عملیات اجرایی پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی بافق آغاز شد

دسته: عمومی
4 دیدگاه
پنج‌شنبه - 14 آگوست 2014

به گزارش بافق فردا سید محمد طلایی مقدم در مصاحبه ای اختصاصی با 44خبرنگار بافق فردا اعلام نمود 4 شنبه که مراسم کلنگ زنی پلی کلینیک تامین اجتماعی توسط وزیر تعاون و کارو رفاه اجتماعی انجام شدبعد از حداکثر 12 ساعت عملیات اجرایی این پروژه توسط پیمانکار شروع شد و صبح 5 شنبه مورخ 92/5/23 عملیان گود برداری آغاز گردید.

طلایی مقدم فرماندار بافق میزان اعتبار تعیین شده برای این پروژه را 7 میلیارد تومان اعلام نمود و گفت کل اعتبار این پروژه تخصیص یافته و هیچ گونه مشکلی در خصوص این پروژه وجود ندارد.

فرماندار بافق در ادامه تاکید کرد در دولت تدبیر و امید هیچ پروزه ای بدون تامین اعتبار کلنگ زنی نخواهد شد و بنا داریم هر پروژه ای که کلنگ زنی شذ سریعا عملیات اجرایی آن آغاز شود.

طلایی مقدم افزود در چند روز آینده شمارش معکوس این پروژه را در محل کارگاه نصب نموده و به مردم شهید پرور شهرستان بافق قول می دهیم در تاریخ 95/5/22 این پلی کلینیک مورد بهره برداری و استفاده مردم قرار گیرد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
دبیر ادبیات این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آگوست 2014 - 10:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درویش(قلندر) بینوایی که کارش کوچه گردی و بیابان نوردی بود در ضمن سیاحت به شهر بلخ رسید. چون آن جا را شهری بزرگ و پرنعمت و خوش آب و هوا دید، رحل اقامت افکند. هنوز مدتی از توطن او نگذشته بود که زنی اختیار کرد.چون شب زفاف رسید مشغول دعا شد که او را به نعمت خانه و زن و مال رسانیده است. زن هر قدر صبر کرد، دید درویش سخت مشغول راز و نیاز به درگاه بی نیاز است و به او نمی پردازد. لذا به به وی گفت: ای شوهر مهربان! دعا و نماز را از دستت نگرفته اند و برای این کار، وقت بسیار است. امشب تو وظیفه ی دیگری در پیش داری!شوهر گفت: ای زن، این قدر بی تابی نکن، “شب دراز است و قلندر بیدار!”

سردبیر سایت تدبیر بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آگوست 2014 - 10:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای استاندار قانون شکنی از شما بعید است
استاندار بعنوان عالی ترین نماینده دولت در استان باید خود حافظ اجرای صحیح قانون بوده وهر جا نقصی وقانون شکنی مشاهده نمودنند سریعا بایدبا تذاکرات لازم وضروری جلوی نقص صریح قانون را بگیرنند ..مدتی پیش شاهد شروع اعتصابات کارگری در سنگ آهن بودیم وکارگران شریف سنگ به جهت حق خواهی خود دست از کار کشیدند متاسفانه تعدادی افراد معلوم الحال از فرصت استفاده نموده ودر شب میلاد مبعث پیامبر اکرم (ص) در حضور حضر تعالی از احساسات پاک کارگران شرکت سوء استفاده نموده وبا دادن شعارهای عوام فریبانه وپوپولیستی ونوعی سفسطه گرایی سوار موج شده وبا همراهی فامیلهای خود وبه روایتی با زوروفریب اشخاص خود را بعنوان نماینده کارگران شرکت جا زده ومسئولین استان وبویژه در راس هرم انها استانداری با تشکیل جلساتی قصد ارام نگه داشتن اوضاع را داشته است که در این راستاهمکاریهایی رابا این فرد داشتند در حالی که این فرد از ابتدا قصد اغتشاش را در سرداشته ومیخواسته مردم را در مقابل دولت تدبیر وامید قرار دهد وبا ایجاد درگیری چهره محبوب دولت را در انظار عمومی داخلی وخارجی تخریب وتضعیف نمایدبعد از حل شدن موضوع ولغو واگذاری28.5 درصد وعادی شدن اوضاع شهراین فرد مرتبا خواستار گرفتن ابلاغ از استانداری بوده است که با هوشیاری جنابعالی بعنوان استانداری ومعاونت سیاسی شما نقشهای این فرد تا به حال نقش بر آب شده است متاسفانه در روز چهارشنبه 22/5/93 که وزیر تعاون به بافق آمدند ما باز شاهدبودیم این فرد خود را بعنوان نماینده کارگران شرکت معرفی نموده است امری که صددرصد خلاف قانون بوده است ومتاسفانه مدیر کل کار واموراجتماعی استان هم در جلسه حضور داشتند.جنا ب آقای استاندار قانون بطور شفاف دررابطه با تشکیل تشکلهای کارگربیان نموده که: تعریف کارگر مطابق ماده ۲ قانون کار :
کارگر از لحاظ این قانون کسی است که به هر عنوان در مقابل دریافت حق السعی اعم از مزد، حقوق، سهم سود و سایر مزایا به درخواست کارفرما کار می‌کند.
ماده ۱۸۸ قانون کار شاغلان مشمول قانون استخدام کشوری و سایر قوانین و مقررات خاص استخدامی همچنین کارگران کارگاههای خانوادگی را از شمول قانون کار خارج می کند . بنابر این این افراد مشمول ماده ۱۳۱ قانون کار و ماده ۱ آیین نامه انجمنهای صنفی نمی باشند .
ایا این فرد که به استناد ماده 188قانون کار مشمول قانون استخدام کشوری میباشد میتواند نماینده کارگران باشد یا خیر؟
در ادامه قانون کار آمده است در بند ط شرایط داوطلبی اعلام شده که: کارگر همان واحد باشد و دارای حداقل دو سال تمام سابقه کار متوالی یا متناوب در آن واحد باشد مگر در مورد واحدهایی که کمتر از دو سال سابقه فعالیت دارند . در مورد واحدهایی که ماهیت کارشان متناوب است مجموع تناوب نباید کمتر از یکسال باشد.
جناب آقای استاندار حتما مسحضرید که آن اتفاتات وتهیه آن نامه که تعدای از کارگران آن را امضا نمودنند تابع شرایط خاص با امضای خاص افراد بوده است در ادامه قانون کار برای شرایط رای دهندگان به صراحت بیان شده که باید کارگر همان واحد باشد آیا این امر اتفاق افتاده هست یا خیر؟ چه کسانی این فرد را بعنوان نماینده خود انتخاب کردند.. آیا شان مقام ومنزلت شما اجازه میدهد که قانون شکنی کنید؟آیا پذیرفتن این فرد بعنوان نماینده کارگران شرکت ونقص صریح قانون فوق الذکر جایگاه قانونی شما را تضعیف نمیکند. در پایان پیشنهاد میگردد اداره کار بافق سریعا نسبت به انتخاب نماینده قانونی کارگران اقدام مقتضی را بعمل اورد ومذاکره برای رفع مشکل کارگران را با نماینده قانونی آنها ادامه دهید واز سو استفاده افراد فرصت طلب که با موج سواری وتخریب چهره شهر قصد تطمیع مقاصد شخصی خود را دارنند، جلوگیری نمایید

پرستو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 14 آگوست 2014 - 10:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا کنه شمارش معکوس این پروژه مثل تاریخ اتمام پروژه فاضلاب شهری شهرک روبروی اهنشهر نباشه که قرار بود 4/8تمام شود ولی4/8شروع شد!!!!!

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 آگوست 2014 - 1:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار لطفا بگوید مناقصه ساخت پلی کلنیک در کدام روزنامه اعلام شده که برنده ان گود برداری را شروع کرده است