سازمان خصوصی سازی است

ذاکر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۲:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضوی از خواب غفلت بیدار شو
این ره که تو می روی به ترکستان است
پایان شب سیه سپید است
دیو چو بیرون رود فرشته دراید

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تنها راه موفقیت اتحاد است واتحادحتی اگر ظاهری باشد.
سم مهلک برای این هدف تفرقه است.
به قول دکتر سحر نزدیک است.
مواظب باشیم که خرابش نکنیم.

اصل (...)قانون اساسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده چند بار با نام اصل (…) قانون اساسی نظر دادم ولی وقتی مشاهده کردم نظرات من منتشر نمی شود دیگر نظر ندادم.از همشهریان عزیز خواهش می کنم به یازده مورد زیر که چند هفته پیش متذکر شدم توجه کنند:
http://www.bafghfarda.com/?p=42149#comment-31235
سوال ساده:آیا همه ی آنچه من گفتم واقع نشد؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا به بنده جواب بدید و از سایت بافق فردا می خواهم نظرات من را منتشر کند.من همیشه طوری نظر دادم که خلاف قوانین جمهوری اسلامی نباشد و سایت بتواند منتشر کند.