دیدگاه ها
میرزا جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دولت چین بار دیگر در اقدامی خصم آلود به سرکوب مسلمانان این کشور پرداخت.شما می توانید این خبر را در لینک زیر مشاهده نمایید:
http://baharnews.ir/vdcf01dj.w6d10agiiw.html
در گذشته : http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=54761
مسلمانان چین دارای موشک نیستند و از منطقه سکونت خویش به سمت قلب حکومت چین یعنی پکن تونل حفر نکرده اند ولی هر از گاهی مورد کشتارهای وحشیانه قرار می گیرند.
مسلمانان چین موشکی ندارند و این موشکها را در مساجد و بیمارستانهای محل سکونت خویش استقرار نمی کنند ولی این تلفات غیرنظامی را متحمل می شوند.
این اقدام پلیس چین،جنایت جنگی است و تمام مسلمانان جهان باید این اقدام رامحکوم نمایند.
شعار مرگ بر چین باید بر زبانها بیفتد و در نمازجمعه ها داده شود زیرا این اقدام قابل تحمل نیست.
راهپیمایی های اعتراضی نسبت به حکومت چین شکل گیرد و سران کشورهای اسلامی این جنایت را به شدت محکوم نمایند.
من به عنوان یک مسلمان غیور پیشنهاد می کنم:با توجه به اینکه این کشتار وحشیانه در طول این سالها بارها و بارها تکرار شده است،تمام کشورهای اسلامی باید در جهت مسلح نمودن مسلمانان چین تلاش کنند.باید پروژه نابود سازی دولت چین توسط امت اسلامی کلید بخورد و انشاء الله در آینده ای نزدیک شاهد نابودی چین از روی زمین باشیم.زیرا تاریخ نشان داده است که تنها راه نجات مسلمانان در جای جای جهان نابودی کشورهای غاصب است.
هیهات من الذله را سر دهید که این تنها راه نجات ماست.
مرگ بر چین
………………………
دولت روسیه نیز بارها به کشتار غیر نظامیان دست زده است.شما می توانید خبر مربوط به این کشتار را در لینک زیر مشاهده کنید:
http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=54616
در این مورد نیز راه حلی جزء مقاومت مسلمانان چچن وجود ندارد.تمام دنیای اسلام باید در جهت مسلح سازی مسلمانان چچن تلاش کند و آنان را به مجهزترین سلاحها مسلح سازد.

عارف جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی می شود با صلح و آشتی برای کودکان شادی به ارمغان آورد.چرا اینکار صورت نمی گیرد؟؟؟
وقتی می توان تفنگ ها و موشکها را رها کرد و به جای آن کودکان را در آغو ش گرفت چرا اینکار نمی گیرد؟؟؟؟؟
واقعا جنگ برای چه وقتی صلح دستیافتنی است؟؟؟
از جنگ بیزارم،چون کودکان اسیر بازیهای سیاسی می شوند و صدایشان به جایی نمی رسد.
من نیز پدر هستم و به هیچ وجه حاضر نمی باشم که بچه های خودم و دیگران را به دم توپ و تانک بسپارم.اگر لازم باشد سلاح را زمین می گذارم و به جای آن گل در دست می گیرم.وقتی سلاح امنیت و صلح به ارمغان نیاورد پس چه فایده ای دارد؟؟؟
پدران هر دیار باید برای فرزندانشان آرامش و صلح تقدیم نمایند.ای کاش این موضوع قابل فهم بود برای همه

سعید جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باید احساسات را کنترل کرد و یک راه حل منطقی به کار بست تا به خون ریزی پایان داد.راه حلی که همراه با صلح- دوستی و همزیستی مسالمت آمیز دو طرف باشد .این دستیافتنی است اگر تندروها را به کنار بزنند.
ای صحنه ها هنگام جنگ ایران و عراق هم به وفور یافت می شد هنگام بمباران شهرهای ایران
نگذاریم احساسات جهت دهی شود این اصل مهم است

محبت جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دو خبر مهم :
آتش بس72 ساعته بین حماس و اسرائیل آغاز شد.
منبع : http://baharnews.ir/vdcgxy9t.ak9yw4prra.html
موسی ابو مرزوق، معاون رئیس دفتر سیاسی حماس، در مصاحبه با خبرگزاری ریا نووستی، گفته که امیدوار است حزب الله لبنان جبهه دوم علیه اسرائیل را باز کند و به فلسطینی ها در نوار غزه کمک کند.
حزب الله لبنان منتظر چیست؟ آیا در انتظار سقوط غزه است؟ چرا چوبش را در مقابل اسرائیل تکان نمی دهد؟ آیا مي‌خواهد دست بسته نظاره گر رویدادها باشد؟ از حمایت حزب از غزه بگذریم، چرا حزب الله در مقابل ربودن یک چوپان لبنانی از منطقه شبعا، توسط اسرائیل واکنشی نشان نمی دهد؟
دبیرکل حزب الله لبنان، روز جمعه گذشته ، گفت: با وجود اختلافاتی بزرگ كه به دلیل جنگ‌ و بحران سوریه، داريم، خود را متعهد به حمایت کامل از گروه فلسطینی حماس در مقابله با اسرائیل مي بينيم.
منبع : http://baharnews.ir/vdccooq0.2bqoi8laa2.html
……………………………………….
لازم به ذکر است که خبرگزاری العربیه به نقل از ابومرزوق خبری انتقادی منتشر ساخته است که ابومرزوق کشوری دیگر را متهم می کند که فقط به صورت شعاری خود را حامی حماس می داند.خبرگزاری بهارنیوز نام این کشور را حذف کرده است.
………………………………….
امیدوارم این آتش بس دائمی گردد و از کشتار کودکان جلوگیری گردد.همانطور که می دانیم که کشتار غیرنظامیان به نفع مردم فلسطین نیست.حتی اسرائیل نیز از آن وحشت دارد زیرا افکار عمومی جهان را بر ضد او تحریک می کند.در هر صورت به امید آتش بس دائم

ایلیا جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۴:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش درموردجنایات موضع گیری سیاسی وروابط رادخالت نمی دادیم

موسی جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۷:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صهیون خبیث ونجس خود را قوم برتر ودر راس ملل جهان می داند که بقیه ملت ها باید این سر را حمل کنند معتقد است بیت المقدس بر روی معبد داود بنا شده وباید تخریب شود باحفر تونل های زیر زمینی واعلام پیدا کردن گنج داود وآب انداختن زیر بیت المقدس منتظر شکستن یک دیوار صوتی یا زلزله خفیفی است که تخریب شود مدتهاست بدنبال مهدی موعود می گردد داعش ووهابیت را ساخته تا شیعیان را از بین ببرد ای کاش روزی فرا برسد وما زنده باشیم وفرمان حمله به صهیون اعلام گردد تا ریشه آنها را برکنیم خدا لعنت کند انگلیس وامریکا را

    جواد جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    زیاد رائفی پور می بینی.
    به نظرم هر دو طرف باید با خویشتن داری از کشته شدن غیرنظامیان جلوگیری کنند.