500 میلیون ریال اسناد واوراق بها دار مسروقه در بافق کشف شد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۵ خرداد ۱۳۹۱

500 میلیون ریال اسناد واوراق بها دار مسروقه در بافق کشف شد

بیش از 500 میلیون ریال اسناد واوراق بهاء دار مسروقه از یک مرد سارق در این شهر کشف و ضبط شد.

سرهنگ ” علی صالحی ” فرمانده انتظامی بافق  با اعلام این خبر افزود: در پی نا امنی چند روز اخیر و شکایت های مردمی مبنی بر کیف قاپی و سرقت  از داخل خود روها ، پیگیری موضوع در دستور کار این نیرو قرار گرفت و عاقبت با شگردهای خاص پلیسی،سارق دستگیر  و تحویل مقامات قضایی شد.

وی اضافه کرد: این سارقِ 50 ساله،  از اهالی بم است که به شهر بافق تبعید شده و به علت بیکاری دست به سرقت از داخل خودروهای مردم می زد.

فرمانده انتظامی بافق، مدارک ، ا سناد و اوراق بهاء دار مسروقه ی کشف شده را شامل انواع دسته چک، دفترچه های پس انداز، کارتهای سوخت و عابر با نک، سه فقره چک مبلغ دار، یک فقره چک سفید امضاء ، چند مورد کارت ملی ، کارت  خودرو، گواهینامه  اشخاص ، شناسنامه افراد ، و سند مالکیت خود رو اعلام کرد.

سرهنگ صالحی ، ارزش ریالی اوراق بهاء دار و دفترچه های پس انداز کشف شده را  افزون بر 500 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: از میزان موجودی کارتهای سوخت و عابر بانک اطلاع دقیقی در دست نیست و احتمالا سارق از کارتهای عابر بانک برداشت کرده باشد.

وی  با بیان اینکه پرسنل این نیرو درحال شناسایی مالباختگان هستند گفت : به محض احراز هویت این افراد ، مدارک مسروقه به آنها باز گردانده می شود.

رئیس پلیس بافق از مردم خواست تا موتوسیکلت و خودرو ها را در محلهای امن پارک کنند و توجه داشته باشند که درب خودرو باز نباشد و حتی المقدور از تجهیزات ایمنی مثل قفل فرمان ، دزد گیر و … استفاده نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
در پناه حق پنج شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام___ تشکر فراوان از نیروهای جان برکف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

بافقی جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۶:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش ترتیبی می دادند که شهر عزیزمان بافق از تبعیدگاه خارج شده و دیگر اراذل و اوباش را به آنجا تبعید نکنند.

تشکر و انتقاد جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و تشکر از اقدام نیروی انتظامی از عزیزان مسئول در دادگستری بافق خواهان هستیم با دبد رافت با این مجرمان برخورد نکرده و به اشد مجازات محکوم کنند تا ریشه آنها خشک بشه.

امید وار به 100 سال دیگه شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۸:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا با وروئ افراد تبعيدي بافق را ناامن ميكنيد مگه بافقيها هر نوع بدبختي را بايد تجربه بكنند