حجت الاسلام کارگران : شهید آیت اله دکتر بهشتی قوه قضاییه را زنده کرد

دسته: سیاسی , عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۹ تیر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ همزمان با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و سالروز شهادت آیت اله دکتر بهشتی مراسم یادبودی با حضور امام جمعه ، فرماندار ، مسئولان ادارات و مردم ولایی شهرستان بافق در محل آستان امامزاده عبدالله (ع) برگزار شد.

در این مراسم “حجت الاسلام محمد علی کارگران” با گرامیداشت یاد و خاظره شهدای هفتم تیر شهید بهشتی را یکی از اسوه های تقوا و مبارزه و از ارکان اصلی نظام عنوان کرد و گفت: حادثه هفتم تیر خون تازه ای در رگ های انقلاب اسلامی جاری کرد و مسیر انقلاب را به سمت سوی کمال و روشنایی برد و انقلاب را برای مدت ها بیمه کرد.

مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه بافق بیان داشت : آیت الله بهشتی از یاران صمیمیی و صدیق امام بود که نقش اساسی در تدوین و تصویب قانون اساسی به ویژه اصل ولایت فقیه داشت .

وی همچنین با تقدیر از فعالیت های قوه قضاییه گفت: شهید بهشتی قوه قضاییه را زنده کرد و در تربیت قضات متعهد به اسلام و متخص به علوم قضا از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

IMG_0686 IMG_0707 IMG_0720 IMG_0732 IMG_0767


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳ - ۶:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دقیقا مطلب حق را کارگران گفت قوه قضائیه توسط شهید مظلوم پایه گذاری شد وچه انتخاب شایسته ای برای نامگذاری هفته قوه قضائیه شده روح شهید بهشتی ویاران صدیق انقلاب شاد

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳ - ۸:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ….. زمان شهادت مرحوم بهشتی چند سال داشتند که زنده کردن قوه قضاییه را درآن زمان باتمام وجودخودلمس کرده اند؟