بازديد فرماندار از دانشگاه اسلامي واحد بافق

دسته: دانشگاه , عمومی
۷ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ فرماندار بافق در نشستي مشترک، وجود دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق را ظرفیتی ویژه برای شهرستان دانست که نقش بسزایی در ارتقای سطح علمی و فرهنگی آن دارد.

“سيد مهدي طلايي مقدم ” اساتید و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی را مشاورانی ارزشمند برای کلیه ی ارگان های بافق در دستیابی به توسعه همه جانبه این شهرستان عنوان نمود و افزود: بدون شک با بهره گیری از پتانسیل بالای اساتيد دانشگاه آزاد اسلامی و همکاری های مشاوره ای آنان در حل مشکلات شهرستان موفق بوده، و به توسعه همه جانبه بافق دست خواهیم یافت.

وي با اشاره به گفته مدير عامل شرکت سنگ آهن مرکزي که گفته است ” ما در بخش آموزش ، فرهنگ و… سرمايه گذاري کرديم نه هزينه …” خاطر نشان کرد : دانشگاه آزاد اسلامي بافق با تعامل خوبي که بين مسئولين شهر برقرار بوده به عنوان بزرگترين و مجهزترين مرکز آموزش عالي اين شهر جايگاه خوبي در استان و منطقه را از آن خود کرده است .

مدير عامل شرکت سنگ آهن مرکزي در ادامه ضمن تاکيد بر اين موضوع که افتخار بنده اين است که فرهنگي هستم و از محيط آموزشي وارد حوزه صنعت شدم گفت: با ديدگاه فرهنگي مي توان در صنعت گام برداشت .

محمد جواد عسکري با اشاره به رشد صنعت در شهرستان بافق درآينده و مهاجرپذير شدن بافق گفت: مراکز آموزش عالي شهرستان نقش بسزايي در ارتقاء سطح فرهنگ و تحصيلات دارند و براي پذيرش سرمايه گذار و حضور مهاجر بايد سطح فرهنگ و دانش جامعه تقيير پيدا کند.

وي ضمن تاکيد بر اينکه بايد پذيرش يک سرمايه گذار بيروني را داشته باشيم خاطر نشان کرد : هر چه در امور پايدار از جمله آموزش سرمايه گذاري کنيم آينده بهتري خواهيم داشت و نتيجه خوبي عايد شهرستان مي شود.

رئيس دانشگاه آزاد اسلام واحد بافق در این نشست، با ارائه گزارشی کوتاه از عملکرد این واحد دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق را سرمایه علمی، فرهنگی و اجتماعی شهرستان معرفی نمود که توسعه آن، توسعه شهرستان بافق را در پی خواهد داشت.

“دکتر حسينعلي لازمي” با اشاره به اينکه اين واحد سال 71 در زميني به مساحت 150 هکتار کلنگ زني شد ، هم اکنون با 45هزار متر مربع فضابي آموزشي ، پژوهشي ، ورزشي و رفاهي دارد که بيش از 2400 دانشجو در مقاطع مختلف کارشناسي ارشد ، کارشناسي و کارداني فارغ التحصيل شده اند.

وي در خاتمه از همکاری صمیمانه فرماندار و مدير عامل شرکت سنگ آهن مرکزي با این واحد دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر نموده و خواستار حمایت همه جانبه از برنامه های توسعه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه شد.

لازمي در پايان انتظارات و کمک هاي شهرستان را در خصوص تکميل برخي پروژه هاي عمراني عنوان کرد با قول مساعد فرماندار و مدير عامل شرکت سنگ آهن مبلغ 2 ميليارد ريال براي کمک به تکميل پروژه هاي عمراني دانشگاه اختصاص داده شد .

پايان اين نشست مشترک با بازدید فرماندار و هيات همراه از مجموعه های مختلف سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق خاتمه یافت.

DSC00110 DSC00111 DSC00116


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار کاش فکری به حال ریس دادگاه می کردید بخدا ایشان در کار قضاوت وارد نیستند و تمام وکلا نیز این موضوع را تایید می کنند خواهش می کنیم یک تحقیق بفر مایید

الناز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۳:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش ریاست فعلی دانشگاه در گزارش خود میگفتند که ایشان با این واحد چه کرده اند

بله آقای فرماندار چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۳:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دانشگاه فقط گزارش می دهد آقایان خواجه ای،ندافيان، خاوری، فرهمند و حالا هم به شما و آقای زارعزاده
تا دیروز طرفدار اصولگرایان بودند و آقای دانشجو هم حکمشان را تمدیدکرد اما حالا تدبیر چیز دیگری است.ز

رنجبر چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چه کسی پاسخگوی اینهمه کم کاری و خیانت در دانشگاه ازاد بافق میباشد / این دیدار ها و تعارف کردنها چه مشکلی را حل کرده است

شهرآشوب پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا فرماندار نپرسیده از وقتی آقای لازمی رییس شده چه کار کرده. البته بجز فراری دادن چند کارمند و هیات علمی.چرا از وضعیت پژوهشی دانشگاه و نداشتن معاون به مدت سه سال هیچی نپرسیدن. چرا دلیل نارضایتی ها رو نپرسیدند….

سلیم خان جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش هر دوماه یکبار باید حکم تمدید می کردن تا آقایون همش به فکر کار باشن وگرنه فقط وقتی دولت عوض میشه روسا هم کاری میشن. ضربشو فقط کارمند میخوره

کاترین یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این نظرات فقط بدرد عمه من میخوره …. کی میبینه، کی میخونه ، کی عمل میکنه ، فقط دایی عباس اگر ….اینم اگــــــــــــــر ببینه ، سانسور میکنه .