سخنگوی سپاه: یکی از پیشرفته ترین پهپادهای جاسوسی اسرائیل را ساقط کردیم/بخش هایی از پهپاد سالم است

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
دوشنبه - ۳ شهریور ۱۳۹۳

روابط عمومی‌کل سپاه ازسرنگونی یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه خبر داد.

به گزارش بافق فردا به نقل از «انتخاب» ، روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: یک فروند هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین رژیم صهیونیستی پس از رهگیری توسط پدافند نیروی هوا فضای سپاه مورد اصابت موشک قرار گرفت و سرنگون شد.

براساس این اطلاعیه هواپیمای منهدم شده از نوع پنهانکار و رادار گریزبوده و قصد نفوذ به حریم منطقه‌ هسته ای نطنز را داشت که با هوشیاری و اقدام به موقع شبکه پدافندی، قبل از ورود به منطقه مورد اصابت موشک زمین به هوا قرار گرفت.

این اطلاعیه افزوده است: این اقدام شیطنت‌آمیز باردیگر خوی ماجراجویی رژیم صهیونیستی را آشکارتر و برگ سیاه دیگری به پرونده سراسر جنایت و خباثت این رژیم جعلی و جنگ طلب افزود.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درکنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای دفاع از ملت شریف و سرزمین اسلامی ایران از آمادگی همه جانبه و قاطع برخوردار بوده و حق هر گونه واکنش و مقابله به مثل را برای خود محفوظ می داند.

در همین حال، سردار شریف سخنگوی سپاه پاسداران به خبرنگار «انتخاب» گفت: پهپاد ساقط شده یکی از پیشرفته ترین پهپادهای جاسوسی اسرائیل است.

وی با بیان اینکه کشف و انهدام پهپادهای جاسوسی اقدام سختی است افزود: اطلاعات تکمیلی و دقیق تر در مورد هواپیمای ساقط شده بزودی توسط فرماندهان هوافضای سپاه اعلام می شود.

سخنگوی سپاه همچنین به نسیم گفت: بخش‌هایی از پهباد ساقط شده اسرائیل سالم است و قابلیت رمزگشایی آن وجود دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

می خواستاند شمار ا بسنجند

سعید دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۲:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا قوت، ولی دوستان عزیز در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فکر نمیکنند این ضعف است که هواپیمای دشمن صدها کیلومتر وارد مرز ما شود و بعد مورد هدف قرار داده اند، ای کاش در بدو ورود به کشور آن را ساقط میکردند بعد اینقدر مانور میکردند و افتخار میکردند

    دانشجوی امام حسین دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۳:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    هواپیماها و تجهیزات پدافندی ایران متعلق به چهل سال پیش است و اکثر آن فرسوده است.ستون فقرات نیروی هوایی ما هواپیماهای اف 16 می باشد که چهل و چند سال از ساخت آنها می گذرد.البته به نظر من این خبرها چندان اهمیتی ندارد و نباید به آن توجه کرد.

    روح اله سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    شاید میخواستن ببینن هدفش کجاست و برای چی وارد کشور شده و دیگه اونجایی که احساس خطر کردن زدنش

قهمتن.ردواتذر ئ طسدي دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۳:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اول خسته نباشيد به بچه هاي هوافضا سپاه كه با اعتقاد كار كردن وپيشرفت كردن هرجا اعتقاد باشه همه راضي خواهند بود.
آقا سعيد به اين فكر كن كه از اول مرز شناسايي شده و تا اونجا تمام تلاش بچه هاي سپاه اين بوده كه سالم بگيرنش مثل RQ170 ولي نشده نميدونم شايد زمان كم آووردن يا اون خيلي چموش بوده بهر حال ديدن راهي نيست رسيدن دم در زدنش كه ديگه اين غلطا نكنه.