بازديد معاون فرماندار بافق از اماکن تاريخي و گردشگري

دسته: عمومی , محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا به نقل از روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ معاون فرماندار و رئيس ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري بافق از برخي اماکن تاريخي و گردشگري اين شهرستان بازديد کردند.

بازديد از مکان تاريخي قاضي ميرجعفر:

در اين بازديد مقرر شد بر اصلاح و بهسازي محوطه قاضي مير جعفر بر اساس برنامه هاي ميراث فرهنگي اقداماتي جهت رفاه حال زائران اين بقعه انجام شود.

بازديد از مجموعه تاريخي و گردشگري ميدان خان :

در اين بازديد رئيس ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري بافق با اشاره به فعاليتهاي در حال انجام اين مجموعه گفت: بهسازي و ساماندهي ميدان خان و کاروانسراي ميدان شامل کف سازي و ترميم آبنماي ميدان با اعتباري بالغ بر 300 ميليون ريال در قالب پيمانکاري در حال انجام است.

بازديد از مدرسه عليمه مسجد جامع:

“حميد عباسي” دراين بازديد به ساماندهي بخشي از مدرسه عليمه بصورت مشارکتي اشاره کرد و گفت : اين بنا نيز با اعتباري بالغ بر 50 ميليون ريال در حال مرمت مي باشد.

رئيس ميراث فرهنگي ،صنايع دستي و گردشگري بافق در پايان به مرمت و ساماندهي خانه نعيمي و خانه باغ درب هنز نيز اشاره کرد و گفت: اين دو مجموعه تاريخي و گردشگري نيز با اعتباري بالغ بر 360 ميليون ريال از برنامه هاي آتي اين اداره مي باشد.

IMG_9676 IMG_9679 IMG_9691 IMG_9696 IMG_9701 IMG_9705


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
soheil8 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

میراث فرهنگی خیلی ضعیف عمل میکنه

بهنام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۸:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام اينجانب مدير عامل شركت راهكار ديزل كوير به ميراث فرهنگي بافق بابت گرفتن تاييد صلاحيت كار نامه زدم كه نه تنها الان سه ماه جوابي به نامه من ندادن بلكه با سه دفعه مراجعه به آن اداره با اين كه بايد از يزد سوال كنيم و جواب نمي ديم به نامه شما بنده از رفتن بي فايده انجا سر باز زدم و همين جا از مسئولين براي چنين نوع جواب ندادن به نامه من رسيدگي كنند
با تشكر
شركت راهكار ديزل كوير

بهنام كريمي بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۸:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نامه بنده هم بابت تاييد صلاحيت اين اداره جوابي سه ماهه است كه نداده شايدم بيشتر
شركت راهكار ديزل

فکر کنم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فکرکنم یکی ازبزرگترین جاذبهای بافق مجتمع شهیدبرزگری باشه اینجاهاکه خبری نیست

ساکن شهرک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب معاون فرماندار خسته نباشید.از شما تشکر میکنم.
از شما تقاضا دارم یک سر هم به شهرکهای سنگ آهن جنب سپاه (امام علی ع)و شهرک جنب کمربندی(امام حسین ع)بزدید و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را احساس کنید و مسئولین مربوطه را بازخواست کنید.
آخه ما چقدر پیگیری کنیم و برگردیم سر پله اول ؟بعد از چندین سال بودن بعضی از مسائل از قبیل آسفالت نبودن خیابان اصلی یا حل نشدن مشکل سند به خدا باعث شرمساری مسئولین تعاونی مسکن سنگ آهن است اما چه کنیم که جز پیگیری نزد مسئولین شهرستان از دستمان کاری بر نمی آید.
خیلی از جاها (جاده رضاییه و شیطور)که ربطی به شرکت نداره آسفالت شده ولی شهرک آمام علی هنوز خیابان اصلیش بعد از سه سال پیگیری هنوز خاکی است.
با وجود تمام مشکلات باز هم از شما ممنونیم.

پیر دانای همدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید خدمدت مسئولینی که کارشان دید و بازدید شده .هدف چیست چه فایده که هدف بازدید صورت نمی گیرد . سرعت در ساخت . سرعت در تولید .کیفیت مطلوب و به درست اوردن نتیجه بهتر و محصول خوب .هنوز بازدید نانوایی تموم نشده . هی بازدید .هی بازدید. بازدید خیلی اسونه یه ماشین با یک راننده و چند سعتی گشتن در محل . خواهش می کنم گزارش نتایج بازدید را چاپ کنید. اقا ما رفتیم قاضی میر جعفر را دیدیم . دیدید که دیدید . ما هم دیدیدیم .