بازديد مدير کل دفتر امور بانوان استان يزد از موسسه بانوان نيکوکار بافق

دسته: بانوان، کودکان , عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱۱ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش بافق فردا به نقل از روابط عمومي فرمانداري بافق ، مدير کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در سفر به بافق از موسسه بانوان نيکوکار اين شهرستان بازديد کرد .

در اين بازديد که معاون فرماندار ، مشاور فرماندار و بخشدار مرکزي مدير کل دفتر امور بانوان استانداري را همراهي مي کردند از فعاليتها و عملکرد اين موسسه آشنا شدند.

مدير موسسه بانوان نيکوکار بافق در اين آيين ضمن خير مقدم با اشاره به فعاليتهاي اين موسسه گفت: در اين موسسه که با همکاري تعدادي از بانوان نيکوکار اين شهرستان پايه گذاري شده است در زمينه هاي فرهنگي ، مشاوره ، آموزش و تهيه امکانات رفاهي ، هزينه تحصيل و … فعاليت مي کند.

“ناهيد مظفري” افزود : اين موسسه در طول 13 سال خدمت خيرخواهانه بيش از 200 نفر تامين جهزيه و کمک هزينه ازدواج ، بيش از 1500 ساعت دوره آموزش مهارت زندگي ويژه زوجهاي جوان ، برگزاري کلاسهاي مهارتهاي تحصيلي و رفتاري ويژه دانش آموزان قشر کم درآمد و برگزاري چندين همايش و جشنهاي مختلف در مناسبتهاي ملي و مذهبي برگزار شده است.

مدير کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در اين بازديد ضمن تقدير از خدمات و فعاليتهاي اين موسسه نيکوکاري اظهار داشت : استفاده از نيروي جوان و خلاق و بانوان توانمند اين شهرستان مي تواند بازوي همکاري محکمي در ادامه فعاليتهاي اين موسسه مي باشد.

“هامانه خامسي” با اشاره به هزينه ها و خدمات ارائه شده توسط اين موسسه گفت: مشکل اين موسسه با کمک موقتي و مقطعي حل نمي شود و بايد به دنبال منابع مطمئن و يا افراد متمکن و خيري باشد که متعهد به پشتيباني از اين خيريه شود.

معاون فرماندار بافق در ادامه ضمن تاييد صحبتهاي مدير کل امور بانوان استانداري گفت: اميدواريم با توجه به ديدگاه دولت تدبير و اميد راههاي تامين بودجه به اين موسسه را فراهم خواهيم کرد .

IMG_9730 IMG_9731 IMG_9733


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۷۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
مسعود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از بانوان محترم بافق خواهش می کنم خانمهایی که جلوی فرمانداری نشسته اند را متفرق نمایند.
خصوصی سازی باید طبق قوانین ولایی صورت گیرد و هیچ کس نمی تواند در مقابل خواست نظام قرار بگیرد.
قرار گرفتن در مقابل خواست امام خامنه ای عواقب خطرناکی برای مردم بافق خواهد داشت.
صرف حمایت لفظی از مقام عظمای ولایت نمی توان التزام عملی را ثابت کرد.التزام عملی یعنی پذیرش روند ولایی خصوصی سازی.

مظفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۸:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و عرضادب به شما .در جواب این پیشنهاد عرض کنم بنده شخصا برای دلجویی و هم صحبت با خانمها نزد آنها رفتم و ضمن دعوت به آرامش و برگشت به منازلشون گفتم .تحصن شما مشکلی را حل نخواهد کرد و مطمئن باشید با این کار به مشکلات دامن زده و این وضع طولانی تر خواهد شد .بگذارید کار روال قانونی خودش رو طی کنه و قانون تصمیم میگیره اما متاسفانه نه تنها صحبتای من اثری نداشت بلکه با دشنام آنها و حتی تهدید و حمله روبرو شدم .واقعا که فرماندار بسیار نجیب و سعه صدر داری هست که توهینها و افتراهای این جمع بیمنطق رو تحمل میکنه و هنوز هم پیگیر مطالبات ناحق این جمع هست .من به شخصه بدون اینکه طرفدار فرد خاصی باشم موافق خصوصی شدنم به دلایل مختلف که در نظریات قبل هم گفتم اما در همه موارد مورد انتقاد قرار گرفتم .