من و تو ما نشویم تنهاییم

دسته: اجتماعی , خواندنی ها
۱۰ دیدگاه
دوشنبه - ۱۶ تیر ۱۳۹۳

من وتومانشويم تنهائيم
ازخبراستعفاي دوست خوب واستاد گرانقدرم آقاي محمد علی قاسم زاده شوكه بودم كه خبراستعفاي عباس يزداني شوكه ترم كرد.
اينكه علت چه بوده؟ به دوستان مربوط ميشوداما آن چيزي كه درمحيط نه چندان خوب مطبوعات وسايتهاي شهربه چشم مي آيد عدم آگاهي بعضي از همشهريان از زحمات دوستان درسايتها ومطبوعات است.
واين ميشود كه درجواب استعفاي يزداني وقاسمزاده.گاه باادبياتي نه چندان مناسب كامنت ميگذارندوگاه متلك پراني ميكنند.وباعث آزردگي خاطردوستان شده زحماتشان را ناديده مي گيرند.به نظر شما دوست عزيزي كه با نام مستعاركنايه ميزني وحتي حاضرنيستي ماهيتت را كسي بداندآيا يزداني وقاسمزاده سهم بيشتري ازبافق دارند؟
چرابايد شب وروزپيگير مسائل شهرباشند.حتي درمسافرت وموقعي كه كنارخانواده هستند.مگرمابراي آنها چه كرديم كه اينقدر توقعمان بالاست؟به همين لحظات عزيز قسم بنده بعنوان عضوكوچكي ازاين جامعه بردست اين بزرگواران بوسه ميزنم.چون ازنزديك با اين بزرگواران كاركرده ام وديده ام كه بخاطراين شهرومردمش چه خون دلهاكه نخورده اند وچه سختيها كه نكشيده اند.اگرهركدام ازمايك صدم زحماتي راكه اين عزيزان براي شهركشيده اند . ميكشيديم بخدا وضعيت شهربه مراتب بهترازاين بود.
مردم بافق مابه اين عزيزان بدهكاريم بخدابه عزيزاني مثل يزداني وقاسمزاده وعباس ابراهيمي امین رضوی ، شکوهی ، هادی فتاحی وميرهدايي بدهكاريم مگرچه گناهي كرده اند كه بايد بجاي ماپيگيري كنند بجاي ما غصه بخورند وبجاي ما جواب دهند؟چرافرزندان خودرا به اين سادگي ازدست ميدهيم؟چراباعث دلسردي آنها ميشويم وحمايتشان نميكنيم؟مردم بااين روش بجايي نخواهيم رسيد.بيائيدقدردان زحمات كساني باشيم كه زحمتي ميكشند ودلي ميسوزانند.قلمي ميزنندوقدمي برميدارند.تنها راه رسيدن به مقصود اتحاد است .
واما مطلب دوم.يكي ازآرزوهاي دوست خوبم آقاي قاسمزاده بوجودآمدن دهها سايت مثل بافق فردا وبافق نيوزوبافق امروزهست.البته آرزوي دست نيافنتي هم نيست.جوانان .همشهريان .بنده بعنوان يك بافقي ازشما ميخواهم پشتيبان دوستان درسايتهاي مختلف باشيد اگرميتوانيد مطلبي بنويسيد نميتوانيد نظربدهيدونترسيد نظرات خودرا با نام كامل بنويسيد.البته توهين كردن اصلا قابل قبول نيست بهم احترام بگذاريد شايدازيك حزب وگروه نباشيم. شايد نظرات متفاوتي داشته باشيم اما هرچه باشيم همشهري هستيم ودوست داريم شهري آباد داشته باشيم باوركنيديكي ازراههاي خوب براي رسيدن به خواسته ها همين سايتها هست.مثال كوچكي ميزنم فرض كنيم مردم خواسته اي داشته باشند.من نويسنده آن خواسته را درسايتي قراردهم. ده هزاريا بيشتر نظرموافق داشته باشد واز مطلب وخواسته با نام كامل حمايت كنند.به نظر شما كدام مسئولي ميتواندبي تفاوت باشد؟اكنون اينطور نيست.رضايي مطلبي مينويسد ده نفرحمايت ميكنند پنج نفرمتلك پراني ميكنندوچند نفرهم نظراتي متفاوت ميدهند جالب اينجاست كه همه با نام مستعارنظرميدهند .اين مطلب با اين نظرهافقط ميتواند براي لحظاتي گل لبخندراروي لبان مسئول مربوطه بنشاندچون حمايتي نميبيند بي خيالش هم ميشود.
ودرپايان به سهم خودم اززحمات آقايان عباس يزداني وقاسمزاده تشكرميكنم واميدوارم كه قلم خودرا زمين نگذارند وهمچنان پشتيبان عباس ابراهيمي خوسفی باشند.همينطورازآقاي عباس ابراهيميخوسفی هم تشكرميكنم كه قبول زحمت كرده واين بارگران را بدوش كشيدند.بنده چنين جسارتي رادرخودنميبينم كه چنين مسئوليتي را قبول كنم.آقاي ابراهيمي ممنون كه مديرمسئولي را پذيرفتيد انشاالله قدردان زحماتتان باشيم .

محمدرضارضايي بافقي


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بابک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ۵:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده به سهم خود از آقای یزدانی و قاسم زاده تشکر می کنم.
آقای رضایی بنده هم یک بافقی ام و نسبت به سرنوشت بافق حساسیت دارم و اخبار آن را دنبال می کنم.
آرزوی شما دست نیافتنی است زیرا برای حضور همه در عرصه اطلاع رسانی راه باز نیست.
به نظر بنده مهمترین مسئله ما باید بازیابی هویت ما باشد.برای من تاسف برانگیز است که در این سایت از کورش بزرگ و داریوش بزرگ حرفی زده نمی شود.تا زمانی که ما گذشته خود را دوره نکنیم به هیچ جا نمی رسیم.خود شما ببینید که کره ای ها چطور تاریخ سازی می کنن.
بار دیگر از زحمات این عزیزان تشکر می کنم هر چند عقاید هیچ کدام را قبول ندارم.از وبلاگ من دیدن کنید.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ۸:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضایی .اولا جواب دادن با اسم مستعار در کامنتها فقط منحصر به اینجا نیست وچیز بدی هم نیست در اکثر سایتهای معتبر هم اکثر کامنتها با نام مستعار است وکسی هم ایراد نمیگیرد کامنت نظر شخصی است وبعد مثلا اقای …… چرا اگر به گفته شما به ایشان تهمت زده شده چرا او به جای پاسخگویی .یا ان نظر را حذف میکرد والان هم که استعفا داده است خود من در یک کامنت فقط اسم انجمن صنفی را بردم بدون توهین به کسی ولی ان نظر را در سایت قرار ندادند .یا اقای ابراهیمی هم همین رویه را دارد وابایی از سانسور نظرات مخالف ندارد در حالی که خود او تازه مسئولیت این سایت را قبول کرده ومن تا به حال ندیدم کسی به او توهین کرده باشد

علی رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در خصوص نظرشماره یک اگر کلمه باستان و غیره را در سایت جستجو نمایید برخی مطالب در این زمینه وجود دارد البته یک سایت باید از هر مطلبی یک مقداری مطلب داشته باشد و علاقه مندان برای مطالعه بیشتر باید به سایت های تخصصی مراجعه نمایند.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ۲:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حسین آقا چندان مهم نیست با نام مستعار نظری را بنویسیم ولی نکته اینجاست که با یک نام مستعار(نویسنده حتی از نام کوچکش مانند مثلا محمد یا تقی خودداری نموده) آنوقت به نویسنده ای که با نام و عکس خودش در یک سایت رسمی می نویسد برای شفاف ننوشتن خرده می گیرد!!
بیاید قدری منصف باشیم”یک سوزن به خودمان بزنیم یک جوال دوز به دیگران”

بابک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عرض بنده این است که فرهنگ ایران می تواند با حاکمیت خود بر جامعه مشکلات مردم را حل نماید.در روزگارانی که جوامع دیگر به برده داری می پرداختند،پادشاهان ایران برای کارگران زنی که در تخت جمشید کار می کردند مرخصی زایمان درنظر گرفته بودند.ما مگر تشنه حقوق بشر نیستیم.آیا فرهنگ ایرانی نمی تواند این موضوع بنیادی را به ما بدهد؟

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ودرودبر دوست خوبم جناب آقای رضایی
بله من هم از نبودن برادران گرانقدر و عزیز الوجود جناب آقای یزدانی و آقای قاسمزاده ناراحتم و بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند واما در مورد استفاده ازنام اصلی در نظرات من هم با شما موافقم اگر در ذیل نظرات کسانی که دل در گروه آبادانی شهرشون دارن و دغدغه اصلیشون رفع موانع در مسیر توسعه بافقه باید با حضور چشمگیر خودشون و با نام اصلی بیان و نظر بگذارن اونوقت باید ببینیم کدوم مسئولی جرات داره به خواسته به حق مردم بی اعتنا باشه چندی قبل من عکسی در زمینه خط کشی عابر پیاده در میدان امامزاده عبد الله گذاشتم دوستان اگه حتی یک لحظه خودشون رو جای مسافری که تازه وارد بافق عجیب ما شده و از قوانین منحصر به فرد اینجا هیچ آشنایی نداره میزاشتن هرگز حاضر نمیشدن چنین نظرات سطح پایین بگذارن طرف حتی منو متهم هم نموده که چرا عکس رو اینجا گذاشتی؟؟بجای اینکه از شهردار سئوال شه این چه وضعیه که جلوی خط کشی زنجیر کشیدید میان و اینطوری برخورد میکنن حال شما خودتون قضاوت کنید.
نه دوستان و همشهریان عزیزم اگر همه ما به اندازه توانمان خود خبرنگار باشیم و در هرمورد کوتاهی و غیره دست بکار بشیم اون وقته که شاهد تحول در چهره شهرمون خواهیم شد.
و میدانم در بعضی از مطالب بخاطر رودر وایستی ها و غیره نام بردن از خود باعث رنجیده خاطر ذیع نفان خواهد شد ولی در موارد دیگر استفاده از نام حقیقی شجاعت میخواد که متاسفانه در وجود بعضی از اشخاص وجود نداره نترسید هیچ کار غیر قانونی که انجام نمیدید کار شما قانونی و با رعایت احترام و خطوط قرمزه پس از همین امروز با اقتدار و برای آبادانی شهرمون یاعلی
همواره پشتیبان خادمان بی ریا و مخلص باشید تا اونها هم بتونن با تمام قوا کارشون رو ادامه بدهند ممنون از همه شما دوستان.

صادق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ۵:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه این سایت شده بود سایت دانشگاه آزاد . دانشگاه آزادی که همه میدانید چه بود و چه شد و دارد به کجا می رود .دانشگاه آزادی که رشته های کارآمد آن را بستند و دارند آن را به تعطیلی می کشانند / دانشگاهی که اقتصاد بافق بر آن تکیه می زد/ اکنون آژانسها بیکار شده اند . منارلی که به امید مستاجر دانشجو ساخته شده بود یا بلا استفاده مانده یا بفروش میرسد . پیتزا فروشیها تعطیل شدند و هزاران پیامد دیگر که نتیجه یک مدیریت ناکار آمد غیر بومی است و متاسفانه بودند افرادی که اخبار صحیح این دانشگاه را سانسور می کردند و برای آن تبلیغ هم می کردند و مردم را در بی خبری نگاه داشتند تا کار به اینجا بکشد .

کویری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۳ - ۶:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کسی که تومطبوعاته نباید از انتقادات ناراحت بشه اینهمه تعریف میکنن حالا یکی هم انتقاد بکنه چه اشکالی داره؟

دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ۳:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما هنوز فوتبال المان و برزیل رو ندیدی اگه اونو می دیدی می فهمیدی شوکه شدن یعنی چی .

خوش بحال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۳ - ۲:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

منوتو منوتومنوتو، ما نشویم ،آنها میشوند