من خائن نیستم

دسته: اجتماعی , عمومی , مقالات
۱۸ دیدگاه
یکشنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۳

عباس ابراهیمی خوسفیعباس ابراهیمی خوسفیعباس ابراهیمی خوسفیعباس ابراهیمی خوسفییاداشت مدیر مسئول :

تقدیم به آنانکه هرگز حقیقت را به پای وجاهت قربانی نمی کنند .
این نوشتار اگر بتواند به اندازه ی سر سوزنی در بهبود وضع اظهارنظر ، کامنت گذاشتن ، احترام به نظرات دیگران ،رعایت ادب و تحمل نظرات مخا لف در فضای مجازی توسط کاربران عزیز بافقی موثر واقع شود حقیر این حاصل را مدیون خرد جمعی همشهری خود می دانم .باسپاس از تمام کاربران فضای مجازی چه در این سایت و چه سایت های دیگر که چند دقیقه ای با سعه صدر و برد باری بنده را تحمل می کنند .
نمی دانم کدام خدا پدر بیامرزی بود که برای اولین بار نظری را برای مطلبی نوشت و گذاشت و بر حجم مطالب اضافه کرد اما هرکه بود و هرچه نوشت این اولین نوشته سنتی شد که کاربران فضای مجازی تا به به امروز به ان وابسته و پای بند شدند .
اگر چه حقیر چند مدتی بود که برای سایت بافق فردا و سایر سایت ها مطالبی را می نوشتم اما هرگز از پشت پرده ی سایت و سایت داری اطلاعی نداشتم و فکر می کردم انچه بنده روی دیوار سایت می بینم تمام واقعیت همین است .
از حدود ده رور پیش که بنا به توصیه ی دوستان زحمت کش سایت بافق فردا خدمتگزاری این سایت را قبول کردم رازهای بر حقیر آشکار شد که آگاهی از این رازها بشدت آزارم می دهد .حالا متوجه می شوم چرا دوست عزیزم آقای قاسم زاده در جوانی پیر شد و عطای سر دبیری را به لقایش بخشید و رفت .
وقتی که مجبور شدم روزانه چندین ساعت از وقت خود و خانواده ام را صرف کنم تا مطالب نویسندگان ،اخبار ورودی و نظرات کاربران عزیز را کنترل کنم تا خدای نکرده مطلبی روز دیوار سایت قرار نگیرد که با آبروی کسی بازی شود و یا منافع مشترک شهرستان و در نهایت کشور به خطر افتد به کار طاقت فرسای سردبیر قبلی آقای قاسم زاده آفرین گفتم.
نمی دانم چرا بعضی ازکابران عزیز به خود حق می دهند در حالیکه کنار لب تاب خود لمیده اند و از مشکلات نویسنده ، فلان مدیر اجرایی و مسئول خبر ندارند به راحتی خوردن یک لیوان آب به مدیران وفرزندان شهر خود توهین کنند و آنان در مظان هزاران اتهام قرار دهند .
دوستان عزیز گاهی اوقات برای تائید یک نظر چنان تحت فشار روحی و روانی قرارت می دهند که ا ز حضور در میدان جنگ سخت تر است .اگر نظری را تائید کنی ضمن اینکه نظرات توهین آمیز بیانگر فرهنگ حاکم بر شهرمان است باید تمام جوانب حقوقی و قضایی آن را به گردن بگیری و همیشه بین دادگاه و خانه ات در رفت و باشی و اگر تائید نکنی تو را خائن و جیره خوار این و آن معرفی می کنند و القابی را مانند دهاتی ،سانسور چی و هزاران حرف زشت که از حوصله این مقاله بیرون است برایت می نویسند و با یک کلیک ساده در فضای مجازی ارسال می کنند .
راستی دوستان عزیز کاربر از شما سوالی دارم توهین به فرزندان بافقی که هر کدام در مسئولیت خود به اندازه توان خود برای این شهر محروم زحمت کشیده اند چه دردی را برای ما مداوا می کند ؟ چرا فکر می کنیم اگر فرزند ان بافقی را در مظان هزاران جرم نکرده قرار دهیم چه سودی به حال بافق و بافقی داره ؟
مگر ما در طول صدها سال چه نتیجه ای از نوشتن طومارها برعلیه ی یکدیگر گرفته ایم؟ جزاینکه در طول سالیان متمادی ذخایر معدنی ما را بردند و ما امروز فقط یک مدیر کل بافقی در سطح استان داریم و در سطح کشوری حتی یک نفر هم نداریم.
حاصل تفرقه ی این شده که ما هنوز نتوانسته ایم یک بار یک نماینده به مجلس بفرستیم .راستی ما تاکی باید ملعبه ی دست دیگران باشیم ؟ ما هنوز داریم چوب زنده باد و مرده باد وقایع سال شصت را می خوریم .
مگر دوستان بنده که مطلبی را می نویسند و اطلاع رسانی می کنند از کجا پولی دریافت کرده اند که به راحتی به بنده و دوستانم نویسنده برچسب جیره خوار می زنید ؟
چرا باید از مسئولان و فرزندان شهرمان حمایت نکنیم و ا ز توان آنها برای پیشرفت و آبادانی استفاده ننماییم ؟ چه فایده داردوقتی آنها را از دست دادیم دنبال جنازه شان وامصیبتا و وامظلوما سر دهیم ؟ چرا ما زنده کش و مرده پرستیم ؟ چرا ما خوش استقبال کن و بد بد رقه کن هستیم ؟
خدا را به شهادت می گیرم اگر هزاران معدن داشته باشیم ولی دنبال تخریب مسئولان و فرزندان بافقی باشیم هزار سال دیگه هم این شهر همین خرابه باقی خواهد ماند . بیاید بپذیریم نه من خائن و خود فروخته و جیره خوار هستم ونه بچه های خدمتگزار بافقی راستی من و تو ما نشویم تنهاییم .این بود وظیفه من خواه پند بگیرید و خواه ملال .
اینجانب به عنوان خدمتگزار شما در سایت بافق فردا تحت هیج شرایطی مطالب و نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز به مسئولین و بچه های بافق از هر طیف و جناحی باشد تائید نمی کنم و معتقدم تخریب مسئولین رده ی بالای شهرستان و فرزندان بافقی هیچ سودی برای بافق و بافقی ندارد ولی بر خود واجب می دانم نظرات کاربران محترم جهت اصلاح مدیریت خود و تصمییم گیری بهتر در اختیار آنان قرار دهم پس از حقیر رنجیده خاطر نباشید که فضای مجازی نامحدود است و نظرات شما توسط تمام تصمیم گیرندگان رصد می شود نپسندید در فضای مجازی از بافقی با فرهنگ تصویر زشتی معرفی شود
خدایا عاقبت ما را ختم به خیر بگردان ( آمین )
قصه گوی غصه های شما
عباس ابراهیمی خوسفی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
کویری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ابراهیمی واقعا خسته نباشید وخدا بهتون قوت بده بتونید قصه گوی غصه ها باشین وازناملایمات غم به دلتون راه ندین چون هرجای دنیا کارخوب بشه یه دست مریزاد نمیگن ولی وای به روزی که کمی اوضاع بر وفق مراد بعضی ها نباشه زمین وزمان رو بهم میدوزن خدا خیرتون بده وکمکتون کنه بتونید با ناملایماتی که براتون پیش میاد باسعه ی صدر برخورد کنین.

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکر فقط بااتحاد وهمدلی شهرمان آباد میشود

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئول داریم تا مسئول،مثلا چرا هیچ کس نمی گه دکتر یار احمدی برده و خورده؟؟؟؟چون همه میدونن این وصله ها بهش نمی چسبه،پس اینجور که شما هم می فرمائین نیست،از قدیم گفته اند تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها،بله آقای ابراهیم حالا افتاااااد

آزمایش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید جناب آقای ابراهیمی خواستم بگویم آنانی که همیشه صدای اعتراضشان در تمام زمینه های تخصصی وغیر تخصصی بلند است و برای همه نسخه می پیچند به غیر از خود و از بالا ی گود منم منم میکنند و شهری را به هم می ریزند که فلانی بلد نیست،فلانی پارتی داشت و چون از حزب خودشان بود و هزارا اظهار نظر آن هم برای همشهری خود باید گفت به آن دوستان عزیز اگر آن مسءول بافقی که ازنظر شما هزاران بی عدالتی هم که کرده باشد به هر حال یک رگ غیرت بافقی در وجودش است بالاخره در یک جلسه ای یا کمیسیونی در مقایسه با یک غیر بومی دفاعی از حقوق شهرش خواهد کرد،؛ تا زمانی که کج اندیش باشیم و دایم بخواهیم گذشته افراد را بررسی کنیم و به فکر تخریب این و آن باشیم به قول مدیر مسءول محترم تا سالها باشد همین آش است و کاسه چون هیچ مدیر یا مسآول اجرایی پیدا نخواهیدکرد که در تمام زمینه ها هم نظر و هم عقیده و همفکر شما باشد چون نیست پس دایم باید تازاند و اعتراض کرد

استاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با ضرب المثل کامنت3 موافقم.اقای ابراهیمی همه کس که نمی توانند با اینترنت کار کنند و کامنت گذاری کنند.عزیزانی هم که این کار را انجام می دهند حتما چیزی را دیده اند یا شنیده اند که در مورد ان نظری میدهند.فقط خواهشا قبل از گذاشتن مطلب ان را کاملا مزه مزه کنید تا به کسی توهین نشود.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۴:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ابراهیمی .کسی شما را خائن خطاب نکرده است از کجا به این مطلب شما رسیده اید خدا می داندوبعد شما در اکثر مقالات خود حرف از اتحاد وهمدلی میزنید ولی نمی گویید چه کسانی باید متحد وهمدل شوند.اگر منظور شما مردم عادی است که انها مشکلی با هم ندارند این به گفته شما مسئولین هستند که هیچکدام همدیگر را قبول ندارند و هر کدام دور خود عده ای را جمع کرده اند وبه گروه مخالف تهمت هایی از قبیل خائن ودزد ودست انداز به بیت المال و… میزنند ودر مقابل هم گروه روبه رو عین همین تهمت ها را به انها میزنند وجالب اینجاست که فقط تهمت میزنند وهیچ کدام به دنبال این نیست که در برابر این تهمت ها از خود دفاع کند.نتیجه ان هم این می شود که مردم عادی متحیر از این وضع نمی دانند که چه کسی راست می گوید وچه کسی دروغ پس نتیجه میگیرد که هر دو گروه فرقی با هم ندارند ودعوا سر لحاف ملاست.اقای ابراهیمی خوانندگان شما این طور که شما فکر می کنید از سر شکم سیری پای لپ تاب خود لم نداه اندو بیکار نیستند که به کسی تهمت بزنند یا توهین کنند .همه این تهمت ها نتیجه عدم پاسخگویی مسئولین است.این حرف های قشنگ اتحاد را هم به همان مسئولین بزنید بلکه پند گیرند.امثال ما که دستمان به جایی بند نیست وحرفمان خریداری ندارد.در ضمن بقای هر رسانه به خوانندگانش است پس تهدید نکنید که نظرها را درسایت قرار نمی دهم.با تشکر.

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۷:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما هم از این درایت آقای ابراهیمی تشکر می کنیم و امیدواریم این موضوع به صورت فرهنگی در شهرستان و کشوررواج پیدا کند

محمدمهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۸:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اندازه نگه دار مه اندازه نکوست
هم درخور دشمنست و هم درخور دوست

بابا اندازه را نگه دارید توهین کردن شجاعت نیست حماقت است والسلام

البته آقای ابراهیمی بعضیها منفی با بدنیا آمده اند که نمیشود کارشان کرد.خداوند هرکه را خواهد هدایت می کند.

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۹:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
برادر بزرگوارم جناب آقای ابراهیمی
خدا به شما چنان نیرو و قوتی بده والان هم دارید نکنه نداشته باشید منظور اینکه صدبرابر بیشتر از اینی که الان دارید بهتون بده که بتونید در این پست حساس و مخاطره انگیز کارتون رو به نحو احسن انجام بدید واقعا خیلی کار سختیه کاری رو دست بگیرید که همه انتظارات خودشونو دارن و فقط مشکلاتو از دید خودشون میبینن .
ممنون که به خاطر آبادانی شهرمون قبول زحمت نمودید

عین الف حسین اباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
اگر میخواهیم پیشرفت کنیم تنها با اتحاد و همدلی این اتفاق صورت میپذیره وگرنه که تا صدسال دیگه همین آش است و همین کاسه.استاد گرامی شما به دل نگیرید این بی مهری ها و کم لطفی های برخی نظردهنده هارو.این افراد روزی سرشون به سنگ میخوره .موفق و پیروز باشید

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. حاجی عباس خوردن یک لیوان کار آسانی نیست برادر!!!!!

همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شمس الدینی کامنت شماره9 .آخه تا کی میخوای تو همه جی نظر بدی . جالبه که تا آخر اسم وفامیلشم مینویسه

    ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۳:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    همکار گرامی
    تو که فقط بلدی هویت خودتو قایم کنی و فقط عینک بد بینی رو به چشم زدی اگه یه کم حس هم نوع دوستی و وفاق در وجود تو بود هرگز چنین فکر نابی به ذهنت نمیرسید که حتی به همکا ر خودت نیز حسادت کنی به جای وقت تلف نمودن کمی هم منصف باش.
    حسود هرگز نیاسود

کویری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کامنت شماره ۱۲شمام میتونی نظر بدی در این مورد آزادی دست آقای شمس الدینی هم درد نکنه .که صاحبنظر هستن ودرموارد گوناگون میتونن نظربدن.

میرزا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ۲:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان عزیز تقوازبان را سرلوحه امور خود قرار دهید

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

الهی بمیرن دشمنات دایی عباس
فقط خودت رو گرفتارکردی ؟

استاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳ - ۷:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ابراهیمی با مقاله ای که درباره احمدی نژاد نوشتی فهمیدم که 100 درصد خائنی. برو حیا کن بافق فردا را رها کن.

یاعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۶:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایشش در مورد آقای احمدی نژاد خیلی بی رحمی بود که اینجوری بنویسید با دیدن کامنت ها متوجه می شوید