نظر قابل تامل رسيده به بافق فردا

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۴ خرداد ۱۳۹۱

به نظر بنده بد نیست دوستان مسئول نظم و امنیت ابتدا از مسئولین بهاباد سئوال کنند که بازدید رفته اند و خبر سیاسی ارسال شده است و یا واقعا بازدید سیاسی بوده است؟ در هر صورت یک زور خوابیده است. اگر عرضه ای وجود داشت معدن با ارزش چادرملو را از دست نمی دادند!
به نظر می رسد این برنامه جدید شرکت تهیه و تولید (نوروزی) در خصوص بیرون رفتن از فشار فرمانداری بافق برای اخذ عوارض ۲ درصد است و در این آب گل آلود حداقل تا خصوصی شدن این معادن این تکلیف را انجام نمی دهند. لذا از آقای مرشد زاده سئوال کنید به چه منظور آقایان به معدن دعوت شده اند و یا اگر دعوت نشده اند آخرین بار حضور ایشان در این معدن باشد.
این تحلیل آخر را به این دلیل نوشتم که آقای نوروزی تا کنون به حربه هایی مثل دیوان محاسبات متوسل شده تا ۲ درصد عوارض فروش سنگ معادن چاه گز، میشدوان و زاغیا را که نمی دهد، جلو پرداخت عوارض چغارت و سه چاهون را نیز سد نماید.
خداوند ما را از شر فتنه محفوظ دارد. (آمین


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوون بافقی پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر ما جوون های بافقی مرده باشیم که معدن سنگ آهن بافق روازمون بگیرند….اگر ما جوون ها جلوی این زور گویی رو نگیریم پس کی میخواد بگیره….بخدا اگر کوتاهی کنیم بچه های ما در آینده مارو نخواهند بخشید…….

بافق غریب است؟؟...دیگر نه!! پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باعرض سلام وخسته نباشید به کلیه فعالین سیاسی اجتماعی شهرم((بافق)).آماده حی و حاضر ))
//ناگفته نمانداز خواسته های بحق وبحق مردم در زمینه صنایع جوارریلی راه آهن وساخت کارخانه تعمیرات اساس لکوموتیو به هیچ جای نرسیده که نرسیده//