روحانی : اجازه نمی‌دهم كسی به رهبری توهین كند

دسته: عمومی
۲۱ دیدگاه
دوشنبه - ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

رئیس جمهور تاکید کرد: ما آماده هستیم و با روی گشاده صحبت می‌کنیم و در این میان از شفاف‌تر شدن مسائل هسته‌ای خود هراسی نداریم و در این زمینه داوطلب هم هستیم.

رئیس جمهور در همایش سالانه روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با تاکید بر اینکه این دولت اهل شعار نیست بلکه اهل عمل است، گفت: مبنای ما در سیاست‌ خارجی در مذاکرات هسته‌ای و در تعامل با جهان خواست ملت است.

وی افزود: ‌آنچه را مردم از ما خواسته‌اند یا می‌خواهند با کمال شهامت و بدون دغدغه دنبال خواهیم کرد و خط قرمز ما چیزی جز منافع ملی ما نیست و جایی که منافع ملی ما تامین شود، چراغ سبز ما خواهد بود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه سفرای ما دیده‌بانان خط‌مقدم هستند، گفت: نباید دیپلمات‌های ما در دنیا غافل شوند. آنها در دنیا باید قبل از حادثه آن را پیش‌بینی و به مرکز منتقل کنند.

وی یادآور شد: هیچ‌گاه یادم نمی‌رود. زمانی که شوروی سابق در تزلزل بود از یک سال قبل از آن، دستگاهی به ما می‌گفت این کشور در تزلزل است.اما دو دستگاه دیگر تاکید داشتند که باید مراقب بود چراکه جای پای شوروی بسیار محکم است. ما مرتب بررسی می‌کردیم و توانستیم شش ماه قبل از فروپاشی شوروی تصمیم لازم را بگیریم.

روحانی افزود: شما دیدید که هر کشوری که از شوروی جدا می‌شد، ما پیش از همه استقلال آن را به رسمیت می‌شناختیم. چراکه از قبل پیش‌بینی‌های لازم را انجام داده بودیم.

وی با بیان اینکه دیده‌بانان ما باید با چشمی وسیع زوایای مختلف را ببینند، گفت: آنها باید به دنیا این پیام را برسانند که اراده این ملت اعتدال و تعامل با جهان است. آنها باید این پیام را برسانند که باید با زبان دیپلماتیک سخن بگویند و از فرصت و اراده بزرگ ملت ایران استفاده و بهره‌برداری کنند.

روحانی با تاکید بر اینکه ما در تعامل با دنیا به دنبال برد-باخت نیستیم یادآور شد: فردی به من می‌گفت در مذاکرات به گونه‌ای عمل کنید که بتوانید سر آنها کلاه بگذارید. من گفتم این تفکر تمام شده است. برخی حرف‌های قشنگی می‌زنند ولی این حرف‌ها برای یک قرن پیش است و آنها عقب هستند.

وی با بیان اینکه بردـباخت باقی نمی‌ماند اما آنچه پایه حرکت‌های بعدی می‌شود، برد – برد است، گفت: در بحث مذاکرات هسته‌ای نیز برای ما برد-برد مدنظر است. ما هیچ عجله‌ای نداریم دنیا هم بداند که ما در عین حال تاخیر را به نفع کسی نمی‌بینیم. دنیا باید بداند که تحریم را ظالمانه می‌دانیم.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ما اطمینان داریم که پایه‌های تحریم شکسته است، عنوان کرد: تردیدی نداریم که تحریم‌ها به شرایط گذشته بازنخواهد گشت و با صراحت اعلام می‌کنیم که ما با تحریم‌ها مقابله کرده و خواهیم کرد. حرف امروز ما با 5+1 نیز برای همین است که ما در حال شکستن تحریم‌ها هستیم و این را نیز با افتخار، بلند و شجاعانه می‌گوییم.

وی افزود: ما تحریم را غلط، ظالمانه و ضدبشری می‌دانیم و به تحریم‌کنندگان می‌گوییم مطمئن باشید در تاریخ اقدامات شما باقی خواهد ماند. ما ضمن مقابله با تحریم‌ها برنامه اقتصادی خود را به گونه‌ای تنظیم کرده‌ایم که از مشکلات عبور کنیم.

روحانی خاطرنشان کرد: شرایط منطقه و جهان به ما می‌گوید که حل و فصل هسته‌ای موضوعی تصنعی نخواهد بود. ممکن است آنها پس از توافقات نهایی نیز بگویند که ما جلوی ایران را برای ساخت بمب هسته‌ای گرفتیم. به هر حال در میان قدرت‌های جهان نیز افرادی هستند که در 50 سال پیش فکر می‌کنند و این تنها مختص داخل کشور نیست.

وی ادامه داد: امروز شبکه‌های اجتماعی و آگاهی عمومی رشد کرده چرا اسرائیل این بار بیش از گذشته در افکار عمومی محکوم شد؟ دلیل این است که این رژیم در فضای مجازی منکوب شد فضا و دنیا تغییر کرده است. قدرت‌های جدیدی به میدان آمده‌اند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دنیای امروز دنیای دیروز نیست، گفت: هیچ زمانی مثل جنگ اخیر غزه اسرائیل مفتضح نشد و شکست نخورد. این رژیم آدم‌کش و شکست‌خورده در افکار عمومی نیز جایگاهی ندارد. امروز حتی بزرگترین مدافعان رژیم صهیونیستی نیز در این اواخر توان دفاع و حمایت از آن را ندارند.

وی افزود: امروز برای همه روشن است که چه کشوری به دنبال سلاح کشتار جمعی است. جمهوری اسلامی هیچ‌گاه به دنبال سلاح کشتار جمعی نبوده و نخواهد بود. NPT باشد یا نباشد ما برای فتوای رهبری و شرع به دنبال سلاح کشتار جمعی نخواهیم بود.

رئیس جمهور با تاکید به اینکه دنیا باید بداند که ما به جد دنبال مذاکره و حل مساله هسته‌ای هستیم، گفت: ما مذاکره برای مذاکره را نمی‌پذیریم و معتقدیم مذاکرات باید در زمان معقول به راه حل درست برسد. ما آماده هستیم و با روی گشاده صحبت می‌کنیم و در این میان از شفاف‌تر شدن مسائل هسته‌ای خود هراسی نداریم و در این زمینه داوطلب هم هستیم.

روحانی با بیان اینکه ما خود آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را دعوت می‌کنیم ادامه داد: ما خود دوربین‌های آژانس را بر بالای سر دستگاه‌های غنی سازی پذیرفتیم. دنیا باید واقعیت را پذیرفته و باور کند که ما اراده جدی برای حل و فصل داریم اما به هیچ عنوان از حقوق خود کوتاه نمی‌آییم.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه این دولت، دولتی نیست که بخواهد از حقوق ملت عقب نشینی کند، اظهار کرد: این دولت بزرگترین و بهترین پشتیبانی ملت را دارد و همکاری و هماهنگی سران قوا در بهترین حالت است. همه ما در کنار هدایت‌های رهبری به صورت ید واحده‌ای هستیم که به کسی نه اجازه می‌دهیم میان قوا اختلاف ایجاد کند و نه خدای نکرده به رهبری توهین کند.

رئیس شورای عالی امنیت ملی ملت ایران را بزرگ، خود باور، مستقل، دلیر، مسلمان، ایثارگر و ایستاده توصیف کرد و گفت: در میدان مذاکره با لبخند سخن می‌گوییم و تدبیر می‌کنیم و انشاءالله نیز به پیروزی دست پیدا خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در این‌جا لازم می‌دانم از طرف ملت از وزیر امور خارجه که شخصی متخصص، مدبر و هوشیار است و همچنین تیم مذاکره کننده تشکر کنم و این تیم بداند که حداقل 90درصد مردم همواره پشتیبان آنها بوده و دعای خیر رهبری بدرقه آنها بوده و خواهد بود.

روحانی به مذاکرات وین شش که در اواخر ماه رمضان برگزار شد اشاره کرد وگفت: در آن دوران که مذاکرات در حال انجام بود، در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتم آقا فرمودند که تیم مذاکره کننده را مرتب دعا می‌کنم و می‌دانم چه کارزار دشواری در پیش دارند. وقتی رهبری ما این گونه است و تیم مذاکره کننده نیز مسلط به قواعد بین‌الملل است، قطعا پیروز خواهیم بود.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: برخی فکر نکنند که ما یک طرف و آنها پنج کشور هستند چرا که یک مرد جنگی به از صد هزار.

وی خطاب به سفرا و نمایندگان ایران در خارج از کشور مسئله اقتصاد و فناوری را از مسائل مهم کشور عنوان کرد و گفت: سفرا و نمایندگان ما بدانند که تلاش آنها درکنار سایر وظایف، باید روان سازی روابط اقتصادی با جهان باشد و برای همکاری‌های اقتصادی خارجی و سرمایه‌گذاری خارجی تلاش کنند.

روحانی بر لزوم عبور از معضلات اقتصادی تاکید کرد و گفت: معتقدیم در چهارچوب اقتصاد مقاومتی می‌توان از این شرایط دشوار عبور کرد اما باید بدانیم که در شرایط کنونی هیچ کشوری نمی تواند بدون ارتباطات جهانی به اهداف خود برسد. کشورهای همسایه و منطقه برای ما اولویت دارند و در این مدت نیز روابط‌مان با برخی از آنها بسیار جدی و نزدیک شده است. البته هنوز یکی دو کشور هستند که امیدواریم آنها نیز به جرگه سایر کشورها بپیوندند.

رئیس شورای عالی امنیت ملی بیان کرد: امروز روابط ما با کشورهای همسایه آسیایی و غیر آسیایی بهتر از گذشته است. جایگاه ایران کاملا متفاوت شده است و چهره واقعی ایران در حال نشان داده شدن است.

وی با اشاره به استقبال مردم، شرکت‌ها و رسانه‌ها در سفرهای خارجی دولت گفت: درسفر سال گذشته به سازمان ملل شما مشاهده کردید که مقامات اسرائیلی که پس از ما به نیویورک سفر کردند به دنبال این بودندکه آنچه ما بافته بودیم را پنبه کنند اما دیدید که بافته‌های خودشان پنبه شد.
رییس جمهور در پایان توجه به اقتصاد و فناوری را موجب شتاب گرفتن پیشرفت کشور عنوان کرد.

منبع: ایلنا

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمدی دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۶:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

-اکثر گفته های ایشان طبق معمول به شعار دادن و فرافکنی گذشت.
– جناب روحانی اگر واقعا مبنای شما ،منافع ملی است،باید به خساراتی که بر اثر بر اصرار بر برنامه ی هسته ای به ملت ایران وارد شده است اقرار کنید.پولهایی که می توانست،صرف ساخته شدن آبشیرین کنهای بزرگ در کنار خلیج فارس گردد و امروز ما را با بحران آب روبرو نکند.
در طول سالهایی که تحریم بودیم،نتوانستیم تجهیزات لازم برای صنعت نفت بخریم و این باعث شد تا کشوری کوچک مانند قطر چندین برابر بیشتر از ما از میدان نفت یا گاز مشترک ما بهره برداری کند.
پولهایی که ناشی از دور زدن تحریمها به جیب افراد خاص رفت و هزاران خسارت دیگر به کنار.
اگر واقعا شما به منافع ملی می اندیشید ،عاملان آن را بسیار صریح و واضح معرفی کنید و آنها را دادگاهی نمایید .در غیر این صورت جامعه نمی تواند پایبندی شما را به منافع ملی باور کند.
منافع ملی قابل معامله با احزاب و شخصیتهای مختل نیست.
-به نظر می رسد علت اینکه جناب روحانی از فروپاشی شوری سخن راندند،تلاش برای جلب توجه آمریکا و متحدشانش بود.شاید خواستند این پیام را به آنها بدهند که ما(هم فکران روحانی در ایران) در بازی جهانی،جانب آمریکا را خواهیم گرفت.البته در ادامه با تاکید بر پافشاری بر قضیه هسته ای،این پیام را هم به آمریکایی ها دادند که باید برای اینکه ما(هم فکران روحانی)بتوانیم،جواب “سوال :انرژی هسته ای چه سودی برای ما(مردم ایران) داشت؟” را بدهیم باید ذره ای عقب نشینی کنید.یعنی امتیازاتی هر چند ناچیز بدهید.
-بازی برد-برد حکومتها امکان پذیر است .بازی ای که هیچ گاه به سود مردم یک جامعه نیست.دو حکومت در یک معامله حقوق ملتی را معامله می کنند و به برد-برد حکومتی می رسند.این حقوق مختص به حقوق هسته ای نیست بلکه به حقوق دیگر نیز سرایت می کند.شاید کم ترین و کم اثر ترین آن بحث انرژی هسته ای باشد.
-آقای روحانی توجه ندارند که بخشهایی در داخل اجازه ی به نتیجه رسیدن مذاکرات(معاملات)انرژی هسته ای را نمی دهند.بعید هم به نظر می رسد با اوضاع جهان بتوانند این بخشها را راضی کرده و با آنها معامله نمایند.
–آقای روحانی اگر به یاد داشته باشند،خواست مردم فقط تعامل با دنیا نبود بلکه مسائل خقوق شهروندی و حقوق بشری هم بود.ایشان بارها از حقوق شهروندی در مناظرات نام بردند و قولهای فراوانی دادند.اما در این یکسال هیچ اقدامی انجام ندادند.
مردم توقع نداشتند که معضل اقتصاد یکساله حل شود ولی انتظار حل بحث حقوق شهروندی در یکسال انتظار معقولی بود.
-همه ی تحلیل گران به خوبی می دانند که شکست مذاکرات هسته ای ،کاملا آشکار است و این تمدید بیشتر برای وقت تلف کردن است.با توجه به اوضاع جهان،روسیه به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد مذاکران به نتیجه برسد.
-شما برنامه ی اقتصادی خود را بر پایه رفع تحریمها در مدت شش ساله بسته بودید و قبول نمایید که برنامه ی دیگری ندارید.اقتصاد مقاومتی هم تنها یک عبارت دو کلمه ای است.
-فکر می کنم دوران اینگونه سخن راندن و عوام فریبی ها به پایان رسیده است.
بیایید به ایران بیندیشیم.

  فخار زاده سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  نظر شما کاملا درست است.
  فکر کنم منظور شما،رفع تحریمها در مدت شش ماه بوده-و اشتباها تایپ نمودید:شش ساله

  البته در شش سال هم این قضیه حل نمی شود

  پیگیر چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  کسی بیاد تو خونه ات و و برات تصمیم گیری کنه تو باهاش همین برخوردی که تو نظرت را نوشتی انجام میدهی. هسته ای بهانه است که ما را تحریم کنندهمین طور که حقوق بشر!!! و تروریست بودن ما بهانه ای است برای دیگر تحریمهایشان. زور میگن دیگه….. فقط درد تو اب شیرین کنها خلیج فارسه. مطمئن باش اگر هسته ای نداشتیم و اب شیرین کن داشتیم بهمون گیر میدادند که اینها از اب شیرین کن هاشون در تولید اب سنگین ( دوتریوم) استفاده می کنند و مطمئن باش همیشه دنیال یهانه هستند. لطفا مغرضانه مطلب ننویسید.

   پیگیر چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۸:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

   شما برو منطقت را درست کن
   وقتی از خودت اختیار داشتی-بیا با هم بحث کنیم
   حرف دیگران را تکرار نکن

حامد دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۷:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من در انتخابات به روحانی رای ندادم ولی الان پشیمانم چرا این کار را نکردم ‘ مطمئنا در دور بعد انتخابات حتما به رییس جمهور شجاع و محبوبمان آقای روحانی رای خواهم داد ۰

حسن دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۸:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

روحانی فقط شعار بده.
در ضمن حقوق ما فقط هسته ای نیست-حقوق انسانی و شهروندی هم هست.خودت قول د ادی-فکر کنم این حقوق مهم تر است.حق هسته ای را در زندگی لمس نمی کنیم ولی این حقوق را لمس می کنیم.بعید می دونم بتونی کاری بکنی.
خودت گفتی:چرخ زندگی مردم هم باید بچرخد-یکی از این چرخهای زندگی حقوق انسانی است

چرا اینقدر می زنی به صحرای کربلا-ما چکار داریم که مردم دنیا ،فلان حکومت را محکوم کردند.به ما چه؟؟؟
مردم دنیا فهمیدند که بعضی از گروهها برای مظلوم نمایی مردمشان را به کشتن می دهند.این مهمتر بود.

بهنام كريمي بافقي سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۳:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زنده باد ولي امر مسلمين مقام معظم رهبري حضرت آيت الله سيد علي خامنه اي مد ظله العالی

رضا سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۶:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
آقای روحانی این قدر خون به دل رهبر عزیزمان نکن . نمی خواهیم از ایشان حمایت کنید ایشان را نرنجان

قاسم سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عباس ابراهیمی از شما توقع نداشتم که اینقدر ادعای رک حرف زدن میکنی در دام سیاست دولت گیر بیفتی و اهانت حاج حسن را به مردم و دلسوزان نظام سانسور کنید.این بودی آزادی بیانتان

شیوا سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۹:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

رقیبان دولت روحانی پس ار سخنان روحانی،بر آشفتند و جهنم را به این صورت توصیف کردند :

الف ) پرونده ی مهدی هاشمی ب) جهنم پرونده کرسنت و غرامت 10 هزار میلیاردی که معلوم نیست از کیسه ی چه کسی باید جبران شود ج) جهنم سقوط هواپیمای دیروز و بررسی عنقریب کفایت یا عدم کفایت وزیر راه دولت شما در مجلس د) پرونده ی استیضاح وزیر علوم دولت شما

http://bafghnews.ir/-/%D8%A7%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%8C-%D9%81%D8%B9%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
……………….

بند د(استیضاح وزیر علوم) را درک نمی کنم.در این یکسال وزیر علوم چکاری برای دانشگاهیان کرده است؟آیا فضای دانشگاه را باز کرده است ؟ جواب منفی است-آیا اقدامی برای ایجاد نشاط و شادی در دانشگاه انجام داده است؟جواب منفی است.
وقتی می بینم که بعضی از گروهها حتی حاضر نیستند،وزیری اینچنینی را تحمل کنند.به عمق فاجعه در کشور پی می برم.

اما موارد دیگر را قبول دارم و باید عاملان آن مجازات شوند اما بعید می دانم کسی بتواند این افراد را مجازات نماید.به احتمال زیاد آیت الله هاشمی رفسنجانی،پرونده مهدی هاشمی را سیاسی جلوه می دهد و مظلوم نمایی می کند.اگر هم مهدی خان به زندان بیفتد لابد می گوید : بچه های ما با بچه های مردم چه فرقی دارند-آنها در زندانند-بچه های ما هم در زندانند.ولی دوران این بازی ها به سر آمده است.

اما از عزیزان اصول گرا می خواهنم پاسخ دهند :
خساراتی که در دولت احمدی نژاد به ایران تحمیل شد را چه کسی جواب می دهد؟(700 ملیارد دلار پول نفت کجارفت)
اختلاسهای کلان از جیب چه کسی پرداخت می گردد؟؟
آقایان سقوط پی در پی هواپیما در دوران دولت کریمه ی احمدی نژاد را فراموش کردید؟؟
هزاران درد دیگر که در دولت محمود شما بر گرده ی ملت سوار شد.
……………………
واقعا این بازیهای جناحی هیچ دردی از مردم دردمند ما دوا نمی کند.از مردم هم می خواهم در دام این بازیهای جناحی نیفتند.
…………………
گفتم رقیبان دولت روحانی چون اعتقاد دارم اگر این باندها و جناحهای داخلی بتوانند ،به توافق برسند ،حقوق مردم را با هم معامله می کنند.
نقطه ی مشتکر آنها،عدم علاقه مندی به رعایت حقوق شهروندی و حقوق بشر است-دیدیدم که در این مورد بین روحانی و دیگران تفاوتی نیست(چون روحانی به وعده انتخاباتی خود عمل نکرد)

همشهري سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زنده باد رئيس جمهور شجاع و محبوب . روحاني

قلندر سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۳:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رئیس جمهوری که مردم خود را از رفتن به بهشت منع می کند و به جهنم می فرستد نداشتیم که حالا دیگه داریم وقتی مردم رفتن جهنم فرقی نمی کند شما با آمریکا کنار بیایید یا نه!

آخرین نظر سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۸:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در تاریخ سی سال گذشته ایران، برای دست کم بخشی از جامعه، آغاز به کار هر دولتی با امید به رفع مشکلات بنیادی و بهبود اوضاع، و پایان کار آن دولت با یاس و سرخوردگی و امید به دولت بعدی همراه بوده است. جالب اینکه بعد از مدتی، مردم به همان دولتمردان مطرود و مغضوب قبلی به چشم منجیانی نگریسته‌اند که شاید بتوانند دست کم اوضاع را به حال قبل بازگردانند. این وضعیت نشانه عارضه خطرناک و بالقوه انفجارآمیز افزایش شکاف بین مطالبات مردم و عدم توانایی یا تمایل حکومت برای پاسخ دادن به آنهاست، عارضه‌ای که شاید درمانپذیر نباشد.
منتقدان محمود احمدی‌نژاد گفته‌اند که در تاریخ معاصر ایران، کمتر دولتی را می‌توان یافت که با اتکا به حمایت کم‌سابقه مراکز اصلی قدرت، توانسته باشد میلیاردها دلار را برای تخریب زیر ساخت اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی کشور به هدر دهد. مقامات دولت فعلی هم بسیاری از مشکلات موجود را به اقدامات دولت قبلی نسبت می‌دهند و از عزم خود برای حل این مشکلات و تلاش برای پیشرفت کشور سخن می‌گویند.
در عین حال، گاه به نظر می‌رسد که سیاست برخی از دولتمردان کنونی، از بازگشت به شرایط ده یا بیست سال پیش فراتر نمی‌رود و نباید انتظار داشت گامی در راستای ایجاد تحولی اساسی در حل مشکلات ایران برداشته شود.
به این ترتیب، آیا ممکن است آقای احمدی‌نژاد هم چهار یا هشت سال دیگر، به عنوان یک قهرمان نجات‌بخش در میان استقبال مردم به صحنه سیاست باز گردد؟
به نظر من :خیر

حسین سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عباس اقا چرا کامنت مربوط به قطعی شدن واگذاری سنگ اهن را نگذاشتی؟ این خبر در تمام سایت های معتبر مربوط به حوزه معدن انتشار یافته؟ سانسور شما هم دردی را دوا نمی کند

  عباس ابراهیمی خوسفی - مدیر مسئول چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام دوستان همشهری م کاربران محترم حقیر با اعضای شورای شهر تماس گرفتم ایشان اعلام نمود که همین خبر پرینت شده ودر شورا مطرح گردیده و جعلی می باشد چنانچه بنا به هر دلیلی خبری مینی بر قطعی شدن این واگذاری دریافت نمودیم که صحت داشته باشد از همین درگاه اعلام خواهیم نمود بافق فردا با هیچ کس پیمان اخوت نبسته است ( با تشکر عباس ابراهیمی خوسفی)

  عباس ابراهیمی خوسفی - مدیر مسئول چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام دوستان همشهری م کاربران محترم حقیر با اعضای شورای شهر تماس گرفتم ایشان اعلام نمود که همین خبر پرینت شده ودر شورا مطرح گردیده و جعلی می باشد چنانچه بنا به هر دلیلی خبری مینی بر قطعی شدن این واگذاری دریافت نمودیم که صحت داشته باشد از همین درگاه اعلام خواهیم نمود بافق فردا با هیچ کس پیمان اخوت نبسته است ( با تشکر عباس ابراهیمی خوسفی)

حق گو چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۷:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

روحاني از اينكه عزت نفس را به مردم ايران باز گرداندي از تو متشكريم .

ح-ا-ا چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

روحانی مچکریم.قبولت دارم.زودی روابط رو برقرارکن مردیم از تحریم .هواپیما ایران 140 بدلیل تحریم افتاد ومردم بدبخت وبیچاره سوختند وجزغاله شدند وبایستی باآزمایشdna شناسایی شوند.تازه چند نفر ازنزدیکانشان درطیس باشنیدن ودیدن فیلم وتصاویراین خبر، شوکه شدندودرکما بسر می برند.وتا این ساعت نیز به هوش نیامدند.

کوثر چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به علت سکوت مدیر سایت در برابر ادبیات سخیف ریاست جمهوری در قبال منتقدان و عدم درج این خبر، این شعر طنز را تقدیم میکنم به همه منتقدان و همچنین حامیان دولت: زبان حال رئیس جمهور محترم!

گر منتقدی باش، ولیکن به جهنم

اشک تو چکیده‌ست به دامن؟ به جهنم!

دلواپس فردای وطن گشت برادر؟

زخم است به جان وی و بر تن؟ به جهنم!

صلحی که نمودیم، نیارزد به پشیزی

کوبیدن آب است به هاون؟ به جهنم!

ما پسته خورانیم، شما غصه خورانید

در شهر گرانی شده؟ اصلاً به جهنم!

ماشین چو گران است، مکدر شده باشم

ماندید چو در له‌شده آهن، به جهنم!

ما جمله دل‌آرام، شدیداً همه شادیم

بشنید کسی مطلب موهَن؟ به جهنم!

اندر صف ناجور سبد له‎شده‎گانید

کم آبی و کم نانی و کلاً به جهنم!

تعلیق شد آنگونه اگر هسته‌ایِ ما

بشنو تو زمن فوری و آناً، به جهنم

ای کاسب تحریم، تو سرهنگی و اکنون

هم نیست کسی البته ایمن؟ به جهنم!

شد زندگی‌ات لنگ؟ نه این گفته دروغ است

حیف است اگر نشنوی از من، به جهنم!

ما جمله چنینیم، لذا معتدلانیم

گویم به شما البته جمعاً، به جهنم
روحانی مچکریم!!!!!!!!!!!!

بی طرف چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۵:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هیچ فرقی بین احمدی نژاد و روحانی نیست،این افراد در نهایت ذات خود را نشان می دهند.همانطور که دیدیم روحانی با ادبیاتی زننده ،مخالفان خود(کاری به درست یا نادرستی آن ندارم)را مورد خطاب قرار داد و نشان داد که در بعضی تفکرات ادبیات زشت،نهادینه شده است و ربطی به افراطی و معتدل بودن این تفکرات ندارد.باید ریشه ی این تفکرات را بررسی کرد و دید که تفاوتی با هم ندارند.در جاهای حساس به شباهتهای آنان پی می بریم.در موضوع مطبوعات می بینیم که هر دو تفکر مخالف آزادی آن هستند.در موضوع حقوق بشر و شهروندی ،دیدیم که یک طرف فقط جنس مدافع از این حقوق را می گیرد و در عمل کاری به این حرفها ندارد.ما نباید درگیر این بازیها بشویم و به طرفداری از این و آن بپردازیم-چون همه ی آنها ریشه در یکجا دارند :
شما می توانید کلمات قصار احمدی نژاد را در زیر بخوانید :

بهمن 1385 / مجلس شورای اسلامی: از تره‌بار نزدیک منزل ما خرید کنید. چرا از جاهای‌گران خرید می‌کنید؟ در محله ما قیمت‌ها ثابت است.

بهمن 1385 / یکی از مساجد جنوب تهران: یک دختر 16 ساله به کمک برادرش در زیرزمین خانه‌اش انرژی هسته‌ای کشف کرده است. با هماهنگی رئیس وقت سازمان انرژی اتمی ایران، آن دختر هم‌اکنون در زمره دانشمندان هسته‌ای ایران قرار گرفته و اسکورت و راننده شخصی در اختیار دارد.

تیر 1386 / در جمع اصناف و بازار: یک قصاب شرافتمند در نزدیکی ما زندگی می‌کند که از همه مشکلات مردم باخبر است و از وی هم اطلاعات مهم اقتصادی را می‌گیرم.

آذر 86 / سفر استانی خوزستان: آنقدر قطعنامه بدهید تا قطعنامه‌دانتان شما پاره شود.

تیر 87 / در جمع فرماندهان بسیج: سال گذشته که به عراق رفته بودم، گفتند یکی از فرماندهان اشغالگران، علاقه دارد شما را ببیند. گویا مرخصی او هم رسیده بود. مثل خودمان که پس از ۴۵ روز در جبهه مرخصی می‌رفتیم اما او یک‌ ماه مرخصی را عقب انداخته بود تا ما را ببیند و من هم گفتم، بیاید. وقتی آمد پیش ما گفت افتخار می‌کنم با شما هستم. شما در دل ما جا دارید. وی سپس از من درخواست کرد با من عکس یادگاری بگیرد و گرفت و سپس معاونش هم همین‌طور. من زدم پشتش و تشویقش کردم و گفتم هوای مردم عراق را داشته باشید.

اسفند 88 / کنفرانس مطبوعاتی همراه با بشار اسد: ما یک ضرب‌المثل در فارسی داریم و کسی که حرف بیجا می‌زند و خارج از قد و قواره خودش صحبت می‌کند، به آن می‌گوییم یک کلام از مادر عروس.

مرداد 1389 / همایش ایرانیان مقیم خارج: خطاب به اوباما و سران کشورهای غربی: آن ممه را لولو برد.

مرداد 1389 / همایش ایرانیان مقیم خارج: آب را بریزید همان جایی که می‎سوزد.

مرداد 1389 / سخنرانی در روز خبرنگار: در مواردی هم که حتی اسمی از کسی برده نشده‌ است، قاضی می‌گوید این مطلب به فلان شخص می‌خورد، در حالی که وقتی مطلبی نوشته و نقد می‌شود اگر به کسی هم خورد، خورد. باید بخورد تا دردش بیاید.

آبان 89 / سفر استانی بجنورد: پشم و پیل‌ کشورهای به اصطلاح قدرتمند جهان ریخته است و اگر خیلی عرضه دارید، اوضاع کشورهای خود را جمع‌ و‌ جور کنید و به ملت‌های خود برسید. شما ‌نمی‌توانید آب بینی‌ خود را بالا بکشید.

آبان 89 / در جمع خبرنگاران: شما موقعی که نمی‌دونستید چه جوری طهارت بگیرید ملت ایران تمدن داشت. حالا شما می‌خواهید به ما جنس بفروشید؟! نفروشید!

بهمن 90 / رونمایی از داروهای تولیدی محققان ایرانی: اکنون ایام شادی است و می‌توان یک شوخی کرد. بعضی‌ها می‌گویند که کار را به دست خانم‌ها ندهید، چون همه‌ فرصت‌ها را می‌گیرند.

اسفند 90 / در جلسه سوال از رئیس‌جمهور: آخر سال است و باید کمی با هم صفایی بکنیم. شب عید است کمی شاد باشیم.

دی 91 / در پاسخ به اظهارات وزیر خارجه فرانسه: همه‌اش کشک است، طرف راه می‌رفت می‌گفت ابرقدرت، قدر قدرت …‌ ای زکی.

دی 91 / مراسم بزرگداشت امیرکبیر: روزی سفیر روس به حضور امیرکبیر می‌آید تا درباره افزایش مرز روسیه صحبت کند که امیرکبیر به وی می‌گوید تا به حال کشک بادمجان خورده‌ای؟ که او می‌گوید نه! امیرکبیر می‌گوید ما در خانه یک فاطمه خانم داریم که به او می‌گوییم فاطمه خانوم‌ جان که کشک بادمجان‌های خوبی می‌پزد. شما بروید وقتی کشک بادمجان پخت برای شما می‌فرستم. این یعنی امیرکبیر به سفیر روس گفت برو دنبال کشکت!

اسفند 91 / در افتتاح دو شبکه جدید صدا و سیما: باید چهار ماهواره به فضا پرتاب کنیم تا هر «ننه قمری» کلید آن را پایین نیاورد.

منبع : http://www.baharnews.ir/vdccmsqp.2bqso8laa2.html
……………………………………….
سوال از مدیر مسئول سایت :
علت سانسور خبر واگذاری قطعی سنگ آهن بافق چیست ؟؟
این خبر در خبرگزاری معتبری نقل شده است،سانسور یا عدم سانسور آن چیزی را عوض نمی کند.
تا این لحظه حدود 300 نفر این خبر را دیده اند-پس مخفی کردن آن بی دلیل است.
واقعا مردم منتظر جواب هستند
هیچ نهادی نمی تواند به شما فشار بیاورد که این خبر را منتشر نکنید زیرا در یک سایت رسمی منتشر شده است-عدم انتشار آن شائبه را نسبت به سایت بافق فردا افزایش می دهد.
امیدوارم جوابی قانع کننده بدهید.

  ناشناس چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۶:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  عالی بود

  واقعا هیچ فرقی بین ای افراد معتدل و یا افراطی وجود ندارد
  من از هیچ کدام خیری ندیدم
  در بسیاری از مکاتب،اعتدا ل معنی ندارد.اعتدالشان عین افراطشان و افراطشان عین اعتدالشان است