مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری بافق برگزار شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۱۰ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا

به نقل از روابط عمومی شهرداری بافق

شهردار بافق در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت،گفت: انتخاب کارمند نمونه باید بر اساس معیارهای مشخص و به نحوی انجام شود که انگیزه و تلاش کارمندان را در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم افزایش دهد.
رحمت ا… عفتی با قدردانی از تلاش‌های یک سال گذشته همه کارمندان در انجام وظایف و ماموریت ها در راستای خدمت به مردم، افزود: تمام کارمندان خوب و نمونه هستند اما باید یک رقابت سالم برای تبدیل شدن به کارمند نمونه سال و نیز تقویت فرهنگ کار و تلاش در میان آنان ایجاد شود.
وی بر تکمیل پروژه های نیمه تمام تاکید کرد و گفت: باید بکوشیم تا پروژه های نیمه کاره شهرداری به اتمام برسد و طرحهای جدید بر اساس اهمیت و اولویت در دستور کار قرار گیرد.
در این نشست صمیمی، کارمندان مسائل و مشکلات خود را با شهردار بافق در میان گذاشتند.
در پایان آقایان سید علی نوروززاده، حمید رضا زمانی، حبیب ا… زعیمی زاده ،حسین خلیلی ، ناصر خواجه ای و خانم مهندس جعفرزاده به عنوان کارمندان نمونه معرفی و هدایایی به آنها اهدا شد.
سایر کارمندان نیز با لوح سپاس تجلیل شدند.
 

999997

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
حاجی میرزا آقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۶:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک سبد گل تقدیم شما باد برادر نوروززاده مبارک باشه

موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۸:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش تعدادی از اعضای شورا شهر که شهره آفاقند را هم تشویق می کردند واز خدمات ارزنده در جهت تامین خوراک رسانه های بیگانه نهایت همکاری را داشتند بعنوان کارمند نمونه یا شورای نمونه معرفی می کردند تا شهرستان های دیگر از آنها الگو بگیرند.