پيام تبريک فرماندار بافق به مناسبت روز پزشک

دسته: علمی - پزشکی , عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، فرماندار بافق در پيامي يکم شهريور روز بزرگداشت بوعلي سينا و روز پزشک را تبريک گفت.

در اين پيام آمده است :

يکم شهریور سالروز تولد طبیب برجسته و نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا روز پزشک و روز بزرگداشت بوعلی‌سینا نام دارد.

در فرهنگ اسلامی، ارزش دانش گرانقدر پزشکی و فعالیت حرفه‌ای طبیب تا بدان اندازه والا و عظیم است که طبیب مظهر اسم شریف محیی و احیاء‌گری معرفی شده است و همچنین در متن فرهنگ و حیات اجتماعی مردمان این مرز و بوم نیز طبیب و طبابت از جایگاه ویژه و اهمیت والایی برخوردار بوده است.

با فرا رسیدن روز پر بار و ماندگار پزشک در سالروز بزرگداشت یگانه ی زمان شیخ الرئیس ابو علی سینا این روز باشکوه را به تمامي پزشکان اين کشور به خصوص شهرستان بافق تبریک عرض می نمایم، با امید به اینکه در دولت تدبير و اميد در زمینه ی توسعه ی علمی کشور از جمله افزایش کیفیت آموزش و درمان ، تربیت متخصصان و دانشمندان و برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه خدمات بهداشت و درمان کوشا و پویا بوده ، سعادت وتوفیق روز افزون سپید جامگان پرتلاش جامعه پزشکی را از درگاه یگانه هستی بخش مسئلت می نمایم.

سيد مهدي طلايي مقدم – فرماندار بافق

c6xdfn033at50q4yejsk_thumb


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها: