بهزیستی بافق و افتتاح 4 پروژه

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۵ دیدگاه
جمعه - ۲۷ تیر ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا :

افتتاح 4 پروژه بهزيستي بافق به مناسبت هفته بهزیستی

به گزارش روابط عمومي بهزيستي بافق ، رئيس بهزيستي بافق در حاشيه افتتاح اين پروژه ها گفت: در این مراسم ، مرکز ویزیت در منزل بیماران روانی مزمن نوروان، مرکز توانبخشی حرفه ای معلولین ذهنی بالای 15 سال توانا ،دفتر جدید جامعه معلولین و موسسه غیرانتفاعی راه زیستن افتتاح شد.

وي در خصوص مرکز ویزیت در منزل بیماران روانی مزمن نوروان گفت : اين مرکز با هزینه ای بالغ بر 400 ميليون ریال بصورت خصوصی و تحت نظارت سازمان بهزیستی و با هدف ارائه خدمات تخصصی پزشکی، اموزشی و خدمات مشاوره ای ویژه بیماران روانی مزمن افتتاح شد.خدمات لازم بصورت تیمی به بیماران مربوطه در منزل ارائه شده و در برخی موارد ارائه خدمات در مرکز صورت می گیرد.

“دکتر محسن خوشگذران” دومين پروژه افتتاح شده در هفته بهزيستي را مرکز توانبخشی حرفه ای معلولین ذهنی بالای 15 سال توانا عنوان کرد و گفت: با هزینه ای بالغ بر 750 ميليون ریال بصورت خصوصی- خیریه ای و تحت نظارت سازمان بهزیستی با هدف ارئه خدمات آموزشی، توانبخشی و حرفه آموزی معلولین ذهنی پسر بالای 15 سال فعالیت میکند.این مرکز با ظرفیت 26 نفر و با داشتن کارگاههای اموزشی، رنگ آمیزی با چوب شروع به فعالیت نموده است دوره آموزشی این حرفه آموزان یک ساله بوده و پس از طی دوره مذکور و توانمند شدن حرفه آموزان ، گواهی نامه مهارت کسب و با همکاری بهزیستی فرصت شغلی برای آنها ایجاد خواهد شد.

خوشگذران افزود :جامعه معلولین شهرستان بافق نیز با هزینه ای بالغ بر 150 ميليون ریال تجهیز مجدد شده و بصورت غیرانتفاعی- خیریه ای و با هدف ارائه خدمات لازم به معلولین خصوصا کمک به معلولین بی بضاعت فعالیت میکند.

رئيس بهزيستي بافق آخرين افتتاح در اين هفته را آغاز بکار موسسه غیرانتفاعی راه زیستن عنوان کرد و گفت: اين موسسه با هزینه ای بالغ بر 20 ميليون ريال بصورت خصوصی و تحت نظارت بهزیستی افتتاح شد.

خوشگذران با اشاره به اهداف موسسه راه زيستن گفت: از اهداف این موسسه برگزاری کارگاههای آموزشی مهارت های زندگی ، پیشگیری از معلولیت ها و مهارت های فرزند پروری ویژه زوج های جوان ، کارگاههای آموزشی پیش از ازدواج ویژه سنین پیش از دبستان تا دانشگاه و نیز برگزاری کارکاه های آموزش پیشگیری از اعتیاد در مدارس، دانشگاهها و ادارات می باشد.

 

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر خوشگذاران وهمکاران گرامتان.
خسته نباشید خدا به شما سلامتی و طول عمر باعزت عنایت کنه

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳ - ۱:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا جای تشکر دارد تشکر تشکر تشکر آقای دکتر

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از دست اندرکاران و راه اندازان طرح ها که همگی بصورت خصوصی هزینه نموده اند انشالله شاهد حضور روانشناس مجرب در شهر باشیم . دست همگی درد نکند

ح-ا-ا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکر

مربی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکرازهمه ی مسئولین عزیز که دراین کارخیر همکاری کردند