فرماندار بافق از عملیات ساماندهی میدان غدیر بازدید کرد

دسته: صنعت و معدن , عمومی
۹ دیدگاه
یکشنبه - ۱ تیر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار شهرستان بافق به همراه مدیر عامل شرکت سنگ آهن از پیشرفت  پروژه ساماندهی میدان غدیر بازدید کردند.

فرماندار شهرستان بافق در این بازدیداز مدیر عامل شرکت سنگ آهن خواهان تسریع در اجرای این پروژه شد که مدیر و مسئول پروژه قول مساعد داد درصورت رفع مشکلات  موجود کار را تسریع بخشید ودر زمان مقرر پروژه را تحویل دهند.

“محمد جواد عسکری” با بیان این موضوع که مبادی ورودی هر شهر بعنوان نگین آن شهر مورد توجه قرار می گیرد و باید از نظر طراحی متناسب با شرایط منطقه ای و شاخصه های همان منطقه در نظر گرفته شود اظهار داشت : در زمان مدیریت مرحوم مهندس دهستانی این شاکله ابتدائی این میدان جانمائی و تعیین حدود گردید و از آن زمان تا کنون ساماندهی و مبلمان آن بتعویق افتاده بود که در دوره سوم فعالیت شورای اسلامی شهر درخواستی مبنی بر ساماندهی این میدان ارائه شده بود که بدلائلی این درخواست مسکوت مانده بود و در نتیجه در دوره چهارم شورای اسلامی شهر و در زمان تصدی مدیریت شرکت توسط بنده مجدداً این موضوع با توجه به اهمیت آن مطرح گردید که بنده نیز آنرا در اولویت کار خود قرار دادم و با پیگیری موضوع از مجاری قانونی برای اخذ مجوز لازم از دفتر فنی استانداری اقدام نمودیم و همزمان با طی مراحل و تشریفات قانونی مشاور امین بعنوان طراح اصلی این میدان انتخاب گردید و بلافاصله و ضمن انجام تشریفات مناقصه شرکت فروز آرمه نیز بعنوان پیمانکار اجراء طرح مورد نظر انتخاب شد .

مدیر عامل شرکت سنگ آهن در بخش دیگری از این مصاحبه در خصوص تأمین نیروی کار اجرای این پروژه تصریح کرد : به شرکت پیمانکار توصیه کرده ایم تا در طول اجرای این پروژه از نیروی کار بومی بهره گیرد و بنا به گفته پیمانکار در طول این هشت ماه برای بیست نفر فرصت اشتغال فراهم خواهد شد علاوه بر اینکه شرکت فروز آرمه در صورت کمبود ماشین آلات ، مصمم است تا از موجودی ماشین الات داخل شهر کمبود خود را جبران نماید .

لازم به ذکر است  در این پروژه از طرح های نمادین سنگی در کنار فضای سبز لازم بهره گیری می شود و برای اجرای آن  مبلغ بیست میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که اجرای آن از اوایل خرداد ماه شروع و طبق برنامه در یک سیکل زمانی هشت ماهه پایان خواهد یافت.

IMG_9948 IMG_9956


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
پنجه طلا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام فکر کنم این بازدید نبوده بیشر شبیه بلوتوث بازی.احتمالا عکس قشنگی یا پیامک جدیدوجالب ولی هر چه هست اخماشون تو هم رفته

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۲:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام حاجی جواد خسته نباشی

v این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۴:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عکس دومی خیلی باحاله. حسن تفکری داره برای کی توضیح می ده؟ عسکری و طلایی که دارن اس ام اسهاشون رو می خونن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۵:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیرعامل محبوب تشکرتشکرخداقوت

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۶:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خسته نباشید انشالله تمام میشه زمان مقرر

مجاهد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۹:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

میلیاردها تومان اموال مردم در سنگ اهن در معرض به تاراج رفتن است اون موقع آقایان هوس ساختن میدان به سرشون زده.

فرشاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایا تو پیشونی ما بافقیها چی نوشتی که بعد از ۹سال الان یادشون اومده که میدونی هم ورودی شهر داره خدا جون ما که غیر از تو کسی را نداریم لا اقل مسولین ما را رسوا کن تا حداقل برای جبران رسوایی شون یه کاری برای بافق بکنند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همه فهمیدن ما بافقیها چقدر ساده هستیم و عقلمون تو چشمامونه و زود گول می خوریم بعد از 10 سال حالا موقع اینجور کارها نیست برادر؟؟؟؟!!!

ازرده دل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳ - ۳:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر شما اقای تفکری در عکس دوم چیکارداره میکنه؟اگه داره توضیح میده که براش متاسفم چون اگه دقت کنید حتی یک نفر از این جمع حواسش به اون نیس