طالعی معاون فرماندار بافق : با اعتباری بالغ بر با ۲۳۶ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال در هفته ی دولت 50 طرح عمرانی افتتاح می شود

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - ۳ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا

طالعی معاون فرماندار بافق گفت :

با اعتباری بالغ بر  بیش از 50 طرح با ۲۳۶ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال در هفته ی دولت در شهرستان بافق به بهر برداری می رسد .

طالعی اذعان  داشت این پروژه ها بیشتر در زمینه ی کشاورزی، عمرانی، معدنی، تولیدی، فرهنگی و تعاونی می باشد و بنا داریم با حضور یکی از مسئولان ارشد استانداری باشد .

 معاون فرماندار بافق یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت بر صداقت در گفتار و پاکی در کردار و رفتار تاکید و بیان کرد: افتخار دولت این است که با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به مردم ارائه می‌دهد.

طالعی با اشاره به اینکه باید از تبلیغ درباره پروژه‌های کم اهمیت خودداری شود، افزود: خدمات دولتمردان دامنه وسیع دارد و طرح‌ها و پروژه‌هایی برای افتتاح مطرح شوند که قابلیت خدمت رسانی به مردم در آنها زیاد باشد.

وی به بیان خدمات دولت در این هفته تاکید کرد و گفت: باید خدمات دولت در سطح خرد و کلان به دور از بزرگنمایی برای مردم تبیین شود.

محمد علی طالعی : یادآوری این خدمات و فعالیت‌ها هم تشکر مردم را در پی خواهد داشت و هم امیدواری آنان را به نظام و انقلاب اسلامی تقویت می‌کند.

طالعی دولت تدبیر و امید را انتقادپذیر خواند و گفت:  باید تعامل دو جانبه باشد همانگونه که رسانه‌ها دولتمردان را نقد می‌کنند، باید عملکرد و خدمت‌رسانی این دولت را نیز به اطلاع مردم برسانند.

وی ارتباط بیشتر مسئولان شهرستان بافق با اصحاب رسانه را ضروری دانست و افزود: انتقاد از سوی خبرنگاران انجام رسالت است که باید با روی باز بپذیریم.

معاون فرماندار بافق از خبرنگاران دعوت نمود تا برای اطلاع رسانی به مردم کنار مسئولین باشند  و  از خدمات این قشر زحمت کش تشکر کرد

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
دلسوز دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا ابن طرحها را نام ببرید ببینیم چقدر کار انجام شده

علی عسکری خبرنگار سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۹:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ، نام پروژه ها هنگام افتتاح در خبر ها عنوان خواهد شد، فعلا در حد پیش خبر اعلام شده است.

ایلیا سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لطف کنید طرح های مذکور رامعرفی بفرمایید

محمد سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاى طالعى لطفا يكى از اون طرحها را نام ببريد نقش فرماندارى راهم در احداث ان طرح بگوئيد اقاى ابراهيمى لطفا جوابيه فرماندارى را جويا شويد