زنگ خطری که سرهنگ بیگلری به صدا در آورد

دسته: اجتماعی , عمومی
۱۵ دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۳

سرهنگ بیگلری

 

به گزارش خبرنگار بافق فردا
زنگ خطری که سرهنگ بیگلری به صدا در آورد
خانواده ها مواظب باشند پاتوق ها ی  شبانه برای نوجوانان و جوانان مخربند
فرمانده نیروی انتظامی بافق در جمع اهالی رسانه بافق
روز شنبه 21/4/93 از ساعت 10 صبح تا ساعت 12 سرهنگ بیگلری در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی میزبان خبرنگاران و اهالی رسانه بود ایشان با خوشرویی و صحه صدر در مدت دوساعت  گزارش کارخود و پرسنل ابواب جمعی اش را از دریچه ی رسانه های محلی به اطلاع مردم بافق رساند :
ایشان ضمن اعلام آمار مقایسه ای در خصوص عملکرد خود و همکارانش افزود :
پاتوقها که ظاهرا از قلیان کشی شروع می شود منشا لغزش و انحراف جوانان و نوجوانان است.
وی اظهار کرد: برخی از والدین پاتوق را محل تفریح سالم فرزندان می دانند و می گویند خدا را شکر که سر از جاهای آلوده تر و مخرب در نیاورده اند.
این مسول خاطرنشان کرد: تمام بدبختی کودکان و پدر و مادرها از همین محلهای به ظاهر غیر مخرب شروع می شود.
بیگلری با بیان اینکه مجرمهای سابقه دار عمدتا در همین پاتوقها دستگیر می شوند از خبرنگاران و اصحاب قلم خواست تا با نگارش مقالات و انعکاس خبر زنگ خطر این اماکن را به صدا درآورند.
وی رسالت خبرنگاران را خطیر شمرد و گفت: قلم و اطلاع رسانی شما می تواند دهها جوان و نوجوان و خانواده های آنها را از ورطه نابودی و نگرانی نجات دهد.
رییس پلیس بافق، مبارزه با بدحجابی و بی حجابی، مقابله با سوداگران مرگ، مبارزه با تهاجم فرهنگی، جمع آوری تجهیزات ماهواره ای، تکریم ارباب رجوع، مجاهدت برای دستگیری خلاف کاران، اراذل و اوباش، برقراری نظم و امنیت، حفاظت از تمامیت ارضی کشور، برگزاری کلاسهای همگانی و آموزش چهره به چهره را از اصلی ترین اهداف و ماموریتهای نیروی انتظامی برشمرد.
وی به موتورسواران هشدار داد و گفت: تعداد زیادی موتور سیکلت در سطح شهر داریم که افراد خانواده خود را در سنین مختلف سوار می کنند و برای جان خود و اعضای خانواده ارزش قائل نیستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
غریبه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همه فقط میگن باید جمع بشه جمع بشه آغا قبول حالا اگه جمع کردن این همه جوان کجا برن بیکار و آلاف میشن آیا جایگزین دارید براشون؟ آیا فکر کردید اگه بیان تو پارک ها چه اتفاقی میفته این همه جوان؟ خب شما هزینه این سالن ها و استخر ها باشگاه ها رو کم کنید که وسع چهارتا بچه جوان بیکار بکشه بخدا خودشون دیگه پاتق نمیرن

یک دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۸:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
ریشه ی همه ی فسادها از همین پاتوق ها می باشد.
هشدار به تمام خانواده ها : نونهال ده یازده ساله یا نوجوان سیزده چهارده ساله از شب تا سحر با جوانان 25 سی ساله می گردند . در میادین ، پاتوق ها و طول بلوار وحشی بافقی به هرزه گویی و پاسوربازی می کنند . هرچه را که این اطفال معصوم نمی دانند یاد می گیرند. فقط کافی است یک شب از ساعت یک تا سحر و از سحر تا صبح گذری کوتاه داشته باشید ببینید چگونه صحبت می کنند . حرف قشنگشان ناسزا است.
آهای والدین شما را به تمام مقدساتتان نگذارید فرزندان زیر 20 سال همراه جوانان هرزه همراه شوند. بالای 20 سالش هم خطر ناک است. بخدا نداشتن استخر و پارک و … بهانه ی پاتوق رفتن و همراه شدن با دوستان ناباب نمی شود . بیش از 60 درصد این پاتوق ها لانه ی فساد و فحشا برای کودکان معصوم شماست . سیگار و تریاک و فساد و … میوه ی بی فکری والدینی است که نمی دانند فرزندانشان شب تا صبح را در کجا به سر می برند و با چه کسانی همنشینی دارند.

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۹:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما جناب سرهنگ بیگلری و پرسنل تحت امر شما.
همه ما کم وبیش پاتوقهای شبانه رو دیده ایم وبحال این جوانان افسوس خورده ایم و هزارن بار از خداخواسته ایم تا فرجی صاحل شود و معضل پاتوق نشینی و شب زنده داریها برچیده شوند ولی خوب نشد که نشد کاری از دست مردم عام خیلی برنمیاد همت شما عوامل نیروی انتظامی رو میطلبه تا با جدیت نسبت با برخورد آشکار با پدیده شوم شب زنده داری و پاتوق های آلوده به انواع خلاف جلوگیری نمایید یادمون باشه همیشه شروع خلافهای بزرگ از همین پاتوقهای به ظاهر کم اهمیت انجام میشه.
خانواده های گرامی قدری به خود و حیثیت خانواده خود فکر کنید نگذارید جوون معصوم و خام پایش به چنین اماکنی باز بشه نمیدونید با چه ترفندهایی آشنا هستند با چه چرب زبانی جوون ساده شمارو همراه خودشون میکنن.
اگر وقت بیشتری رو با همه اعضای خانواده بگذرونید مطمعن باشید خود جوون دیگه خود بخود به سمت پاتوق نمیره.

مظفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عرض سلام .ریشه تمامی مفاسد از پاتوقها نیست از بی توجهی خانواده ها به خصوص مادران است.من با نظر دلسوز موافقم .مادر باید تمام توجهش را به رفت و آمد فرزندان معطوف کند.البته همکاری پدر خانواده هم بسیار موثر و مفیده اما رکن اصلی تربیت فرزند مادر است و بس .خطاب یه مادران عرض کنم :وقتی من و شما میتونیم به راحتی سر به بالین بذاریم که رصد کنیم ببینیم فرزند یا فرزندانمون در بستر هستند یا نه ؟؟؟؟؟بارها مشاهده کردم ساعت 10 یا 11 شب پسران از 3 ساله به بالا سر کوچه ها و میدونها جمع شدند با خود میگم یعنی مادر این بچه ها کجان؟یا اوج گرمای ظهر بچه ها توی کوچه خیابون در حال پرسه زدن هستن . باورکنید این بچه ها گناه دارن که در اوج گرما و سرما بیرون از خونه باشن .بیائیم فرزندانمون و خونواده مون رو دریابیم .اگر بچه ها در خونه مورد محبت و سماندهی مادر و پدر باشن هرگز پا به مکانهایی که متضاد شخصیت روحی و روانی و جسمی شون باشه نمیذارن.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام:
بنده دامدارهستم اگریک شب یکی ازکره هایم گم شودتاصبح دنبال می گردم تاپیداشود ولی متاسفانه بعضی ازپدرومادرهااگرتاصبح فرزندشون توخونه نیادراحت تورختخوابشون خوابیدند.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی پدرومادرها خوشحالند که خونه خالی شده وبچه ها هم توی کوچه وپاتوق ول هستند بهتراازاین نمیشه اگرکمی پدرومادرازخوشی هاشون بگذرند وبه فکربچه ها باشند پاتوق ها خالی میشه

1irani این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جوانان تفریح ندارند و مجبورند به این پاتوق ها بروند.با زدن و بستن و کشتن هم چیزی درست نمی شود.جوانان ما دارای مشکلات روحی هستند و این مشکلات از جو جامعه به آنان منتقل می شود.نمی دان متن زیر را منتشر می کنید یا نه ولی می نویسم :
دوست عزیز با آی پی 1irani باتشکر از ارسال نظرتان از ارسال آن روی سایت معذرویم ولی برای مسئولان مربوطه ارسال گردید

عمه زری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب سرهنگ.آیا میدونستید که علاوه بر پاتوق پسرانه پاتوق زنانه هم داریم توی بافق؟میدونستید که برخی زنان و دختران ما میرن تو پاتوق زنونه خودشون و قلیون میکشن؟خدا به خیر کنه……….

بلک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۲:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یادم میاد اولین قهوهخانه بافق که قلیان هم داشت یکی بابانظر بود یکی هم رستوران انقلاب ازروزی که جلو هردوشون گرفتن پاتق به وجودامد پس نتیجه میگیریم توهر محله یکی قهوهخونه بزنند که زیرنظربهداشت ونیروی انتظامی وپدرومادرهاباشه درغیراینصورت انتظارجمع شدن پاتوق نداشته باشیدراستی تمام شهرهای دیگه وجب بهوجب قلیون سراداره بجزبافق حتی یزدم داره فقط بافق که نایدجیزی داشته باشه

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۷:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهش داریم از رئیس شورای شهر بافق هم یک مصاحبه در خصو ص پاتوق و مضرات آن وقلیون کشی بگیرید حرفهای ایشون برای جوانها خیلی جذاب است

1442 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولان شهرستان برین از بیت الرضا یاد بگیرین
اگه تو شهر یه بیستا پاتوق مثل بیت الرضا بزنن دیگه بچه هامون نمیرن تو پاتوقایی که قلیون گام اولشه ….

بسیجی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب سرهنگ از دلسوزی و زحمات شما و همکارانتان تشکر می کنم ای کاش در جلسه علل گرایش ،نوع نگرش وراهکارهای کاهش پاتوق ها در شهرستان بافق(که نتیجه حدودا یک سال ونیم تحقیق میدانی د رپاتوق ها راجع به معضل قلیان توسط یکی از دانشجویان عزیز بود) که در تاریخ 93/04/05 درپایگاه حر برگزار شد و گویا مسئولین شهر از جمله جنابعالی نیزدعوت شده بودید شرکت می کردید و با توجه به تجارب بالای جنابعالی ؛ مایه دلگرمی دست اندرکاران می شدید مطمئن باشید در این مملکت اسلامی بیشتر از هر کسی بسیجیان عزیز غمخوار شهرشان می باشند .بیایید هرکس دعوتتان کرد به او بها دهید و مطمئن باشید ارزش دادن به طرف مقابل ارزش قائل شدن به خودتان است.

    عباس ابراهیمی خوسفی - مدیر مسئول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    سلام بر برادر عزیز بسیجی ضمن تشکر از ارسال نظرات مفید جنابعالی بافق فردا آمادگی خود را جهت درج تحقیقات جنابعالی در سایت بافق فردا اعلام می دارد امید است دست در هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد

دلداده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۴:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بله ممنون از گوشزد نيروي محترم انتظامي خواهشا شعار نديد عمل کنيد فکر اساسي بکنيد زير ساخت مديريتي شهر رو درست کنيد شوراي تامين شهر چيکار ميکنه فقط مثل بچه ها ميدونن اين کار خوبه اين کار بده اينا همش بهونه هست که پارک تفريح فلان نداريم جوونا منم مثل شما ها ولي با يکم تفاوت که برا وقتم ارزش قائلم همچي خوبه اما استفاده درستش ما مسلمانيم اما ادعاي مسلماني ميکنيم اگه قران رو سر منشا زندگي قرار داديد پس چرا نافرماني ميکنيد خدا خير گردونه بزرگي ميگفت به برکت اين امامزاده هست که بلا نازل نشده تا حالا اخيرا زن ارايشگري تو ارايشگاه خودش ابرو بر ميداره و اصلاح مو مردونه ميکنه ايا اين درست است چرا فرهنگ سازي نميکنيد چرا عده اي رو به حال خودشون رها کرديد فساد اجتماعي شهر بيداد کرده اين کوتاهي از مسئولين هست ميز ها رو رها کنيد نميتونيد ايفاي نقش کنيد جايگزين کنيد شهر به اين کوچکي از کنترل در رفته با حاميان فساد برخورد قاطع کنيد پدراي گرامي يه نصيحت کوچولو شب که ميشه نشيد پاي بساط خودتون بريد سراغ زنو بچتون يه معامله زن و شوهر براتون بگم تو همين بافق مرده مياد خونه شبکه ماهواره رو پاک ميکنه زنه مياد ميگه اگه شبکه رو پاک ميکني تو هم نبايد قليون بکشي حالا زنه ميخواد شميم عشق ببينه مرده هم دوستش قليونه مرده تصميم ميگيره هر دوتا پايدار باشه اين قليون که نقطه شروع هست غيرتو ميگيره چه برسه دود هاي ديگر قاطي پاتي نوشتم اميدوارم چند جانبه برداشت شده باشه

پیر دانای همدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب سر هنگ
اول چاه بکنید بعد مناره را بدزدید . سینما یت کو .پارک و چمن و گلگشت مصفایت کو . هر وقت به پسرم میگو یم نرو میگه کجا برم . 10 دقیقه نماز نیم ساعت مسجد .تفریحات سالم و ارزانت کو .تفریحات رایگانت کو فستیوال هی شادت کو .فقط بگیر وببندراه چاره نیست .اگر چه بنده با پاتوق نه صد ردصد بلکه هزار درصد مخالفم ..چاره چیست ت .بروید چاره پیدا کنید من پیر نادان که ندیدم ………