طرح پزشک خانواده در بافق اجرایی می شود

دسته: علمی - پزشکی
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۱۸ خرداد ۱۳۹۱

دکتر سید جواد میر جلیلی در گفتگو اختصاصی با بافق فردا در ارتباط با جلسه امروز شورای سلامت گفت:
یکی از الویتهایی که در حال حاضر شبکه بهداشت و درمان دنبال می کند بحث پزشک خانواده می باشد در این ارتباط یک جلسه در فروردین ماه برگزار شد و به طور کلی راجع به پزشک خانواده بحث شد در ادامه برای اطلاع رسانی بهتر به مردم امروز نیز دومین جلسه شورای سلامت در محل فرمانداری پیرامون بحث های جزئی تر تشکیل شد .
وی افزود: در این باره کمیته اجرایی در سطح شهرستان تشکیل شد که ریاست آن را فرماندار ، بنده به عنوان دبیر اجرایی ، نمایندگان بیمه های مختلف و ریاست بیمارستان اعضای این کمیته هستند.
هدف از این طرح دسترسی راحت تر مردم به پزشک ، اجری خدمات بهتر پزشکی و رعایت عدالت سلامت می باشد. این خدمات درسطح یک شامل ویزیت ، تزریقات و فرانشیز دارو که به طور رایگان می باشد .
دکتر میر جلیلی ادامه داد این طرح قبلاً در سه استان به صورت پایلوت اجرایی شد و در حال حاضر علوم پرشکی یزد با همکاری سازمان های بیمه رسان این طرح را در سه ماه دوم سال جاری اجرایی خواهد کرد که شامل ثبت نام پزشکان تا تاریخ ۲۵/۳/۹۱ در مرحله اول ثبت نام مردم در مرحله دوم از طریق سایت و در آخر شناسایی افراد ثبت نام شده و تشکیل پرونده الکترونیک برای آنان ، امید است با اجرایی شدن این طرح بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر تحت پوشش قرار گیرد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حداقل اولویتها را درست بنویسید مثلا جلسه پزشکی بوده