معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد: تاکنون برخوردی بامردم بافق صورت نگرفته! /یگان ویژه اصلاً وارد عمل نشد! /دستگیرشدگان جزء اعتصاب کنندگان نبودند!

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۲۴ دیدگاه
سه شنبه - ۴ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا

به نقل از بافق نیوز

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد صبح امروز در جمع اصحاب رسانه یزد در پاسخ به خبرنگاران در خصوص مسائل بافق موضوعاتی در خصوص تجمع چندهزار نفری بافقی ها جلو شرکت سنگ آهن بافق بیان کرد که در ادامه متن کامل این اظهارات آمده است.

بهترین گواه برای نحوه برخورد دولت در بافق خود مردم هستند

محمد علی طالبی در خصوص نحوه عملکرد دولت و مسئولین در کنترل وضعیت بافق گفت: بهترین گواه در خصوص نحوه برخورد دولت و نیروهای امنیتی و انتظامی در بافق مردم بافق هستند که می توانند شهادت بدهند که با مطالباتی که مطرح شده چه عملکردی دولت تدبیر و امید نسبت به گذشته داشته است.

طالبی با بیان اینکه این اتفاقات در بافق سابقه داشته است تصریح کرد: مشابه این اعتصابات و اعتراضات در گذشته هم رخ داده که برخورد هایی هم صورت گرفته است اما در دوره اعتصاب قبلی که 39 روز طول کشید هیچ برخوردی با کارگران صورت نگرفت و تعرضی از نیروهای انتظامی انجام نشد و با اینکه اعتصاب طولانی شد مسئولین استان با نمایندگان کارگران و مسئولین محلی پیگیری مطالبات مردم در بافق و کارگران سنگ آهن بودند که دستاوردهایی را هم داشت.

همچنان سیاست مسئولین استان پیگیری مطالبات مردم بافق

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد ادامه داد: الان هم سیاست مسئولین استان پیگیری مطالبات مردم بافق و توسعه زیرساخت های شهرستان بافق با استفاده از منابع و معادنی آن است و ما وظیفه خود را حفظ امنیت و آرامش مردم می دانیم.

برخورد قضایی در بافق در راستای وظیفه ما بود/ یگان ویژه در بافق اصلاً در هیچ کجا وارد عمل نشد!

وی با بیان اینکه اگر اقدامات قضایی هم در بافق صورت گرفته در راستای وظیفه ما بوده است گفت: یگان ویژه اصلاً در هیچ کجا در شهرستان بافق دخالت نکرده و وارد عمل نشده است.

تاکنون برخوردی با مردم بافق صورت نگرفته! /حافظه مردم بافق نحوه برخورد در گذشته را از یاد نمی برد

طالبی با بیان اینکه تاکید مسئولین این است که کوچک ترین برخوردی با مردم بافق صورت نگیرد اذعان داشت: خوشبختانه تاکنون این اتفاق نیز صورت گرفته است و حافظه مردم بافق نحوه برخورد در گذشته را از یاد نمی برد چراکه می توانند نحوه برخورد دولت فعلی را گواهی دهند که با کمترین تنش و بدون درگیری تا به امروز بوده ومسئولین به دنبال حل و فصل مسائل بافق هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد خاطرنشان کرد: خواست مسئولین این است که تمام دستگاه ها و رسانه های مؤثر در تحقق آرامش بافق همکاری کنند و امیدوریم در کمترین فرصت این اتفاق بیافتد و تنش کارگری در بافق حل شود.

کسانی که دستگیر شده اند به خاطر اعتصاب نبوده است!

وی افزود: باید مد نظر داشت که رسانه های گروهی بیگانه از این وضعیت سوء استفاده می کنند و همینجا باید اعلام کنم کسانی که دستگیر شده اند به خاطر اعتصاب نبوده است و هیچ خبرنگاری بخاطر رسالت کاریش دستگیر نشده است.

وی در پایان تصریح کرد: آمار دقیقی از دستگیر شدگان ندارم اما آماری که در رسانه ها منتشر شده به مراتب کمتر از چیزی که قرار بود صورت بگیرد!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
خورشید ایرانیان سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق اعتراض خاصی انجام ندادند که نیاز به برخورد باشد.در مورد اعتصاب شما چطور می خواستید برخورد کنید.می خواستید بریزید خانه ی مردم و آنها را کت بسته برگردانید سر کار.ما از اول هم می دانستیم که دولتها با هم فرقی ندارند و با یگان ویژه از مردم استقبال می کنند.
برادران بی گناه ما را آزاد کنید و خصوصی سازی سنگ آهن را لغو کنید.
گفتید افرادی که دستگیر شدند به خاطر اعتصاب نبود پس این افراد عضو گروه دولت اسلامی(داعش سابق) بودند حتما!!!!!

سید سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۷:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
آقای طالبی ای کاش برای روشن شدن افکار می فرمودید که علت بازداشت این افراد چه بوده تا مردم فکرنکنند به خاطر اعتصاب بوده ؟
ضمنا بگویند یگان ویژه برای تفریح به بافق آمده بودند یا برای تمرینات دوره ای!!؟

ایران دوست سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۸:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از تدبیری که بخرج دادید سپاسگزارم دقیقا بالای99 درصد مردم اصیل بافق با اعتصاب مخالفند و بعضی از دستگیرشدگان را مخل امنیت شهر می دانند وخواستار مجازات آنان هستند وبهترین مجازات تبعید تعدادی از آنان به آلومینیوم هرمزگان است

  ایران دوست سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۶:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  این نظر از طرف من نیست.
  بنده با نام ایران دوست چند بار نظر دادم و از مردم خواستم که دعوای بین شهرها راه نیندازند.و دو مورد زیر را پیگیری کنند
  لغو کامل خصوصی سازی
  آزادی زندانیان
  بنده دیگر با این نام نظر نمی دهم

حسين سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاي طالبي يكان ويژه براي چه به بافق امد نه نفر بخاطرچه دستگيرشدند وچرا حقيقت را نمي گوييد زن وبچه تعدادي از مردم جلو فرمانداري بخاطر چيست

یک بافقی سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نتیجه اعتصاب چیزی جز ضرروزیان بریا شهر وسابقه شهر نیست تنها میبایست سئولین شهر پیگیری نمایند ومردم وکارگران بکار خوشان یعنی کارکرد سنگ اهن ادامه بدهند وخوراک خبری بریا رادیو های بیگانه اماده نکنند وتعداد افراد اندک که نظر سو استفاده را دارند از خودشان جداکنند انها ی در سوابق خود نشان داده اند نه بدرد مسئولیت در جای میخورند نه دلسوز شهرومردمند ایا انها در زمان انتخابات اقای شیخشاب چکار کردند؟؟؟؟؟؟؟؟

محسن سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اقای دکتر طالبی ای کاش علت دستگیری این تعداد افراد را مینوشتید که همه بداند برای چه دستگیر شده اند واسایش یه شهر را به هم ریخته اند

علی سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ایران دوست شمااماراینچنین دقیق راازکجااورده اید بهتراست برید درمتن مردم جویا شوید نه ازروی هوااماردهید

آدرنالین سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ایران دوست کامنت شماره 2
شما چه کاره ای که از جانب 99 درصد مردم حرف میزنی. برعکس 99 درصد کارگران حرف دلشان حرف دل کارگران زندانیست. بیخود دچار وهم و خیال خام نشو. آقای ابراهیمی شما هم خواهشا هر خزعبلاتي چاپ نکنین

مجید سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۲:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ایران دوست شما بهتر است به فکر تفرقه انداختن بین مردم شهرستان بافق نباشید وبه فکر همان ایران خود باشید

دلسوخته سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۳:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایران دوست
ییه نگاه به شناسنامت بنداز ببین چند سالته که نظر مید

نور آدرنالین سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۴:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آدرنالین ببخشید تلفظ ومعنی خزعبلاتی چیه؟

فدایی ولایت سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۴:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از برادرانی که عده ای آشوب گر را دستگیر نمودند.
حضرت آیت الله امام خامنه ای نامه ای برای لغو خصوصی صادر نکردند و این نشان می دهد دل نازنین ایشان به خصوصی سازی راضی است.پس از برادران امنیتی خواهش می کنم اغتشاشگران را دستگیر و به شدیدترین وجه با آنها برخورد شود.
با تشکر سرباز کوچک امام خامنه ای

علی سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۴:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بیچاره آقای ابراهیمی
اگه خبری رو نذاره میگن ترسیده پیامارو نذاشته
اگه بزاره میگن چاپش نکن
اتفاقا خوبه هر پیامی رو بزارن تا ببینن مردم هنوز هم کسانی هستن (کامنت شماره 2) که مخالف آبادانی و پیشرفت بافق هستند.آقای شماره 2 یا بافقی نیستی یا شغلت معدنی نیست که عین خیالتم نیست

شیر زن سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۷:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فدایی ولایت اینا اشوب گر نیستند بلکه مردا ن وزنان غیور بافقی هستند تا از حق گرفته شده ما وشما دفاع کنند

دلاوران نامدار سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برادران عزیز بجای اینکه بجان هم بیافتید به حقیقت موضوع فکر کنید آیا 99 درصد کارگران بقول آدرنالین موافق اعتصاب هستند آیا این درصد همه مردم بافقند آیا واقعا نمی دانید این تعداد که دستگیر شدند مخل امنیت بودند آیا می دانید چند نفر از این ها بیمار روانی هستند وباید باز توانی شوند خوب حالا که می دانید دست از این بازیگری بردارید ومردم را فریب ندهید

کارگر سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فدایی به تو چه تو نون خودت را بخور ما مردم بافق از حقمان نمی گذریم اشوب گر تویی نه مردم ولایتی بافق

بافقی سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بانوان بافقی و مردان بافقی با همت و تلاش و باتوان قاطع از شهرمان دفاع کرده و کسانی که مثل فدایی هستند را از بین می برد و شهرمان را دوباره ازاد می کنیم

غریبه چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بمیرم برای رهبر که فدایی هایی مثل شما داره. کسانی که مصلحت را تشخیص نمی دهند.

  فدایی ولایت(سرباز ولایت) چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۹:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  مصلحت در این مواقع اجرای قانون است.ما مطابق با عمل امام خامنه ای (عدم صدور نامه برای لغو خصوصی سازی )عمل می کنیم.ما نیز مانند مولایمان امام خامنه ای خواهان ادامه روند خصوصی سازی که مورد تایید او است هستیم.

حسین چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۲:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فدایی ولایت ما از حق شهر و فرزندانمان دفاع می کنیم چه شما خوشت بیاید چه نیاید همه هم مطیع فرمان رهبری بزرگوار هستیم.شما سری به سایت خصوصی سازی بزن ببین میان دستورات اقا در مورد خصوصی سازی با انچه اقایان در حال انجامش هستند زمین تا اسمان تفاوت وجود دارد .گور پدر رسانه های خارجی.مگر ما باید به خاطر رسانه های خارجی از حق خود بگذریم .شما که فدایی ولایت هستی را چه کار به رسانه های خارجی.مردم بافق با حضور در تمامی صحنه ها در پیروی از مقام معظم رهبری مثال زدنی هستند به کوری چشم دشمنان ولایت..شما چرا درباره فرمایشات رهبری در مورد مبارزه با فساد نگران نیستی؟مگر این همه بی عدالتی در همین سنگ اهن را نمی بینی که عده ای با سوءاستفاده از مقام خود بیت المال را مال شخصی خود می دانند.برو چشمانت را باز کن و برای اداره اطلاعات تعیین تکلیف نکن اقای فدایی ولایت

محمد چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دروغ می گویند رهبر نامه داده برادر من دروغ به این بزرگی ما که ندیدیم اما آقای تشکری دیده اند!!!!!!

علی چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۳:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جنگ بر سر مقام و اختلافات قبلی است و مردم در این میان دارند فدا می شوند عامل اصلی در میان دستگیر شدگان است اگر بعضی ها خودشان را از اطراف او کنار بکشند بخدا کار درست می شود.

دلسوخته چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

1.آقای فدایی من هم اگر دفتر دار مدیر بودم باید دفاع میکردم اضافه کاری وگروه شغلی عالی. نباید غصه ای داشته باشی تازه اون زیر میزیها بماند.بمیرم واسه رهبر که که همچین. فدایی پول پرستی داره.