فرماندار بافق از حوزه برگزاری امتحانات کنکور سراسری بازدید کرد

دسته: دانشگاه , عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۷ تیر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار ، امام جمعه و هیات همراه از روند برگزاری کنکور سراسری گروه آزمایشی علوم اسانی سال 93 که در دانشگاه پیام نور بافق در حال برگزاری بود بازدید کرد.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش کشور دربافق در خصوص برگزاری کنکور سال 93 گفت: در کنکور امسال 454 داوطلب بافقی در رشته های ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبانهای خارجه رقابت خواهند کرد.

“حجت عباسی” افزود: از این تعداد 115 نفر در رشته انسانی، 95 نفر در رشته ریاضی، 144نفر در رشته تجربی، 31 نفر در رشته هنر و 69 نفر در رشته زبان خارجه در این حوزه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی خاطر نشان کرد : دانشگاه پیام نور مرکز بافق با 70 نفر عوامل اجرایی به عنوان برگزار کننده کنکور سراسری در این شهرستان می باشد.

IMG_0507 IMG_0677 IMG_0685


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
عبدالله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اي كاش بجاي سركشي از أزمون كنكور فكري براي آدم هاي شهر مون كنيد كه خانهما با پاي بدون جوراب موقع پيأده شدن از ماشين جلب توجه مكينند و كار او نقدر خراب شده كه اقايون هم علاوه بر غيرت،حيائ خودراهم از دست دادن و با لباس بدون آستين و شلوارك درخيا بان و مغازه ها أزاد انه حضوردارند!!!!!!!! الهم عجل الوليك الفرج

شاپرک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
جناب آقای عبدالله چرا خلط مطلب می کنید برادر من ؟ هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد . هرکس مأمور انجام امری و هر امری قوانین و دستورات خاص خود را دارد. تا دیروز که می فرمودید چون سنگ آهن تعطیله همه مسئولین باید کارهاشونو تعطیل کنند و به سنگ آهن بپردازند حالا هم می فرمائید کنکور که بزرگ ترین رقابتی است که فقط سالی یکبار برگزار میشه را ول کنیم بریم …………..بابا شماکه از قوم بنی اسرائیل بدتر شدید! به جای راه به راه ایراد گرفتن، خوب یه راهکار در مورد این وضع به قول خودتون خراب و آستین کوتاه آقایون و شلوارکشون بدهید.