استاندار یزد:وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی سه شنبه این هفته به بافق می آید

دسته: اخبار ویژه
۲۸ دیدگاه
شنبه - ۳۱ خرداد ۱۳۹۳

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سید محمد میرمحمدی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد اظهار کرد: اینکه در استان یزد تک صدایی احساس می‌شود، یک نقطه ضعفی برای استان است.

وی افزود: صدا باید صدای همه باشد و همه برای ما محترم هستند، در ارتباط با اینکه بعضی تشکل‌های مجوزدار افرادی را دعوت می‌کنند، جلساتی را تشکیل می‌دهند برای استفاده از نظرات و اندیشه‌های صاحب نظران، نفس کار بسیار خوب و شایسته است و ما هم استقبال می‌کنیم.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: اگر به دموکراسی، اسلام، فرهنگ ایرانی اعتقاد داریم، هیچ یک از اینها ممانعتی برای ابراز نظر ندارند، نظرات را محترم می‌دانند منتهی آن نظری که مستدل‌تر و قوی‌تر هست، آن پذیرفته می‌شود.

میرمحمدی بیان کرد: بنابراین این رفتارهایی که بعضا در مخالفت با چنین اقداماتی مشاهده می‌شود را ناشی از جهل و نادانی می‌دانیم، با جهل و نادانی هم باید با صبر، حوصله، آموزش، تقویت و فرهنگ و بردباری رفتار شود.

وی اضافه کرد: نقش رسانه‌ها در گسترش و اشاعه چنین فرهنگی می‌تواند خیلی موثر باشد و شاید نقش اساسی را رسانه‌ها در پایان دادن به این نوع برخورد‌ها دارند.

استاندار یزد تصریح کرد: در ارتباط با معدن بافق، مجلس شورای اسلامی در سال 86، اجرای اصل 44 قانون اساسی را بر اساس سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تصویب کرد و به تایید شورای نگهبان رسید و برای اجرا به دولت ابلاغ شد.

میرمحمدی خاطرنشان کرد: به دنبال اجرای این ابلاغ، دولت در سال 91 یک سری از مواردی که مشمول این موضوع بودند را معرفی کرد، سازمان خصوصی‌سازی هم بر همین اساس نسبت به شرکت‌هایی که در لیست قرار گرفته بود از جمله سنگ آهن بافق، برای فروش اقدام کرد.

وی اضافه کرد: با اقدام خصوصی‌سازی، بعضی افراد به این موضوع پرداختند و جنبه اعتراضی به آن نشان دادند، مسئله هم از جایی شروع شد که خودشان این موضوع را تصویب کرده بودند.

استاندار یزد تاکید کرد: ما به عنوان مسئول استان، دنبال حل مشکل هستیم، بعضا ممکن است به دنبال بهره‌برداری از موضوع باشیم، این دو موضوع با هم متفاوت است.

میرمحمدی اضافه کرد: از زمانی که احساس کردیم اعتراض‌های بعضی در بین کارگران در حال تاثیرگذار شدن است، جلسه شورای تامین را تشکیل دادیم و نتیجه را به دولت ارائه کردیم.

وی خاطرنشان کرد: با سازمان خصوصی‌سازی هم جلسه گذاشتیم و قرار شد پاکت‌های کسانی که در مزایده شرکت کرده‌اند بازگشایی نشود تا با استان هماهنگی شود و به راه حل مناسبی در این زمینه برسیم.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: متاسفانه بحث مزایده به تابلو بورس کشیده شد و برنده معرفی شد، این سبب شد که مردم بافق از جمله کاررگان احساس کنند که به خواسته‌های آنها توجه نشده است.

میرمحمدی افزود: در این رابطه جلساتی با نمایندگان کارگران و شورای شهر بافق انجام شد و آنها 17 خواسته داشتند که 16 خواسته قانونی آنها تایید شد.

مجلس تصویب کند 15 درصد سهام سنگ آهن به شهرداری بافق می‌رسد

وی افزود: درخواستی که نمی‌شد به آن عمل کرد این بود که 15 درصد سهام سنگ آهن به صورت رایگان به شهرداری داده شود، این موضوع نیاز به مصوبه مجلس شورای اسلامی داشت بنابراین بیان شد که چنانچه مجلس تصویب کرد به شهرداری بافق به صورت رایگان منتقل شود، مشکلی ندارد و باید انجام شود.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: موضوع در آنجا تمام شد و آمدند که کار را شروع کنند ولی نماینده بافق در نماز جمعه صحبتی کردند که مانع حضور کارگران در کار خود شدند.

میرمحمدی افزود: پس از این هم با اقداماتی که انجام شد، مصوب شد که کارگران کار را شروع کنند و رفع مشکلات روند طبیعی خود را دنبال کند.

وی تاکید کرد: اعتقاد دولت این است که همه به ویژه مردم منطقه از معادن بهره‌برداری کنند.

استاندار یزد تاکید کرد: پس از هماهنگی‌های لازم و جلساتی که انجام شد، جلسه‌ای با حضور مسئولان برگزار شد که صحبت‌های کارگران بررسی شود و آنها به سر کار خود بازگردند اما یکی از شهروندان به عنوان شهروند صبحت کرد که بعد کارگران وی را نماینده خود معرفی کردند و دوباره قبول نکردند به سرکار خود بازگردند.

سفر وزیر کار به یزد

میرمحمدی خاطرنشان کرد: در نهایت مقرر شد که یکی از مسئولان به بافق برود و به مردم در زمینه سنگ آهن قول بدهد و به همین دلیل، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی سه شنبه برای صحبت با کارگران سنگ آهن به استان یزد و شهرستان سنگ آهن بافق سفر می‌کند.

وی گفت: تمام تلاش بر این بود که آرامش حفظ شود، دست به اقدامی که دور از شان مردم منطقه و استان باشد زده نشود و صمیمانه از همه مردم، کارگران و مسئولان بافق که این رشد و بلوغ را از خودشان نشان دادند، صمیمانه تشکر می‌کنم و امیدوارم با پختگی بیشتر، هرگز کسانی که دنبال بهره‌برداری‌های فردی و گروهی هستند، نتوانند از صداقت و پاکی کارگران، سوء استفاده کنند.

استاندار یزد در ارتباط با خشکسالی گفت: ما نه تنها در استان بلکه در کشور با این پدیده مواجه هستیم و راه‌هایی که عملیاتی باشد، آنهایی است که از نظر علمی و فنی به اثبات رسیده است.

کم آبی در بخش‌های شرب، صنعت و کشاورزی

میرمحمدی افزود: در این رابطه، ما ممکن است با کم آبی ناشی از خشکسالی در بخش‌های شرب، صنعت و کشاورزی مواجه شویم.

وی گفت: در ارتباط با آب شرب ما هم از نظر توزیع آب بسته‌بندی شده و هم از نظر حفر 25 حلقه چاه مد نظر قرار دادیم و در حال مراحل اجرایی است.

استاندار یزد گفت: در رابطه با آب ما از همه مشورت می‌خواهیم، نگاه‌ها در زمینه آب یکی نیست و تفکرات متفاوتی وجود دارد، علاوه بر اینکه شرائط مختلفی هم وجود دارد و متخصصان در زمینه‌های مختلف نظرات گوناگونی دارند.

حساسیت در ارتباط با خط انتقالی اول به دلیل نام آن است

میرمحمدی اضافه کرد: ما باید بر اساس واقعیت‌ها عمل کنیم، واقعت امروز جامعه یزد و اصفهان این است که اصفهانی چون اسم انتقال خط اول از زاینده‌رود است، آنها می‌گویند که آب زاینده‌زود به یزد می‌آیند.

وی تصریح کرد: در صورتی که واقعیت این نیست، آبی که از تونل کوهرنگ به سد زاینده رود منتقل می‌شود، آب‌های انتقالی نام دارد و به نقاط مختلف تخصیص داده می‌شود.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: برای اینکه این مشکل رفع شود، ما در مجمع نمایندگان استان، تمام نظرها این بود که این مشکل باید به صورت اساسی حل شود و مشکل اینکه اسم زاینده رود بر روی این موضوع هست را نداشته باشیم.

میرمحمدی گفت: بر این اساس ما با وزیر نیرو صحبت کردیم که ما این مشکل را نداشته باشیم، در نهایت مطرح شد که یک برنامه مطالعاتی در وزارت نیرو هست که اگر جواب دهد، این مشکل حل می‌شود.

وی تاکید کرد: در رابطه با این موضوع پس از بررسی‌های لازم، سه راهکار مشخص شد و با توجه به این راهکارها، چندجلسه با حضور استاندارهای خوزستان، چهارمحال و بختیاری، یزد، اصفهان و کرمان برگزار شد و نگاه‌ها، مشکلات و چالش‌های استان‌ها دسته‌بندی شد.

اختصاص 248 میلیون متر مکعب آب از بهشت آباد به یزد

استاندار یزد اضافه کرد: پس از ارائه راهکارهای کارشناسان وزارت نیرو در رابطه با این چالش‌ها، یک جلسه هم در وزارت کشور برگزار شد و بعد از جمع بندی این جلسه، نتیجه به وزارت نیرو و استان‌ها ارائه شد که 248 میلیون متر مکعب آب قرار شد مستقیم از سد بهشت آباد به یزد اختصاص داده شود که 150 میلیون تخصیص جدید و 98 میلیون هم تخصیص فعلی است.

میرمحمدی در ارتباط با انتقال آب از خلیج فارس، گفت: ما این موضوع را به عنوان ضرورت می‌دانیم و چاره‌ای نداریم که از هر طریقی آب به یزد منتقل شود.

وی اظهار کرد: آب انتقالی به یزد هم در بیلان منفی سفره‌های زیرزمینی تاثیر دارد و زمانی که 500 میلیون متر مکعب آب به استان منتقل شود، می‌توانیم 300 میلیون متر مکعب بیلان منفی را پاسخ دهیم.

استاندار یزد در ارتباط با تغییر مدیران در یزد، گفت: اگر تصمیمی باید گرفته شود، باید این تصمیم سریع عملی شود اما مدیرانی که زیرمجموعه‌های وزارت خانه هستند را معمولا خودشان انتخاب می‌کنند و بعد با ما هماهنگ می‌کنند.

میرمحمدی گفت: ما هم بنای دخالت در انتخاب آنها نداشته باشیم و تنها از آنها کار در استان را می‌خواهیم، مدیری که در استان فعالیت می‌کند باید پاسخگوی مسائل استان باشد.

وی در رابطه با حوزه انتخابیه تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، گفت: در این رابطه هر تصمیمی که وزارت کشور بگیرد و به ما ابلاغ شود ما همان را اجرا می‌کنیم.

استاندار یزد گفت: در زمینه اضافه شدن نماینده به استان یزد، یک نماینده به چهارنماینده استان اضافه می‌شود و در وزارت کشور دو گزینه در این زمینه در حال بررسی است که یا حوزه یزد دو نماینده داشته باشد و یا اینکه تقسیمات تغییر کند و به 5 حوزه تقسیم شود.

میرمحمدی تصریح کرد: نظر ما در استانداری نظر کارشناسی است، آنچه که کارشناسان وزارت کشور و کارشناسان استان به آن برسند را باید مد نظر قرار داد و نظرات فردی را نباید در این زمینه اعلام کرد.

وی گفت: روند تورمی اقتصاد ما برای هیچ کسی پوشیده نیست و هیچ یک هم از مردم ما نیست که این موضوع را لمس نکرده باشند.

عملکرد دولت در 10 ماه قابل ارزیابی نیست

استاندار یزد بیان کرد: الان هم هنوز یک سال از روند فعالیت دولت نگذشته و عملکرد دولت هم در طول هشت ماه و 10 ماه خیلی قابل ارزیابی نیست.

میرمحمدی خاطرنشان کرد: هاشمی رفسنجانی در یکی از صحبت‌هایشان مطرح کردند که جامعه آگاه فریب نمی‌خورد، بنابر این اصل موضوع به آگاهی بر می‌گردد و مسائلی هم که از سوی افراد مختلف از جمله نمایندگان مجلس مطرح می‌شود هم توسط آگاهی مردم بررسی می‌شود.

وی تصریح کرد: عمده تلاش دولت بر اقتصاد و معیشت است و مهار تورم یکی از مهمترین اهداف دولت است که کاهش تورم در این مدت هم نشان از پختگی کارشناسان و مدیران دولت در این زمینه است.

استاندار یزد اضافه کرد: در استان یزد الان موارد ضروری مردم در زمینه‌های مختلف به ویژه برای ایام ماه مبارک رمضان به صورت کامل ذخیره شده و دولت به گونه‌ای عمل کرده که مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

دولت در تمام زمینه‌ها با تدبیر در حال جلو رفتن است

میرمحمدی افزود: دولت در زمینه‌های بسیار با تدبیر در حال جلو رفتن است و در تمام زمینه‌ها، دولت توجه لازم را به خرج می‌دهد.

وی در رابطه با یارانه‌ها و افزایش آن، گفت: افزایش یارانه، محاسبه‌ای است که باید از دوسال قبل و زمانی که نرخ ارز تغییر کرد انجام می‌شد.

استاندار یزد بیان کرد: با این وجود اگر این پول به صورت یارانه به جامعه وارد شود، سبب تورم می‌شود اما اگر درآمدها را صرف توسعه کشور در زمینه‌های مختلف می‌کردیم، بسیاری از مشکلات مردم مرتفع می‌شد.

در زمینه عدم ثبت نام برای یارانه جزو استانهای اول کشور هستیم

وی افزود: در زمینه عدم ثبت نام برای دریافت یارانه ما جزو استان‌های برتر کشور هستیم و در ردیف پنجم و ششم هستیم.

میرمحمدی در رابطه با تغییر مدیران در یزد، گفت: ما اصل بر تغییر نداریم و اصل بر کار و تلاش است، هر جایی که ضرورت پیدا شد که برای کار و تلاش و موفقیت بیشتر مدیری تغییر کند، این اقدام باید انجام شود.

وی در پاسخ به رضایت از عملکرد استانداری یزد در دوران فعالیت وی، گفت: عملکرد هشت ماهه استانداری مشخص است و جایی اگر شفافیتی وجود ندارد بیان شود تا این موضوع رفع شود.

یزد در ردیف چهارم استان‌های گرمسیر

استاندار یزد در ارتباط با کولرهای آبی یزد، گفت: برای تبدیل کولر آبی به گازی، با وزارت نیرو صحبت شد که با توجه به گرمسیر بودن یزد، به جمع ردیف چهار اضافه شود تا برای مردم بتوانند به این موضوع رغبت داشته باشند.

میرمحمدی در رابطه با مهاجرین به یزد، گفت: این موضوع در جلساتی با شورای تامین بحث شده و الان مراحل آخر را در حال طی کردن است که مراحل اجرایی آن تکمیل شود اجرایی می‌شود، این زمینه برای مهاجرین مختلف چه اتباع بیگانه و چه اتباع استان‌های دیگر صدق می‌کند.

افسردگی مردم یزد یک نظر نیست یک واقعیت است

وی در پاسخ به این سوال که مردم یزد افسرده هستند یا خیر، گفت: بحث افسردگی نظر نیست، تحقیقاتی صورت گرفته که نشان می‌دهد مردم یزد ضریب افسردگی بالا دارند.

استاندار یزد گفت: این نظر بنده و دیگری نیست و محققین در این زمینه کار کردند و نتایج تحقیقشان این بوده است، در این زمینه دو نوع برخورد می‌شود کرد.

با هر کاری که مجوز قانونی داشته باشد مخالف نیستیم

میرمحمدی خاطرنشان کرد: یکی اینکه به آن اهمیت ندهیم که 10 سال دیگر بروز و ظهور پیدا می‌کند یکی هم اینکه به آن بپردازیم و از الان در رفع آن تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در رابطه با بحث کنسرت‌ها نمی‌خواهم وارد شوم، باید ببینیم چه چیز مجاز هست و چه چیز مجاز نیست، چیزی که مجاز شده از دستگاه‌های مسئول، ما هم مجاز می‌دانیم و مجری نظرات ارکان و مسئولان بالای نظام هستیم.

استاندار یزد در ارتباط با رویکرد استانداری یزد به بحث فرهنگ، گفت: اینکه چگونه فرهنگ را غنی و پویا کنیم، بستگی به یک مجموعه‌ای از افرادی که در بحث فرهنگ دخیل هستند دارد.

میرمحمدی گفت: ما هر گونه همکاری که در زمینه فرهنگ در قانون برای ما مجوز داده شده، همکاری کردیم و بودجه‌های فرهنگی هم هر چه اختصاص یافته در این زمینه مصرف شده است.

حمایت از کانون‌های مساجد را دریغ نمی‌کنیم

وی در زمینه حمایت از کانون‌های مساجد، گفت: در این زمینه جلساتی مطرح شد و توضیحاتی در این رابطه دادیم، آنچه که بتوانیم به این کانون‌ها برای تقویتشان کمک کنیم و مجاز به این کمک‌ها داشته باشیم، دریغ نمی‌کنیم مگر اینکه اجازه قانونی نداشته باشیم.

استاندار یزد در زمینه گردشگری، گفت: گردشگری یکی از محورهای توسعه اقتصادی و فرهنگی ماست و ما از ابتدا این موضوع را در اولویت‌های خود قرار دادیم و امسال 93 درصد بیشتر از سال گذشته گردشگر در استان داشتیم و هتل‌های ما شش ماه پر و رزرو بود.

میرمحمدی گفت: الان هم هتل‌های ما از شهریور به بعد رزرو هستند، در جهت تقویت گردشگری هم فعالیت‌هایی در حال پیگری داریم و بافت تاریخی و ساماندهی این بافت را در دستور کار داریم.

سال 2017 سال خوش آمدگویی به یزد است

وی تاکید کرد: رد سال 2017 میلادی که به سال خوش آمدگویی به یزد معرفی شده، فعالیت‌های لازم به ریاست معاون عمرانی استنداری انجام شده و امیدواریم به صورت بسیار مطلوبی این سال را داشته باشیم و سبب افزایش تعداد گردشگران باشیم.

استاندار یزد در پاسخ به این سوال که آیا استاندار یزد از یزد می‌رود یا خیر، خاطرنشان کرد: رفتن ما از استان آرزویی هست که برای آرزومندان آن می‌تواند باشد اما ما زمانی که وظیفه‌ای را پذیرفتیم، تا پایان انجام می‌دهیم.

یزد با کلانشهر شدن فاصله زیادی دارد

میرمحمدی در زمینه کلان شهر شدن یزد، گفت: ما تا کلانشهر شدن فاصله زیادی داریم ولی اجرا شدن الحاق یزد و حمیدیا، اقدامات لازم انجام می‌شود و به صورت رسمی این موضوع اجرا می‌شود.

47.7 درصد اعتبار عمرانی یزد در سال قبل محقق شد

وی در رابطه با بودجه عمرانی یزد، گفت: در سال گذشته 271 میلیارد تومان ابلاغ اعتبار داشتیم ولی 47.7 درصد تخصیص داده شد و از این میزان 130 میلیارد تومان، 72 میلیارد تومان آن در ماه پایانی سال به استان تحویل داده شد.

استاندار یزد اضافه کرد: بنابراین ما با این شرائط روبرو بودیم، خوشبختانه 500 طرح نیمه تمام را مطالعه کردیم و آنهایی که بالای 80 درصد پیشرفت داشته را جدا کردیم.

میرمحمدی اضافه کرد: جمعا 800 طرح مورد بازدید قرار گرفت و وضعیت آن مشخص شد و لیست آن هست و هم در حوزه معاونت برنامه‌ریزی و هم حوزه معاونت عمرانی این اقدام صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: از بین 800 طرح بازدید شده، 258 طرح بالای 80 درصد بوده که جزو برنامه‌های سال 93 قرار گرفته است.

2864 پروژه نیمه تمام در یزد وجود دارد

استاندار یزد با اشاره به اینکه 2864 طرح در کل استان نیاز به تکمیل دارد، گفت: برای اجرای این طرح‌ها به غیر از طرح انتقال آب، بالای 30 هزار میلیارد ریال بودجه لازم دارد که حدود بودجه 10 سال استان یزد است.

میرمحمدی گفت: اجرای طرح‌ها بدون اینکه زمینه اعتباری آن فراهم شود درست نیست و به جای این تعداد پروژه نیمه کاره، اگر 50 پروژه تکمیل شده و به بهره‌برداری رسیده داشتیم، بهتر بود.

میرمحمدی در ارتباط با نظارت بر خدمات ادارات، گفت: مدیران را ما باید به نحوی آزاد کنیم که زمان لازم برای متمرکز شدن بر روی برنامه‌هایشان داشته باشند که هم بتوانند فعالیت‌های مناسبی انجام دهند هم نقاط ضعف و مشکلات را اصلاح کنند.

وی گفت: در صورتی هم که مشکلی باشد به ما اعلام می‌شود و طبق مقررات و ضوابط با این مشکلات برخورد لازم صورت می‌گیرد.

استاندار یزد اضافه کرد: ممکن است در بعضی موارد بی‌توجهی وجود داشته باشد اما در استان یزد خوشبختانه مشکل زیادی نیست.

میرمحمدی گفت: در زمینه نفت و اکتشاف نفت ما پیشنهاد بررسی دادیم که یک بررسی انجام شود و اگر نفت در یزد باشد، یک منبع برای استان یزد به وجود می‌آید.

به همه احزاب احترام می‌گذاریم

وی افزود: ما به همه احزاب احترام می‌گذاریم و آنچه قانون برای ما درست می‌داند، ما محترم می‌دانیم، احزاب معمولا از ظرفیت‌های بالای فکری، اجتماعی سیاسی و غیره برخوردارند ولی ما معمولا بازی‌های سیاسی را دنبال می‌کنیم.

استاندار یزد تاکید کرد: احزاب باید جایگاه سیاسی خودشان را خودشان به دست بیاورند و تبدیل به یک حزب قوی شوند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۸:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کجا مصوب شد کارگران بروند سر کار؟؟؟؟

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای استاندار هیچکدام از 16 خواسته کارگرها محقق نشد برای چه آنها باید سرکار برگردند.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابامصوبشوميارن ، په نه په همينجوري خشتره بذارين يه قدمي بردارن تامسائل حل بشه!!! ظاهرا ازاين وضعيت خوشتون ميادنه؟؟؟

آلبرت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من که احساس یاسمی کنم.
آخه وزیر بیاد بافق چی بگه
اگه قراره لغو بشه که این بازی ها نداره.
چرا اینقدر ما را بازی می دید
نور به قبرش بباره اون خدابیامرز را
چرا وزیر همون هفته اول نیامد؟
فکر کنم این حرفها مثل اون پیامک سنگ آهنه.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بالاخره یک مقام مسئول حاضر شد به بافق بیاید چون معدن زیر نظر اوست نه وزیر معدن

ماهان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بر فرض مثال كهرحرفات صحيح وزير كار چه ربطي به فولاد أهواز داره اون قضيش چي ميشه

م ح م د این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما گوشمان از حرف و قول پر است لطفا بگویید سند بیاورند

سفلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای وزیر دست پر به بافق بیاییا

عبدالرضاخان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر از آقای استاندار نسبت به پیگیری مساله سنگ آهن باید بعضی از شبهات فرموده هاشون رو شفاف سازی کنند که:
منظور از آمدن وزیر و قول دادن ایشان بعد از سی و سه روزبه چه معناست و آیا قول دادن کفایته این تحقیرشدنهای کارکنان و مردم شهر را که مسولی از رده بالا جوابگویشان نبودند را میکند؟
انشاالله که با همت شما استاندار گرامی از حقه بحقه مردم بافق حمایت شود و فقط در حد قول نباشد

دلاور مبارکه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش زودتر از اینها به نتیجه افسردگی مردم می رسیدید که این همه از برنامه های شاد واجرا شده انتقاد نمی شدخصوصا برنامه های فرهنگی شرکت سنگ آهن بافق وباید این را هم بدانیم افسردگی پیری زودرس به دنبال دارد وعمرس جمعیت استان را کاهش می دهد.

عرفان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما واسه خودتون تصمیم گرفتین نه ما
اون جلسات و مصوبات که میگید دردی از ما درمان نمی‌کردم اگر هم کسی حرفی زده حرف دل همه کارگران رو زده و بخاطر همین صراحت کلامش هست که نماینده ما شد. اگه حرف دل ما کارگران سنگ اهن که از زبان شهروند بافقی زده شده براتون سخت وغیر قابل هاضمه اون دیگه بحثش جداست.
اگرهم قراره کسی بیاد و قول بده فایده ای نداره’ حتی اگه وزیر باشه’پس به وزیر و هرکس دیگه میخواد بیاد بگین دست خالی نیاد چون بعد از گذشت یک ماه دوستامون کلفتی شده و قرار نیست از حق خودمون بگذریم

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت اقای استاندارکدام یک ازخواسته های مااجراشده بودکه باید میرفتیم سرکار چطوروزیرکه قراربود12خردادبیاد پا.ی پیادم امده بود تاحالارسیده بود درضمن اگر اقای صباغیان اون شب حرف نمیزد هیچکدوم از کارگرهاسرکارنمیرفتند بازم خوبه خودتون اعتراف میکنین سازمان خصوصی سازی(سرمایه داری) به مصوبات شما اهمیتی نداده

بینوا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا وزیر کار ورفاه اجتمایی بیاید؟بنابود وزیر صنعت وتجارت بیاد

متین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایان تا مشکل حل نشود کسی سر کار نمیرود ما ایستاده ایم

سعید نیکخواه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای استاندار، سلام و علیکم
چه خوب بود جنابعالی شخصاً در جمع کارگران همیشه زحمت کشیده سنگ آهن حضور میافتین تا از نزدیک شاهد و شنونده درد و دل این رنجکشیده ها بودین، تا اینکه نماینده به اصطلاح مردم این شهر در مجلس با حضور در جمع کارگران برای ما مراسم خیمه شب بازی راه بیندازد و مردم را به سخره بگیرد و بگوید من این کارو و این حرفها را به مسئولین کشوری زدم که خدا عالم است کاری کرده یا نه، ، و قطعاً اون هم همانند دیگر نمایندگان سابق مجلس فقط به فکر شهر خودش است و بس,وشاید خمره نون دونی دیده اینجا. .,جناب آقای استاندار مردم این شهر چندین دهه است که سختی کشیده اند، انواع بیماریها را بجان خریدن، ده ها کشته دادن و در آخر هزاران میلیارد تومان پول به خزانه کشور عزیزمون ریختن و دریغ از پنجاه میلیارد تومان سرمایه گذاری در داخل شهر، نه گازی و نه آبی و نه جاده ای و نه زیر ساختی و نه فضای تفریحاتی، ، قطعاً کلید خوردن این مسائل در دولت ناکارآمد سابق بوجود آمده است زمانی که مدیر ناشایست غیر بومی تمامی آنومالیهای موجود رو دودستی و با آگاهی کامل به یه عده آدم خاص در دولت قبل واگذار کرد، و چه بسا مسئولین وقت آن دولت هم مقصر بودن در این قضایا، مسئولینی که هشت سال به جای آنکه بفکر پروژه های فولاد و گندله و گاز و جاده باشن به فکر راه انداختن سه سالن ورزشی و مسکن مهر بودن و امروز همین آقایان با ورود به این مسائل خود را کاسه داغتر از آش کرده اند و پشت تریبون بدترین انتقادات را به دولت فعلی دارن، و به ظاهر دلسوز مردم بودن، ،،، بله آقایان مشکل شهر شمایین که با کج فهمیهایتون این وضع را برای مردم بوجود آوردین، شمایی که در طول هشت سال باعث به گوشه راندن نخبگان این شهر شدین و اجازه انتقاد را به هیچکس نمیدادین و یا در نطفه خفه میکردین و الان با روی کار آمدن آنها،به عنوان دلسوزان شهر وارد گود شدین تا از آب گل آلود ماهی بگیرین و آینده مشخص خواهد کرد که شما چکاره بودین.امیدوارم حضرات آقایون به خود آمده و بدانند دوره حزب و گروه آنها به سر آمده و با وحدت ميشه به سرانجام رسید. ولی حیف که. …،

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تا اخر ایستاده ایم چون حقمان زیر پا له شده

پنجه طلا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۶:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به وزیربگیددست خالی نیاد ماباوعده سرکارنمی رم گوشمان پراز وعدهای سرکاری است فقط لغو خصوصی حالا هرموقع می خوادتصویب کرده باشند ما گوش به فرمان آقا هستیم اگر ایشان قول داد من سرکار میروم دیگران رانمی دانم.وسلام

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۸:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای استاندار سلام شما کجا بودین که مردم گفتن میرم سر کار ونماینده نذاشت این یک دروغ لطفا بگویید وزیر تعاون برای چی می آید ایشان وزیر معادن هم هستند

مخالف خصوصي سازي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۹:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه عجب بعد از سي و چند روز يه نفر مي خواد بياداونم وزير كار !!!مسئولين كشوري فكر كنم وزير اشتباهي فرستاديد . اگر وزير معادن آمد و خصوصي سازي را لغو كرد و به خواسته هاي كارگران تحقق بخشيد اون وقت بايد توقع داشته باشن سر كار معدن برگرديم و گرنه تا زنده ايم اعتصاب ادامه داره اينو تو گوشتان فرو كنيد.

علی مراد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای استاندار بیش از یک ماهه اعتصاب است حالا هم وزیر کاخ نشین تشریف نیارند همان تهران بمانند تا کارگران خسته شوند و سر کار بروند.30 سال است حق بافق را خورده و برده اند دیگه بس است

علی فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جهت اطلاع:وزیرمرتبط با71.5 درصدرفاه وکاراست ومصوبات راایشون امضاکرده اندشمااگربامعاون سیاسی استاندارخوب برخوردکرده بودیدوزیر12خردادآمده بود

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای استاندار به وزیر یگویید با دست پر بیاد

شرف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای وزیر اگه می ایی به بافق خوش امدید به شهر دلسوخته ها اما با لغو خصوصی سازی بیا وگرنه هیچ شرط شما را نمی پذیریم

مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر وزیر محترم با مصوبه کتبی هیئت دولت مبنی بر لغو 28/5 درصد سهام سنگ آهن تشریف بیاورند خوب است ولی اگر بخواهند بیایند وعده سر خرمن بدهند آمدنشان هیچ فایده ای نخواهد داشت.

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۵:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

,وزیر هم بیاد ما وقتی سر کار میریم که صباغیان بگه

سیدبنیامین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۹:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وزیر اقتصاد ودارایی + وزیر صنعت ومعدن + رئیس خصوصی سازی میتوانند جواب مکتوب لغو خصوصی سازی((فروختن بافق ومردمش))را بدهند نه
وزیر رفاه و آسایش مردم وشهر اصفهان

نسیم شهر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وزیر اقتصاد ودارایی + وزیر صنعت ومعدن + رئیس خصوصی سازی میتوانند جواب مکتوب لغو خصوصی سازی((فروختن بافق ومردمش))را بدهند نه
وزیر رفاه و آسایش >مردم وشهر اصفهان

شهر سوخته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وعده های دروغین مسئولان تازگی ندارد بازهم وعده