دیدار رئیس و کارکنان دانشگاه آزاد بافق با امام جمعه بافق

دسته: دانشگاه , عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا:

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد بافق  

به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق رئیس، معاونین و مدیران این دانشگاه با امام جمعه شهرستان بافق دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی واحد بافق، در ابتدای این دیدار حسینعلی لازمی رئیس دانشگاه طی سخنانی ضمن تشکر از مساعدت های بی شائبه امام جمعه شهرستان نسبت به دانشگاه ،گزارشی از وضعیت فعلی دانشگاه را ارائه نموده،  برخی مسائل و مشکلات دانشگاه را با ایشان در میان گذاشت و پس از آن، رئیس دفتر فرهنگ دانشگاه گزارشی از روند تهیه و چاپ کتاب خاطرات امام جمعه بافق که توسط این دانشگاه در حال انتشار است، ارائه داد.

سپس حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق، ضمن تبریک سالروز تاسیس واحد بافق، با اشاره به مشکلات مطرح شده در جلسه؛ توکل به خدا و تلاش زیاد خدمتگزاران را عامل رشد و ارتقای این دانشگاه دانست و راهکارهایی نیز مطرح کرد.

امام جمعه بافق در ادامه، دانشگاه آزاد را یک پشتوانه قوی برای آموزش عالی کشور دانست که موجب گسترش دامنه علم در اقصاء نقاط کشور شده است .

دیدار با امام جمعه

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۴:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه مسئولین نارضایتی دانشجو، کارمند و استاد را نمی بینند. اساتید و کارکنان حتی برای هیئت مدیره تعاونی دانشگاه هم به رئیس و معاون مالی دانشگاه رای ندادند………………. فقط مهندس تشکری

شهرآشوب سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نمی دونیم چرا هر مسئولی که ضعیفتر و نارضایتی نسبت به او زیاده بیشتر به دیدار امام جمعه میره؟

همراه باد سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۹:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چون مسئولین بالادستی در دانشگاه آزاد، استان و شهر تغییر کرده اند متاسفانه تلاشها برای تمدید حکم بیشتر شده نه تلاش برای عملکرد بهتر