با انتشار بيانيه شورای قشر بسیج کارگری استان یزد اعلام بیزاری کارگران از دخالت بی جای گروهک تروریستی منافقین در مشکلات اخیر شهرستان باف

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
پنج شنبه - ۶ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش  بافق  فردا به نقل از یزد رسا جمعی از بسیجیان قشر کارگری شهرستان بافق با انتشار بیانیه ای از دخالت بی جا ی گروهک تروریستی منافقین در مشکلات اخیر این شهرستان اعلام بیزاری و آن را محکوم کردند.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحيم
بيانيه شورای قشر بسیج کارگری استان یزد
در خصوص دخالت گروهک تروریستی منافقان کوردل

منافقان كه در باطن كافرند، ولى كفر درونى خود را كتمان مى كنند، گرچه در برخى احكام با كافران و مشركان شريكند، ليكن از كافران تبهكار و زيانبارترند و از اين رو قرآن كريم آنان را بدتر از كافران مى داند.
  لذا جمعی از بسیجیان قشر کارگری ، دخالت بی جا ی گروهک تروریستی منافقان کوردل در مشکلات اخیر شهرستان بافق  که هدف شوم استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار و اسرائیل کودک کش می باشد را محکوم نموده است و همانند گذشته ، با عزم ملی همراه با اقتدار و ایستادگی و قوت بیشتر، حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی به رهبری مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای  (مد ظله العالی)  اعلام می داریم .

                                                          والسلام عليكم ورحمة الله وبركاته
                                                           شورای قشر بسیج کارگری استان یزد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیرخان پنج شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۶:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این کارگران نیازبه حمایت بیگانگان ندارند

موسی پنج شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۶:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر بسیجیان قهرمان باتبریک به این تیز هوشی واعلام محکومیت منافقان کور دل این محکومیت مترصد شکستن طلسم اعتصاب است کارگران عزیز با رفتن به سر کار مشت محکمی به دهان یاوه گویان نجس بزنید و نماینده کارگران هم برائت بجوید ………………

ایلیا پنج شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۶:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتوجه به وضع پیش آمده که عملکردما مورد تشویق منافقین کوردل قرار گرفته جادارد که همشهریان بابصیرت فردابعد از نماز دشمن شکن جمعه طی تظاهرات آرامی انزجار خود رااز منافقین اعلام نموده وحمایت قاطع خودرااز امام جمعه محترم بافق که روزهای اخیر شرایط سختی را تحمل کردند وسایر مسولان شهر مخصوصا آقای عسکری اعلام داریم وبیش از این آب به آسیاب دشمن منافق نریزیم ….به امید فردایی بهتر

سرباز ولایت پنج شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۷:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق باید التزام عملی خود را نشان دهند.بیانیه دادن کافی نیست.
بعضی ها با خواندن زیارت عاشورا و سایر ادعیه در تجمعات خود چنین می نمایانند که خواستی در چارچوب نظام دارند.اما این یک رد گم کنی نخ نما شده است .افراد مزدور مجاهدین خلق نیز خود را مذهبی نشان می دهند و حتی در محرم نیز عزاداری می کنند.دختران مجاهد حجاب هم دارند.اما می دانیم که مجاهدین دشمنان قسم خورده ی نظام اسلامی هستند.مردم بافق برای اثبات ولایتمداری خود باید التزام عملی خود را به اصل مترقی ولایت فقیه نشان دهند.با راهپیمایی هم این التزام ثابت نمی شود.برای اثبات این التزام تنها یک راه وجود دارد و آن هم پذیرش دستور مقام معظم رهبری مبنی بر خصوصی سازی است.همانطور که می دانیم نحوه ی خصوصی سازی نیز کاملا شفاف و قانونی بوده است پس ولایی نیز هست.پس مردم نمی توانند نسبت به نحوه ی خصوصی سازی بهانه بگیرند.مردم بافق زمانی می توانند از خشم نظام در امان باشند که دستور مقام معظم رهبری را پذیرفته و با آغوش باز به استقبال خصوصی سازی بروند.آشوبگران نیز توسط مردم به نهادهای امنیتی معرفی گردند تا آنها به سزای اعمال خود برسند.در پایان بار دیگر تکرار می کنم که التزام عملی یعنی پذیرش دستور مقام معظم رهبری مبنی بر خصوصی سازی.

فرزند بافق پنج شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۷:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امان از روزی که فرزندان بافق به جان یکدیگر بیفتند و بدتر از همه مطلب سایت………… بود که سعی دارد حرکت کارگران و نماینده ان ها را به منافقان نسبت دهد و امان از جهالت عده ای از مردم .
به این نظر حقوقدان در سایت ایلنا توجه کنید.
در همین رابطه، یک حقوقدان در گفتگو با ایلنا اظهار کرد: اگر آنچه این سایت به اعتصابیون و نمایندگان آنان نسبت داده است، نادرست باشد، حسب مورد می‌تواند توهین، افترا و اشاعه اکاذیب تلقی و با شکایت افراد ذی نفع تعقیب شود.

«بهمن کشاورز» در این باره افزود: این مسئله چند وجه دارد که به هریک باید جداگانه توجه کرد، ممکن است کارگران یک واحد تولیدی، صنعتی یا خدماتی در شرایطی قرار بگیرند که اعتصاب کنند. نفس این اقدام جرم نیست و تا زمانی که با اقدامات خشونت آمیز و مخرب همراه نشود، صرفا وسیله‌ای تلقی می‌شود برای جلب توجه افکار عمومی و مسئولان امر به موضوعی که باعث اختلاف کارگر و کارفرما شده است.

او ادامه داد: اصولا طبق قانون فرد یا شخصی که واحدی را می‌خرد ناچار است حقوق و مزایای کارگران آن واحد را همچون زمان پیش از خرید حفظ و رعایت کند. ممکن است کارگران اعتصابی و نمایندگان‌ آن‌ها به دلایل قابل توجه به این نتیجه رسیده باشند که در مورد این معدن قضیه غیر از این خواهد بود، اگر چنین باشد حل قضیه با دخالت مسئولان اداره کار محل و روشن کردن ذهن کارگران و تضمین حقوق ایشان حل خواهد شد.

به گفته کشاورز، صرف نظر از اینکه علت اعتصاب چه بوده و موجه بوده یا نه، این مسئله که فرد یا افراد یا گروه‌هایی از اعتصاب حمایت کنند، هیچ مسئولیتی را برای اعتصاب کنندگان و نمایندگان آن‌ها ایجاد نمی‌کند، زیرا موضوع از مقوله – هرکس از ظن خود شد یار من – خواهد بود. اگر جز این باشد مثلا اگر اصحاب داعش از این اعتصابیون یا گروه و دسته دیگری در ایران حمایت کنند، باید بگیر و ببند مفصلی راه بیفتد.

حسین جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۲:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شورا امد د19 را بگیرد سنگ اهن را هم از دست دادواقعا وقتی بعضی از اعضای شورا را می بینی خجالت می کشی که اینها باید مدافع حق مردم باشند اب را نمی توانند دو تا کنند

یک بافقی جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۷:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر اعضای شورا و قاطعیت آنها
رفتار مردم بافق بسیار منطقی است و باید زودتر ازاینها این کاررا میکردند
مرگ بر منافقین داخلی و خارجی

بچه بافقي جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۹:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

كارمابافقي هاي ولايتي به جايي رسيده كه شوراي بسيج استان ميادبرامون شعارميده.آي مردم،آي كارگران زحمتكش ماهايي كه ادعاي ولايت داريم آيازشت نيست؟

ایلیا شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایان محترم تبعیت از اوامر امام خامنه ای برهمگان واجب است مواظب باشید بیراهه نروید

ریوالدو شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خودم کردم که لعنت بر خودم شد ما بافقی ها هر چه سرمان بیاید حقمان ااست