فریدون احمدی رئیس ایمیدرو شد

دسته: اقتصادی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۱

اکونیوز:وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور حکمی، فریدون احمدی را به سمت معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)، در حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت آمده است: با عنایت به اهمیت و جایگاه ویژه بخش معدن در اقتصاد کشور، انتظار می‌رود ضمن شناسایی و صیانت از معادن و صنایع معدنی کشور، در راستای نهادینه کردن رویکرد تولید صادراتی با اولویت صادرات با ارزش افزوده بالا اهتمام ورزید.
احمدی قائم مقام وزیرو معاون توسعه مدیریت ومنابع وزیر صنعت، معدن و تجارت بوده است و همچنین رئیس هیئت مدیره شرکت ملی مس نیز است.
بنابراین گزارش، احمدی کارشناسی ارشد و دکترای خود را در رشته مهندسی صنایع و کارشناسی خود را در رشته مهندسی برق گذرانده است و پیش از این معاون پارلمانی ، معاون هماهنگی و معاون اداری مالی وزیر بازرگانی ، عضو شورای‌عالی انفورماتیک کشور، مدیر عامل شرکت خدمات انفورماتیک راهبر و مدیر گروه مخابرات دانشکده علوم و فنون هوایی بوده است.
احمدی سوابق مدیریت پروژه در سیستم مکانیزه نگهداری و تعمیرات صنایع مس، صنایع قند، صنایع روغن، صنایع پتروشیمی و صنایع هواپیمایی را دارد.
وی همچنین مدیره پروژه سیستم مکانیزه حمل و نقل، سیستم مکانیزه انبار و کنترل موجودی، سیستم مکانیزه اموال و سیستم مکانیزه نگهداری و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات صنایع هواپیمایی بوده است.
احمدی عضو کمیته راهبردی طراحی و استقرار سیستم های مکانیزه نگهداری و تعمیرات پالایشگاه های کشور و عضو کمیته راهبردی سیستم برنامه ریزی منابع سازمان(ERP) بوده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها: