بازدید مسئولین از خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق

دسته: سیاسی , عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۴ تیر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر جمعی از مسئولان شهرستان بافق با خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر دیدار کرده و پای درد و دل آنها نشستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافق در حاشیه این دیدار ، خدمت به خانواده شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند خواند و افزود: خانواده های شهدا ،ایثارگران و جانبازان ، بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش های ایثار و پایداری درجامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزشهای انقلاب است.

“محمد رضا دهقانزاده” با اشاره به اینکه شهداء برای همه مدیران الگو و اسوه هستند، گفت:شهدا بهترین راه ومسیر را انتخاب کردند که امید است بتوانیم گوشه ای از زحمات، تلاش ها و از خودگذشتگی های این عزیزان را جبران کنیم.

شایان ذکر است این برنامه و بازدید به همت دبیرخانه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بافق به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت.

IMG_0261 IMG_0281


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
شمس الديني این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ تیر ۱۳۹۳ - ۷:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ، ضمن تشكر از مسئولين محترم وانشاالله كه ادامه دهنده راه شهدا باشيم ،خواهشمندست حداقل نام شهدا را در خبر ذكر مي كرديد تا با شهداي مبارزه با مواد مخدر شهرستان آشنا مي شديم . يادشان گرامي و راهشان پر رهرو باد .شادي ارواح طيبه شهدا و امام شهدا صلوات